Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej melduje, że jeszcze nie urodziłam niestety, ale za to znów pół nocy nie spałam bo brzuszek mi się stawiał. Więc po odprawieniu M poszłam dalej spać. ;) ;) A ja mam takie pytanie te skurcze to w którym miejscu one są? na dole czy na górze brzucha? Wikula-33 jesteś już tuż tuż więc życzę Ci powodzenia trzymaj się dzielnie. Slę pozdrowienia do mamusiek z dzieciaczkami i do tych z brzuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__aga__- Co do skurczów ja zawsze miałam od krzyża ,w tej części co się pupa zaczyna ,a od brzuszka to nie wiem ,nie miałam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanie do mamuś:) tak jak już wcześniej pisałam swoje maleństwo karmię mlekiem zciąganym z piersi i jak podaję mu ściągnięte 40 ml to i tak domaga się więcej a po dwóch godzinach i tak wstaje i domaga się jeszcze i kurcze nie wiem czy to nie za dużo?? Dziś była nasza pierwsza noc w domku i była prawie cała nie przespana wydaje mi się że mu się ciągle chce jeść myślicie że jak będę dawała mu więcej mojego mleka to nic się nie stanie?? wiem że to najlepiej zapytać pediatrę ale nie chcę panikować:/ jutro prawdopodobnie przyjdzie położna środowiskowa to wtedy może mi coś doradzi.Wczoraj kupiłam jeszcze mleczko bebiko 1 HA i nad ranem podałam mu 40 ml to wtedy grzecznie spał troszkę dłużej ,ale staram się jak najrzadziej dawać mu te modyfikowane tylko wtedy kiedy naprawdę strasznie płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciorkowiec w ciazy
Dziewczyny czy ktoras z Was miala paciorkowca lub ma? Mi wyszedł dodatni i strasznie sie martwie, ze zaraze maluszka:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz3k do którejś tam doby malenstwo przepisowo powinno jesc o 10 ml wiecej, czyli dzis je 40 jutro 50 pojutrze 60, a potem 100 lub tyle ile chce, ale tak naprawde to dziecko reguluje ile chce, moja nie chciala tyle a teraz je ze hoho. tak ze bez obaw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas straszne upały ,duchota . Odwiedziła mnie położna mały dziś troszkę marudził ,ale jak się najadł to spokój . rady;na upały . - jak na upały małemu starczą body krótki rękaw nie przegrzewać go w domku . wychodzić jak się schłodzi na wieczór jak chłodniej starczy coś cienkiego na długi rękaw bo u nas duchota straszna. - można podawać do picia wodę przegotowaną lub z kopru włoskiego ( ja małemu podawałam już od 1 tygodnia) - uważajcie na przeciągi - jesli dzidzia ma potówki można go wykąpać w wodzie z rumiankiem podpytałam położną ;) pępuś nam już odpadł i ładnie się zagoił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczki mi wyszedł, jestem jeszcze przed porodem, pani doktor mnie uspokajała, trzeba to tylko zgłosić jak będziesz na izbie przyjęć a oni podadzą antybiotyk przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedzieć że skurcze są w krzyżu :( :( :( tak więc właśnie zaczęłam się bać... lepiej późno niż wcale :( dzięki za odpowiedź. jeśli chodzi o paciorkowca to jeśli Ci wyszedł dodatni to na pewno zaraz po urodzeniu podadzą maleństwu leki i będzie wszystko w porządku nie masz się co przejmować. dobrze że wiesz wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie skurcz zaczyna się bólem podbrzusza tak jak przy miesiączce tylko że mocniejszy, brzuch się robi twardy i dochodzi ból w krzyżu. A ja nadal gapie sie na ten zegar i sprawdzam co ile mam skurcz i tak już 2 dzień ...... sylwka - czy długo po odejściu u ciebie czopa z krwią zaczął się poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli maleństwu podają leki po urodzeniu jak u niego wyjdzie paciorkowiec. Jedna z nas tu pisała że pomimo cesarki jej maleństwo miało paciorkowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula-33- ja zauważyłam brązowy śluz potem miałam już z krwią poszłam na szpital to miałam 3 cm rozwarcia , potem doszły skurcze ,ale że nie chciało im się odbierać porodu to mi dali relanium chyba na wyciszenie i urodziłam na drugi dzień bez skurczów ale miałam już 7,8 cm rozwarcia i szybko kroplówka ,5 skurczy i po wszystkim . Myślę że napewno na dniach będziesz rodzić albo i nawet dziś :) . U mnie był czop potem doszły skurcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc krótko tego samego dnia tak miała też przy poprzedniej ciąży czop brązowy z krwią i tego dnia rodziłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc wikula33 zbieraj swoje manatki, dzwon i uprzedź kogoś bliskiego że to może się zacząć lada chwila żeby byli w pogotowiu. I czekaj cierpliwie... Życzymy Ci jak najmniej bólu... ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikula powodzenia, u mnie narazie tylko od wczoraj wieczora ból jak na okres więc pewnie jeszcze parę dni się zejdzie jutro idę na ktg zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!Mam pytanko do mam chłopcow czy u was też tak często siusiu jest na zewnątrz zamiast w pieluszce?Myślałam że to wina pieluch ale przetestowalam już trzy firmy i dalej to samo.Koleżanki mówią,że u chłopców tak się zdaża i one też ciągle przebierały dieciaczki bo miały mokre ciuszki.A jak u was?Mój mały zaczyna mieć wzdęcia i bardzo go to chwilami męczy.Kupilam już jedne kropelki ale się nie sprawdzają,dziś położna poleciła espumisan ale może wy macie coś sprawdzonego?Boje się, że zaczną mu się kolki a to jest koszmar bo przechodziłam to z córką.Pozdrawiam a tym podwójnym szybkich porodów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie paciorkowca, ja miałam zdiagnozowanego przed porodem i w pochwie i w odbycie, ginekolog nie robił z tym nic do porodu, kazał mi jedynie przyjechać zaraz jak zaczną się skurcze żeby podać antybiotyk, antybiotyk powinien być podany minimum 4h przed porodem żeby zdążył odpowiednio zadziałać, Emilka urodziła się zdrowa, nic nie przeniosło się na nią, żadnych leków dodatkowych nie dostała po porodzie, tylko właśnie ten antybiotyk dostałyśmy przed porodem, dali mi go o 6 a urodziłam o 11:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
dziewczyny jakie polecacie majtki poporodowe???bo kupiłam firmy Canpol ale kolezanka powiedziała ze one wcale nie sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) ja juz sama niewiem jak to ma być z tymi skurczami i kiedy jechać do szpitala. One są w różnym czasie . Co 15,17,12 min . Niedawno miałam 3 skurcze co 6 minut potem znowu następny za 15 minut, kolejny za 9 . Poprostu już wymiękam a czop nadal odchodz. Na początku było lekko brązowy a teraz juz koloru białka kurzego :( a ból przy skurczu okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikula a gdzie masz ten skurcz jak on wygląda?, pytam tak na przyszłość dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skurcz mam w podbrzuszu a potem przechodzi do kości ogonowej i ból mam w 2 miejcach. Troche pomaga mi głębokie oddychanie podczas takiego skurczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co o majtek poporodowych polecam te siateczkowe,super trzymają podklad i są przewiewne u mnie sie sprawdziły tych jednorazowych nawet nie wycągałam z opakowania bo te były super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy te bóle w podbrzuszu jak na okres to są skurcze? boli strasznie a muszę iść z psem no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
hjk33 dzięki za odp.:) faktycznie wyglądają że sa bardziej wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
z tego co wiem to taki ból to skurcz tak mi dr mówiła ale podobno te porodowe az zginaja w poł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niektóre są właśnie takie, że aż mnie zgina, ale nic mi nie odeszło i sama nie wiem, kurde jeśli to skurcze to teoretycznie mam je non stop dobra będę się obserwować, ale wczoraj np wieczorem tak mnie bolało, aż mnie posadziło na podłodze a w nocy przeszło, zobaczymy czy się rozwinie czy nie wczoraj miałam rozwarcie tylko na palec, więc nie wiem czy to możliwe żeby w ciągu dnia się aż tak zmieniło, no chyba, że poród się zaczął i potrwa ze dwie doby bo chyba tak może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula-33- u ciebie się już zaczyna ty lepiej nie czekaj tylko jedz na szpital . A na dziś masz akurat termin ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×