Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

hjk coś ty nie stresuj się przecież maluszek to czuję i może dlatego nie fika za często. Ja jak się popłakałam w pon to maluszek przez cały dzień się nie ruszał- może się bał? Mój M mówi, że może dzidziuś sobie śpi albo odpoczywa albo po prostu fikacze w danym momencie mu nie rosną... ;) Mot nie denerwuj się, anestezjolog trafi ze znieczuleniem... Będzie dobrze!!! A u nas przez tydzień był 1 dzień ciepły i słoneczny a tak cały czas pochmurno z opadami :(. Ciepełko przyjdź na pomorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka1705
NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ meeg24..........................25.........01.08.2011. .......córeczka agneskaa.................... ...38........ 01.08 .11........... happy............................20.........01.08.2011 .......Synek:*:* katekiss.........................32.........02.08.11.. ......... mum to come...................28.........02.08.11...........córka PurPur27........................27.........02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30........04.08.11.....córeczka Klaudusia mikusiaaa.......................22.........04.08.11....C reczka:* waneska..................... .. 26.........04.08.11... ..... 024sylwia.......................27..........04.08.11. .......... Żabuleńka......................23...........04.08.11... ......... Mania1982.....................28...........07.08.11... ... córka mamuska88 ...................23...........09.08.11........Córka :* Ewelina29......................29..........10.08.11... ..... synek ryba510........................31..........11.08.11...... ..... crazy_green_eye............24..........11.08.2011.. ...... misiaczkowa..................28..........12.08. 11......córka??..... Peska44........................28..........12.0 8.11............. OlesiaZ.........................27..........12.08.11. .....córeczka ... gosia84........................26...........13. 08.11.............. kleopatra2011...............31...........13.08.11... synek Agabi 2011...................28............13.08.11.....córeczka rosica86......................25............13.08.11. ........... Bożi...........................22............14.08. 11. SYNEK Leeila.........................24..............14.08.1 1 SYNEK hjk33.........................36...............14.08.1 1 SYNEK Myszaa29....................28..............15.08.11.. ............ Pandzia_1....................27..............15.08.11. .........??? Angie S........................27..............16.08.11......... .... osti ...........................28..............16.08.11...... ........ ewikos29.....................29..............16.08.11 ...2 synków Becik-83..................... 28..............16.08.2011 mama_dzidka................33..............18.08.11.... ......... vilia............................26..............18.08. 11............. sierpniowa mama 2011.....28..............18.08.11.......synek Ninka .........................27...............18.08.11........?. . .... Pocahontas-1984...........27...............19.08.11...SYN EK Mama Miłoszka..............31...............19.08.11....... synek aga15510 ....................31...............19.08.11. ......synek łazanka.......................32...............20.08.11. ......syneczek jagódka1.....................28...............20.08.11 .............. Beti2905.....................30..............mama Aniołka....... Izabelka_....................24...............22.08.11 ............. Grays77......................34...............22.08.11 ............. koteczkowa 1984..........27...............22.08.2011...... monisiacz3k.................24...............23.08.11 .......synek **TOSIA**.....................23...............23.08.11 .............. aga_jabi.....................28...............23.08.20 11........... Wikula-33....................33...............24.08.11. .córka ? ciotka julia..................31...............25.08.11........... .. anitia.........................29...............26.08.1 1............. olin_ka .......................31...............26.08.2011......syne k mama8327....................27..............28.08.11.... ........ szczurkowa .................34 .............28.08.2011............... annika1983..................27..............29.08.11... .......... kotkowa.....................28...............30.08.11.. ......... Aga...........................26...............30.08.20 11... Mot ..........................29 ..............29.08.11 ............. Rybka1705...................24...............17.08.11.......... ???? 11 kwietnia się dowiem :):) mam nadzieję :D SUPER WĄTEK !!! TO MOJA PIERWSZA CIĄŻA. CZYTAM FORUM Z ZAPAŁEM I DUŻO SIĘ DOWIADUJĘ OD WAS :):):) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia55
mot a to juz wiesz na 100% ze bedzie cesarskie ciecie? a co do ruchow to moj dzidzius sie tak przyzwyczail ze jak on mnie delikatnie kopnie to ja musze mu tez reka w brzuch odpukac trzy razy inaczej niekopnie drugi raz taki cwaniaczek z niego sprobojcie tak moze zadziala i wasze szkraby zobacza ze bawicie sie z nimi i zaczna wspolprace z wami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia55
Rybka1705 ja w 19 tygodniu dowiedzialam sie ze synka bede miala juz pozniej na nastepnej wizycie nogi tak skulil ze niec niepokazal a jka bylam w czotaj to caly czas pokazywal ze jest chlopczykiem:) wiec trzymam kciuki zeby twoje malenstwo bylo dobrze ulozone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia - tak na 99% - to przez rozrzedzoną siatkówkę. Okulistka powiedziała, że nie może mi napisać, że nie ma przeciwskazań do rodzenia sn ale też to rozrzedzenie jest takie, że może się nic nie stać jesli poród będzie szybki i łatwy, że wskazania do cc mi nie napisze. Wydała zaświadczenie, że wskazanie do skrócenia drugiej fazy porodu. Jak moja gin to zobaczyła to się wściekła, żę okulista umył ręce i teraz jak siatkówka mi się odkleiła to będzie na nią a druga faza produ może trwać 5 min a może 2 godz. Poza tym powiedziała, że jak to ordynator zobaczy to i tak się nie zgodzi na sn i mam się nastawić na cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka1705
Ja prawdobodobnie mam też problem z grzybem, bardzo mnie swędzi i piecze i jeszcze ten przykry zapach :(:(:( muszę się kilkadziesiąt razy dziennie podmywać, inaczej szału dostaje... :( do lekarza idę dopiero po weekendzie i wtedy jej powiem o tym, może mi coś zapisze. Narazie chciałam się ratować TANTUM ROSA, ale czytałam że nie polecany jest w ciązy. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka1705
SYLWUNIA55 txh :-* 3MAJ NAJMOCNIEJ W PONIEDZIAŁEK OK. GODZ. 16 hihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisza, ze w pologu stosowac, ale lekarz moze polecic i w ciazy,nalezy zapytac.sama musze go sobie sprawic,bo go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka1705
MOT - ja także takie oglądałam i się nad takim zastanawiam :) fajne takie dwa w jednym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi tę poduchę kojec ma też mikusiaaa i w zeszłym tygodniu pisała, że nie rusza się bez kojca na krok. Czyli masz już 2 pozytywne opinie o niej. Mot widziałam te łóżeczko na żywo, mąż od razu powiedział, że jak dziecko zacznie raczkować to może sobie paluszki przyciąć bo te blokady są wg mojego M liche. Witam nowe mamuśki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan w sklepie powiedział, że jak dziecko jest już na tyle duże, że nie będzie się już z kołyski w ogóle korzystać to można ją zablokować na stałe - nie wiem czy chodziło Twojemu M o ten rodzaj zabezpieczenia czy ten, że jeśli akurat np na godzinę chcesz zablokować - to jakiś inny rodzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia robimy echo serca bo lekarze stwierdzili u naszych maleństw jakąś kropke na sercu i trzeba sprawdzić co to może oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam poduszka kojec rewelacja!!! choć teraz wieczorem w łóżku przed tv muszę ją dzielić ze swoją drugą połową:)) wczoraj nawet zasnął otulony w niej, wiec nie miałam serca jej zabierać hehe, tak mu podpasowała :) Moja Nelcia również wariuje w brzuszku jak szalona:) Dziewczyny może mam i głupie pytanie ale wole tu zadać niż u lekarza bo to śmieszna sprawa dzwonić i o to pytać. Otóż nie wiem czego jest to skutkiem ale od kilku dni tak mnie szczypie język, swędzi nawet nie wiem jak to nazwać hmmm jak bym baterii językiem dotykała. Nie wiecie czemu się tak dzieje? to jakieś uczulenie? brak witamin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i sie nie wyłamałam:) będzie chłopak:) Najpierw usg trwało pół godziny, sprawdziła głowę, mózg, kark,twarz, klatkę piersiową, serduszko, przepływy zylne, brzuszek, nerki i cały szkielet a potem kazała opróżnić pęcherz i wrócić z powrotem i zrobiła dopochwowe nastepne 15 min ogladając łożysko i szyjkę, czyli 45 usg, szyjka 24 mm, i już teraz mam wskazanie do cesarki 10 mm od szyjki jest łozysko i małe jest pośladkow,o nastepne usg mam w 36 tyg przed cesarką:) Najważniejsze, że zdrowe, tak się bałam a potem zabrałam chłopaków ze szkoły i do kfc swietowanie braciszka i chyba damy Aleksander:) mąż by pocieszyc , że nie będziemy mieli już córeczki bo na 4 dziecko już sie nie zdecyduję, kupił mi kocyk do wózka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grys - moje wielkie gratulacje! Super, że tyle wiesz o swoim małym mężczyźnie i że są to same dobre wieści. No i obie będziemy miały cearkę. Tylko nie znam się i nie wiem dlaczego u Ciebie jest to wskazanie - to że łożysko jest zbyt blisko szyjki? Czyli jeszcze tylko jedno usg i gin? Ja jak na razie miałam za każdym razem co byłam na wizycie. Jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh Grays, gratulacje zdrowego chlopczyka!!!!!!! choc mial byc dziewczynka :) ja nie wiem ze wy macie dziewczyny takie parcie na chlopcow az tylu nagle, to juz chyba trzecia jestes ;) najwazniejsze ze zdrowe!!! bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot anestezjolog szuka dobrego miejsca do wkłucia, także na pewno znajdzie, mi się 5 razy wkłuwali i potem dało radę, a jak nie dają to decydują o ogólnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka!-Kochana ja glukozę na czczo miałam 47, ale po tygodniu już się unormowało. aga_jabi- ja się zdecydowałam na poduchę motherhood, bardzo dużo pozytywów słyszałam o niej, Witaj Rybka 1705 sylwunia 55- ja też mam swój kod z dzidziuniakiem- trzy puki i on odpowiada, robię tak od chwili, gdy dowiedziałam się się że jestem w ciąży, mój M też tak robi. Ziemek natomiast zazwyczaj gada do brzucha i woła: "odezwij się" Grays- GRATULACJE, popatrz na to w ten sposób - też będziesz jedynaczką w rodzinie..., nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, i doświadczenie przy chłopcach masz jak nie wiele z nas. Najpiękniejsze jest to, że robaczek jest zdrowy!!!Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays! No to jest nas 3, ściskam Cię mocno i witaj w klubie potrójnych mam synków! A Aleksander bardzo ładnie (i nie mówie tego dlatego ,ze sama jestem Aleksandra:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki zżera mi posty, nie wiem dlaczego ale coś mi urywa neta Rybka1705- moja ginka, mnie jak najbardziej pozwoliła na tantum rosa, po porodzie też używałam i bardzo sobie chwaliłam, teraz też sobie chwalę i używam, jest doskonałe na wszelkie problemy "oddolne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz oczekiwany robaczek też będzie się nazywał Aleksander- na drugie...piękne imię wymyślone przez Ziemka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot cesarke będe miała z wielu wzgl, moja szyjka nie rozwiera sie na więcej niż 6 cm a przez blizny po poprzednim pęknięciu ciężki poród jest wpisany w moją historie, przy drugim robili mi cesarke przy pęknietej szyjce, bo to, że łozysko na dole i pośladkowe to tylko jedno ze wskazań Dzieki dziewczyny:) spokojniejsza jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ja mam usg co 3 tyg samej szyjki bo mam szew załozony a w uk nie badają zewnetrznie, zaś co 2 tyg mam teraz wizyty z położna, wiec gina tak naprawdę nie widzę:) a to usg w 36 tyg to jest ze wskazaniem na łozysko, bo grozi przedwczesnym odklejeniem stąd to usg, bo cc robią planowo miedzy 37 a 39 tyg, jesli jest problem z łozyskiem robią wczesniej czyli nie czekają do 39, w 37 tyg ściągną mi szew z szyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 przyjmij moje gratulacje!!! :) No to prawo trójcy obowiązuje na naszym forum... Najważniejsze, że chłopiec zdrowiutki i że z tobą po tym szwie jest ok.To strasznie długo trwało twoje usg... Ile trwa usg połówkowe w Polsce? Bo ja mam wyznaczone na czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama, moje usg połówkowe trwało może 10-15 min. miałam tylko przez brzuszek, ale może dlatego że moja pani doktor robi mi USG prawie na każdej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w którym tyg dziecko powinno się już ułozyć prawidłowo do porodu a nie pośladkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje badanie
połówkowe trwało 1h, aż głowica zrobiła się ciepła. Pomimo tego, że na wizycie też mam zawsze robione usg. Leila to co zobaczyliście/zbadaliście przez te 15min???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×