Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Mnie też się bardzo podoba wózek MAxi Cosi Mura 4, tylko cena niestety nie jest przystępna. Z tego co się orientowałam z moim M, to gondola jest mniej więcej długości gondoli X-Landera, tylko ponoć trochę szersza. Ja chciałabym wózek, gdzie spacerówkę można zamontować w obu kierunkach. No i musi się łatwo składać :) Pompowane koła też będą atutem - w końcu będziemy też jeździć zimą. Misiaczkowa, trzymam kciuki za Waszą przeprowadzkę :) Będzie dobrze :) Łazanka, trzymaj się jakoś. Odpoczywaj i nie przemęczaj. Mama8327, ja już nie mam mdłości. Jakoś na początku drugiego trymestru minęły - na szczęście :) Przychylam się do tego co ogólnie mówią, że drugi trymestr jest przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu jestem chora...jestem po prostu załamana...nie mam siły na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlesiaZ, dbaj o siebie. Może idź do lekarza. Wiem jak to jest z chorobą, sama niedawno się dopiero wyleczyłam - 2 tyg mnie męczyło. Zdrowia Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest, że w następną sobotę biorę ślub, a czuje się po prostu fatalnie...mam nadzieje że z moją małą wszystko w porządku, strasznie się o nią martwię...daje niby delikatne kopniaki raz na jakiś czas, ale na pewno moja choroba jej nie pomaga...nie mam już siły do tego wszystkiego...dobrze że mama i narzeczony załatwiają wszystko a ja co mogę załatwiam przez komputer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to się kuruj, odpoczywaj i pij rosołki. Zdrówka życzę dla panny młodej! :) Nie martw się , jeśli teraz będziesz się wygrzewać to "do wesela się zagoi"... No to jest wasz wielki rok... tyle ważnych wydarzeń... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa mój M pyta kiedy Twoja koleżanka używała boldera? Kiedy był kupiony? Bo nas zapewniała wczoraj sprzedawczyni, że ten najnowszy bolder sd ekoline 2011 jest lepszy od poprzedniej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - czym Cie pocieszyłam? bo coś się pogubiłam... :) mum to come - był taki dzień, kiedy dokładnie Jan Sebastian był u nas na tapecie OlesiaZ - robicie normalne wesele? Pochwal się sukienką - opisz ją :) mi dokucza zmęczenie. Pewno przez ten antybiotyk - przekonam się już niedługo bo jutro go kończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mot nie chce mi sie pisac drugi raz :p ;p juz jestem po wizycie nadal sa te dwa ogniska w sercu :/ i dziecko o klolejne dwa dni mlodsze dziewczyny jak wam wychodza pomiary narzadow? chodzi mi konkretnie o glowke dziecka BPD bo u mnie ponad 2 tyg roznicy na plus jest w stosunku do dnia porodu i w ogole do reszty :/ co do wagi to nie wiem, ktora mam brac pod uwage, bo az 4 sposobami mam podana i kazda inna :) wyliczajac srednia to okolo 720g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kg to az mi 4 przbylo przez 4 tyg, duuzoooo, oj ciastecza czekoladki trzeba odstawic:( bo jak tak co 4 tg po 4 kg mi przybedzie to niezly slon bede;) na razie lacznie 7 na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie- szyjka ok ale lekarza niepokoi napinanie macicy. dostałam magnez z potasem i luteinę.jak przez 2 dni nie pomoże to szpital. zajrze do was wieczorem bo muszę koniecznie sie połozyć. przeczytałam jednym okiem - gratuluję slubu oczywiscie pochwal się co i jak a reszcie gratuluję wymarzonych płci. ciekawe czy w innych miesiacach tez tak same chłopaki sie rodzą:-))) na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olesiaz nie martw sie bezie dobrze wyzdrowiejesz do soboty:) odpoczywaj a reszta niech lata kolo ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olesia- no to gratki, ale weekend cię czeka! Ja byłam dziś na wizycie, szyjka miękka więc musiałam zamówić krążek i w poniedziałek ma przyjść kurierem, ale będę się pewniej czuła. Najlepiej jakbym na l4 poszła ale póki mogę to nie chcę, choć jak bedzie trzeba to pójdę. Następna wizyta 3czerwca więc już oceny powystawiam i przejdę w stan spoczynku wtedy. Nasze plany na wyjazdy w trakcie tego weekendu runęły razem z pękniętą sprężyną z przedniego koła. Buuuuu. Dziadek_Jacek- odważana jesteś tak rok po roku chłopaki. A kiedy Bronek miał urodzinki? u mnie bedzie prawie 2,5roku różnicy i mnie przeraza bo swiadomie to nigdy bym się tak szybko nie zdecydowała- między najstarszym i Franiem jest 5lat i było idealnie, jak dla mnie,Mikołaj samodzielny już był bardzo choć oni dla siebie to kumplami raczej wielkimi nie są bo różnica duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka___Bronuś jest z lutego, na drugie ma Władek i tak do niego do tej pory mówiłam, ale byłam w osamotnieniu i postanowiłam, że bez sensu dziecku wodę z mózgu robić:P Pewnie, że się trochę boję:O Już to widzę, jak obaj wiszą mi u spódnicy i jeden się drze głośniej od drugiego, ale na dłuższą metę właśnie ta mała różnica wieku jest dla mnie ważna, bo widziałam u moich kuzynów jak są ze sobą zżyci, a ze starszym bratem wieczna wojna:D:D:D A co do Ciebie to bądź ostrożna, wiem, że praca jest ważna, ale z miękką szyjką trzeba bardzo uważać, zresztą co ja Ci będę się mądrzyła:P Matce 3 dzieci:P:P:P👄 Misiaczkowa___żyjesz? Dla całej reszty buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jestem wlaśnie po badaniu echa serca plodu i wszystko jest ok :) Przegroda międzykomorowa okazala się ciągła i nie ma żadnej wady. Chłopaki waża po ponad 500 g jeden i lekarka była w szoku . Powiedziała że już dawno nie widziala zeby blizniaki tak równo sie rozwijały. Bardzo się ciesze kamień spadł mi z serca :) Milego wieczorku i udanego weekendu wszystkim brzuchatym mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie mamusie. Byłam dziś u ginki i jestem przeszczęśliwa. Łożysko już nie przoduje czyli się podniosło a szyjka się nie skraca . No i na 100 % będzie dziewczynka. Następna ocena szyjki za 2 tygodnie. Wyniki są dobre i na szczeście narazie nie muszę łykać wstrętnej glukozy brrrr. Jestem MEGA szczęsliwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, Ciotka Julia i Olinka zobaczycie wszystko skończy się dobrze, oszczędzajcie się i odpoczywajcie :) Ewikos i Wikula super wieści, bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam sie oszczędzać a Franio rano zafundował mały pożar w kuchni, podrzucił swój kocyk pod gotujący się czajnik i jak wyszłam z łazienki to widziałam tylko płomienie, szybko zgasiłam ale dymu na całe mieszkanie i ta sadza wszędzie teraz. Od rana szoruje meble w kuchni, próbuję reanimować płytę kuchenną. Mały piroman rośnie, myślałam,że udusze, ale okazał skruchę i został zabrany przez dziadka żebym mogła oddać się poświątecznym porządkom. Nogi mnie bolą, ale bede miałą czysto w kuchni, błysk! macham do was zza szmaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlesiaZ - gratuluje ślubu, na pewno wyzdrowiejesz, leż w łóżku i kuruj sie kobietko a po chorobie śladu nie będzie Dzisiaj zrobiłam pierwszy zakup dla syneczka - wanienkę do kąpieli, którą wybrałóa córeczka. Teraz stoi w pokoiku i pięknie wygląda.hehe Mdłości już niemam, wogóle żadnych dolegliwości jak na razie. Kate w tej sukni podobala mi się, dziweczyna śliczna a suknia wg mnie była przepiękna. Ciotka Julia - może bez szpitala się obędzie, oby tak się stało, dobrze że podzłaś do lekarza. Buziaki wielkie i leż plackiem Ewikos29 - to fantastycznie że chłopaki zdrwoiutkie i że obrze się czujesz. Ale bedziesz miała wesoło. Wikula-33 gratuluje dziweczynki i oby tylko takie pozytywne wieści, że wszystko jest lepiej z łożyskiem i szyjką. Odpoczywajcie dziweczyny i udanego długiego week życze. Ja dzisiaj grilowaną kiełbaską będe się objadać. Buziole dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA DZIEWCZYNY Z KRAKOWA I OKOLIC: W weekend 7-8 maja na Bulwarach Wiślanych przy ul. Koletek w Krakowie, odbędą się po raz drugi Targi Mother & Baby połączone z Wielkim Piknikiem Rodzinnym. Podczas targów będzie można skorzystać z bezpłatnego USG4D i porad różnych specjalistów ( położne, konsultanci laktacyjni).Oprócz tego różne warsztaty i atrakcje dla całej rodziny. Szkoda że to tak daleko, bo na pewna bym skorzystała. Szczegóły: http://parenting.pl/portal/teksty/najwi%C4%99ksze-targi-polsce-mother-baby-7-8-maja?utm_source=parenting&utm_medium=seealso&utm_campaign=seealso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla dziewczyn z Sosnowca akcja odbędzie się w terminie 07 maja w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sosnowiec PLAZA, ul. Sienkiewicza 2 w godz. 10.00 18.00. Ale tu już bez pikniku rodzinnego. Organizatorem jest fundacja Odety Moro-Figurskiej: http://www.szczesliwe.macierzynstwo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki:) Mam dylemat, otóż powoli kompletuję wyprawkę i chciałam kupić już kilka pieluszek tetrowych i flanelowych ale nie mam pojęcia w jakim rozmiarze najlepiej? i mniej więcej ile sztuk. Na co dzień planuję pampersy ale wiem, że takie też się przydadzą. Może któraś doświadczona mama podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikusia___też kupowałam tetrowe i flanelki, te drugie naprawdę sporadycznie użytkuję, bo są troszkę nieporęczne, tkanina za gruba dla delikatnego ciałka (jak dla mnie:P) A tetrowe są w użyciu cały czas: pod główkę podczas snu, przy jedzeniu, a z biegiem czasu jako ulubiony rekwizyt do zasypiania:D:D:DTeraz młody już sam zaciąga sobie pieluszkę na głowę i wszyscy mają info, że zamierza spać:P Ale z tymi rozmiarami zastrzeliłaś mnie...To one mają rozmiary???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mają 60x80, 70x80 i 80x80 I weź tu nie zgłupiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Majka - co Ci powiedział lekarz na temat tego serduszka? Ja jadę we środę do Krakowa do kliniki patologii ciąży na kontrolę i strach mnie zżera co tam mogę usłyszeć, nie chciałam się nakręcać, więc nawet nic nie czytałam w necie na ten temat żeby się bardziej nie denerwować, ale im bliżej terminu badania tym trudniej. Masz zrobić jakieś dodatkowe badania? Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam brzuszki po pierwszej fazie długiego weekendu?:D Dla mnie wszystko super, ale dlaczego pogoda taka, powiedzmy do bani:O:O:O W związku z tym gotuję cały czas i wymyślam kulinarnie coraz to nowe przysmaki i już się boję jak to się zakończy:P:P:P Mam straszną fazę na jabłka, więc upiekłam szarlotkę (do jabłek dodałam brzoskwinie), ale już jej nie ma:), więc robię ryż z jabłkami zapiekany z bananami. Mój mąż jest załamany, ponieważ jest typowym mięsożercą, więc warczy na mnie ilekroć zbliżam się do kuchni i wyrzuca mi brak zainteresowania jego potrzebami kulinarnymi:D:D:D No ale co ja mogę? Dajcie znać jak zdrówko? Misiaczkowa___wcięło Cię? Jak po przeprowadzce? Olinka__rany boskie:O muszę się zastanowić, czy faktycznie dać małemu na imię Franek, bo jak będzie taki jak Twój to chałupę mi z dymem puści::P:P:P Dobrze, że nic strasznego się nie stało🌻 Dla reszty pozdrowionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×