Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

chyba, ze to kolka? Ale pod koniec 5 mca? Moze za duzo ciasta zjadlam przez weekend... Jest to mozliwe, ze to od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane...wiadomo, trza smarować dziąsełka i masować, na noc coś przeciwbólowego. A temperaturę warto mierzyć regularnie i od razu reagować. TNKS🌻 a jak z przeciekaniem? Ślini się bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jabi to pewnie zęby, typowe objawy. Lada dzien pewnie bedzie cos widać A jakie macie termometry? bo ja nie mam i musze sobie kupic jakis na wszelki wypadek. Słyszalam ze braun do ucha jest dobry i dokładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadku kochana, ale co przeciwbolowego? Paracetamol dla dzieci? Goraczki raczej nie ma bo glowke ma chlodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daję ibum. A termometr mam taki normalny:D Załuję, że nie taki co to się tylko do czoła przystawia, na podczerwien...człowiek przystawia, trzask, prask i po wszystkim:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As-pewnie na korytarzu się minęłyśmy nie wiedząc, że to my ;) Ja wyszłam dzień po Tobie - czyli w sobotę 20.08. A leżałam na końcu korytarza - ostatnia sala po lewej stronie (numeru oczywiście nie pamiętam) :D A Ty? U nas też BArtek od czterech dni ma problemy z zaśnięciem - dodatkowo budzi się po jakiś 30-60 minutach z krzykiem i też dopiero po przytuleniu zasypia spowrotem. Jakieś lęki? Doszłyście do tego co to? Padam na twarz...Dziś w nocy mały zrobił nam niespdziankę :o i nie spał od 4:50 do 7ej - zachciało mu się bawić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!! TNKS-termin----może być skok, bo dziecko takie niespokojne. Zęby też, ale czy ja wiem, żeby tak strasznie płakać? Ja mam termometr jakiś tam 7w1, do ucha, czoła i jest git. Dałam 70 zł, jeszcze za czasów Lidki ;) U nas masakra z psem. Laski leje wszędzie. To jakiś koszmar. Dzisiaj nalał nam na fotel i kanapę. Czyli już mam zasikaną kanapę, fotele, łożko Lidki, materac nasz, matę Leny (prałam w 90 stopniach dwa razy), dywanik Lidki, podłogi :o Dzwoniłam do gościa, jutro oddaję psa. Leczenie już nas kosztowało 200 zł, do tego przejazdy. A to nie koniec :o Dzisiaj dałam gruszkę whiliamsa, całkiem się radowała jedząc ją ;) Ja też, uwielbiam dojadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek, ja mam taki "pistolet" :D i sobie baardzo chwalę :) Tak jak piszesz - trzask, prask i temp. zmierzna :) Mogłam kupić po promocyjnej cenie w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa a skad macie tego psa? Jakas podejrzana sprawa zeby dorosły pies tak lał... No ja tez musze sobie kupic jakis taki termometr, przy dzieciakach na pewnie sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach termometr... My mamy już chyba 8 :O najpierw ja kupiłam czoło/ucho z babyono i za kazdym razem pokauje coś innego, potem m kupil taki do czola z innej firmy i się okazuje że wszyscy jestesmy zimni, kupilismy w koncu taki z miekka koncowka - 2 roznych firm i problem jest taki że mierza temp od 32 stopni wiec zycze powodzenia w trzymaniu dzieciaka przez 10-15 min żeby zmierzyc temp... Mierzymy naszym zwyklym microlife starym elekttronicznym ;) Dziadku ona się slini caly czas odkad pamietam... Aga ja mam to samo tylko przy cycku spokoj a też nie zawsze... Czasem lapie chwile popije i w ryk... Ach... Jak to żeby to niech już wychodzą!!! I oby nastepny szly spokojniej, bo jak tak będzie do 2 r zycia to zaczne szczekac dupą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS🌻 na bank zęby:D Każde dziecko przechodzi to inaczej, jak już pisalam, mój pierworodny był znacznie bardziej oszczędny w okazywaniu emocji z ząbkowaniem związanych:O A ten Drugi drze się jak opętany:O:O Mało tego...Franula tak mi wierzga WSZĘDZIE, że jedynym bezpiecznym miejscem jest...podłoga:O Leżaczek nie, łóżko nie, łóżeczko NIE, bo wariuje i dzisiaj przy obrotach walnął się najpierw o zapięcie huśtawki, potem poprawił szczebelkiem. Generalnie najchętniej spałby na brzuszku ZAWSZE:O I zanosi się na typ filozofa. Rano się budzę, a ten leży na brzuszku, gapi się na mnie z uśmiechem , a główkę podpiera sobie rączką:D Cwaniura jedna...głowa taka ciężka to sobie pomaga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek to musi świetnie wygladać.mój jak sie obudzi to "gada" jak długo nie reaguję to zaczyna popłakiwać tak znosnie jak mnie już zobaczy to wrzask na całego- butelki robie wtedy biegiem. dziadek ja mam ten do czoła i ucha i nie jestem zadowolona- co pomiar różna temperatura. trzeba wyciągać srednią. misiaczkowa a z jakiego powodu pies się znalazł u was? może on to nietrzymanie moczu ma już długo i dlatego ten własciciel się go pozbył. ja jak moja psica była mała miałam zasikane wszelkie dywany i chodniki. mimo że mam mase odkrytej podłogi to cwaniara lała na miękkim. wszedzie radzono żeby podkładać gazety. ale gdzie tam ona tak szybko przykucała że nawet nie wiedziałam ze leje myslałam że siedzi. potem sama załapała że sikanie poza domem przyjemniejsze:-D a upodobanie do miekkiego zostało jej do dziś- o ile się zdarzy że dostanie żarcie w domu( a ktos nie dopilnuje) to wlecze kosci na dywan i tam je spożywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka też bezboleśnie przechodziła ząbkowanie. Teraz też nie jest źle, ale jednak bardziej widocznie. Młodemu wyszły dwa pierwsze ząbki jak miał 3,5 miesiąca, więc się nie spodziewaliśmy... Jadł wtedy mało a często, robił dużo wiecej kup trochę luźniejszych, miał szczątkowy katar i ślinił się koszmarnie, wciąż cały mokry! Ale nie miał gorączki i nie płakał. Acha, gorzej sypiał. Teraz mamy powtórkę z rozrywki, więc góra idzie. Dziąsła ma aż grube, choć zęby jeszcze wysoko. Nie chce jeść ani pić zbyt ciepłego, choć do tej pory takie wolał. Tym razem zaopatrzyłam się w żel Bonjela i smaruję przed snem (nie przed jedzeniem, bo je, tylko częściej o karmienie nocne, które już tak obiecująco przesuwało się na wczesny ranek:-(...). Żel działa nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocachontas - STÓWKA!! Mały spi. czas pobuszowac po sieci. Godzinke aktywnosci jeszcze sobie daje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, sto lat dla Pocahontas!!! Ja mam termometr Brauna, ale najbardziej jestem przywiązana to takiego nieznanej firmy, który kupiłam dla córki jak się urodziła. Używałam go dowdupnie i nigdy skubany nie zawiódł. Do dziś go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuufff własnie sie wykąpałam i od razu lepiej. Dzis nie mam zdrowia do siedzenia i ide na zasłuzony spoczynek do lozka z gazetką :) Dobrej nocki i do zobaczenia na porannej kawce :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowdupnie to najlepiej, tylko coś tam się odejmuje albo dodaje. Nie pamiętam, czy mierząc w odbycie powinno się dodawać, albo odejmować 0,5 stopnia. Pies chory, bo ma mega infekcję, leczymy już od wtorku i poprawa średnia, no i dziwne, że dorosły pies leje po meblach. Zrozumiałabym lanie na podłogę/dywan, ale kanapa i materace??!? Przeraziło mnie to, bo jestem dość higieniczna, jakieś tam brudy mnie nie brzydzą, ale spać na osikanym błeeeee!!!!!! To jest główny powód zwrotu :( Ja też rano poproszę o kafinę :D Bez jednej filiżanki dziennie nie daję rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast żeli, polecam mrożenie gryzaków, albo masowanie miękkimi szczoteczkami dla niemowląt, czasem nawijam zwykłą tetrę i jej masuję dziąsełko, przeszczęsliwa jest i uspokaja się na długo. Lidka przechodziła ząbkowanie niemal bez łez. Ciekawe, jak Lena, na razie wszystko jest odwrotnie, więc nie spodziewam się rewelacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok internetowe zaleglosci nadrobilam. Napisalam tez maila do innej rehabilitantki o spotkanie, poniewaz do tej poleconej sie nie mogę dodzwonic. Apropo mojej grudki w piersi, to masowalam wczoraj balsamem i zniknelo, ciesze sie, ale kontrolnie jutro ide do gina by sprawdzil. Nie mam juz opieki nad malym, bo M w ciagu tyg w delegacji i musze go zabierac ze soba wszedzie. Kupilam mu wiekszy smoczek 6+ ze wzgledu na jego wage zalecono, myslalam ze nie zalapie, ze sie bedzie dłąwil. Ale gdzie tam, wiekszy lepszy ;) Troche mnie przybija wizja tygodnia sam na sam z bobasem.... Jesli zaplanuje sobie odwiedziny kolezanek, lub jakies wypady do marketow to mi szybciej zleci, wiadomo . Dziadek i TNKS - wy to nie bardzo lubicie tego fejsbooka zeby sie do nas przylaczyc? Miloby nam bylo was zobaczyc, a jeszcze bardziej Wasze pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, przylaczam się do apelu. Sama mialam proponowac poraz kolejny ale wiem ze to drazliwy temat wiec wolałam nie poruszać ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×