Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Olinka 100 lat dla Mikołaja :) :) :)! Ale fajny prezent dostałaś. Aga tylko się nie zamęcz z tym sprzątaniem, dobrze... Pocahontas jak tam córcia się czuje? Dziadek Jacek :D nie pękaj! Czytam twoje posty i mordka śmieje mi się od ucha do ucha :D. Buziak na guzy Bronka :*. Vilia moja przyjaciółka, ta która rodziła w styczniu opowiadała,że jak w końcu dotarła na porodówkę położna powiedziała do niej "no to rodzimy kochaniutka" - w tym momencie wzięła do ręki skalpel i bez znieczulenia nacięła krocze :O. A gdzie tu pytanie "czy mogę pani...?" Aga-Jabi ja od 5 nocy nie śpię, zgroza... Przewalam się z boku na bok, bo od leżenia na lewym to już mnie noga i biodro boli, co przysnę to wstaję siku tak 4-5 razy w nocy. I jeszcze zgaga(ale po mleku przechodzi) albo nocny głód. Chyba się denerwuję przed jutrzejszą wizytą u ginekolog. Mum to come trzymaj się :) :D! Kaftaniki -ja nie kupuję nowych. Kilka w różnych rozmiarach dostałam po innych dzieciaczkach, dziwnie się to zakłada. Mam sporo bodziaków i spodenek w tym samym kolorze. Jedynie brakuje nam śpioszków. Urlop - my się nie wybieramy, jakoś nawet nam się nie chce. Poza tym jestem na zwolnieniu a mąż chce wykorzystać jak najwięcej wolnego po porodzie. Z resztą wiecie, że mieszkamy nad samym morzem... wystarczy przejść 400m i czujemy się jak na wakacjach :). Dziś byłam na pobraniu krwi a jutro mam wizytę u gin... oby wszystko było ok. I może odwieszą nam zakaz na pieszczotki ;)... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki-okrągłe brzuszki jak samopoczucie? Moja Oliweczka już się czuje dobrze, w środę ma zdjęcie szwów, ale cały czas musi chodzić o kuli. Disiaj wreście poszła do szkoły, bo 2 tyg siedziała w domku i strasznie to przeżywała. W netto są pampersy Sleep&Play na promocji, tylko że te od 4 kg. Za 35 zł 78 pieluszek.Ja kupiłam sobie przy okazji 1 paczkę, a niech leży w szafie i czeka. Mum to come - dzielna mamusia jesteś, zaraz szybciutko do domku wrócisz. Trzymam Mocno Kciuki Za Ciebie. Tak czasami jakieś obawy mnie dopadają że jeszcze nie mam nic poprane, żadnych kosmatyków, że chyba zaczne w tym tygodniu wszystko szykować, prać i kompletować. A u mnie to mam się śmieje że pozarażałam swoją ciążą, bo chyba z 6 znajomych zaszło w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta u lekarza ok, dostałam zezwolenie na wyjazd nad morze :D w piątek ruszamy :D cały weekend leniuchowania :D tzn ja już sobie dawno leniuchuje a mojemu ślubnemu się należy :D hihi buziaki lece na spacerek :):):) musze się ruszać bo 4kg na plusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
as-80, ja mam zamiar rodzić w Madurowiczu. Gdyby nie ta moja cesarka to może byśmy się spotkały, bo terminy mamy bardzo zbliżone. Tylko że ja pewnie będę miała wyznaczony konkretny - wcześniejszy termin. Może jutro się czegoś na wizyce dowiem :) Współczuję Wam z tym nocnym wstawaniem do toalety. Ja wstaję tylko raz, ale nie widzę róznicy, bo przed ciążą też wstawałam ;) mama8327, dobrze masz z tym morzem - że tak blisko :) Chociaż minus, że w góry daleko.. mum to come, czekamy na odzew jak wrócisz do domu. Mam nadzieję, ze to już zaraz będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do toalety jeszcze nie wstaję, czasami tylko raz, ale co z tego jak i tak nie mogę spać, wiercę się z boku na bok, aż czasem się boję żeby małemu krzywdy nie zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już 2 raz piszę to samo..cholera jasna, coś kafe mnie dzisiaj nie lubi:( Tak w streszczeniu, w nocy miaąłm skurcze i do lekko bolesne..niedobrze, wczoraj przecholowałam, nosiłam rowerek synka i torbę z książkami,...czasami wydaje mi sie, że jestem taka silna, że dam radę, ale widocznie mi się wydaje..od dziś dmucham i chucham na siebie!!!! Mum to come, wracaj szybciutko do domku.ja w nocy pomyślałąm o szpitalu,że niewiadomo, czy tam nie trafię przez te skurcze, to mi mine zrzedła:(ale na szczęście sie uspokoiło CO by tu na obiadek zrobić.... Ja co do spania to używam poduszki do karmienia, sprawdza się rewelacyjnie, część biorę między nogi, część pod główke i słodko się spi...a pić staram się jak najmniej tak od godz 18 W piątek idę do ginka ,mam nadzieję, ze wszystko będzie ok, bo wyjazd na wakacje za pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, dziewczyny jakie bodziaki kupujecie? do mnie przyszła wczoraj pierwsza partia ubranek i się przeraziłam bo kupiłam bodziaki zakładane przez główkę... co prawda mają guziczek żeby poszerzyć otwór na główkę, ale się przeraziłam, jak ja mu to będę zakładać... chyba muszę kupić jeszcze takie rozpinane po całości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba nie potrafię z tą poduszką układam się z nią a później i tak ją wyrzucam w nocy... nawet nie wiem kiedy... buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie, ja na zgagę stosuje Rani, w tamtej ciąży stosowałam...ale może coś sie zmieniło i już nie wolno...zaraz poczytam...piszą ze można, a po nich zgaga przechodzi mi raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_jabi może spróbuj na mężu:) Ja czasami budzę się z nogami wywalonymi na M, hehe jego tak trudno nie zrzucisz z łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziś nastroje u Was? U mnie OK, siedzę trochę jak na szpilkach, bo przed wieczorem idę na wizytę do gin. Zastanawiam się co mi powie i nie mogę się doczekać jak popodglądam trochę synka ;) Badeve, uważaj na siebie i nie przesadzaj z tym dźwiganiem. Chociaż wiem jak to wygląda, ja wychodzę do sklepu tlko po chleb a przychodzę do domu z dwiema ciężkimi torbami :o ostatnio ledwo doszłam do domu, aż powiedziałam sobie, że dość "przeginania". aga_jabi, ja zakupiłam kilka body takiego typu: http://allegro.pl/body-kopertowe-r-56-mix-wzorow-duzy-wybor-gratis-i1658771277.html Koleżanki mi podpowiedziały, że do szpitala to super roozwiązanie. Jak przychodzą badać dziecko to szybciutko się rozpinają i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve czasami zakładam na niego nogi :D vilia dziękuję za link, popatrzę w domku bo w pracy mam zablokowane all...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pocahontas
Babo wredna przewraca mi się w środku jak czytam twoje "WREŚCIE". Ja wiem, że to nie miejsce na tego typu uwagi, wypominanie błędów itp. Od twojego "wreście" oczy bolą. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ U mnie nastrój jakis kiepski dziś. Może sie denerwuje przed czwartkiem, juz sama nie wiem. Nic mi sie nie chce. Pocahontas- ja też jeszcze nie mam wszystkiego. Kupilam troche ubranek , ale na razie zadnych kosmetykow. Nie chce przesadzic ze wszystkim i sama nie wiem co mi jeszcze potrzebne. Chcialambym gdzies pojechac ale w moim stanie to raczej niemożliwe... jakas taka rozbita dzis jestem W nocy malo spałam,Małgosia strasznie sie wiercila i nie dala mi spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIEWREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE WREŚCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starczy NIEPROSZONY GOŚCIU? Czy jeszcze mało? To faktycznie nie miejsce na tego typu uwagi...poza tym zawsze możesz podczytywać inny topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_jabi__🌻 nie łam się zakładaniem bodziaków przez głowę:D Wbrew pozorom jakoś to znoszą i nic im nie odpada ani się nie urywa:P A zapinane lubią odgnieść to i owo...zależy gdzie są zapięcia oczywiście... Dla reszty dzień dobry i buziak na początek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pocahontas
Nie jestem nieproszonym gościem, jestem z Wami od początku, piszę z pomarańczowego... "Wreście" nie mogę znieść, wiedziałam, że na mnie naskoczycie a to tylko taka mała niewinna uwaga. Przecież nikogo nie obrażam... pzdr jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki ;) Dzisiaj mialam potworną noc przez te moje nogi usnęłam dopiero ok 2 :( och gdyby tak można było je odkręcić i odłożyć gdzieś na noc buuuu Po wczorajszych racuchach z jabłkami dzisiaj jestem grzeczna i mięsko duszone na obiadek na tej diecie cukrzycowej jak narazie moja waga stoi Dziewczynki czy macie dzisiaj jakąś chandrę czy tylko to mnie dopadło? a może to ta pogoda u mnie na deszcz się zanosi i jakoś tak ponuro się robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pocahontas - skoro jesteś z nami na forum od początku, dlaczego nie piszesz pod swoim nickiem? To jest właśnie beznadziejne - jak ktoś ma inne zdanie zaraz pisze pod pomarańczowym nickiem bo się boi je wyrazić. Ja myślę że ta uwaga byłaby przyjęta zupełnie inaczej gdybyś napisała ją pod swoim nickiem. Bo my tu się już znamy i szanujemy swoje zdanie a jak ktoś wyskakuje z takimi uwagami pod pomarańczowym nickiem to jest z góry traktowany jako ktoś wrogo nastawiony. A to tylko i wyłącznie wina jego tchórzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga "do pocahontas"🌻 nikt na Ciebie nie naskakuje! Skoro jesteś od początku to troszkę dziwne, że uwagi tego typu kierujesz do koleżanki anonimowo..przecież podobno są niewinne, więc nie ma się czego obawiać? To nie jest sala wykładowa, ani ławka szkolna...każdy pisze jak chce i co chce:classic_cool:nikt nikogo nie egzaminuje, nie sprawdza, bo tego wszystkie mamy wystarczająco pod dostatkiem na codzień. Ja również pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie znowu narobiłam zaległości... Dziadek jacek - ja na odwrót jak Ty, z truskawek wskakuje na arbuzy :) tylko mimo, że dużo się po nich sika trzeba dużo pić bo zwłaszcza truskawki odwadniają właśnie przez to, że moczopędne. co do przenosin u lekarza to możesz 2 razy w roku się przenieść, wypełniasz tylko taki specjalny formularz w miejscu, gdzie chcesz chodzić. Możesz tak przenieść dziecko ale i samą siebie i każdy tak może witam nowe dziewczyny co do wyjazdów, ja bym się nie pisała już a poza tym mąż zamienił się z urlopem aby mieć na termin porodu i być z nami jak najdłużej się da. Nad morze planujemy w przyszłym roku, dla malucha piasek będzie frajdą aga_jabi - też tak śpię, ciągle mi niewygodnie, wstaję na siku średnio co 2 godz, czasem dosłownie z zegarkiem w ręku hjk - jeśli kupisz body i z długim i z krótkim rękawem to kaftaniki niepotrzebne a body wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się po prostu NIC NIE CHCE, ale tak sobie tłumacze "korzystaj babo bo jak malutka będzie z tobą to żadna ci nie pomoże" a tak w ogóle to każda z nas ma prawo pisać z błędami bo nikt nie jest alfą i omegą a poprawianie kogoś i to jeszcze anonimowe jest dziecinne wreście mnie trohe ulrzylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz coś o mnie :) wczoraj o 3 w nocy obudziły mnie bolesne skurcze i twardy brzuch, nieźle się wystraszyłam bo to działo się co 5 min. Wzięłam nospę i trochę zelżało. Pojawiły się jeszcze kilka razy ale do 6 już nie mogłam zasnąć. Potem w ciągu dnia brzuch jeszcze od czasu do czasu twardniał. W związku z tym wczoraj spakowałam torbę "na wszelki wypadek". Nie ma tam wszystkiego, ale razie czego łatwiej potem wskazać mężowi co ma przywieść i jazda do szpitala już nie "z gołą dupą" miewałam już wcześniej lekkie skurcze i twardnienie (dlatego biorę luteinę) ale nigdy, aż tak mocno i nie co 3-5 min raz za razem badeve - też pisałaś o skurczach, czy to u Ciebie wygląda podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak tam z torbami szpitalnymi w którym tygodniu planujecie je spakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot- może wczoraj z czymś się przedźwigałaś, musisz się bardziej oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot__🌻 przesadziłaś!!! przypomniałaś mi o arbuzach i co ja teraz zrobię?:P Matko...taki dylemat...truskawki czy arbuzy...:classic_cool: Dodam, że ograniczam konsumpcję wyłącznie do tych produktów, gdyż jeszcze poza rzodkiewką nic nie jest godne mojego żołądka! A najgorsze, że po arbuza to muszę do sklepu popylać:P Torbę to spakuję chyba dopiero kiedy zaczną mi się obwieszczające Wielką Eksplozję skurcze...:O Nie mam do tego weny...Nawet ciuchów Franciszka jeszcze nie zorganizowałam w odpowiednim porządku:O Mot👄 za info o zmianie lekarza🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam prawie nic do torby szpitalnej: ani koszul nocnych, ani stanika do karmienia. Mam 3 pary majtek jednorazowych od kumpeli, klapki pod prysznic no i samą torbę. Pokój Antosia zrobiony, więc musimy się z mężem rozejrzeć za jakimś łóżeczkiem. Dostałam od koleżanki wczoraj namiary na fajny sklep, więc w przyszłym tygodniu pewnie się z M wybierzemy. Piszecie czasami o skurczach, a ja nawet nie wiem czy te moje pobolewania są nimi. Podobno u pierworódek zdarza się ze nie czują tych przepowiadających. Ja czasami mam bardzo napięty brzuch, ale raczej to nie skurcze bo napięcie pojawia się na dłuższy czas i mam przy tym wzdęcia. To raczej wynik diety ( np. bigosu z młodej kapustki) . Czuję też pobolewanie w dolnej części brzucha, takie ciągniecie lub nacisk, ale to dlatego że maleństwo ma położoną główkę bardzo nisko. Mam zalecenie, żeby dużo leżeć i się nie przemęczać. Ale jak tu wytrzymać, gdy po remoncie całe mieszkanie zakurzone, a mój M już wrócił do pracy. Powoli sobie sprzątam, przed ciążą miałabym wszystko już wymuskane, a teraz żyję w bajzlu i nie mogę na niego patrzeć. Od kilku dni czuję takie kłucie : czasami do pochwy, czasami jakby do cewki moczowej, a czasami jakby pomiędzy. I mam wrażenie że zaczyna mi się jakiś stan zapalny, czytałam że tak się nieraz objawia. Czy któraś z Was tak miała. A może to objaw skracającej się szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×