Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

aga jabi własnie spróbuj dać cos przeciwbólowego.jak to zęby to pomoże. dziadek a wez mi nawet nie przypominaj:-D kiedyś 3x kupowałam bratki bo się zawzięłam teraz juz doniczek nie rusza za to co nie w doniczce to jej. jak ja dziecko upiluję z dala od trawnika? ( bo on równy był tylko na początku. parę osób już sobie prawie odnóża połamało) ps.z tym grzebaniem w ziemi to istne kury z nas:-D ps2. ok teraz idę gonić zięciów bo mi ogrodzenie przegryzą:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka🌻 tośmy kury:D:D:D Ja mam dwie dziewuchy i jednego maczo:D:D:D Zwariować można z tymi nachalnymi adoratorami:P Aga🌻 jak Ciotka pisze, daj ibum czy inny poaracetamol, ma też działanie przeciwbólowe. Dziecko się uspokoi. A musi go strasznie boleć skoro nawet kąpiel nie przynosi ulgi...biduś malutki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro przed kapiela podam. Pozniej Wam napisze co mam w domu bo teraz go lulam przy piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mi te chamy psy zżerają doslownie wszystkie owoce...tam gdzie dostaną, więc mam obżarte agresty, porzeczki, jabłka w dolnych partiach, czereśnie wszystkie które opadną...jedynie aronii nie tkną, bo cierpkie:O Raz terier gonił z ...pomidorami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa tak jak mówi waneska nas pediatra skierowała przez szmery waneska lekarz nam powiedziała że to jest lewo-prawy przeciek międzykomorowy z jednej strony ubytek przymknięty tętniaczkiem ograniczającym nieco przepływ (i w nim jest nadzieja że się zrośnie) średnia ubytku 5 mm i tak jak powiedziała kardiolożka że spory jest:( ale na razie postanowiłam nie myśleć o tym i nie martwić się( bo jak zacznę to w nocy spać nie będę) mam tylko nadzieję że będzie wszystko dobrze:( waneska a jak to u was wygląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia ja leżałam tam od piątku i obserwowanie nowo przybyłych było wówczas naszą jedyną rozrywką a tak prawd mówiąc zapamiętałam tylko ciebie ;) i tą blondynkę,fakt jak mi wody odeszły to była mała sensacja bo jak przyjeli mnie w piątek to lekarz na obchodzie powiedział że dzisiaj urodze i tak codziennie do wtorku ;) TO BYŁY CZASY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek jak widzę u ciebie ped do warzyw i owoców nie tylko na dzieci działa:-D no jeden z zieciów usiłował mnie uryźć jeszcze jak w ciąży byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejos :) zaczne od tego,ze w poszukiwaniu tebelki wróciłam okolo 13stron! baaaardzo dawno nie czytalam forum i chyba nie uda mi sie nadrobic wszystkiego..Musze wam powiedziec ze wkoncu urzadzilam sobie mieszkanko i jestem mega zadowolona :D Kevinowi tez sie podoba pokoik co jest najwazniejsze :D Byłam dzisiaj z Nim u lekarza bo wczoraj mial temp 38 (podalam mu Ibum z PL) pozniej juz bylo ok..troche sie martwilam bo kaszlal mi dzien przed wiec pognalam do lekarza co by go obadał..no i wszystko ok,ma lekka infekcje, dal mi kropelki do nosa, zmierzyl,zwazył, dal termin na U5. powiem wam,ze gdy sie przeprowadzilam (b.daleko od poprzedniej lokalizacji) nie mialam u lekarza,nie zalatwilam wczesniej bo zawsze cos innego + nie mowie po niemiecku :P (aale ucze sie ucze;d ) no i tak..wkoncu znalazlam na necie przychodnie doslownie 7min drogi ode mnie,kuzyn zadzwonil..a co sie okazalo mowia tam po angielsku wiec jestem mega zadowolona :) Poprzedni lekarz nie znal angielskiego..ja nie znam niemieckiego..i tak wsumie ja ja rozumialam troche..ale wiecie jak to jest. U nas zebow brak,moze mial podwyzszona temp przez to..moze cos sie szykuje aktualizuje nasza tabelke i zycze wszystkiego dobrego wam i maluszkom :) :* Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........18.......6500........68cm?.....Dz........2390 Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............23......7200.......65cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........6500.......68cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................24.......8800.......78cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................22 ......6650.........65,5cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................14 ......7280........63cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............21.......7430..........68cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............21......8700.........XXcm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................19 ......7600........64cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................21 ......6700.........70cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................20.......7500.........67cm.......D z........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............19 ......7250..........64cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH .............3700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia cały czas byłyśmy bardzo blisko siebie chyba na jakąś wódke powinnyśmy się umówić ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożi🌻 gdzieś się szwendała???:D:D:D Ciotka🌻 ja wiem, że TNKS🌻 jest Twoją zaginioną siostrą bliźniaczką, za to Ty jesteś moją zagonioną kumpelą od podstawówki:D:D:D:D:D:D:D:D:D I TNKS🌻 tyż!!! TNKS🌻 a gdzie Ty babo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek ja już pisałam co wyczyniają moje czworonogi np.ze skalniakiem x 7 :D moja owczarzyca co chwile przyniesie "mamusi" wytargany z korzeniami kwiatuszek pod drzwi :O a i na skalniaku mialam takie coś... Hmmm taka zielona ala różyczka... Takie okrągłe - całkiem ładne - owczarzycy też się spodobało i zabrała, ale zebym nie zauważyła i się po raz enty nie wściekała to w zamian dokładnie na to miejsce położyła swoją piłeczkę z kolcami. :O A teraz info z dzisiaj :) byliśmy z m w ss w empiku :D wyczaiłam wendrowycza, poszłam zamawiać brakujące nempuckiej i millerowej poszukać i m mi się zgubił... Oczywiście się wscieklam bo chcial też coś zamowic i zamiast stać przy mnie murem to polazl i trza będzie 2 x stac w kolejce... Olałam go, pozbierałam nempucką ( co było) resztę zamówiłam ( co się dało) i poszłam szukać m... Znalazłam go przy pilipuku jak pakował wszelkie możliwe jego książki :D mój m który nie czyta wziął dla NAS do czytania pilipuka bo się w nim zakochał :D stwierdził że wedrowycz to musi być "swój" chłop i on go od dziś czyta skoro ja mam inne książki do czytania ( no mam nempucką i millerową ) to on zaczyna przygode z pilipiukiem :) oczywiscie zapytal skąd wpadłam na trop ów autora więc mu powiedziałam, że Dziadek Jacek mi poleciił"A" ( to już było przy kasie - pani podzielała zdziwienie mojego m ) więc mu wyjaśniłam "no jejku , Dziadek Jacek, mama Franka i Bronka, ta od dziadzia ja bam, dziadzia ja papa" m zaskoczył a pani za ladą chyba odniosła wrażenie że nie wzięłam tabletki :) oczywiście m do teraz myśli że Dziadek Jacek to Twój dziadek, ale już nie mam sił tłumaczyć :D w każdym razie pilipuk przypadł mu do gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek_Jacek wiesz jak to jest..swieta swieta..pozniej sylwester,pozniej urodzinki..roboty ful na wszystkie okazje, teraz czas sesji, mam prace licencjacka do napisania (I rozdzial do konca stycznia) a nie mam NIC :) nawet strony tytułowej hahaha :) Dzisiaj juz postanowilam,ze w nocy jak mały zasnie "na dobre" to sie wezme za to i cos naskrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamusie :) wieczorki czas zacząć,dziś poniedziałek więc jak ładnie się rozkręcimy to piękny tydzień nam stuknie ;) ;) więc proszę kłaść spać nasze piękne szkrabiki i zapraszam na GRZANIEC żeby się nas żadne choroby nie imały,profilaktyka musi być!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie masz się czym martwić.Ja o tym dowiedziałam się. zaraz po porodzie .Byłam już u paruuu kardiologów ale najlepszy był w centrum zdrowia dziecka na wizyte czekałam 3 m-ce .Byłam 6 grudnia ,następna wizyta 18 maja. Jest to najczęściej spotykana wada u dzieciaczków.Jest szansa ,że to się zarośnie.Jedyną rzeczą która nie jest wskazana przy tej wadzie to nurkowanie na bardzo dużych głębokościach z uwagi na fakt wysokiego ciśnienia na takiej głębokości. Moja Nicola ma ubytek miedzykomorowy w okolicy okołobłodniastej ok.3 mm.Ubytek z przepływem. Podobno na błoniastej rzadziej się zrastają niż na mięśniowej . Jak coś to zawsze ostatecznie można operować.Operacja jest w 1000% bezpieczna.Na drugi dzien dzieciaki już w piłke grają.Operacje zalecają tylko u dzieciaczkom które mają bardzo dużo dziurke i sinieją ,mają problemy z oddychaniem itd.Często jest tak ,że jeżeli się nie zrośnie to poprostu trzeba to obserwować i 2 razy w roku chodzić na kontrole :))Na początku jak się o tym dowiedziałam to nie chciałam o tym myśleć ani porouszać tego tematu bałam się nawet szukać u dr google info na ten temat ale po wizycie w centrum zdrowia dziecka wiem ,że to nie jest nic złego ! więc moja droga głowa do góry będzie dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waneska - ale uleczalne te wasze maciupkie serduszka? To taka samozrastająca sie dziurka ? aga_jabi - moj tak miewal. na poczatku spokoj, ale fakt, kąpal sie w cieplej wodzie, tak chcial, a po jakims czasie wrzask za kazdym razem przy kąpieli. To zmienilismy mu wode na chlodniejsza, i teraz spoko. Moze Twojemu na poczatek sproboj wode letnia zrobic, wtedy kapiel krotsza bedzie bo szybko sie schlodzi woda, ale moze o to mu chodzi teraz?:) Oczywiscie to jeden z pomyslow, ktory akurat u nas mial znaczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((((((
Tymkowa...jak Cię lubię, weź kobieto pomyśl czasem...jak możesz zadawać takie pytanie kobiecie, która drży o zdrowie dziecka? uleczalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak to może poprostu się zarosnąc i po kłopocie.Moja przyjacióła i jej brat mieli ta wade.Jemu się zarosła ta dziurka a jej nie.W czerwcu ona urodziła slicznego synka :) a do kardiologa to teraz juz chodzi tylko raz na 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(((( ale przecież to nie jest głupie pytanie !! Pyta się jak normalny człowiek i żadna z nas nie odbiera tutaj takiach pytań jako coś złego .Poprostu się pyta czy to się leczy czy poprostu z tym się żyje :) :(( wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj po kolejnej kontroli, lekarz stwierdzil ze jest duzo lepiej i mozemy odstawic inhalacje pomimo ze mala nadal pokaszluje. jakby za 2-3 dni kaszel wrocil to spowrotem bedziemy inhalowac. na tym etapie powinna dac sobie rade sama. jak ja juz slysze ze samo przejdzie albo da sobie rade to mnie nerwica ogarnia. co za metody leczenia! Bozi - a skad ty? jaki Land jak mozesz napisac. ja Bawaria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja poproszę tego grzanca.... vilia i as kurczę widziałyscie sie oko w oko a żadna nie wiedziała że znacie się z neta:-D jaki ten świat mały! Bożi pamietaj że najtrudniej zacząć. jak juz wpadniesz na trop to pójdzie z górki pisanie.... dziadek tnks no tak bimbrovnikus w tytule a wy już śmichy chichy:-D głodnemu chleb na mysli? ja z philipiuka mam w domu tylko zagadki kuby rozpruwacza. Tnks a co dokładnie masz z tej nepomuckiej? jak serię niedoskonałosci to się usmiejesz. np otwierasz którys tam tom a tam pierwsze zdanie: "przymierza się jak kura do srania..."to był tekst wielce orginalnego dziadka do wnuczki jak ogladali odloty samolotów na lotnisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waneska no dokladnie, Ty wiesz w jakiej intencji zadałam to pytanie . Bo martwimy sie wspolnie wszystkie za nasze bobaski. I nadmieniłam o samozrastajacej dziurce, bo innej nie chcialam dopuscic do mysli w ogole. :* wredna pomaranczo, Ty czasem jak coś palniesz.... wgryzasz sie w kontekst i jak zawsze sie mylisz... może zacznie mi Ciebie być żal...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka julia no wlasnie najtrudniej zaczac..eh. ale chyba masz racje,obys ja miala! :) MT ja ze stolicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno mam rację bo juz to przecwiczyłam. nie mogłam wpasc na trop, ale jak juz wpadłam to napisałam to cholerstwo w 3 tygodnie! ( terminy goniły a raczej już było po!) jechałam przez te 3 tyg na tigerach a fajki to prawie jadłam. brrrrr pisanie tych prac to głupota. powinni to dawno zlikwidowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((((((((((((
Bardzo przepraszam...nie jestem wredna....ale uważam, że trzeba przed napisaniem czegoś pomyśleć. Naprawdę Cię lubię, choć nie zawszę rozumiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×