Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej. Czytam was ale z komorki. vilia niestety okres dostalam 15min po tym jak kupilam test ciazowy. nie wiem co ci ksieza chca od tych dzieci porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek pyt do ciebie. Powiedz mi co potrafi twoj starszy syn. Jak sie zachowuje do innych? dzis bylau nas chrzesnica m i moze 15min nie byla na rekach. Inaczej byl placz. Do fotelika sam nie chciala wejsa bo placz wkoncu jechala obok. Po 3schodkach zejsc nie potrafi nawet trzymana za rece. Smok non stop w buzi. Ogolnie bylam zalamana tym jak ona jest wychowywana. Po ogrodzie sama chodzic nie moze tylko za raczke ogolnie jak dla mnie masakra. A jak jest u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ale wiecej napisze jutro z kompa bo tel to non stop mi sie zawiesza przy pisaniu ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nie czytałam jesszcze co tu naskrobałyście - wpadłam się tu tylko przywitać :) W weekend nie było niestety czasu by tu zajrzeć :o wykamana byłam :p Od dziś zaczynam dietę - definitywnie rozstaje się z żarciem :D Z rzeczy pozytywnych - mała pije hippa ha :D m jej dał najpierw zmieszane pół na pół z moim , wypiła i zrobila awanture że mało więc szybko dorabiał mm i zjadła z ochotą :) potem dał jej jeszcze raz żeby sprawdzić czy to nie przypadek i wypiła 180 :D także chyba problem się rozwiązał ;) Ok zmykam jeszcze pokimać, potem Was wszystkie poczytam i odpisze :) Póki co pisze tylko - vilia - Bartolinii cud malina chłopak :D no i KATOLIK :D Aaaa co do księdza - kurde na naszym ślubie i chrcie jednocześnie mała spała ale za to 2 innyCh dzieci ostro śpiewała :D :D :D i ks nic nie powiedział :o jakoś sobie nie wyobrażam żeby mial kogos wyprosic bez wzgledu na zaplacona kase :o a o tym ile my dalismy pisac nie będę bo przebilismy wszystkich :p ale my dobrowolnie ks proboszcz (super gosc) powiedzial że nie chce od nas nic, że jestesmy jego przyjaciolmi itp. ( Traktuje tak wszystkich - my nawet do kosciola nie chodzimy :D ) a dalismy duzo bo nasz kosciolek zabytkowy się po powodziach "posypał" i go remontują :o archeolodzy tam w nim ciągle grzebią i kupe kasy zgarniają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas byl piekny weekend wiec dlatego nie pojawilam si na kafe bo bylismy na dworze caly czas, wczoraj piekny spacer zrobilismy w Naleczowie, pozniej na lody do kawiarenki, sna sloncu posiedzielismy... eeech uwielbiam takie dni. Ale dzisiaj znowu popaduje, dobrze ze chociaz w weekend bylo ladnie. AQmber rzeczyuwiscie pomysl z wordem super bo tak przy pisaniu nic z glowy nie umknie :) pocahontas zazdroszcze wyjscia z mezem, tez nie bardzo mam komu maluchy zostawic, czekam az malgos podrosnie to wtedy zajma sie rodzice moi ale musi byc starsza. No ja tez w koncu pomyslam okna:) Aga no raz do roku to przydaloby sie umyc nawet jak pada deszcz przynajmniej nie sa zakurzone i te slady po muchach ktorych nienawidze😠 misiaczkowa i ja Tobie macham gestem pozdrowienia!! vilia- to no dobrze ze diabelek wygoniony, Bartus teraz bedzie na pewno juz tylko grzeczniutki:D:D mum to become- to fajna imprezka byla z tym festynem, sama chetnie wybralam bym sie na takie cos ale u nas takich niestety nie ma ja dzis zaczynam sie troche odchudzac, z poczatkiem tyg bo wczoraj szkoda gadac... zjadlam slokie , na kolacje grzanki eeech... Podchodze do diety poraz 1000 ;) aga ta chrzesnica to jakies przerazajace, moim zdaniem to tylko i wylacznie wina rodzicow, ja sobie tak nie wyobrazam zeby postepowac z duzym dzieckiem ktore musi uczyc sie samodzielnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po weekendzie!MT weż się dolącz do naszego wyścigu z TNKS,ty pewnie dużo mniej masz do stracenia ale razem łatwiej.TNKS to jak gonisz mnie od dzisiaj?Ja sie przyznaje,że wczoraj poległam.Była imprezka urodzinowa córci no i poszalała z jedzeniem ale dziś znowu reżim od nowa.Czeka mnie jeszcze jedna imprezka w sobote,więc pewnie też polegne ale w tygodniu nie!!!!!!!!!!!No i jeszcze muszę przetrwać impreze dla dzieciarni-masakra ale juz zapowiedziałam,że kończą w tym roku wcześniej tj.o 20,bo mały idzie wtedy spać ale jaki będzie finał to się okaże(w zeszłym roku przeciągneli mnie do 21.30 ale w tym roku się nie dam).Pozdrawiam i miłego tygodnia WSZYSTKIM życzę!!!!!!!!!!!!!!A pogoda zapowiada się dziś super u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam hjk - ja waze 77kg czyli jakies 17kg musze zgubic. chociaz przed ciaza wazylam 72 ale to i tak byla nadwaga. tez mam mocne postanowienie poprawy od dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Lady zazdroszcze Ci tego dnia na świeżym powietrzu :) ja cały weekend w murach :o Pocahontas ja też Ci zazdroszcze dnia tylko z m ;) do kina bym poszła :p Hjk owszem od dziś Cię gonie :) to co mam 3kg do "nadgonienia" tak? Spoko :D żeby się nie zniechęcać to stawiam sobie małe cele za które będe się nagradzac hheheheh :D 1 cel - 5 kg :D daje sobie na to 2- max 4 tyg :p a potem w ramach nagrody coś sobie kupie heheheh :p choć wolałabym oczywiście 1 czerwca miec już minus 20 hehehe ale wiadomo - tak się nie da :o w każdym razie od dziś startuje :D wpadek nie będzie :p Mt ja dziś to bym się z 77 cieszyla :p :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - ale ja mam 168cm wzrostu jedna partia poprasowana, mala zasnela to ide dalej prasowac. ale mi sie nazbieralo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mój mały zaiponował mi niesamowicie na wyjezdzie nie to dziecko. on w stosunku do obcych i w innych miejscach poza domem ( mimo ze jest czesto np u dziadków) jest mega powazny. a tu smichy- chichy do kazdego przez 2 dni zero płaczu. hymm wyglada na to ze matka przez pół dnia to mało on musi miec publicznosc:-D a ja z kolei specjalnie marudziłam bo jak ponarzekam "przed jakims" wydarzeniem to fajnie wychodzi z kolei jak bym sie tylko i wyłącznie zachwycała wyjazdem to na pewno byłały kiszka. co do ksieży to juz mi sie nawet nie chce o nich pisac coraz mniej jest takich z powołania. my na chrzcie trafilismy na super fajnego i jak mały cos tam zaczął gadac to ksiadz przerwał swoje obrzedy usmiechnął sie i powiedział że mały Macius modli sie po swojemu:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. pogoda była w kratkę ale dało się pochodzic i oczywiscie przesadziłam bo za duzo chciałam małemu pokazac i chyba przez najblizszy tydzien dokładnie bede wiedziała w jakim miejscu mam nogi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja okna myłam przed swietami i oczywiscie sladu juz nie ma ale ja akurat lubie okna myc tylko czasu nie mam. i nie dołujcie mnie prosze z tymi okresami bo ja własnie 8 zaliczyłam :-P aczkolwiek jest bardzo duuuzzza różnica w tych sprzed ciazy i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajuu co takie pustki... tnks pewnie nadrabia czas i przytula Kalinke :) Weekend fajny ale dzis deszcz i dosc chlodno. Moja gosieńka chyba w koncu przechodzi zęby bo marudna , wczoraj miala troche goraczki ale objawow przeziebienia brak a dzis od rana tak marudzila, nie chciala zasnac to wzielam ja na krotkie zakupy zeby sie zmeczyla. Teraz spi ale juz cos slysze pomrukuje na gorze a ja musze obiad zrobic Tez tak macie ze wszystko robicie w pospiechu i szybko bo dziecmi sie trzeba zajmowac??? Mnie to juz tak irytuje ze nic na spokojnie nie moge. Nawet w sklepie sie dzis darla wiec wszystko na szybko, juz mialam metlik w glowie i nie wiedzialam co mam kupic... Tortu oczywiscie nie robie bo mi sie nie chce, zadnego ciasta nie robie z tego powodu ktory wyzej opisalam, zastanawiam sie kiedy obiad zrobie a co dopiero ciastop. Nakupilam paczkow w tesco, białe wino i z m wieczorem wypijemy toast z Wojtusia. Mały zazyczyl sobie zegarek na reke wiec taki mu kupilam i zamowilam na all fajna encykolpedia dla dzieci z obrazkami, na kazdy temat po trochu mozna sie cos dowiedziec. Mam nadzieje ze dzis przyjdzie bo jeszcze jej nie ma. Od razu gratis dostanie rozaniec bo dodaja do ksiazki ze wzgledu na komunie;);) mt- zazdoszcze ze udalo Ci sie dzis juz poprasowac, ja wlasnie powiesilam nowe pranie i zebralam stare wiec tez mam juz nie złą kupke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cioteczko od razu przepraszam za przeoczenie bo pewnie pisalas ale w ktorej czesci polski jestescie?? fajnie ze macius taki grzeczny i zadowolony, widac towarzyski chlopak z niego:D:D A z ksiedza nie zły żartowniś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, lece bo niedlugo mam korki, jeszcze musze zobaczyc co tu dzisiaj robic na nich a i obiad przede mna jeszcze. Bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z pociągu. Weekend minął i forum odżyło. Dopiero teraz mam czas by poczytać. Ktoś pisał o okresach, ja jeszcze nie dostałam i nie tęsknię. Później wieczorkiem jak zdążę wpadnę i moze coś napiszę korzystając z Worda. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej teraz pewnie coraz większe pustki będą bo te co nie pracują będą się cieszyć piękną pogoda, a te co pracują, no to wiadomo.... ja Wam powiem szczerze, że jestem cholernie zmęczona po weekendzie to jest prawda, że w pracy się odpoczywa ....ale i tak tęsknię za moim małym urwiskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane , wyspane i wypoczete mamusie hihihihi To byly 3 godziny tylko z M na miescie i faktycznie duzo mi to dalo. To nasz pierwszy taki wypad od pol roku. Ja tez wszytko robie w pospiechu i ciagle jestem na pelnych obrotach. Wszytko robie na raz. Tu pranie tam zmywarka, obiad na gazie, Oliwia z lekcjami i jeszcze maly do opieki. Czesto po calym dniu jetem taka padnieta ze musze tabletke na bol glowy brac, bo nie daje rady zasnac. Napiszcie jakie robicie obiadki maluszkom, bo ju pomyslow nie mam. Monisiaczek jak tam buzia malego, podleczona troszke? Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Co tutaj tak pusto? Gdzie wszystkie uciekłyście? Ja dzisiaj wstałam o 5:O Jak dla mnie to środek nocy. Wyglada na to, że teraz już tak będzie. wolę chodzić do pracy wczesniej żeby szybciej wrócić i jeszcze pójść z małą na spacerek:D U mnie pogoda cud malina:D Heeh tylko, że dzisiaj:O Weekend był taki sobie:O Wczoraj wzięliśmy małą do kościoła, bo poza chrzcinami to raczej jej nie braliśmy. A wczoraj przespała całą mszę:D Heheh ksiądz do głośnika, organista na organach a ta spała w najlepsze:D U nas tez ksiądz żartował jak dziecko było głośno na chrzcie. Mówił, że rosnie mu zastępstwo na ambonę:D Albo ze śmiechem mówił "Nikola cicho tam" :D Hmmm dzisiaj Worda nie odpaliłam i już zapomniałam co mam napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I musialam czytac jeszcze raz:P Ciotka wniosek z tego, że musicie częściej wyjeżdżać, albo gości zapraszać. Albo jeszcze lepiej zróbcie małemu rodzeństwo:D Żartuje oczywiście:D Super że Maciuś taki grzeczniusi i towarzyski Vilia gratki dla Małego Aniołka:D Hheheh Bartuś chciał pewnie podyskutować z księdzem, a ten się bał, że mały go przegada:D Swoją drogą to żenada, że księża wypraszają z takiej mszy. Ostatnio w poniedziałek Wielkanocny widziałam chrzciny i dziewczynka dosłownie przeryczała całą mszę i ksiądz nawet słowem nie wspomniał o wyjściu. Wręcz pytał czy może jakoś pomóc, ale tak naprawdę po ludzku, nie ironicznie. Pocahontas też zazdroszczę wypadu z mężem. Tak jak TNKS marzy mi się kino Mum, Lady moje okna też już mnie proszą o umycie:O Ale jakoś nie mam weny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja mi tez sie marzy kino..... ale co z tego jak maz glownie pracuje,w weekendy tez ciezko o chwile sam na sam,mimo ze mama jest prawie 3tyg to nie mozemy wyskoczyc razem,a jak mala zasnie to i tak musze byc bo sie domaga cyca... przechlapane,zazdroszcze tym co moga wyjsc kiedy chca ;););) u nas pogoda wciaz w kratke,ale mimo deszczu wychodzimy.jutro skoczymy na spacer nad jeziorko,jakies mama znalazla. musimy skonczyc z mezem rozliczenie podatkowe dzis,robimy pierwszy raz sami,a ze ja na bezrobotnym,to w sumie dla nas bardziej skompikowane niz jakbym miala karte.moze Ty MT78 sie orientujesz,jak sie jest bezrobotnym,ma elterngeld i mutterschaftsgeld,to czy mam cos wpisywac w rubryce ubezp zdrowotne i opieka? bo w sumie nie mam co wpisac... najwyzej urzad bedzie nas scigac ;( mala dzis byla przepocieszna,sama robi kosi kosi,bam bam.krzyczy i gada jak najeta.w sobote jedziemy do PL. ja dzis sporo spalam,mala sie budzi ostatnio 6.20, 6.30, dla mnie to za wczesnie.a zasypia miedzy 7 i 8. milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dupeczki weekend się skonczył :-D wracaC!!!!! słuchajcie u mnie cos sie dzieje z cisnieniem, cały dzien u mnie wszyscy chodza tacy snięci..... Lady nic nie przeoczyłas bo nie pisałam. jestem z południowej czesci kraju aczkolwiek nie az tak południowej jakbym chciała:-P Amber cholera to nie tak prosto co chwilę wyjezdzac:-P a kolejnym potomku to mi nie pisz....to co robie teraz biegiem to musiałabym robic razy 2??????????????masakra wypluj to:-D właśnie kobietki zza granicy- jak to jest z dokumentem tozsamosci dla tak małego potomka jesli chopdzi o podróżowanie po europie? kiedys dziecko było wpisane do dowodu i było ok. a jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum... - ja nie rozliczam sama, gosciu przy mnie wypisuje i wysyla on-line i zaraz daje mi wydruk czy bedzie zwrot i ile. wole zaplacic ale wiem ze jak cos bedzie zle to FA bedzie do niego dzwonil o wyjasnienia. takze nie pomoge. a sama jeszcze sie nie rozliczalam za zeszly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka - moja ma paszport, bo pani w urzedzie powiedziala ze juz nie wpisuja do dowodu. a dokument tozsamosci musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt dzięki 🌻 ale ja nie mam paszportu. kurcze to teraz muszę wyrobic?bo np nawet na słowację czy czechy nie przejdę ? masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka akurat na Słowację czy Czechy paszport Ci nie potrzebny, do krajów Unii wystarczy dowód osobisty. Tylko nie wiem jak to jest z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT a a nie zrozumiałam. myslałam ze tak jak i w starych dowodach do paszportu da sie dopisac. dziewczeta buszuję po necie i dziecko obojetnie jak wiekowo do krajów unii tez musi miec dowód ( no albo paszport) wazny 5 lat. wychodzi mi z tego ze dowód jest jednak szybciej i taniej wyrobic. ale brednie. teraz zrobie zdjęcie fajnie ze za 3 lata mały bedzie do siebie podobny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×