Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość TNKS-terminn
Hejka HJK 😘 wrocilam, wrocilam - niestety :o :) :P było pieknie ale krótko Ciesze się że z kupami już u Was ok! Kali niestety na antybiotyku od piatku :o już nie było sensu zwlekac :o Efka witaj w klubie mam malpek :D Kali za banana zrobi wiele :D uwielbiaaaa wprost banany :) Vilia jakie buciki sobie upatrzylas? Aga15510 😘 Ciotko!!! Witojcie :D Dziewczyny - zwlaszcza Amber!!! Jak z wagą u Waszych dziewczynek? Zwazylismy Kali i kurde 8800 okazuje się że spadla ponizej 10 centyla :o znow się martwic zaczynam :o amber jak Nikolka? Bo wiem, że ona podobnie wagowo do Kali szla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka, my też już byliśmy w ZOO. Radocha była przy tym nieziemska. A z mini zoo siłą go wyciągałam ;) Były kozy (z malutkimi kózkami), owce, kaczki. Bartolini za kozami biegał najwięcej ;) efka, u nas banany jakoś małemu nie wchodzą. Takie surowe rzecz jasna (nie przetworzone). Jak mu kiedyś kupiłam taki mus truskawkowo-bananowy (i jeszcze coś tam było) to szamał aż mu się uszy trzęsły ;) Także Bartek tego Waszym dzieciakom nie będzie wyjadał ;) TNKS, w Deichmanie upatrzyliśmy buty. coś tego typu: http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece/buty-chlopiece-polbuty/00006001104894/półbuty%20dziecięce.prod http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece/00006001075402/półbuty%20dziecięce.prod?r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece Nie wiem czemu te pierwsze były u nas o 20 zł tańsze niż są na stronie. Ale rozmiaru 22 nie było. Ponoć w Deichmanie nie mają rozmiarów 22-25 (z Elefantena). Byliśmy dziś na zakupach i z ciekawości weszłam do BArtka. Ale jak zobaczyłam ceny to szybko wyszłam...Półbuty za 179 zł! A tu niedługo trzeba będzie kozaki też kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przekonałam chłopa ze do zoo juz pora.:-D wybiore sie w którys weekend. Efka leze i kwicze z twoich porównan.:-D a banany..no cóż i u nas to owoc nr 1 TNKS a ten antybiotyk to na co? na ten kaszel cop brał małą po urodzinach? i co podejrzewasz w zwiazku z wagą? (Kali wcale na chudzinę nie wygląda- mój jest o wiele chudszy wizualnie) znowu cos z drogami moczowymi? ło matko oby nie. nas tez czeka powtórka badania moczu. ale przy okazji skierowania załatwię jeszcze szczepienie, a musze troche jeszcze odczekac po tych akcjach z kupalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia twe linki sie nie otwieraja. ale czekaj czy ja dobrze zrozumiałam ze nie robia tych rozmiarów w ogóle? bo jakby robili a akurat nie byłoby w sklepie, to byłoby prosciej bo któras z forum mogłaby ci kupic w swoim miescie i przysłać.jak ci bardzo zalezy. no ale jak nie robia to juz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze Wy podpowiecie jakieś sklepy w obuwiem dla dzieci? Bo w CCC nie ma nic na stopę BArtka. MA wysoką stopę i nie każdy but mu wejdzie. A chciałąbym coś z miękką - elastyczną podeszwą. Bo niektóre są takie twarde, że mnie ciążko tego buta zgiąć, więc dzieciakowi pewnie ciężko będzie chodzić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ciotko nic nie podejrzewam z waga tylko się martwie znow :/ no Kali jest cala drobna, ona nie wyglada na chuda, ale uwierz "maŁo" jej jest :o Antybiotyk na kaszel i katar ktory Kali meczy już od miesiaca :o przed urodzinami się zaostrzyla choroba... Choroba hmmm katar i kaszel po za tym nic jej nie jest - ani gorączki, ani gardla czerwonego nie miala... Vilia nie wiem czy dobre, ale fajne są też buty w daichmanie z tej 2 firmy, nie wiem jak się nazywaja, ale widzialam kilka fajnych modeli, a na stronie podaja że te pulbutki ( chyba wiem o które Ci chodzi) są do rozm 21 :o ale wiem że jakies butki 22-25 maja bo ja oczywiscie nie widzialam "tabliczki" 22-25 i najpierw tam szukalam butow :o Ciotka jakie szczepienie? Czy ktoras z was szczepila już przeciw ospie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberrr1
Hej Dziolchy;) Ja tylko na chwile z telefonu I za przykladem TNKS pomaranczowa jestem:) TNKS moja mala wazy podobnie, ale jak bylismy u lekarz to sprawdzal I mowil, ze jest na 25 centylu. W ksiazeczce jak sprawdzalam to tez tak jest. Powiedzial, zeby nie panikowac bo moze taka jej uroda. Ja podobno bylam tez bardzo drobna. Mowil tez, ze jak spadnie poza siatke to wtedy trzeba zaczac sie martwic. Nie wiem juz co myslec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pozdrowionka nadaje z domu wrocilismy wieczorem. Dziewczyny ja szczepilam Livie przeciwko ospie. Dobrze zniosla i MMR tez. Co do butow to kupilam tez w Deichmanie z marki Baeren Schuhe rozmiar 19 bez mierzenia bo sandalki ma 18 to mysle dobre beda. Wlasnie takie na miekkiej podeszwie. Zakladam w domu za male sie okazalo bo pieta nie Weszla do konca. Jade z mala do sklepu Mierzymy 20 potem 21 i to samo. Nie wiem czy za miekkie w piecie byly bo w palcach luz a Pieta sie zadeptywala. No i kupilam inne bardziej adidasy jak polbuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Pierwsza o tej porze?A mnie złapała choroba,nos zapchany,głowa boli,jak przejdzie na małego to się zastrzele chyba.Na zewnątrz zimno,mokro i ponuro.Jak u was pogoda?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieki za opinie nt wózków 😘 zalezy mi aby lekki był i tylko taki do samohodu jako zastępczy pyt z innej beczki - czy wasze maluchy dostaja uczuleń po ukąszeniu komara! Moj brzdąc dziwnie reaguje - po tygodniu czerwone krosty z czerwoną obwolutą - i wg dr to jakiś wirus... tylko dziwnie bo w miejscu ukąszenia!! potrzebuje skutecznego srodka na komary.... mało ich w tym roku ale te upierdliwe postanowiły się skupic na moim dziecku.:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc TNKS tak mnie tez czeka to szczepienie p/ospie. HJK u mnie tez paskudna pogoda- chłodno ciemno brrrr mummyy u mnie w rodzinie najbardziej uczulona jestem na komary..ja. zresztą na wszelkie inne gadziny typu pajaki czy meszki tez. puchnę bardzo w miejscu ugryzienia i bąbel rosnie mi do niebotycznych rozmiarów. jedyne co u mnie działa przed ugryzieniem to olejek waniliowy. taki do ciasta. pisałysmy tu juz o tym. posmaruj odrobina odsłoniete miejsca małego albo skrop pieluszke czy cokolwiek i połóż przy buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MT ja też z tego Baren Schuhe kupowałam własnie sandałki. Zadowolona jestem z nich bo młodemu dobrze sie chodziło. HJK ja też ledwo oddycham. Od niedzieli zapchany nos i ból gardła mnie trzyma. Co do ukąszeń nie pomogę bo zarówno ja jaki i mały nie jesteśmy uczuleni. Mnie juz kilkakrotnie ugryzł szerszeń a młody ma już za soba ugryzienie pszczoły i nic sie nie działo. a na komary to jedyny chyba sposób to moskitiera na łóżeczko, przynajmniej u mnie nic innego nie działało :p. Ja całe łózeczko poobwieszałąm kocykami kołderkami i co tam miałam pod ręka a na wierzch zakłądałm moskitiere. Gorzej jak młodego brałam do nas do łózka to juz czuwałam nad nim żeby nic go nie ugryzło ps. TNKS kogo spotkałas nad morze?? bo mnie ciekawosc zrzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po szczepieniu odra-świnka-różyczka. Całkiem łagodnie przyjął ukłucie, więcej było płaczu podczas mierzenia. Pani doktor mówiła, ze po tej szczepionce gorączka może pojawić się nawet po tygodniu. Następne szczepienie w grudniu. Antoś waży 9300 i ma 74 cm długości. Więc do wielkoludów nie należy, a urodził się 3780 i 57 cm długości. Ale ja jestem niska, mąż też do wielkich nie należy. Efka mój Antoś też z rodu małpek. Mummy którejś nocy Antosia też komary pożarły miał pełno ukąszeń wielkości 1 lub 2 groszówki. Wcześniej gdy były to pojedyncze ukąszenia to miał normalnego bąbla. Zaraz kupiłam raid do kontaktu i się komary następnej nocy nie pojawiły, ale staram się go nie stosować. Co do butów to trafiłam w 3city do sklepu Tk Maxx, i właśnie tam udało mi się kupić butki Naturino za 69 zł, w sklepach internetowych te same kosztowały po 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu dziś takie pustki? Dziś mój syn zmusił mnie do zrobienia porządków w jego za małych ciuchach. Postanowił je powyrzucać z szafki. Ale się wzruszyłam oglądając te malutkie śpioszki, bodziaki, pajacyki. Aż mi się łezka w oku zakręciła. A po szczepieniu moje dziecko jakieś dziwne. Zasnął o 17 i co chwila budzi się z płaczem i tylko pierś jest w stanie go uspokoić. Dziewczyny, czy któraś robiła domowy przecier pomidorowy? Teściowie zasypują Nas pomidorami z działki, nie jesteśmy w stanie ich zjeść. I pomyślałam o takim przecierze, na zimę do zupki będzie w sam raz. W internecie jest sporo przepisów, ale ma któraś z Was może jakiś sprawdzony. A może jakiś inny pomysł na wykorzystanie pomidorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu dziś takie pustki? Dziś mój syn zmusił mnie do zrobienia porządków w jego za małych ciuchach. Postanowił je powyrzucać z szafki. Ale się wzruszyłam oglądając te malutkie śpioszki, bodziaki, pajacyki. Aż mi się łezka w oku zakręciła. A po szczepieniu moje dziecko jakieś dziwne. Zasnął o 17 i co chwila budzi się z płaczem i tylko pierś jest w stanie go uspokoić. Dziewczyny, czy któraś robiła domowy przecier pomidorowy? Teściowie zasypują Nas pomidorami z działki, nie jesteśmy w stanie ich zjeść. I pomyślałam o takim przecierze, na zimę do zupki będzie w sam raz. W internecie jest sporo przepisów, ale ma któraś z Was może jakiś sprawdzony. A może jakiś inny pomysł na wykorzystanie pomidorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga 15510 jeśli masz zielone pomidory to zrob dzem w necie są fajne przepisy ;) Efka gdyby nie fakt, że sama ciekawska jestem to bym nie napisala ;) Otoz nad morzem spotkalam pewna mila i wyjatkowo sympatyczna osobe :) Kobiete Wszystkie ja znacie choć nie jest to nikt z naszego "szoł biznesu" To pewna mama Kafeteriuszka Mama z sierpniowek 2011 :D Hehehhe Mowiac krótko - mialam wielka przyjemnosc poznac, spotkac, zobaczyc i porozmawiac przy piwku z jedna z nas ;) Hjk kuruj się!!! Ja się już pozbieralam a też mnie zbieralo :o coldrex pomogl!!! Dziewczyny generalnie wielka tajemnica ale ciesz się jak male dziecko a Wy jej nie znacie to się Wam pochwale :D chrzestna Kali w ciazy :D dziś test robila :p ale się ciesze z jej szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciotka jezdze 1-2 do roku, ostatnio bylam na wigilie i gdyby nie te urodziny to pewnie w grudniu bysmy jechali dopiero. Tez obstawiam ze Tymkowa! Hjk kuruj sie ja ostatnio tez chora bylam Ale mala nie podlapala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta stronka to w nagrode mi sie trafila, bo wczoraj napisalam z tel i wyszedl blad wieczorem kompa odpalilam napisalam i tez blad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!TNKS aleś ty tajemnicza!Ja też obstawiam tymkową,mylimy się?Moja choroba nie ustępuje,masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hjk a bierzesz coś? Mi na prawde pomogl coldrex!!! Sprobuj 😘 Ps. Nie to nie Tymkowa ;) bylaod niej rzut beretem, od agi15510 z reszta też, ale to rzadna z nich :) one się ukrywają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidory
hej Aga.Ja ostatnio robiłam przecier z pomidorów i super wyszedł.Kroisz pomidory na połowę i wrzucasz do garnka (ze skórkami, oczywiście najpierw trzeba je umyć albo sparzyć).Potem gotujesz az będą miękkie tak ok.20min.Następnie przecierasz je na drobnym,najlepiej drewnianą łyżką.I przecier gotowy.Można posolić albo doprawić ziołami.Ja akurat ten przecier zamrażałam w kubeczkach po małych jogurcikach ale można też zawekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej TnKS ja obstawiam Dziadka Jacka. Bo skoro tak długo się nie odzywaq to pewnie gdzieś wyjechała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Efka to nie DJ :) choć slusznie "odeszlas" od dziewczyn z pomorza :) Hehe ciekawa jestem ktora zgadnie :) Pewnie zakonczy się tym że ow mama się przyzna że cichaczem nad morze na weekend wyjechala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aga15510 ty masz kobieto pojemne szafy:-D :-D :-D ja juz dawno te małe wyniosłam na strych:-D ale nie ukrywam przekładam je na tym strychu co chwilę i nadziwic sie nie mogę jakie te nasze dzieci były maluśkie. jak twoje pomidory wytrzymaja do wieczora to ja mam gdzies ksiazkę stara ale ze sprawdzonymi przepisami przecier tam na pewno bedzie i na pewno tam był jeszcze przepis na taki sos na ostro, a przeciery pomidorowe robi moja mama. tez jej zapytam ale potem. Dziewczeta ja zaraz wybywam do apteki po krem SUDOMAX. miała któras z nim stycznosc? ma same dobre recenzje . sudocremu ja nie lubię bo nic u nas nie robił, hipp o ile lubie tę markę to krem maja okropny, linomag działa aczkolwiek bardzo słabo i tylko ten z zielona zatyczką. mój mały ma co chwile czerowoną dupkę. nie chce naduzywac tormentiolu.zreszta nie powinno się. obstawiam jeszcze chusteczki- no cóż zarwałam wczoraj troche noc i czytałam o składach- masakra w moich same parabeny i alkohol. jezeli one są takie chemiczne to pewnie małego dupka piecze i to by tłumaczyło dlaczego ja mam takie cyrki przy przewijaniu. wyobrazcie sobie ze czasem małego nie jestesmy w stanie utrzymac przy wycieraniu dupki na 4 ręce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×