Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

TNKS🌻 bez urazy dla nikogo, ale mamusie w typie "moja księżniczka" albo "mój książę" mnie powalają na łopatki:O:O:O W nielubieniu...chyba coś jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Heh DJ nawet nie wiedzialam a tu na kaffe wlasnie tamat kolczykow i malych dziewczynek w rozowych falbankach :D wiesz co jest najgorsze? Kali ma już 2 kpl kolczykow... Ledwie się urodzila a już 2 "ciotki" dumne i blade prezenty przyniosly i zdziwione jak im powiedziałam że super ale będą lezec w szafie na samym dnie :p odpuscila jedna gdy jej powiedziałam że ja w takim ukladzie w ramach rewanzu ( bo takie cudowne prezenty zobowiązują) fundnę jej 2 letniemu synowi "dziarę" :D :D :D bo w sumie co za różnica co nie? Heheheh :D Niektore matki mają w łbach nasrane i nie czepiam się tu stricte kolczykow - jak ktos chcę prosze bardzo, ale nakladanie dziecku opaski ( 100 razy w ciagu minuty) i tlumaczenie że ma być od mamusi ksiezniczką jak dla mnie swiadczy o lekkim (?) Niedorozwoju i to nie tylko emocjonalnym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Heh DJ nawet nie wiedzialam a tu na kaffe wlasnie tamat kolczykow i malych dziewczynek w rozowych falbankach :D wiesz co jest najgorsze? Kali ma już 2 kpl kolczykow... Ledwie się urodzila a już 2 "ciotki" dumne i blade prezenty przyniosly i zdziwione jak im powiedziałam że super ale będą lezec w szafie na samym dnie :p odpuscila jedna gdy jej powiedziałam że ja w takim ukladzie w ramach rewanzu ( bo takie cudowne prezenty zobowiązują) fundnę jej 2 letniemu synowi "dziarę" :D :D :D bo w sumie co za różnica co nie? Heheheh :D Niektore matki mają w łbach nasrane i nie czepiam się tu stricte kolczykow - jak ktos chcę prosze bardzo, ale nakladanie dziecku opaski ( 100 razy w ciagu minuty) i tlumaczenie że ma być od mamusi ksiezniczką jak dla mnie swiadczy o lekkim (?) Niedorozwoju i to nie tylko emocjonalnym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS🌻 mam 2 synów, więc naturalnie w swerze marzeń mam córkę;) i raczej do pały by mi nie przyszło kłucie jej uszu, a tym bardziej zakładanie namiętnie opasek z kwiotkiem czy innych ch!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
DJ a mamy nawet coś tam a nie demokracje :) i dlatego coś tam :) opaski - na uszy gdy wiał wiatr :D zwykłe proste ( kwiotki, kokardki i inne ciusltwa pozrywane komisyjnie z m ) owszem, ale nie opaska - cienka gumka z dupnym kwiatkiem... Uwaga!!! Z brokatem!!! No przeca to tak okresla... Ja nie mam nawet nic przeciw tym kokardkom ale kurde umiar, umiar, umiar... Ach... Ps. Ja w sferze marzen mam syna :D vilia mi miala kopie Bartusia wyslac, ale się "chami" :D Dobra pitam spac bo za 6:35 godz obudzi się me dziecię i dziobka rozedzre że mleko jeszcze nie zrobione ;) Dobrej nocy :D Ps. Moja wyzwolona bardzo kolezanka ( lat 50 :D :D :D ) powtarza wciaz że kolczykuje się krowy :D a bransoletki noszą gołębie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dzień dobry ;) DJ Cilka jest niewątpliwie jedyną słuszną postacią od najsłuszniejszych z słusznych słuszności :D ot! Co! I w wieku lat ponad 50 robi szpagat! Ha! Która potrafi? Czasem co prawda zapomina o tym, że zbyt duża dawka alkoholu ( myśle że spokojnie przekroczona dawka śmiertelna) + mega błocisko to nie jest dobry "podkład" pod robienie szpagatu ;) tzn zrobić dała, tylko później trzeba było ją pozbierać :p Dziewczyny mocno proszę kciukasy trzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ;) TNKS juz wiem dlaczego non stop mnie tak nos swedzi ;) bo non stop o mnie myslisz - miło... czekamy na dobre wiesci z Twoich kolosów 5 pewnie bedą. dziadek na szczescie nie okupuje kibelka - dobrze sie czuje tylko jeden dzien wymiotow mialam jak narazie. Ale za to powyskakiwały mi jakies krosty na gębie :( co do opasek to Nastka dostała 2 takie wielkie z kwiatem na jakies 15 centymentow i tez jej nie znosi non stop sciagała to z głowy zdazylam raz tylko zdjecie jej zrobic i juz wiecej nie miała tego na głowie za duze. Za to normalne opaski bez zbednych duzych czesci jej nie przeszkadzaja. jesli chodzi o kolczyki to ja sama miałam uszy przebite jako małe dziecko i nie zaluje. bardzo lubie kolczyki i małej tez przebije uszka ale teraz jest jeszcze zdecydowanie za wczesnie w tym wieku to juz paranoja. przesylam pozdrowienia aga - jak tam nowy fotelik sie sprawuje? podoba sie? wyprobowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
_aga_ tak to przeze mnbie ;) Dziewczyny - 3 x 5 :D kto że mną pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS gratulacje kujonko!!!!!!!!!!!!!!Ja oczywiście się napije!!!!!!!!!!Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, gratulacje :) Nie mogło być inaczej tylko piątki :) Co do opasek - nam na razie o nie grozi, ale jak widzę te małe dziewczynki w sukienkach z falbanami przy +27 stopniach (dziś taka widziałam), włóczkową czapką (niby ażurową) to mi się szkoda robi tych dziecin :) A kolczyki. Ja miałam przekłute uszy w podstawówce. Na własną prośbę. Ale nie uważam żeby przebijanie uszu tak małym istotkom miało sens. Swoją drogą bałąbym się, ze mała wyciągnie tego kolczyka z ucha i go połknie :o TNKS, widzisz, my dziś byliśmy u znajomego, z któym ponad rok się nie widzieliśmy i myślał, ze Bartek to dziewczynka :D Hehe Swoją drogą ładny po mamusi, to dlaczego nie :P A w szpitalu po porodzie każdy mówił, ze buzia dziewczynki - jak malowana. A co do kopii, to się nie chamię ;) Tylko wiesz, jak tu wysłać takie 10 kg? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuję, ze dziś może być u mnie na osiedlu głośno ;) Już słyszę te wuwuzele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS gratuluje, hehe ja to widze ze ty z tych Co to panike sieja, nic nie umieja a potem same 5. Przypomniala mi sie srednia szkola lepiej bylo byc kujonem Co sie uczy i ma dobre oceny niz kujonem Co sie nie uczy i tez ma dobre oceny. Z takimi nikt nie gadal bo wiadomo sciema. Co do kolczykow moja Laura miala rok Jak jej przeklulam uszy, minuta i Po fakcie nawet nie wiedziala o Co chodzi. To nie to samo Co za moich czasow w szpitalu igla do zastrzKow przekluwali a potem Pol godziny probowala zalozyc kolczyk, ze ucho naciagneli az spuchlo. Nie myslalam jeszcze kiedy Ale Livii tez zaloze kolczyki. My z Laura mamy ich od groma. Odnosnie opasek to Livia chetniej nosi Jak czapke. Oczywiscie zwykle cienkie bez wielkich kwiatow, Ale mam jedna z wyszytym serduszkiem lub motylkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dziewczyny. Ztymi opaskami to nie chodzi o takie zwykłe cieńkie z jakimiś drobnym "ozdobnikiem" ta dziewczynka miala opaske z kwiatkiem srednicy 15-20 cm!!! Biedna nic po za nim nie widziala A co do ocen to MT w szkole sredniej raczej szlo mi srednio... Wiadomo - uczylam się bo musialam :p z zainteresowaniem nie mialo to nic wspolnego, a studia to inny temat ;) studiuje bo chcę, studiuje co chcę wiec jest inaczej. Ale ja nie z tych co to wykute na tzw blache i panikuja ;) ja z tych które wiedza, ale rzadnych definicji, regulek i wyklepanej teorii nie posiadaja w glowie i zawsze się zastanawiam czy moje 3 zdania na temat wystarcza zamiast 15 nie na temat ;) i tak oto np wczoraj na kartkowce nie wystarczyly i dostalam 4 :p bo "za malo" wszystko dobrze, odpowiedzialam na kazdy temat ale " za malo" . Kolezanka wiecej napisala" :D na szczescie mialam 5 z oferty i z badan, jakies + z tzw "aktywnosci" itp. I w rezultacie dala mi babka na koniec 5 :D ale gdyby oceniala samego "kolosa" to mialabym co najwyzej 4 a zastanawiala się czy nawet mi 3,5 nie dac hehehe Z innego przedmiotu brakowalo mi 0,5 pkt do 5 i bylam spokojna że go zdobede A z 3 to albo będzie dobrze albo nie i też się na zapas nie stresowalam, ale jak ktos kciuki trzyma to zawsze lepiej co nie? Dlatego o ów kciuki Was prosilam :D będę o nie prosic jeszcze 2 razy :D w piątek i potem 1 lub 7 lipca ;) reszta już do przodu :D jak tak dalej pójdzie to zakoncze sem z srednią 5,0 heheheh a tego jeszcze nie było :D I tak serio to raczej mi nie grozi ;) Dziś dzięki wczorajszej 5 mogę sobie na 15 jechac wiec jeszcze leniuchuje :D Kurde! Kto oglądał wczoraj mecz? Biedne te nasze chłopaki :( ale mi ich żal było :( a najlepsze że zanim się mecz zaczal to powiedziałam "ale by byly jaja jakby jeszcze grecja z rosja wygrala" i wszyscy się smiali "jaaasne grecja z rosja - niemozliwe" a tu z grupy wychodzi grecja z czechami :) a niezaprzeczaly faworyt - rosja odpada :o W kazdym razie... I tak uwazam że się naszym i Smudzie wielkie dzięki należą za tak fajna piłke w tych 3 meczach :) Ps. To że Smude odwołują to pewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dziewczyny. Ztymi opaskami to nie chodzi o takie zwykłe cieńkie z jakimiś drobnym "ozdobnikiem" ta dziewczynka miala opaske z kwiatkiem srednicy 15-20 cm!!! Biedna nic po za nim nie widziala A co do ocen to MT w szkole sredniej raczej szlo mi srednio... Wiadomo - uczylam się bo musialam :p z zainteresowaniem nie mialo to nic wspolnego, a studia to inny temat ;) studiuje bo chcę, studiuje co chcę wiec jest inaczej. Ale ja nie z tych co to wykute na tzw blache i panikuja ;) ja z tych które wiedza, ale rzadnych definicji, regulek i wyklepanej teorii nie posiadaja w glowie i zawsze się zastanawiam czy moje 3 zdania na temat wystarcza zamiast 15 nie na temat ;) i tak oto np wczoraj na kartkowce nie wystarczyly i dostalam 4 :p bo "za malo" wszystko dobrze, odpowiedzialam na kazdy temat ale " za malo" . Kolezanka wiecej napisala" :D na szczescie mialam 5 z oferty i z badan, jakies + z tzw "aktywnosci" itp. I w rezultacie dala mi babka na koniec 5 :D ale gdyby oceniala samego "kolosa" to mialabym co najwyzej 4 a zastanawiala się czy nawet mi 3,5 nie dac hehehe Z innego przedmiotu brakowalo mi 0,5 pkt do 5 i bylam spokojna że go zdobede A z 3 to albo będzie dobrze albo nie i też się na zapas nie stresowalam, ale jak ktos kciuki trzyma to zawsze lepiej co nie? Dlatego o ów kciuki Was prosilam :D będę o nie prosic jeszcze 2 razy :D w piątek i potem 1 lub 7 lipca ;) reszta już do przodu :D jak tak dalej pójdzie to zakoncze sem z srednią 5,0 heheheh a tego jeszcze nie było :D I tak serio to raczej mi nie grozi ;) Dziś dzięki wczorajszej 5 mogę sobie na 15 jechac wiec jeszcze leniuchuje :D Kurde! Kto oglądał wczoraj mecz? Biedne te nasze chłopaki :( ale mi ich żal było :( a najlepsze że zanim się mecz zaczal to powiedziałam "ale by byly jaja jakby jeszcze grecja z rosja wygrala" i wszyscy się smiali "jaaasne grecja z rosja - niemozliwe" a tu z grupy wychodzi grecja z czechami :) a niezaprzeczaly faworyt - rosja odpada :o W kazdym razie... I tak uwazam że się naszym i Smudzie wielkie dzięki należą za tak fajna piłke w tych 3 meczach :) Ps. To że Smude odwołują to pewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja ogladalam mecz i liczylam ze wyjdziemy z grupy. Szkoda:( A Smuda sie wczoraj wypowiadal ze mial Kontrakt do Euro a pozniej Po prostu wygasa. Co do nauki to dla mnie bylo bez sensu kucie na pamiec, Ale tez mialam takich nauczycieli Co musialo byc napisane slowo w slowo Jak w regulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Szkoda Smudy , mógłby jeszcze z chłopakami powalczyć... Też myślałam że wyjdziemy po tym jak grali w poprzednich meczach... No ja wlaśnie nie potrafie , nie chcę i nie kuje nigdy niczego na pamięc stad regułek ode mnie nie uzyskasz ;) potrafie lać wode ale uważam że często to bez sensu i tym sposobem wczoraj krótko i tresciwie omówilam tematy i nawet się nie wkurzylam jak uslyszalam "koleżanka napisala wiecej" :D chcialam zapytac owartosc merytoryczna ale doszlam do wniosku że szkoda laske wkopywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja juz na nogach mała spi a reszta odsypia po wczorajszej imprezie hihi tez zaluje ze smuda odchodzi takie zmienianie trenerów na dobre im nie wychodzi a co on mogł zrobic?! zrobil tyle co mogl nie jego wina ze mamy malo napastnikow. przez ten wczorajszy mecz mam tylko dziurke w scianie w lazience bo mojego M wkurwial jeden koles bo non stop gadal ze graja beznadziejnie bla bla bla a moj to zagorzały kibic jak padła bramka to tamten uciekl a m sie wkurwil na niego i musial odreagowac ;) ale mialam ubaw - szkoda tylko ze nie pomyslal ze mogl sobie krzywde zrobic. pozniej kolo 1 w nocy wyszli na ulice i spiewali teraz na ulicy wszyscy beda wiedziec ze tu mieszkaja polacy ;) TNKS kosisz wszystkich kujonko! ;) chyba dziecko Ci słuzy :) MT-78 - hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ właśnie TNKS kiedy ty się uczysz?????a piątek gratuluje. a wyjazd na Mazury kiedy? ja mam jakies fatum zdrowotne w tym tygodniu- najpierw głowa a potem mnie zawiało. na początku myslałam że krzywo spałam ale z dnia na dzien było coraz gorzej nie mogłam głową zupełnie ruszac najgorzej było przy małym bo czasem trzeba było reagowac szybko i wtedy masakra świeczki w oczach. a mały wstaje przy wszystkim i bardzo niesmiało tupta w miejscu. ale najgorzej ze odkrył zasade działania wszelkich szuflad ( a mam ich sporo i to przewaznie na jego wysokosciach) własnie czy stosujecie cos do zabezpieczania? bo mnie sie po domu poniewieraja jakies zabezpieczenia do szuflad z ikei ale takie do srodka i strasznie ta ulotka skomplikowana jest. Dziadek ty niedobra kobieto! zamiast przygotowac chłopakom wiadro owsianki wieczorem to się ociągasz:-D a tak swoja droga ja najpierw zrozumiałam sianko ( czytaj sucha trawa badz koniczyna) potem sanki:-D kolczyki....kocham miłoscią zupełnie jednostronną bo one mnie nie i ciagle mi giną.... a dziurek mam 10 kazda zrobiona własnoręcznie:-P pierwsze kolczyki wypłakane oczywiscie miała w wieku lat 7 ale pojechałam na zimowisko w rejony żywca i panie mi wyjęły żeby mi nie zamarzły w uszach(!) no i dziurki zarosły, ale potem to nadrobiłam:-D co do kolczyków u małych dzieci to ja zupełnie nie potrafię sie okreslic czy mi się podobają czy nie ale nic mnie tak nie drazni jak 3-4 latka z notorycznie pomalowanymi paznokciami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hehe ciotka te pomalowane pazurki najlepiej wyglądają na tych dziewczynkach ze zgnitymi czarnymi zębami :) mama wiedzieala że trza dziewczyne nauczyc malowac pazurki ale zapomniala o myciu zebow ;) wiem, wiem że są przypadki że chocby żeby domestosem szorowac to i tak się zepsuja, ale nie uwierze że jest icj aż tyle :) Kiedy się ucze? Wieczorami z reguly :) choć prawde powiedziawszy to jeśli czlek studiuje kierunek zwiazany z zainteresowaniami, są to już studia 2 stopnia i bywa na zajeciach to już nie wiele trzeba się uczyc... Wiadomo że na kazde zajecia trzaba się było jakoś przygotowac wiec na koniec nie ma najgorzej :) wkurzalam się gdy się okazalo że bedziemy miec "sprawdziany" co zajecia czy co 2 a z 2 str zmusilo mnie to do systematycznosci i nie musze teraz calego materialu na szybko "obrabiac" ( co mialam w zwyczaju) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem 'wielbicielką' malowania paznokci u małych dziewczynek :) Najlepsze są jeszcze obgyzione do krwi, ale pomalowane ;) U mnie na osiedlu mieszka matka z córką (ok. lat 6ciu - jeszcze do szkoły nie chodzi), które mają z jednej strony ufarbowane pasemko włosów na kolor wiśniowy. Fryzury też mają podobne. TNKS - too chyba z tych "księżniczek" o których pisałaś ;) Ten typ tak ma. Pazurki też zawsze w kolorach letnio-wiosennych, koniecznie brokatowych. Aż się ciśnie na usta "za naszych czasów". Kiedyś mnie to stwierdzenie baaardzo denerwowało, ale jednak jest bardzo ponadczasowe :) Dziewczyny - czemu już koniec weekendu? :( TNKS, przyznaj się - po prostu zdolna 'bestia' jesteś :) ciotka, my cały czas się przymierzamy do zakupu zabezpieczeń wszelakich i jakoś kupić nie możemy. Słyszałąm, ze te zabezpieczenia co montuje się w szufladach są dobre. Dziecko nawet jak otworzy to zamknie tylko dopewnego 'poziomu' i nie przytnie paluchów, bo się blokuje. U nas wczoraj pojawił się pierwszy guz na czole :) Mały tak się rrozbrykał z raczkowanie (zasuwa jak mały motorek), ze nie zauważył otwartych drzwi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki My po chrzcinach. Jestem Padnieta, już nogi mnie masakrycznie bolą a jeszcze tyle sprzątania mam że szok. Tnks gratuluje ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas1984 jak tam te chrzciny mineły? udały sie?? jak w kosciele?? dołączam sie do "wielbicielek" malowanych paznokci jak dla mnie to chore w zyciu corce nie dam lakieru w takim wieku po co ma sobie niszczyc paznokcie bedac jeszcze dzieckiem. vilia - pierwszy guz - przykro mi mam nadzieje ze jakis nie duży!! Pozdrawiam was wszystkie i zycze milego i lekkiego nadchodzacego tygodnia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ładny dzień się zapowiada a tu do pracy trzeba iść :( ehh.... pocahontas,mam nadzieję, ze się szybko uwinęłąś ze sprzątaniem :) A dziś odpoczywasz :) Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zpomniałam napisać - mały dostał pchacza z FP. Umie przy nim chodzić, tylko za szybko mu jedzie. Te plastikowe kółka jakoś szybko mkną po panelach i mały nie wyrabia ;) Chyba zbyt mało stabilnie jeszcze chodzi a za bardzo się opiera na nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Vilia widze,że dzisiaj ty pierwsza na posterunku!Ale gorąc u was też taka pogoda?Efka pewnie nad morzem się wyleguje.Mały wczoraj kąpał się w basenie i tyle miał frajdy,rzucał się w tej wodzie jak rybka z pleców na brzuch i odwrotnie,widok bezcenny.Może ja tez musze wyciągnąć mój pchacz choć myśle,że to za szybko pojedzie i nie da jeszcze rady ale sprawdze,bo jest tam regulacja.A chodzik u nas robi się niebezpieczny.Mały tak szybko jezdzi,że boje się ,że nie wyrobi na jakimś zakręcie.Jak gdzieś nie może podjechać to chwyta go w ręce,podnosi i już jest.Nie ma dla niego strefy niedostępnej.Na razie hitem jest rowerek moze jezdzić i jezdzic,wózek juz taki fajny nie jest.Pozdrawiam i miłego,strasznie gorącego pewnie, dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i pytałam kiedyś czy ktoś wozi już dziecko w foteliku lub w koszyczku na rowerze??????????Ja walcze z m o zamontowanie koszyczka,bo coś zle leży na mojej kierownicy ale czasu ciągle brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki. u mnie juz upał a co bedzie potem.... siedzimy w domu a wyjdziemy potem jak zelżeje.w sobotę musielismy wziąść małego do sklepu 30km dalej i dosłownie miał bordowe policzki ! pocahontas super ze sie udało- ale ulga co nie? vilia ja te zabezpieczenia od kogos nieuzywane dostałam wstepnie obejrzałam ulotkę i oczywiscie po chinsku jak dla mnie no i nie ma śrubek jak to ikea ma w zwyczaju. a co do pchaczy ja mam drewniany i mały na razie nie wyraza zainteresowania ale jest tam regulacja szybkosci to w fp tym bardziej powinna byc- w moim sie srubkę przykreca. ja mam właśnie taką znajomą daleką która maluje córce notorycznie paznokcie- jeszcze bym zrozumiała jakby jej pomalowała raz np w jakies swieta ale ja ja widuję w różne dni. ok fajnie jest uczyc dbania o siebie dziecko ale na Boga pójdzie do szkoły i co? poza tym wątpie zeby uzywała jakichs specjalnych lakierów pewnie maluje jej swoimi czyli juz niszczy dziecku wątrobę, bo chemia zawarta w lakierach i zmywaczach spokojnie przenika do organizmu. pasemki na włosach to juz żenada zupełna u tak małych dzieci. co im zostanie na okres buntu? :-D włosy juz zafarbowane bedą kolczyki tez no to chyba tatuaze zostaną:-D :-D :-D a jeszcze wracajac do kolczyków widziałam dzis urywek TVNu gdzie opowiadają o mamach z całego świata. niedługo po urodzeniu przekłuwają uszy dzieciom w meksyku ( masakra baba maczała igłę w kieliszku i fru) bo tamtejsze dzieci rodzą się z bujnymi włosami i te kolczyki były dla odróżnienia chłopca od dziewczynki. he he a ta dziewczynka była w oczojebnych różach i na pewno nikt by sie nie pomylił co do płci:-D cd potem Lady a ty gdziezesz przepadła? pusc chociaz pustego posta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HJK ja jeszcze nie myslałam o koszyczku na rower bo rower mam kocham jezdzic ale jest dosc powazie zepsuty i nie ma kto sie tym zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×