Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość re TNKS
Własnie o tym mówiłam....proszę nie zwracać uwagi na wariatów, do nich ewentualnie z miłością:D jak twierdzi klasyk, ale też bez przesady. Komuś kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re TNKS
Własnie o tym mówiłam....proszę nie zwracać uwagi na wariatów, do nich ewentualnie z miłością:D jak twierdzi klasyk, ale też bez przesady. Komuś kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re TNKS
Właśnie o tym mówiłam...proszę nie zwracać uwagi na wariatów, do nich tylko z miłością:D, choć w tym przypadku też bez przesady. p.s. na opanowaniu podstawowych funkcji przeglądarki google znajomość poruszania się w internecie się nie kończy;) Resztę tych obelg pominę milczeniem i również szanownej pani piszącej z WŁASNEGO nicka życzę good luck:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DziadkuJackututeżjestnudno?
Daj link do tego tematu gdzie się DziadekJacek zdradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re re re
moze sama sobie poszukaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie.....
nieprawdopodobna sensacja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dupeczki co tu tak pusto korzystacie pewnie z tej nieprwdopodobnej pogody? i dobrze:-D mam pewnosc te krzyki ostatnie co mi potomek fundował w nocy to na 100% zęby. wczoraj wykonałam niewygodną operację (czytaj jedna reka łaskotałam go w stope drugą ładowałam mu do paszczy:-D ) i mamy obie górne 4. na dole cos sie tez wykluwa ale nie posiadam trzeciej ręki zeby to sprawdzic:-D ok zajrze wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tu dziś pomaranczowo że się aż zaczernie :) DJ ja Cię tutaj wzywam, kawe lej i tłumacz się prędko coś Ty nawywijała :D komuś tak za skóre zalazła, że Cię tu masowo jak mniemam bojkotują i jeszcze do inwigilacji nawołują? ;) swoją drogą chcę zebys wiedziala, że czuję się zdradzona ;) na inne forum łaziłaś? Jak mogŁaś? Trza było być nam wierną to bys miala spokoj ;) a tak masz babo placek :) No dobra! Czas już chyba przelamac ten dziwny nastroj ktory tu zapanowal, przerwac milczenie i precz pogonic dezorientacje :) Dziewczyny!!! Nawoluje wszystkie na popoludniowa kawe i ciasto - ja pieklam!!! Ja!!! Ja sama!!! Biszkopt z jablkiem ( też mi wyczyn) ale pierwszy raz od 5 lat pieklam!!! Docienic proszę, nie marudzic że za suche, za malo cynamonu i maka nie ta! Proszę szybciutko się zjawiac bo inaczej klątwe na wasze ekspresy rzuce i kawy nie będzie :D armagiedon" nadejdzie :) Hop hop!!! Komu kawy a komu herbaty? Zielonej ofcourse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko 😘 ja sizaczernilam a Ty znikasz? Kawy leje!!! Gratulacje z okazji 4 :) czyli widzisz się chlop nie darl na daremno ;) A jak już o chlopach... Złe wiesci moje Panie... Złe wiesci... Mam 100% pewnosc że mój osobisty małżonek nie przeźyje następnego przeziębienia :( smutne to strasznie i przykre ale tak jest... Albo umrze jak obiecuje albo dziada dobije :) przepraszam, ale ja nie mam cierpliwosci do chlopa co to smiertelna 38 st temperature ma i trza mu pilot podac bo ma za daleko :o A więc apel w imieniu mam corek!!! Tlumaczcie synom że na katar się nie umiera, a 38 st to lekko podwyzszona temperatura i butow do trumny czyscic nie trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka "hot dog raz, hot dog dwa" :D na wynos rzecz jasna :). To ja pseudodobra gospodyni daje Ci termosik z kawką i biszkopcik :) dlA Macieja soczek jablkowy :) A Ty babucho jedna zwierzyny nie plosz :) i wieczorem się zamelduj :) Dziewczyny a może my sobie dziś wieczorkiem jakas popijawe zrobimy? Dawno się razem nie wstawilysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re TNKS
:D:D:D:D powiedzmy, że miałam tam pewien osobisty racjunek do wyrównania, co też uczyniłamD::D:D:D:D Mówcie mi konfident;) Masz jeszcze to ciasto?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ mam ciasto, ale Tobie chyba nie dam :-P nie dosc że nas pito zdradzasz z innymi babami to jeszcze Ty non stop coś pieczesz więc na bank Ci moje będzie za suche :-P A tak szczerze - bier babo :D kawy też chcesz? Ps. Zaczernisz się wreszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej nareszcie ktoś tu się pojawił!TNKS jak zostało jeszcze ciasto to poprosze,bo się wkurzyłam znowu.Od dwóch tygodni znowu podjęłam próbe schudnięcia i na wadze tylko -3kg z czego w tym tygodniu 0,5 masakra.Postanowiłam wyciągnąć z piwnicy orbitka,zobaczymy jak długo pojeżdże,bo ostatnio mi plecy od niego siadały.Pozdrawiam i wirtualnie piwko wieczorem leje jeśli ktoś chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re TNKS
Tam zdrada od razu;) z zasiśniętymi zębami:D...Dziadka już nie ma, był potrzebny do czasu i tyle w temacie. Ciasto porywam i zmykam🖐️ ale....i'll be back:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziadku dziadku namieszałas a mogłas tylko wstrząsnąć:-D :-d :-D jak juz musiałas sie mscic.... zdajesz sobie sprawę że teraz kazdy pomaranczowy wpis bedzie potencjalnie traktowany jako Twój? ja poprosze piffko ale słabe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfident powiadasz ??? :D
O! I już wyrównałaś rachunki? Zdążyłas? W 2 dni ? Nie może być !!! W jaki sposób? :D Jeszcze 2 dni temu zapierałaś się tu i tam, że ktoś się pod ciebie podszywa, a osoby z tamtego forum są niespełna rozumu i obrzucają cię obelgami (czytaj: próbują cenzuralnymi słowami skierowanymi do Dziadka wyjaśnić kim właściwie jesteś) A to co ty, jako pomarańczka, wielokrotnie (przez jakieś 2 lata) tam wypisywałaś oczywiscie obelgami nie było, to była insza inszość :P Ale to chyba dobrze, że się w piątek walnęłaś, bo dalej musialabyś się męczyć i knuć swój misterny plan :P A moze twoim planem było naprowadzenie nas kim w rzeczywistości jesteś? Skoro tak, to faktycznie, dopiełaś swego ! :D Nie sądzisz jednak, że teraz żenująco tu wyglądasz po tym całym cyrku ?? Ciekawe czy tutejsze dziewczyny będą mimo wszystko darzyć cie nieskalanym zaufaniem, czy może stwierdzą, że jesteś wzorcowym przykładem obłudy, zakłamania i fałszu ? :D Nie gubisz się już kim jesteś? Moze lepiej zamiast ciągle zmieniać nicki zacznij zapamiętywać co gdzie piszesz, bo okaże się, że nie nadążąsz ze zmianą tożsamości i sama sobie zaczniesz odpowiadać :P Zaczernianie w twoim przypadku oczywiscie mija sie z celem, przecież i tak prędzej czy póżniej ktoś się pod ciebie podszyje :P A może to co tu piszesz to też przyczajone wyrównywanie rachunków? Przypomnij sobie dobrze! A wy dziewczyny pamiętajcie - nie znacie dnia ani godziny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re re re
Tutejsze dziewczyny pewnie się cieszą, że mają co poczytać:D:D:D A że zła kobieta ze mnie to wie tu każda. I nie irytuj się tak była koleżanko z forum, bo primo: złość piękności szkodzi, secundo: znam niejednego, który się zapierał i ch...z tego miał. Takowoż mam i ja:D W kontekście nowego starego pierduta. I tyle w temacie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chryste dziadek
Ty to niebezpieczna baba jesteś! Kocham cię❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re re re masz na myśli
mszczenie sie za to, że uwiodłaś czyjegoś męża, a dziecku odebrałaś ojca?? tak, czuj sie spełniona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nagle wszystkie stałe bywalczynie przerzuciły się na jakieś wyimaginowane nicki? Dziadka tak jakby rozumiem ale Was? Takie odważne jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jacuś
Sobiesama vel DziadekJacek sama siebie rozumiesz? To dobry objaw chyba :D przeciez wiesz dobrze z kim piszesz :D może więc wrocimy do nas i porozmawiamy dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to było do przewidzenia, że zostanę wzięta za Dziadka Jacka. Ale pudło. Nie wydaje Ci się, że Dziadek Jacek wiedziałby kto jak pisze? Po stylu wypowiedzi chociażby? Śmieszy mnie Wasze zachowanie. Jak dzieci. Awanturka ale gdzieżby tam pokazać kto naprawdę tutaj pisze. Tchórze z Was. Obrażone tchórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jacuś
Sobiesama masz już trzy posty :D zapewne nie jesteś Dziadkiem :) tiaaaaa buahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jacuś
I nic już nie masz do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha!!!!!!!!!!!!!!!
wiedziałam wiedziałam wiedziałam !!! dziadek pisze w obronie dziadka :P na wszystkich forach kafe teraz tak pomykasz, czy tylko na 2 ? ;) to już nawet nie rozdwojenie jaźni :P A najlepsze jest to, ze teraz my wiemy kiedy piszesz, obojętnie jak sie nazwiesz, a ty nie masz pojęcia z kim konwersujesz (lubisz zdaje sie takie mundre słówka :P fajnie co? :D teraz naprawdę tutejsze dziewczyny mają co czytać :) No i po to ci było to 2letnie mszczenie? a moze maile dostawałaś od ludzi, którzy znają cie na żywo i nie mogli patrzeć jak niszczysz innym życie? i to oni gnębili cię - biedną nieszczęśliwą? nie pomyślałaś ? A teraz nie dosć, ze nas polubiłaś to jeszcze sie ośmieszasz do reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×