Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

dzień dobry mamusie. Spóźnione życzenia dla Agnieszek. U mnie M zdrowieje, ale Oliweczka się rozchorowuje. A mnie gardło zaczyna pobolewać. to co najpierw śniadanko z herbatką a później Kawusie. Dzbanek herbaty mam juz przez M zrobiony, więc zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem ;) Ja tu tylko na chwilkę ;) zasiadam do kawki już po śniadanku i zaraz biorę się za przygotowania bo Martynka zaprosiła dziadków na niedzielny obiad ;) ;) Miłej niedzieli Kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki ;) Ja dziś spróbuje dnia bez kawy ( zobacze czy mała nie dre koparki właśnie o nią :p ) Marchewki z bobovity(?) Nie chciala : / Ddokupilam wczoraj hippa ;) Dla tych które lubią historie "dziwne" : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4685269 ja czytałam w nocy i oczywiście słyszałam potem mase rzeczy :) zwłaszcza z niani :P ps. Widziałyście hiszpański (chyba) film pt "pokój dziecka"? Dla tych które nie czytają angory ;) - informacje z kraju : "Rowerem na włamanie Złodzieje mają coraz mniej oleju w głowie - śmieją się policjanci z Jarocina, którzy interwniowaliw sprawie włamania do jubilera. Skok wykonał prawdziwy partacz. Z hukiem wybił szybę wystawową, a następnie ukradł dwa wzorniki obrączek z mosiądzu. "Gazeta jarocińska" donosi że złodziej na skok przyjechał rowerem który pozostawił pod wybitą szybą. Pojazd zdradził rabusia. Policjanci ujęli go następnego dnia." Hehehehe a mówią że w Polsce jest smutno :D Fajny jest też artykuł o ks który na fb się rozlicza z kasy zebranej na kolędach - polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks swietne wlamanie,ale sie usmialam heje a ja dzis sie starzeje. I o roczek starsza jestem. Po poludniu beda goscie a nic jeszcze nie gotowe. Hmm zabieram sie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokahontas wszystkiego najlepszego!!!!!Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas STO LAT! Nooo "włam" 1 klasa hehehe Kiedyś słyszałam historie znajomego, znajomego, znajomego, znajomego... Który pracował ze znojomym znajomego w pewnej bardzo dużej, doskonale nam wszystkim znanej firmie i... ów facet wciąż powtarzał "jak kochać to księżniczki, jak kraść to miliony" gdy pewnego dnia nie pszyszedł do pracy okazało się że to faktycznie było jego motto życiowe bo wykręcił firmie w której pracował numer na kilka "baniek" :D do dziś ( minęło ładnych pare lat) nikt nie wie gdzie jest ;) jego narzeczona też zniknęła :) ciekawe czy tam gdzie "siedzą" jest ciepło :) Ok ja już popijam moją bezkofeinową i zbieram siły do pracy... Kupiłam w ikei to i owo i trzeba coś z tym zrobić :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS dlaczego ten znajomy znajomego nie zabrał mnie ze sobą?? :( Pocahontas życzę 100 lat, samych dobrych dni i usmiechu na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja pocahontas wszystkiego naj naj 🌻 🌻 🌻 co do włamań to TNKS też w angorze było jak się dwóch włamalo do piwnicy sąsiadki i szybko ich ujęli- bo była od ich strony dziura u sąsiadki jeden wdepnął w farbę butem i zostawiał piękne ślady i na dodatek zwinęli jej słoiki i duży proszek w który była dziura i tez zostawiali za sobą szlaczek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ciotko jakich mamy "kradziejów" ;) Dziewczyny... Ratunku! Mała 4 dzień się "drze"! Nie płacze, ona się drze! Odstawiłam kawe , dziś ni wypiłam ale i tak się drze... Może to ta marchewka? Zwłaszcza że w pieluszce dalej wygląda tak samo... Ale w piątek marchewki nie jadła i też się darła :( A może to zęby? Ale ja nic nie widzę :( co to jeszcze może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moga byc zeby wychodzące, moga pojawic się na dniach. moja tez sie czasem krzyczy ale to dlatego ze poznała cos nowego i krzyczy z usmiechem na buzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może skok? teraz zdaje się jest ten lęk separacyjny. albo faktycznie te zeby. pomacaj palcem dziąsła. mojemu trzonowe jeszcze się przez dziąsło nie przebiły ale doskonale juz je widać pod skórą. mam nadzieję że pozostałe będzie przechodził łagodnie. a trzonowe podobno bardziej bola bo zajmuja wieksza powierzchnię niż np jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas wszystkiego najlepszego! 100 lat! Wysłałam Ci już z rana życzenia na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko myślałam też o skoku, ale czy nie za wcześnie? Ząbki.. Hmmm ja tam kompletnie nic nie widzę :o. A reakcje na marchewke wykluczacie? Bo ona ciągle w pieluszce ma taką postać jak w słoiczku :O tak jakby mała jej w ogóle nie trawiła... :O czy to możliwe? Może jednak powinnam ją odstawić? Pocahontas daj kawałek ciasta :P Dziadek melduj się! My weekendy mamy "pracujące" gdzie się byczysz? :P Katienka, Tymkowa, Misiaczkowa,Olinka, Moonisia3k,HJk,Koteczkowa,small, Bombastyczna, Grays, Lady, wanesk, wikula, villia, sierpniowa, rybka!!! Obecności będą nieusprawiedliwione! Aga ja też sobie czasem zadaje to pytanie - czemu "on" nie wziął mnie ze sobą heheheh Ale historia się na film nadaje :) taki "cwaniak" z racji tego że "okradł" dużą koroporację to jakoś bardziej mnie to bawi aniżeli "martwi" ;) z resztą sami sobie winni że tak słabo pilnowali heehhe Dziewczyny a z tymi ząbkami to dziąsła muszą by "rozpulchnione"? Tzn że co? Że spuchnięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten separacyjny jakos tak w 22 tyg. rozpulchnione po mojemu miększe w tym miejscu gdzie ewentualny sprawca dalej twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z dziewczyn podaała tu kiedys linka do skoków rozowjowych i tam piszą że ten skok jest w okolicach 26 tyg. Kurde sama nie wiem... A jakie są objawy nietolerancji? Ciocto sądzisz że marchewa nie jest "prowodyrem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem:P TNKS🌻 ja bym obstawiała zęby, na temat słoiczkowych marchewek milczę, bo nigdy takich nie dawałam. Daję wyłącznie gotowaną w zupie i to tylko trochę, bo to zatwardzacz. Kurde:D:D:D Znowu okazja do toastów??? Popadnę w alkoholizm jak nic przez to forum:D:D:D 100 laaaaaaat kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadku marchew z hippa to tylko marchew bez dodatkow zadnych wiec chyba nie wiele się rozni od takiej gotowanej... Zastanawia mnie tylko dlaczego ona w pieluszce wyglada tak samo jak w słoiczku? Czy to normalne? Obstawiasz zęby? Kurde ale to nie powinno być coś widać? Ja na prawde tam zglądam i jak dla mnie wszystko bez zmian :O Co do okazji to podobno na 1 ząbek też się "flachę" stawia :D a ja to się tu już czuję jak alkoholiczka bo co któraś pisała o jakimś trunku to ja musiałabym za każdym razem pisa - lubię! Już przemilczałam czy krwawej :P ranyyyy ja lubie chyba alko pod każdą postacią :D no od 5 zł wzwyż i nie w plastiku :D A co do zębów - hmm może połacze fakty :D jakąś "chwilę" temu mała miała kryzys z jedzeniem - nie chciała jeść przez kilka dni ( nie chodziło o smak pokarmu ani o kryzys, po prostu nie chciała i tyle) podobno przy ząbkowaniu się tak zdarza, cały czas ma katar i ja wciąż wkuuuu... Się na teściową że wirusa przytargała ale może to też znak nadchodzących zęboli? No i spanie... Hmmm zasypia wieczorem , budzi się za półtorej godziny, zasypia, budzi w środku nocy, zasypia i budzi skoro świt... Dziś np 22 zasnela, 23:30 wstala z płaczem, dostala cycka zasnęła i obudzila się o 5 potem o 8 i o 10 , ostatnio zasnela o 23 wstala o 0:30 potem 3:30 potem 6:30 i 8:30... A generalnie noce z natury przesypia... Czy to można pod ząbkowanie podpiąc? Bo pod skok rozwojowy na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A weźże łyżeczkę i delikatnie po dziąsełkach "postukaj"...rzadko kiedy gołym okiem widać taki nowy ząbek, świeżo "wylazły":P Poza tym...mierz temperaturę, rano w południe, wieczorem, wtedy gdy jest marudna, jeśli ma 37C dawaj ibum...Dziecko się uspokoi, nie będzie bolało...Po co ma się bidula męczyć? (tak mi kazał robić lekarz, to nie moje gusla:D:D:) Może spróbuj odstawić tę marchew...na 2 dni...zobaczysz, czy dziecko zmieni zachowanie. Ja jeszcze stosuje kąpiel dla relaksu Franka...Zawsze pomaga. Chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postukam więc łyżeczką i ja :) temp raczej nie ma... Odstawiam marchew, jutro pocisne jabłko :P a co do kąpieli to po 1 musiałabym ją w wannie trzymać całą dobe a boje się że się rozmoczy :D a po 2 niestety kąpiel już nie pomaga... Też wczesniej tak działałam... Przy kolkach była niezastąpiona, a teraz i w wielkiej wanni pełnej zabawek potrafi zrobić "jazde"... Ide po łyżeczkę :D jak znajde zęba to stawiam flache :P serio Cię w tym Twoim bielsku znajde i upije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Dziewczyny robiłyście kiedys testy owulacyjne??? Ja juz drugi dzień robie i wyszła cienka kreska testowa...( dodam ze stosunek z m miałam tydz temu a to był ok 14 dzien cylku...cykl trwa u mnie 30dni wiec to były dni płodne. Następ @ mam miec 29.01) po przytulaniu dwa dni później zaczęły boleć mnie piersi i czułam kłucie jajnika prawego lub gdzies w okolicy przy pachwinie. piersi bolą mnie nadal, kłucie trochę przeszło,, w tyg we wtorek i w czartek miałam przytulanie z m więc jest jakies prawdopodobieństwo zajscia w ciąże. Tylko nie wiem jak to jest z tymi testami owulacyjnymi...powinnam była zrobic je od 14dc a nie teraz,,tylko wczesniej o nich nie wiedziałam, dopiero na forum wyczytalam ze można po ok 9-10 dniach stosunku sprawdzic poprzez testy owu czy jest się w ciąży. Nie wiem czy one zawsze pokaża wynik pozytywny w czasie ciązy czy negatyw tez może byc? Chyba ze jest u mne za wczesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawałam marchewkę i kupna i swoją. moja je chetniej bo słodsza:-D zaparc u nas nie było . niestrawiona marchewka tez sie trafiała. TNKS a może spróbuj wprowadzić śliwki gerbera? jak to jednak zaparcie od marchewki to sliwka kupke popchnie.ewentualnie daj jej cos pic. wypucowałam wczoraj całą chałupę chłopaków wysłałam do babci po czym u tejze babci okazało sie że spakowałam wszystko oprócz mleka. za daleko było się wracac to chłop poszedł do apteki i zapłacił 100% a juz sie cieszył że po 7 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas 100 lat!!! tnks moj synek ma to samo, jest od kilku dni bardzo marudny i sie strasznie drze, tez sie zastanawiam czy to zabki, skok, czy brak kupu drugi dzien, ale moze skoro nasze dzieci sa z tego samego dnia to moze skok lub zabki jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka, aga-jabi u nas kupy dzisiaj byly już 3... Są bardziej "spojne" ale robi je bez problemu wiec to nie "to"... Dziadku temp nie ma... Hmmm stukałam i łyżeczką i też nic... Ach... Może skok jednak? Ciotka Ty wypucowałaś a ja narobiłam takiego bajzlu że nie wiem za co się wziąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta 🖐️ tnks ja tez bym powiedziala ze to zęby. A gorączki jakiejs małej czasem nie ma? Mojej wyszły juz 2 zęby ale poszlo jakos tak bezobjawowo, tez nic nie widzialam dopiero jak sie pokazały dwie bałe kropki to zauwazylam. A dzisiaj popoludniu dostała gorączki, marudzi, ale apetyt ma więc smiem podejrzewać ze idą jej nastepne zęby. Cos czuje ze nocka przewalona będzie... pocahontas cmok cmok cmok 👄👄👄 ode mnie rowniez sto lat, spełnienia marzeń i radości każdego dnia. Twoje zdrowie ! :D Dziś tylko herbata to juz nie mam sily ;) U mnie bajzel robi sie sam, nie wiem kiedy :P Juz nawet sprzatac mi sie odechciewa bo za chwile jest to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks u mnie jest tragedia, nawet podczas kapieli tak sie darl, ze sie go uspokoic nie dalo, podczas ubierania to samo, caly czas sie drze dopiero przy cycku sie uspokaja. Wydaje mi sie, ze ma chyba rozpulchnione dziasla wiec moze to jednak zeby? Ehh zobaczymy za pare dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatury nie zmierzylam, ale wydaje mi sie, ze nie ma. Jutro zmierze bo teraz juz je i nie bede mu przeszkadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×