Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

misiaczkowa..ja trwam w 28 tyg,cesarka prawdopodobnie w 38 tyg wiec jeszcze tylko chwilka:) Kiedy zaczniecie wszystko prac i przygotowywac??ja praktycznie wszystko mam,noo ominmy te rzeczy które kupiłam i gdzies są tylko gdzie??:) najchetniej juz rozłozylabym łuzeczko,poprałabym ubranka...mam czas wolny bo jestem z moim lubym sama bo mój szkrab wyjechał na 2 tyg do dziadka do Hollandi wiec najchetniej zrobiłabym to juz teraz;/ tylko wydaje mi sie to lekka przesada:) A co do kociołaka to juz dawno wyprubowany i zaakceptowany przez domowników i mysle czy dzisiaj nie zrobic. Aaaaa bym zapomniała,jak sie dziewczyny czujecie pod wzgledem urody?? ja moge sie pochwalic ze mimo ogromnego brzusia zaczełąm czuc sie atrakcyjna,tak sama w sobie:) nie mam kłopotu z cerą..i w ogóle podobam sie sama sobie:) a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg___a ja nie:( Choć co dziwne mąż wyjątkowo natrętnie:D:D:D za mną łazi, więc może nie tyle z moją urodą jest źle, tylko z postrzeganiem samej siebie. Źle się czuję w takim rozmiarze, tym bardziej, że bez ciąży ważę najwięcej 54-55kg, ale co tam:P Dam radę!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg, ja mam od jakiegoś czasu problemy z cerą - mam jakieśplamki na twarzy i skóra mi się bardzo wysusza. Niby wg przesądów powinnam kwitnąć, bo to dziewczynka zabiera urodę mamie ;) Nie czuję się też atrakcyjnie przez te dodatkowe kg. Chociaż M mówi, że wiglądam kwitnąco :) Co do prania to ja zrobiłam dziś jedno, ale takich rzeczy, które dostałam od kogoś i długo leżały w pudle na strychu, więc nie były świeżutkie ;) Myślę, że jeszcze je koło lipca jeszcze raz "przepłuczę" co by były świeże :) a nowe pewnie koło lipca przepiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny po długim i zimnym weekendzie :). Mam do Was takie pytanie, czy bolą Was teraz piersi? U mnie 24 tc i tak mnie bolą, że dotknąć nie można, a szczególnie prawa no i zauważyłam na biustonoszu właśnie na prawej miseczce białą plamkę, więc cosik mi się z niej chyba zaczyna sączyć... ta prawa właśnie mnie tak boli, że mam ją ochotę normalnie wyrwać momentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka dziewuszki! :) Ja co do urody to tak srednio sie czuje..nigdy nie mialam problemow z cera,a teraz w czasie ciazy co rusz mam cos nowego na twarzy ;/ no,ale zycie :) U nas pokoik juz gotowy, kilka rzeczy sa i czekaja na malucha, niedlugo bedzie łóżeczko i reszta :) Co do wozka,to mysle iz kupimy jakos w lipcu ;) U mnie dzisiaj w miare godna pogada- w porownaniu co bylo ostatnio..uff.. takze zycze wam milego dnia i slodkich kopniaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,u mnie po weekendzie dalej zimno.Wczoraj po fezie deszczu spadł śnieg i trzyma się do dziś jak w zimę.Co do bólu piersi,moje są wrażliwe na wszelki dotyk,bolą przy wyjściu na zimne powietrze no i niekiedy dopada mnie ból jednej albo drugiej i jest bardzo ostry.A mnie póki co dopadła tęsknota za córcią.Ciągle mysle co robi,jak się ubrała,czy jej nie zimno itp,itd.Jak ja wytrzymam dwa tygodnie sama nie wiem.Wczoraj powiedziałam mojemu M że nie wiem jak byśmy żyli bez dziecka.Jest tak strasznie cicho i pusto bez niej że szok.Gdybym mogła dzwonołabym chyba do niej co chwila.Niestety rodzicom nie wolno dzwonić ,dzieci mają zabrane telefony i dostają je raz dziennie i wtedy dzwonią.Chodzi o to,że to małe dzieci i telefon do mamy co troche też wzmaga u nich tęsknote.Ale czas szybko mija wiecv wytrzymamy.Uświadomiłam sobie dziś że zaczął sie już u mnie 7 miesiąc.Za 3 miesiące jak terminy się potwierdzą będziemy już we czwórke.Super oby to szybko minęło.Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn ja mam nadzieje wypryski mam za soba:) sucha skóre mam nadal ale mimo kg czuje sie dosc atrakcyjnie a jezeli chodzi o spostrzeganie mezczyzn kobiet w ciązy to cos w tym jest:) Zanim załozyłąm swoja dg pracowałam w kawiarni,tam mój szef i kolega z pracy zawsze mówili ze bardzo podobaja im sie kobiety w ciązy i wnioskuje ze nie tylko im,bedąc na weselu w zeszłym tyg.koło nas siedział kolega mojego narzeczonego i po paru "głebszych stwierdził ze podobaja mu sie kobiety w ciazy i mój mezaczyzna tez chodzi z jezorem na wieszchu:) Wiec moze niektrew nie czuja sie atrakcyjne ale pewnie takie jestesmy:) Ja mam własnie córeczke i dodała mi urdy. To ja chyba zaczne powoli wyciągac z workow ubranka i doprowadzac je do uzytku bo tez nie wiem kiedy przyjdzie ten"czas" Jeszcze musimy odswierzyc gniazdko,aby na przyjscie malenstwa było swiezo:) i pokój córeczki bo nad jej łózkiem sa ładne male rączki poodbijane;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa - Michalina mi się podoba ale nie wiem jak Tobie ale zdrobnienie będzie Michasia do jak dla mnie nie brzmi fajnie hjk33 - córka na pewno da sobie rade, tylko się zahartuje a jak ma towarzystwo innych dzieciaczków to będzie szczęśliwa mimo braku pogody co do spodni to ja też kupowałam rozmiar taki jak przed ciążą. Tylko jeden błąd mi się zdarzył i o dziwo w przypadku spodni dresowych - jak zwykle wzięłam 38 i na początku w gołe nie mogłam nosić bo leciały, teraz już lepiej ale żeby dopasowane były to nie, muszę co jakis czas podciągać, ale po domu obleci co do bluzek to nie lubię za dużych, czuje się w nich jak w worku, tym bardziej z brzuszkiem. Ja ubieram się tak żeby wszystko było lekko dopasowane mama8327 - skórcze sabinka87 - no to masz przeprawę, współczuję ale najważniejsze, że dzidzi zdrowe, a mamusie wszystko zniosą dla dziecka pocahontas - gratulacje zakupu, my jak kupiliśmy to poskładaliśmy, posprawdzali różne opcje i na razie do wora i czeka sobie bo nie mamy miejsca trzymać go takiego rozłożonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,gratuluję przyszłym Mamusiom,ja byłam sierpniówka ale 2007 :)moje szczęscie juz bedzie miało 4lata:) _____do Dziadek Jacek---chłOpak sie szykuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grays - dobrze zrobiłaś i super, że już dobrze. No to fajną masz położną, że możesz wybierać vilia - też zamierzam powiedzieć o tych opuchnięciach gin w przyszłym tygodniu. Mi też trochę przeszło jak tylko się ochłodziło więc może to kwestia temperatury meeg - to lekarz powiedział, że w 38 cesarka? bo ja też mam mieć i właśnie zastanawiam się kiedy mi zaplanują. Ty jesteś z terminem w zasadzie miesiąc przede mną więc ja mam czas jeszcze na ostatnie przygotowania ale też nie zostawiałabym tego na koniec bo to, że zaplanowana cesarka na 38 tydz to nie znaczy, że dzidzia nie będzie chciała wcześniej. z praniem i łóżeczkiem ja planuje zrobić miesiąc wcześniej. Co do wyglądu też tak mam jak Ty a jeszcze ludzie mi mówią, że dobrze wyglądam. Mam tylko jeden problem wyglądowy. Dziewczyny czy farbujecie włosy w ciąży? Ja już mam duże odrosty a jak chce iśc do fryzjera to i mama i maż na mnie krzyczą. Dziadek Jacek - moja waga wyjściowa taka jak i Twoja ale mi brzuszek nawet mały się wydaje - no chyba, że chce się wydepilować bikini to już wiem jak to mają faceci, których dotyczy powiedzenie "witaj brzusiu, żegnaj siusiu" :) aga_jabi - co do bólu piersi to raz mam a raz nie, i to sączenie też mam w nocy, tylko z jednej piersi ale nie codziennie. Zauważyłam, że ból i sączenie są ze sobą skorelowane :) meeg - u mnie mini remoncik w przyszłym tygodniu. Z jednej strony to dość wcześnie jeszcze ale mąż ma akurat urlop więc inaczej się nie da. Z drugiej strony łatwiej będzie mi sprzątać po wszystkim teraz niż za jakiś czas jak brzuch jeszcze urośnie. Ostatnio pisałam wam, że mam tyle energii. Chyba baterie jednak mi się wyczerpują. Myślałam, że to przez antybiotyk ale odstawiłam go 4 czy 5 dni temu i nadal energia nie wraca co mnie mocno irytuje bo nic mi się nie chce. W poniedziałek idę na usg 4 d i już nie mogę się doczekać :) pisałyście o targach mother & baby - jeśli będzie pogoda to może wybierzemy się do Krakowa, mam tylko 100 km więc kto wie któraś dziewczyna kiedyś pisała na temat ruchów, że jak tylko dowiedziała się, że jest w ciąży to zaczęła pukać w brzuszek i tak nawiązywać kontakt z dzieckiem i jak długo się nie odzywa to mu puka i jest odpowiedź. Po przeczytaniu tego zaczęłam tak robić. Po miesiącu chyba (ale nie wiem czy miesiąc, tak na oko piszę) mam odpowiedzi i nie tylko. Jak mały ma brykanko większe to kopie bardzo rytmicznie, właśnie tak ze 3 razy pod rząd, tak jak ja pukam. I np dziś o 5 rano sobie zaczął kopać i dopiero jak odpowiedziałam to się uspokoił i mogłam dalej spać. To niesamowite. Teraz zastanawiam się, jak to przeciągną na czas jak będzie już na świecie. Może znowu 3 razy lekko ściskać mu rączkę? muszę pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot___🌻tak ładnie piszesz o kontaktowaniu się z Małym🌻 Mój Franek ma stały kontakt głównie z narwanym bratem, który ma rok i bez przerwy rzuca mi się szczupakiem na tego zapakowanego:D:D:D Tłumaczę mu wtedy, że tak nie wolno, bo zrobi krzywdę Frankowi, niestety Brono niewiele sobie z tego robi i niczym wyczynowy wrestlingowiec trenuje na nas kolejne rzuty przodem, bokiem i Bóg wie jeszcze którą stroną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie sączenie było z tej bardzo bolącej, druga "suchutka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problemy z krostkami na gornej czesci brzucha po obu stronach, swedza mnie. nie wiem po czym to. macie tak? poki co ozywalam oliwki johnsona, bylo ok, ale jak pojawily sie krostki to zmienilam na fissan, bo akurat dostalam. ale nie pomoglo. dodakowo zaczely swedzic i nie wiem czy to uczulenie na cos czy w ten sposob zaczynaja sie robic rozstepy? :( kurcze tak dbam o brzuch a tu takie swedzenie niczym wysypka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek - u mnie z kolei mąż ma czasem takie zapędy rozrabiaki. Jak mały sobie śpi a on np. akurat wraca z pracy i chciałby dostać od małego kopniaka to postanawia go obudzić i dopiera mi się do brzucha i w sumie dość często osiąga skutek aga_jabi - no właśnie z tymi piersiami. Też masz tylko w nocy? Ja zakupiłam sobie ostatnio wkładki na wszelki wypadek, gdyby zaczęło się też w dzień ale na razie spokój. Tłumacze sobie to tak, że może potem nie będzie problemu z pokarmem skoro już takie historie się dzieją ale wiem, że mogę sobie myslęć a czas pokaże, tym bardziej po cesarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come - ja pewno obstawiałabym uczulenie na jakieś jedzenie. Spróbuj przeanalizować co tam ostatnio nowego było lub czego dużo było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ja zauważyłam to nad ranem, miałam wczoraj mokrą piżamę, a później na wieczór jak zdjęłam biustonosz patrzę plama, dzisiaj póki co nie czuję tego sączenia. Pewnie nie ma reguły kiedy się pojawia, ale może i masz rację, że dzięki temu nie będziemy miały później problemu z karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Pozdrawiam Was gorąco po tak długiej przerwie nie pisania z Wami , jestem znowu , chociaż czytałam Was codziennie gdy tylko chwile miałam i jestem na bieżąco :) U mnie też już zaczął się 7 miesiąc , jejciu jak to leci :) no i też będe miała raczej cesarke i w sumie to chyba na następnej wizycie wypytam się cosik na ten temat , od kiedy można ja zaplanować. Odnośnie urody to od niedawna właśnie zaczełam się sama sobie podobać ale do tej pory tak nie było. Myśle że dużo dała mi wizyta u fryzjera , miałam też okropne odrosty. No i właśnie odnośnie farbowania to poinformowałam tego fryzjera że jestem w ciąży i zrobił mi balejage , nakładał farbe nie od samej skóry tylko tak ze 3-5 mm więc kontaktu ze skórą nie było , no i zrobił mi też fajną fryzurkę więc jestem bardzo zadowolona, od razu czułam się lepiej. Dziewczyny co do piersi to ja właśnie tak od 2 tygodni odczułam taką ulgę , bo mnie właśnie przestały boleć, tak to od samego początku mi strasznie ale to strasznie dokuczały i tylko one mi przypominały o tym że jestem w ciąży , bolały mnie okropnie sutki i wogóle całe piersi puchły były nabrzmiałe i nieraz aż takie gorące jakby było zapalenie, no ale przetrwałam nie robiłam z tym nic i niczym nie smarowałam. Wycieków jeszcze nie mam. U mnie zimno choć przez chmury przedziera się słońce , ale za to wczoraj to szok był, w sumie to już drugi raz w życiu widziałam śnieg w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ..nie wiem jak jest w innych szpitalach ale ja pytalam swojego gin.i w szpitalu tez zapytałam i powiedzieli mi ze planowaną cesarke robi sie w 38 tyg,tak jest w naszym szpitalu przynajmniej:) wiec wypadnie mi to w polowie lipca;D Mysle ze kwestia urody i teo jak sie teraz czujemy w duzej mierze zalezy od nas samych,czasem zdaza mi sie ze mój luby smieje sie ze mnie zebym szła do lek.aby przepisał mi grzebien:) W stajac rano ide do łazienki,robie fryzurke,makijaz lekki i juz lepiej sie czuje a reszta sama przychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam odrosty dwa tygodnie temu, moje wszystkie kolezanki od 3 m-ca robily regularnie i dzieci są zdrowiutkie,nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj szanowne brzuszki :) Właśnie siedziałam i przeczytałam wszystkie wypowiedzi od czasu kiedy zaglądałam ostatni raz. Zazdroszcze Wam gotowania sobie tego na co macie ochotę. Alę jak napisała jedna z Was, mama dla dziecka wszystko zniesie. Piszecie o zakupach i w sumie chciałam powiedzieć, że jak sobie pozwalam na czas przed monitorem to właśnie w poszukiwaniu czegoś fajnego. Będąc w szpitalu zrobiłam swoją listę wyprawkową i z nadzieją patrzę na to wszystko co mi sie podoba, bo może lekarz pozwoli mi na więcej jak wszystko sie poprawi i szyjka nie będzie się buntować. Nie wiem czy dam radę spamietac co komu chcialam napisac, ale co do stawiania się macicy - moja się stawia i mój gin uważa, że lepiej brać no-spę i leżeć w domu niż szlajać się po izbach przyjęć, mowi ze to za duży stres. Mądry człowiek, słucham się i jak mnie zaczyna boleć kładę się z kojcem i czekam 2-3h czy będzie lepiej i zawsze przechodzi. Dopiero jezeli to by nie pomoglo, mam jechac do szpitala. Mówię, żeby uspokoić :) mam nadzieję, że dobrze mi idzie. Sabinka, ja leżałam w szpitalu przed blokadę w nerce i 3tyg brałam antybiotyk, bo mialam kolkę, takze nie martw się i wiedz, że to się zdarza. Dobrze, ze wszystko idzie teraz u Ciebie właściwym sobie torem. Gratuluje wszystkim mamom ich chłopców/dziewczynek. Mi lekarz powiedział ze jego zdaniem to dziewczynka, ale dowiem się na USG w piatek - bo idę na moje mocno spóźnione połówkowe ;) Żadna z Was chyba nie pisała o gondoli z carsystemem, a to jest moje podstawowe kryterium. Chciałam Was podpytać dlaczego? Ja w sumie obejrzałam wózki i w sumie jestem zdecydowana, ale chcę jak bede mogla wyjsc wziac do reki ;) zobaczyc czy to jest to. I jako najbardziej nieczula matka na swiecie - teraz 25tc chcialam Wam powiedziec, ze od 2 tygodni czuje codziennie ruchy dziecka :) wczesniej raz w tygodniu doslownie ;) i od razu mi lepiej :)))))) Dziecko często pokopuje mnie w spojenie łonowe, a oprócz tego bardzo dokucza mi ból spojenia. Od 18tc, a w 20tc się nasiliło mam wycieki z obu piersi - ale nie jednocześnie,więc nie jesteście same :) Mam jeszcze oprócz pytania o wozek pytanko co myślicie o składanych wanienkach? Pozdrawiam i miłego popołudnia ps. my już jakiś czas temu wybraliśmy imiona: dzieczynka: Natalia, chłopiec: Aleksander :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ja zawsze farbowałam włosy, ale skoro unika sie w ciązy lecznia środkami, które przenikają przez skóre nawet w małej ilosci to tym bardziej farba, wiec przeszłam na czas ciąży na casting loreala i powiem ci ze kryje super:) miałam ciezki 2 poród i pierwsze siwe wyszły mi w noc po porodzie, normalnie pasemko siwiutki i od tamtego czasu juz odrosty z siwymi, a tak ładnie kryje ten casting, nie smierdzi i nie ma amoniaku, stracza mi na 2 miesiace, i powiem ci ze nie wróce po ciazy do farbowania, mam ładniejsze włosy po tym szamponie a tak samo ładnie kryje, ja zawsze biore black cherry a z farba zawsze farbowałam karakas loreala, czyli jak sama widzisz kolory trudne do krycia a jednak wyszło super, tylko, że trzymałam dłuzej szampon piszą ze 20 min ja trzymałam 40 i pokryło ślicznie, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biorę wózek , gdzie jest mozliwosci montowania fotelika, bez tego nie wziełabym. Jagódka u mnie tez, jak miałam byc dziewczynka to Natalia Magdalena, chłopak zdecydowalismy się Alexander Krystian, bo u mnie w rodzinie wszyscy mamy na akcie urodzenia 2 imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays u nas tez po 2 imiona :) po prostu uznaję pierwsze za najważniejsze, dlatego o tym napisalam :) Wcześniej zapomniałam napisać jeszcze o wadze. Rozwaliły mnie wypowiedzi o tym, ze lekarze komentują że ktoras za dużo przytyła. Mój lekarz o tym nie mówi, za tę część odpowiada położna i ona mi mówi raczej: Nareszcie Pani przytyla :) Co za gadanie, zeby woda głód zabijać, z resztą jak jestem głodna to jem, a woda na pusty żołądek to u mnie straszliwa zgaga, która doprowadza mnie bez dopajania głodu do szaleństwa. Ale migdaly rzeczywiście pomagają, ale namoczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki serdecznie wszystkie pozdrawiam. Ja "gniję", zapodaję leki i już nie mam skurczy, choć brzuch jeszcze twardnieje jak za często wstaję. Cieszę się że u Was też wszystko w miarę o.k. Mam nadzieję, że serduszkowe plamki znikną na kolejnym badaniu... Mot- to ja pisałam o pukankowym gadaniu z Maluszkiem. Tak robiłam z Ziemkiem i tak robię teraz. Jak Ziemek się urodził to kontynuacja polegała na pukaniu w pupiszonka jak Go trzymałam na rękach (M robił tak samo), a właściwie opancerzonego w pampera pupiszonka. Reakcja była taka, że Mały się uspokajał i zasypiał jak misiaczek. Teraz będę robiła tak samo. Co do biustu, to od kilku dni czuję jak mi narywa, dla tych, które karmiły to nie nowość - uczucie jak przed podaniem cyca Maluszkowi, kiedy ma się wrażenie, że za chwilę pęknie jak dzidziuś nie zacznie ciągnąć :). Pozdrawiam Was cieplutko bo podobno nocka zimna się szykuje. Mój M poprzykrywał moje róże żeby nie zmarzły, bo pod W-wą ma być na minusie. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam sobie pasemka u fryzjera już jakiś miesiąc temu. mam strasznie dużo siwych włosów i strasznie wyglądałam, i te pytania - to Ty masz siwe włosy? A pierwszy siwy włos u mnie pojawił się już w 8 klasie szkoły podstawowej i od studiów ciągle farbuje. Na skroniach mam siwe włosy w 90 %. Fryzjerka doradziła mi żebym przyszła jeszcze przed samym porodem, bo potem przy maluszku prędko z domu się nie wyrwę. Ale czy ja wytrzymam tak długo siedzieć - ostatnio spędziłam u niej prawie 3 godziny. Jutro mam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia. A w piątek idę na wesele. Ciekawe jak długo dam radę wysiedzieć. W ogóle nie chciałam iść, ale mój M się uparł.Na szczęście blisko domu, więc jakby co zostawię go, a sama wrócę. Co do swędzenia, to już nie wytrzymuję z moim brzuchem. Moja siostra mówi że tak objawiają się rozstępy. Co do imienia początkowo chcieliśmy dać Antoni, ale ostatnio stwierdziliśmy, że Antoni będzie na drugie, a na pierwsze damy Mateusz. Choć do porodu pewnie Nam się jeszcze parę razy odmieni. Koteczkowa widziałam w jakimś piśmie te składane wanienki i strasznie mi się podobały, ale dostałam od koleżanki taką zwykła, więc nie będę żadnej innej kupować. I nie mów że jesteś nieczuła matką. Moja siostra gdy była w 22 tygodniu i powiedziała lekarzowi że nie czuję ruchów dziecka wywołała w przychodni niemałe poruszenie i panikę, ale okazało się że wszystko jest w porządku i ruchy poczuła jakieś 2 tygodnie później. Z tymi spodniami z allegro trzeba dobrze poczytać opis, Często zdarza się że są z elastycznego materiału i mogą okazać się za duże. Ja zwykle czytam jeszcze komentarze. Czasami ktoś napisze coś na temat produktu,a nie tylko przebiegu zakupu. Ja zresztą robię tak samo. Mój synek tez odbiera mi urodę mam pełno wyprysków na twarzy, a dekolt to już porażka. Mam ładne naszyjniki i chciałam założyć na to wesele, ale przez ten dekolt, chyba dam sobie spokój, po co niepotrzebnie przyciągać do niego uwagę. Co do puchnięcia nóg. W ostatnią niedzielę na obiedzie u teściowej musiałam zdjąć buty, a potem miałam kłopot z ich założeniem. Zdjęłam też obrączkę, po świętach było tak ciepło, że palce mi spuchły i ledwo co ją zdjęłam. Położna poradziła mi żebym już jej nie zakładała. Co do prania to ostatnio kupiłam proszek Lovela, i pewnie w przyszłym tygodniu przepiorę to co dostałam od siostry i kumpeli. przed Nami jeszcze mały remont w czerwcu, więc nie mam co się za bardzo spieszyć, bo wszystko może się jeszcze zakurzyć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 pomylilas mnie z misiaczkowa, ale to taka fajna laska, ze w sumie to niemaly komplement ;) mi rozne kobiety mowily, ze one to juz w 18tc czuly kopanie, a ja na to, ze ja nie wiem co to znaczy ;) ja bylam w ciazy u fryzjera raz: farba kompletnie mi sie zmyla po 2 tygodniach i stwierdzilam, ze przez hormony po prostu nic na glowie nie utrzymam i przyjmuje do wiadomosci jaka jestem taka jestem :) lazanka, mi tez brzuch stawia sie i robi bunt jak cos probuje robic, wiec tez sobie gnije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) pozwolcie ze zaczne od swojej sprawy;) hjk33 jeszcze nie mialam echa serca dopiero pod koniec maja ide, a to ze wiem ze nie znikly kropki wiem ze standartowego usg od ginki bo poprosilam ja zeby sprawdzila Mama Miloszka latwo powiedziec tudniej wykonac to, zeby sie nie stresowac, badania jakie mam zrobic pod konec maja to echo serca dziecka oaz usg genetyczne i przyznam ze nie wiem czego bardziej sie boje... gin odnosnie tych kropeczek mowila zeby sie nie przejmowac, ze miala takie pacjetki, ktorych dzieci mialy takie ogniska i przed porodem albo po zanikaly, ale po porodzie potrzebna jest kontrola serduszka czy jest oki. co do reszty ;) ogolnikowo napisze swedzocy brzuch- nie wiem czy na rozstepy ale mnie swedzi co jakis czas wiec wole tlumaczyc sobie ze rosnie niz zwiastuje rozstepy ;) krzywa cukrowa- tu was zaskocze , gdyby nie to ze nie wolno po niej przez 2 godz jesc to powiem ze moglabym to powtorzyc ;) piersi- oj rano szczegolnie sa wrazliwe takie ciezkie, narazie wyciek z jednej zaobserwowalam, plus tego to jak maz zobaczyl, bo juz mnie tak nie molestuje ;) ;) ;) bol brzucha i twardnienie- miewam, szczegolnie jak cos robie dluzszy czas na stojaco to boli, albo jestem caly dzien w biegu , wieczorem twardy jak skala, ostatnio cala noc mnie bolal nogi- myslalam, ze mnie to ominie ale niestety, szczegolnie jak duzo chodze albo dlugo siedze waga leci mi do gory tak szybko ze nie juz na nia nie wchodze :) plamy na twarzy- od czasu do czasu sie pojawiaja, podobnież to wina watroby, bo jest uciskana przez powiekszajacy sie brzuszek, zreszta jak inne narzady misiaczkowa ta michalina michasia to jak z moja marclina , marcysia mnie skutecznie odstraszyla ;) ale imie samo w sobie ladne co do ruchow dzieka, to jest dobrze ;) juz od malego mamusi nie slucha ;) , rusza sie kiedy chce a ja moge sobie pukac a ona i tak po swojemu :) zakupy :( przerazaja mnie, nie mam nic, nawet listy, nie wiem od czego zaczac, za wozkami dopiero sie rozgladalismy i juz mnie glowa boli od tej ilosci ;) aa i sorki ze tak sie rozpisalam ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays - z tym farbowaniem to u mnie taki problem, że ja robię pasemka. Jestem naturalną blondynką ale po eksperymentach jak to będę wyglądać z rudymi i brązowymi włosami moje naturalne ściemniały a mi właśnie blond najbardziej pasuje. Żeby rozjaśnić włosy to chyba szampon nie pomoże :( ja mam wózek z montowanym fotelikiem łazanka - Ty leż sobie i niczym się nie przejmuj. Fajnie z tym pukaniem :) bardzo mi się to podoba i super to wymyśliłaś i mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że "ściągnęłam" to od Ciebie aga15510 - u mnie to farbowanie raczej nie przejdzie bo mąż się uparł. Baw się dobrze na tym weselu i nie przeforsuj się. Co do obrączki to jak jest ciepło też mam problem. A i też mam zamiar kupić Lovele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×