Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

ciotka julia- na 140 str sabinka napisała coś jak u niej objawiało się skracanie szyjki "odczuwam cały czas takie dziwne parcie macicy w dół i bóle jakby przed miesiączką i tak właśnie objawia się to skracanie szyjki macicy" Więc jeżeli masz takie objawy to może być to samo, ale nie musi. Odpoczywaj i w razie czego dzwoń do ginka lub do szpitala. Lepiej dmuchac na zimne. Sorki, że tak dosadnie pisze, ale chcem ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka julia - jak tylko poczujesz się lepiej, to daj znać. Mam nadzieję że dolegliwości ci przejdą. Będzie dobrze, bo musi być dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*....PŁEĆ..IMIĘ meeg24..........................25.........01.08.11 CÓRKA agneskaa.................... ...38........ 01.08.11.......... happy............................20.........01.08.11 SYNEK katekiss.........................32.........02.08.11.. ........ mum to come...................28.........02.08.11 CÓRKA ..Julia PurPur27........................27.........02.08.11... ........ Szczęśliwa przyszła mama!..30.........04.08.11 CÓRKA ...Klaudusia mikusiaaa.......................22..........04.08.11 CÓRKA waneska..................... .. 26..........04.08.11 CÓRKA 024sylwia.......................27..........04.08.11. ......... Żabuleńka......................23..........04.08.11..BIANK A.. ninka.29........................29...........07.08.11 SYNEK Mania1982.....................28...........07.08.11 CÓRKA Sylwka1987....................23...........08.08.11...... .............. mamuska88 ...................23...........09.08.11 CÓRKA Ewelina29......................29...........10.08.11 SYNEK ryba510........................31...........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24...........11.08.11........ .. misiaczkowa..................28...........12.08.11 CÓRKA Peska44........................28...........12.08.11..... ....... OlesiaZ.........................27...........12.08.11 CÓRKA BASIA gosia84........................26............13. 08.11............ kleopatra2011................31...........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28............13.08.11 CORCIA rosica86.......................25............13.08.11. ........... Bożi.............................22...........14.08.11 SYNEK Leeila...........................24............14.08.11 SYNEK hjk33...........................36............14.08.11 SYNEK Agulekk25......................25............14.08.11 SYNEK Myszaa29......................28............15.08.11..... . ... ... Pandzia_1......................27............15.08.11. .......... Angie S..........................27............16.08.11........... . osti .............................28.............16.08.11........ .. .. ewikos29.......................29.............16.08.11 2 SYNÓW Becik-83....................... 28.............16.08.11............ Pocahontas-1984.............27.............16.08.11 SYNEK Rybka1705.....................24.............17.08.11.... .. ... ... mama_dzidka..................33.............18.08.11..... .. ... .. vilia..............................27.............18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011.......28.............18.08.11 SYNEK Ninka ...........................27.............18.08.11.......... . małp @..........................32.............18.08.11 SYNEK Mama Miłoszka................31..............19.08.11 CORCIA aga15510 ......................31..............19.08.11 SYNEK dziadek jacek.................33..............19.09.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................32..............20.08.11 SYNEK jagódka1.......................28..............20.08.11 ........ Beti2905.......................30...............mama Aniołka.... Izabelka_......................24...............22.08.11. . ... .... Grays77........................34...............22.08.11 SYNEK.. Alexander koteczkowa 1984............27...............22.08.11......... monisiacz3k...................24...............23.08.11 SYNEK **TOSIA**.......................23...............23.08.11 ........ aga_jabi.......................28................23.08.11 . ... SYNEK, chyba Piotruś Wikula-33......................33...............24.08.11 CÓRKA ciotka julia....................31...............25.08.11 SYNEK anitia...........................29...............26.08.1 1.. ...... olin_ka .........................31...............26.08.11 SYNEK mama8327....................27..............28.08.11 CÓRECZKA..OLIWIA szczurkowa ..................34 ...............28.08.11-chłopczyk annika1983....................27...............29.08.11.. ... .... Mot ............................29 ...............29.08.11 SYNEK kotkowa.......................28...............30.08.11.. ... .... Aga.............................26................30.08.1 1 CÓRECZKA u mnie też chłopaczek :))) mało piszę przepraszam ale czytam na bieżąco :)) dziewczynki dajcie mi linka na tą fajną poduszkę rogala bo nigdzie jej nie mogę znależdż pozdrawiam wszystkie serdecznie i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas-1984 ..Ja sobie tłumacze ze to nie ja mam na cos ocgote tylko Lenka:D choc przez ta zgage to teraz mleko...mleko i raz jeszcze mleko a mam ochote na jakiegos fast-food'a ;/ Dzisiaj byłam na zakupach bo nie mieszcze sie w nic,kupiłam kilka tuniczek i leginsów ale to dopiero 27 tydzien bede konczyła a tu taki brzuszek ja na 5-raczki!!! Ogólnie to przejde kawałek i ciągnie podbrzusze ale przy asyscie tabsów dałam rade a teraz leze :) A w jakich"stosunkach" jestescie z owocami i wazywami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam się chłopaczkowo robi ;) Sami chłopcy urodzą się w sierpniu. Dziewczynki to będą takie rodzyneczki :) Ciotka Julia, krew z nosa i krwawienie z dziąseł to ponoć zmora wielu ciężarówek w drugim trymestrze. Mnie też krew czasem leciała z nosa, ale na szczęście tylko jak katar miałam. Odpoczywaj i się na razie nie przejmuj. Może się przeforsowałaś i organizm daje o sobie znać. Ja jak za dużo chodzę to też mnie ciągnie w dole brzucha, a szyjka się na szczęście nie skraca. Meeg24, ja jem dużo kiwi (pomaga mi na zaparcia) i dużo pomidorów - mam ochotę. To są owoce i wrzywa, któe jem codziennie. CZasem jabłka, winogrona czy jakiś banan. A na zgagę ponoć pomagają migdały. To mi koleżanki podpowiedziały. Ja jeszcze nigdy nie miałam zgagi i bardzo chciałabym żeby tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas babo kochana, cieszę się,że pamiętasz:) jak pisałam przed świetami, nie wyrabiam i do dzis nie wyrobiłam:) dużo nowym mam dołączyło, oprócz dziadka_jacka dzięki oryginalnemu nickowi i temu,że będzie Franek nie spamiętałam reszty, za co I'm soooooooo sorry. Z czytaniem nawet nie nadąrzam, choć teraz jestem na L4 ze względu na choróbska chłopaków no i po przerwie świątecznej nie chciało m i się wracac do pracy, pójdę po majowym weekendzie:) a propo poduszki to rewelka jak dla mnie i nie wiem jak dałąm rady w poprzednich ciążach bez niej:))) zainwestowałąm w ta Motherhood i jestem zadowolona! obiecuję poprawę i pisać bardziej regularnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ściskam wszystkie bez wyjątku!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zgagę polecam gumę do żucia miętową. Mi nic tak nie pomaga. Żadne Renni ani Manti. A co do owoców to zajadam sie jabłkami. Lubię tez śliwki. Co do warzyw to na początku ciazy papryka świeża, a teraz sok pomidorowy. Nawet lekarz pojęcik mi na skurcze, bo zawiera potas. Słyszeliście o tym wypadku kolejowym. Moj znajomy- kierownik tego pociągu w stanie ciężkim leży w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jadę jutro do innej miejscowosci łapać jakiegos gina bo u mnie wszyscy juz mają długi weekend a na pogotowie psychicznie nie mam siły ( to czekanie tam!!!)muszę załatwić to jutro bo wykończę się mysleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ale młody dał mi dzisiaj popalić, dopiero teraz łaskawie zasnął:O Ciotka Julia___Też uważam, że warto, żebyś sprawdziła o co chodzi, choćby dla własnego spokoju. Wszystko będzie dobrze, daj znać jak Ci poszło🌻 szczurkowa__gratuluję synka:D Imię już ma? Zgagę miałam wyłącznie po kisielu, który na początku jakoś mnie pociągał kulinarnie...teraz już nie:P olin_ka___już Cię lubię🌻 podziwiam, że wracasz do pracy! misiaczkowa__super, że cukrzycy niet:D sierpniowa mama 2011___twój lekarz trochę nieokrzesany, ale w sumie dobrze gada:) Wszystkie rosniemy:D aga15510___organizm jest najmądrzejszy i sam wie najlepiej czego potrzebuje...też mi oszukiwanie w ciąży wodą!! pomysły...:O Lekarzem się nie przejmuj, jesteś zdrowa, badania ok, czujesz się dobrze i to najważniejsze:) A jeśli coś Cię niepokoi to zawsze można zasięgnąć porady konkurencji:P Ja nigdy nie miałam wizyty u samej położnej. aga_jabi___same chłopy:D:D:D:D:D gratuluję! Mot___Mnie chyba Janek:) A co do lekarki to kurcze, nie wiem co to za zwyczaje wśród tych lekarzy. Przecież to najważniejsze chwile dla nas, a oni traktują nas jak petentki Zażądaj odpowiedzi:P ewikos29__powodzenia podczas badania:) rany...dwóch facetów na raz!!! kosmos i coś wspaniałego🌻 Rozpisałam się jak wariatka:D Dziecko nadal strasznie mnie kopie, normalnie litości nie ma! Poza tym...oki. A ja znowu z pytaniem...takim trochę osobistym...jak tam u Was z chętką na tulenie się do facetów? Możecie? Boicie się? Bo ja mogę, ale trochę się boję, że mnie poniesie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot - wlasnie, mi tez Janek najbardziej :) u nas wlasnie mial byc Jan Sebastian jesli by byl chlopiec ;) mnie Mala tez pokopala troszke teraz wieczorkiem, zawsze jej sie zbiera tak ;) a w ogole to przyszedl audioline babycare v100 ktory kupilismy na ebayu. strasznie fajne, technicznie super, z kamerka. dziecko bedzie bezpieczne w lozeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi i szczurkowa gratuluję chłopaczków :D!!! Żabuleńka Gratuluję córci :D!!! Ewikos 3mam kciuki za chłopaczków :) Majka nie denerwuj się na zapas... mój maluszek na przykład trzyma się cały czas terminu z OM. ciotka julia moja gin powiedziała mi na ostatniej wizycie że jak są skurcze (stawianie się macicy) i boli jak przed miesiączką albo jak w trakcie to należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza. Bo ja mam jak na razie same skurcze macicy kilka-kilkanaście razy dziennie. Lepiej chuchać na zimne więc zgłoś się do gin. Meeg ja też mówię mężowi, że Oliwka jest głodna gdy mi burczy w brzuchu ; Któraś z was chciała link do poduszki, podaje ten do Motherhood (ja mam tę poduchę i żyć już bez niej nie mogę :D): http://allegro.pl/motherhood-kojec-poduszka-dla-kobiet-gratis-i1569216073.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek u nas seks jest regularnie :D :D :D. Nie mam przeciwwskazań więc czemu nie... A tak bardzo jest przyjemnie że hej! I bardzo łatwo o orgazm :D - zupełnie jak Jenifer Lopez w tym filmie "plan B" co chciała dziecko ale nie miała z kim więc wybrała opcję inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój M zaczął malowanie pokoiku dla naszej malutkiej. Wybraliśmy odcień żółci - bardzo ładny i ciepły bo pokoik jest od strony północnej. Znalazłam też lampę w kształcie balona z koszem a w koszu siedzi miś a raczej misiaczkowa :) bo jest ubrana na różowo. Byliśmy też w sklepie z wózkami i jesteśmy zdecydowani na 10000% na wózek firmy Implast model Bolder SD Ekoline 2011 kolor olympic na srebrnym stelażu: http://allegro.pl/bolder-sd-ecoline-implast-caly-zestaw-poznan-i1541141606.html Jest super :): dla wysokich rodziców bo gondola umieszczona na wysokości 60cm (w innych od 50cm), regulowana wysokość rączki, bardzo dobrze wykonany oj i mogłabym tak wam wyliczać bez końca... Tylko zastanawiam się nad fotelikiem - kupić ten z zestawu czy maxi cosi? Jak sądzicie? Boże jak ja boje się dalej przybierać na wadze :O... w tej kwestii wcale nie jest mi do śmiechu. Przecież nie można się głodzić a skoro nie jem słodyczy ani fast foodów ani czipsów ani żadnych gotowych dań itp to dlaczego do cholerki wciąż tyję... A do tego moja mama powiedziała mi że nic a nic nie schudła podczas karmienia piersią bo jak tylko mniej zjadła to traciła pokarm :O.... Nic, trzeba będzie po połogu zacząć chodzić na siłkę albo basen. Bo teraz dzidziuś jest na pierwszym miejscu i jak mała chce jeść to jem - wodą nie będę zapijać głodu (ależ ta położna ci Aga przytekściła! tak się robi w czasie diety odchudzającej!!! a nie w ciąży). pozdro, papa buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotko_julio spokojnie, nie możesz się tak bardzo denerwować, jedź na spokojnie do innego miasta, jak masz się denerwować to faktycznie. Chociaż nie wiem, czy nie lepiej udać się na izbę i żeby na ginekologii sprawdzili. Różnie bywa z tymi lekarzami. I fakt, że bólami jak na okres objawia się skracanie szyjki. Krew z nosa to mi leci co jakiś czas, pisałam już o tym, dziewczyny mi przypomniały,że to tak może być. Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano też mi poleciała, nerwy, przemęczenie robią swoje i naczynka pękają. Wiem, że powinno się wit.C na to. pocahontas-kochana ty jesteś z ZG, okolic? Bo nie wiem, gdzie teraz najlepiej obejrzeć tam wózki. Może pomożesz :) mamo8327-sama się zastanawiałam nad implastem, ale mam złe wspomnienia dotyczące kół, po jakimś czasie się ostro centrują i wyrabiają na kołach (koła plastikowe, osie metalowe). Nie wiem, jakie są w bolderze, ale koleżance dodatkowo złamał się stelaż i wiem z opinii, że nie jest to odosobniony przypadek ;) Jeszcze nie byłam w sklepach oglądać, ale powoli się przymierzam, bo jednak na żywo trzeba zobaczyć, pomacać ;) Jestem nastawiona na x-landera ale coś spacerówka wydaje mi się mała, nie wiem, może to złudne wrażenie. Nie śpię od wczoraj, całą noc się budziłam. Denerwuję się tą przeprowadzką. Nie wyprowadzam się na koniec świata, tylko do miejscowości oddalonej od obecnej o 7 km, ale mam stres, jak nie wiem co :o Bo ja taka mamusina córeczka jestem troszkę ;) Tyle lat "na kupie" żyliśmy, wiem że jeszcze ze 2-3 lata dało by się tak, ale potem co. Zryczałam się mężowi, jak szedł do pracy :o Tyle pakowania, masakra. No ale necika już mam, więc kontakt ze światem jest ;) Gorzej z tv, bo trzeba gdzieś antenę umocować. Ale jest ciepło, więc i tak nie będzie się oglądało. Kupiłam wczoraj trochę pieluszek, tetrowych i flanelowych, fridę, kocyk z mikrofibry, jakoś tak mnie ciągnie juz do tych dzidziusiowych zakupów ;) Łóżeczko czeka na złożenie, udało się kupić od babeczki w komplecie, także powoli, powoli się zbiera ;) mum to come-fajnie, że uczęszczasz do szkoły rodzenia :) Też chodziłam w pierwszej ciąży, najważniejsze zajęcia mnie ominęły, bo leżałam w szpitalu, za to trafiłam na pogadankę ordynatora nt zagrożeń okołoporodowych :o Opowiedział nam w detalach o krwotokach, vacum, kleszczach, niedotlenieniach, cesarkach, zgonach :) PSYCHOL. Mam nadzieję, że czegoś podobnego wam nie zgotują ;) aga15510-mój gin mi mówi kiedy mam robić, średnio co 2 miesiące robię :) Za każdym razem syczy na mnie z powodu słabego moczu, że mam piasek i mało piję ;) vilia- 2 kg to nie tak dużo, z tego co wiem to całkiem w normie. Mój gin moją wagą się zupełnie nie przejmuje. Także spokojnie :) Majka-najważniejsze to myśleć pozytywnie! Ściskam mocno! meeg24- ble zgaga, współczuję, póki co nie mam ;) Co do warzyw i owoców, to ja chętnie, ale różnie bywa z smakiem, zależy od dnia. Nadal jabłka są number łan ;) Gratulacje kolejnych chłopaczków :D Będzie kawalerów do wyboru :D Sex u nas jest jak nam się zachce, jedynie nie za wygodnie nam ;) Dobra to chyba już wsio napisałam ;) Ciekawe, kiedy się moje dziecię obudzi. No nic, pobuszuję po all, może coś się ciekawego trafi :) Miłego dnia i trzymajcie kciuki, żebym przeżyła tę wyprowadzkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dzień dobry🌻 ale piękna pogoda🌻 Z wózków posiadam kilka, ale cenię Mutsy Urban Rider, choć do gondoli można mieć zastrzeżenia ze względu na dość dziwne mocowanie i rozmiar. Mój syn mieścił się w niej przez 2 miesiące, ale on bardzo duży był, jak już złapał bakcyla do wzrostu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek_Jacek- ja miałam przy starszym Mutsy- po siostrzenicy odziedziczony z resztą i również uważam,że gondolka mega mała jak na TAAAAkII wózek, tyle,że to było 8lat temu i może coś zmienili w konstrukcji gondoli, ale drugi raz bym go już nie wzięła, straszny czołg z niego był, teraz podobami się inny czołg i tak zaglądam za uzywanymi na all- Maxi Cosi Mura. A ile ma twoj starszy synuś? bo jakoś mi mignęło,że roczek, ale nie wiem czy nie pomyliłam z kimś i na imię ma Bronek? A na L4 chętnie bym sie już wybrała na amen ale istnieje szansa na przedłuzenie umowy, któa wygasa w sierpniu wiec musze sie starać a póki co czuje sie rewelacyjnie. Dziś idę do mojej gin i się przekonam, czy to dobre samopoczucie przekłada się na to co dzieje się z szyjką. A mój 3 muszkieter nie ma wciąż imienia, chyba poczekam aż się urodzi i zobaczę co mu będzie pasowało.... Franio od początku był z wyglądu takim Franiem-baniem bo kloc 4kg się urodził i był taki śmieszny. mama8327- ten Bolder całkiem fajny, podobie mi się.... muszę wziąć pod uwagę, szczególnie,że my wysocy jesteśmy, ja mam 174cm, tyle że problem bedzie miała babacia która ma niewiele ponad 150cm, a bedzie sie opiekować jesli wróce do pracy. misiaczkowa- a ty jeszcze działasz zawodowo czy już w stanie spoczynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka- maxi cosi mura 4 maja nasi znajomi od czerwca, kupili nowy, kolezanka mowila, ze ogolnie wszystko fajne jedyne co bylo uciazliwe dla niej to waga wozka-musiala go wytaskiwac z piwinicy badz z pierwszego pietra na ktorym mieszkaja a sama z dzieckiem to uciazliwe.. ale tylko to mi mowila odnosnie tego wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olin_ka - ja już w stanie spoczynku, od tego krwotoku co dostałam początkiem marca lekarze ze szpitala zgodnym chórkiem wysłali mnie na l4 a mój gin tylko im wtórował ;) Nie mogę wrócić do tamtego trybu życia, dojazdy, praca z małymi dziećmi (pracuję w przedszkolu) ze względu na to łożysko, teraz zresztą nawet jak bym się uparła wrócić, to jest na mnie zastępstwo. No i nie za bardzo czułabym się na siłach skakać, tańcować i ogólnie zajmować się 20 maluchów, ciężko by było. Samo schylanie to problem, nie mówiąc o zajęciach, ubieraniu itd. Praca w przedszkolu jest caaaałkiem inna niż w klasie, trudno się przestawić, choć wydawało mi się na początku inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,u mnie też super pogoda.Ja postanowilam od poniedziałku nie tykać słodyczy to może waga się trochę uspokoi.Dziś córka robi urodziny dla koleżanek-masakra znowu będzie.Jutro robimy do rodzinki i z imprezami koniec do porodu.Za jakiś tydzień zaczne drugą cześć remontu,czekam na fachowca, ktory musi zrobić podstawy aby potem przejść do dalszej części.Teraz myśle,że za dużo na siebie wzieliśmy.Dużo roboty a jeszcze więcej kasy-nie wiem jak my wydolimy finansowo.Jeszcze córa jedzie na zieloną szkołe i też nas to nieżle szarpnęło.No ale zobaczymy jak to się potoczy.Majka daj znać jak po wizycie.Reszte serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też słoneczko, nawet łapię lepszy humor, chociaż poryczałam się przy sąsiadce, jak się mnie pytała o wyprowadzkę ;) Hormony, albo mi siada psycha ;) Za 3 godziny zacznie się całe zamieszanie :o Aaaaaaaa ja chcę już być PO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa ja jestem z gorzowa i tutaj naprawde jakoś sklepy z wózkami wg mnie mają mały wybór. Ale jakbyś chciała to tobie napisze gdzie one są. A przeprowadzki to zło konieczne, wytrzymasz, tylko się nie przemęczaj.Ja też czasamio płaczę po kryjomu i ciągle wszystko mnie wkurza. A co do x landera to mi się wydaje że ma małą gondolę, taką zwężaną w nóżkach, a nasze dzidziusie będą przecież w grudniu, styczniu już troszkę duże, a do tego jeszcze kombinezon. Szczurkowa - gratuluje syneczka,. meeg24 - mnie na szczęście zgaga na razie omija, ale wiem, że jest to straszne uczucie. Pomogą może ci migdały. Owoce i warzywa to zawsze jadłam i nadal jem, dla mnie mięso może być dwa razy w tyg. ale mąż i córcia to prawdziwi mięsorzercy, więc mięsko musi byc codziennie. olin_ka - miło cię widzieć, życze szybkiego powrotu do zdrowia dla chłopaków, ale odpoczywaj troszkę. aga15510 - dużo szczęścia i siły dla twojego kolegi w szpitaku, oby wszystko było dobrze. Dziadek Jacek - Dzień dobry. ja chętkę na przytulańce mam , ale niestety nie moge - ginka zakazała. Ostatnio od koleżanki ginki dowiedziałam się, że nawet pieszczot i orgazmu mi nie wolno jak wcześniej miałam skurcz. Masakra, ale jak to mój M mówi "lepiej nie ruszać , bo coś się popsuje". Ale w ciąży z oliweczką to nawet wieczorem przed porodem "chciałam", ale jakoś M się wykręcił. Mama8327 - ten wózeczek też mi się podobał, ale nie widziałam go w realu. Ewikos29 - trzymam kciuki, daj znać po badaniu. Waga i zachcianki- to tylko teraz możemy sobie na wszystko pozwolić, więc dziewczyny szalejcie i jeżdzie na co macie ochote, bo póżniej, podczas karmienia to pełno zakazów. Ja już czekam na truskawki mniam. Ja dzisiaj się obudziłam a tu brzusio mnie boli, więc leżałam jeszcze 2 h w łóżku i wszystko oki. Do szkoły M szykował córeczkę i jak zawsze miał do mnie pretensje, że wciskam jej śniadanie, to dopiero chyba zrozumiał dlaczego. Moja Oliwia, mimo że chodzi o 8 spać, to rano jest nieprzytomna i śniadanie 2 razy wylądowało na podłodze a trzecie zrobione przez tate to chyba już w aucie zjadła, bo czasu było mało. Ale ja przynajmniej miałam się z czego pośmiać ,słysząc co się dzieje w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki... Dawno się nie odzywałam ale już na szczęście wszystko ok. Miałam właśnie coś takiego jak wrażenie, że mi cała macica wraz z dzidziuniem wypadnie. Do tego skurcze kilka razy w ciągu dnia ale przechodziły po nospie. Wczoraj natomiast od godz. 19 skurcze co 3 minuty po 5-20 sekund i nawet dwie nospy nie dały efektu, no więc o 23 szpital. Bardzo miła p. dr mnie zbadała i stwierdziła skurcze oraz skracanie szyjki...na szczęście na usg wyszło że szyjka ok. Dostałam leki, skurcze przeszły, no i recepta do rączki , i...do domku na szczęście. A teraz leżonko. Dziewczynki uważajcie na siebie bo już tyle za nami, że naprawdę tylko tylko do sierpnia. Plus wycieczki do szpitala jest taki że widziałam małą myszkę i wiem że wszystko u NIEGO w jak najlepszym porządku, poza tym że wielgachny jest i prawdopodobnie urodzi się jeszcze większy niż starszy braciszek, ma już prawie kilogram... Buziaki i mocne uściski, a te z Was co mają leżeć to niech to robią!!! To nie żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo nadążam Was czytać:D:D:D:D:D Olinka___mutsy to nadal raczej z rzędu krów, ale nie do zniszczenia! Gondola fatalna, ale ten mój wózek to już ze trójkę dzieci woził i nadal hula:) Fakt, jest dość ciężki, ale mieści mi się do wozu, to raz, a poza tym...kochane:D Tatry z nim zaliczyliśmy:classic_cool: Bronek miał 3 miesiące jak pierwszy raz był w Tatrach! Naprawdę offroadowa maszyna:P Bronek skończył rok, jest dzieckiem, jak to lekarz mówi, z perspektywami na karierę koszykarza:D:D:D Byczek taki, że hej! Franio to piękne imię:) Powodzenia na "widzeniu":):):):):)🌻 hjl33__to masz dzisiaj prawdziwą imprezę:) Powodzenia i nie forsuj się! Misiaczkowa___jeszcze tylko trochę i będziesz na swoim! Ja przechodziłam to 1,5miesiąca (remont piętra) i wiem co to znaczy! DASZ RADĘ:) pocahontas__🌻 ja mam cały czas tańce przytulańce w głowie! masakra:D Jezu...po co pisałaś o truskawkach...teraz umieram z pragnienia:D:D:D Łazanka___uważaj na siebie, mądrze piszesz!!! Jak trzeba leżeć to nie ruszać dupencji z wyrka i już🌻 Reszta wielkie buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Powracając do boldera sd to owszem wcześniejszy model sprzed 2010r miał wadliwą ramę a ten nowy ekoline 2011 już jest ulepszony: ma wzmocnioną ramę i inne szycie spacerówki a koła są pompowane.Olinka bolder ma regulowaną wysokość rączki tak że teściowa spokojnie dałaby radę Dla nas jest ok. U nas na drugim miejscu jest Mutsy Transporter 2011 ma dużą gondolę jest wysoki i lekki ale nie ma amortyzacji a koła są piankowe - ponoć przez to trzęsie gondolą. Łazanka uważaj na siebie i zniewól swoje adhd tak żebyś mogła odpoczywać ;) Ja miałam wczoraj dzień aktywny a dziś trochę źle się czuję. A pogoda w Gda się pogorszyła jest słonko ale wieje zimny wiatr i u mnie jest 11'. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie jeszcze mdłości??? Mnie atakują już 3 dzień z rzędu!!! :( :O A miały się skończyć po 20 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wam sie podoba Kate? moim zdaniem suknia piekna i elegancka, w ogole ekstra wygladala. moze mogla jakos ciekawie wlosy zwiazac,ale pewnie by powazniej wygladala, a tak wyszlo mlodziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×