Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

hjk jak tam dzisiaj? u nas lepiej na razie cisza z kupami. aga-jabi to wytrzymaj jeszcze tydzien i znowu zostaniecie sami:-D a co do pomocy ( własca jak ktos sie głosi na ochotnika) a potem wypomina to ja takich sytuacji nienawidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymam wytrzymam :) i muszę zęby zacisnąć bo teraz jak teściowa chora to moja mama niunkiem się zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ciotka u nas też "chyba"lepiej tzn.dziś były tylko trzy dziwne kupy,więc idzie ku lepszemu.TNKS jak tam po imprezce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej! Ja się z checia kawki napije :) Dziekujemy za zyczonka 😘 Impreza udana nawet bardzo, wszystko poszlo po mojej mysli takznie mam powodow do narzekan :) Kali dostala mase fantastycznych prezentow, goscie bawili się swietnie także odetchnelam z ulga :) Co do kup to nam dr mowila teraz że najlepszy przy biegunkach jest dicoflor - także polecam. Bo my z Kali w pt bylismy u dr ale nie u naszego. Kali w nocy strasznie zaczela kaszlec i bylismy po leki ;) na szczescie działają i jest lepiej:) Ps. Znacie skuteczny sposób na pozbycie się much?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej TNKS najlepszy sposób na muchy to klapka :P U nas też jak w ulu tyle tego dziadostwa się nalazło. Nawet mój mały już z klapka biega i nią wywija jak tylko rzuce hasło "gdzie są muszki". W dodatku w tym roku strasznie gryzą gorsze toto się zrobiło od komarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki jak tam u was week minol? Widze ze epidemia kupek juz pokonana. To super. Tnks a co malej.jest? Jakie dostaliscie leki na ten nocny kaszel? Pytam bo jak Kacper w nocy strasznie kaszlal to to bylo zapalenie krtani niestety. U nas oki. Maly nadal nie cgodzi samodzielnie ale juz dobrze stoi.i swietnie psoci,zwlaszcza u babci. Musze jakas kurteczke mu na jesien juz poszukac i buciki. A wieczorem na zumbe siewybieram i nawet mame zabieram, bedziemy krecic bioderkami. Hhee buziaki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocahontas wybacz,ale...
Week dopiero sie zaczal. Weekend za nami. Blagam przestan tak zdrabniac wszystkie wyrazy! Infantylne, to az mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja na sekunde- dzis od nowa kupy:-((( jutro ide do lekarza no ale co on moze jeszcze dac? TNKS ja mam ten probiotyk. daje go od piatku.(tzn nie słyszałam o nim wczesniej , ale pani w aptece sama mi go poleciła) a na muchy..sposób EFki niezawodny:-D :-D ja niestety innego nie znam. (próbowałam kiedys takie ustrojstwa do kontaktu ale gówno dały) ps. fajnie ze impreza sie udała. pocahontas a na jaki rozmiar bedziesz kupowac? ja na jesien garderoby mam sporo gorzej z zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!U nas dziś narazie tylko jedna dziwna kupa ale jeszcze dzień się nie skończył.Mi pani w aptece poleciła z kolei inny probiotyk minilacton.Pachnie jak drożdże i przez dwa pierwsze dni kupy też tak cuchnęły a teraz już nie,więc może działa na te biegunki wstrętne.Ciotka ja nawet do lekarza nie ide,bo ostatnio stwierdził,że i tak nic nie ma na biegunke dla takich maluchów,tylko nawadniać i poczekać więc po co iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pocahontas na jaki rozmiar kupujesz,bo my teraz śmigamy w 86 i nie wiem czy taki kupować czy większy?Na wiosne mały miał adidaski 20,były za duże a teraz nie mogłam mu nogi wcisnąć i kupiłam nike rozm.21 i są dobre a sandałki 20 są teraz na styk.A kupujecie kombinezon jednoczęściowy czy spodnie i kurtka,bo mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HJk no w sumie masz rację.z tym lekarzem. ja kupie chyba kombinezon jednoczesciowy bo jak znam życie bedzie niesamowita z pierwszego śniegu (swiadomego) radocha i rzucanie sie w niego, poza tym biorąc pod uwagę "miłosc" mojego dziecka do ubierania się łatwiej i szybciej bedzie go zapakowac w jednoczesciówkę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! mam dzis problemy z formułowaniem mysli- chodziło mi o to że ruchliwosc mojego dziecka jest gwarancja ze zawsze mu sie jednoczesciowa kurteczka podwinie i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pocahontas wybacz ale- hehheheheehehe przed okresem jetes ze sie nieistotnych rzeczy czepiasz? Ciekawe kto to pisal i czemu na pomaranczowo? Zalosne. Week to jedyny wyraz jaki skracam i tak dalej bede pisac. Ja kombinezon jednoczesciowy na zime jeden juz mam a kurteczke na.jesien kupie chyba 86. Buciki 21 lub 22. Wszystko zalezy od firmy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas wybacz ale...
Ty nie skracasz tego wyrazu, ty nie tego znaczenia uzywasz. BTW dziecku tez tak wytlumaczysz? Nie jestem przed okresem dla twojej informacji;) I niby moj komentarz byl zalosny? Dobre sobie;) Prosilam cie tylko zebys nie zdrabniala tak wszystkiego. Mnie to w oczy kluje, moze tez dlatego, ze ja taka slodko pierdzaca nie jestem 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Was czytam i moje dziecie też. I właśnie młody wlazł na biurko trzyma sie monitora i sadzi kupsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na razie kupilam tylko takie spodnie przeciwdeszczowe ale nr 92,moze zaszalalam,ale i tak je sie zaczepia o stopke,wiec podwinie je jesli beda za duze. mala jest niespokojna,wychodzi dwojka na dole,widac juz biale.duzo do mamy,nieregularne kupy i raz chce jesc raz nie ma apetytu. mam nadzieje,ze na dniach wyjdzie,bo w weekend jestesmy w polsce,wiec chce zeby byla radosna juz. jutro ostatnie cwiczenia gimnastyczne. pani mowi ze wszystko jest ok i mala zrobila postep.jednak dobrze ze na nie poszlam. a w srode idziemy z wizyta do zlobka. masakra :) najlepszego na urodzinki roczniaczkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko z tego co wiem to u nas w kraju obowiazuje wolność słowa i każdy moze pisać co chce i jak chce a jak sie komuś nie podoba niech nie czyta :P Dobra zmykam przewijać małego a potem na plac zabaw bo jak narazie bylismy tam tylko 2 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Helllo Efka walcze z "pack" ;) Kali mi "pomaga" z drugą, ale masakre jakas mamy :s caly weeked (żeby week nie napisac przypadkiem ;) ) był taras otwarty i masa zarcia do tego :o efekt? Miliony much :s zabijam non stop a one non stop lataja :o rajdy w gniazdkach, lep na lampie ( ffffuj) i klapki do zabijania :o Co do ubran, to ja mam kombinezony ;) nakupowalam za tyle w lumpeksie :) byly po 1 zl w roznych rozmiarach także chyba do 3 rż mamy kombinezony :D Na jesien kurtki a na zime kombinezony :) Aga_ jak się czujesz? Olinka co u Ciebie? As jak Martysia? Spi sama? DJ zyjecie? Tymkowa - w czw ruszam w Twoja str ;) Mt, hjk, ciotka, aga15510,*ga_jabi,Lady109,vilia i cala reszta 😘 Pocahontas - u kogo sobie nagrabilas ha? :) Pomaranczo droga ja to Cię nawet po czesci rozumiem, bo jak rozmawiam z kims i slysze jejciu buciki mi się zepsuly to też mnie uszy bola, ale jestesmy na forum, kazda z nas jest inna... Pocahontas przeciez nikogo nie obraza. Masz prawo sadzic że to infantylne a ona ma prawo wlasnie tak się wypowiadac ;) Smuci mnie jednak to,że nie masz odwagi napisac z e swojego konta... Zdobadz się na troszke odwagi i podpisz się swoim nickiem w przyszlosci bo pisanie jako pomarancza jest jeszcze bardziej infantylne :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS gdzie ty masz lumpeks po 1zł ja też chcę!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hello Hjk 2 km od mojego domu, po drodze do pracy mam lumpeks w ktorym jak jest ostatni etap wyprzedazy to towar jest po 1 zl za szt ;) generalnie kazda szt jest wyceniana, pozniej jest promo 25% taniej pozniej 50% 75% i za 1 zl/szt ;) wtedy wpadam tam ja i szaleje :D kupuje co się da i wydaje np 22 zl :D tym oto sposobem moje dziecie ma ubran więcej niż ja :D a w tym kombinezonow okolo mase ;) Pocahonrtas jeszcze do Ciebie mialam wczoraj pisac i zasnelam z tel w rekach :p mala na kaszel brala sinecod ale nie pomagal, teraz bierze levopront na noc i deflegmin w ciagu dnia ;) u dr bylismy już dwoch i kazdy twierdzi że nawet gardla nie ma czerwonego także im zaufam - tylko katar i kaszel... "Tylko" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
O i stronka moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do TNKS
Ty chyba nie wiesz co to infantylizm:) A tak swoja droga, to niby ty pomarancza nigdy nie jestes? Jako jedyna na tym forum uzywasz slownictwa typu "nic jej nie ma" zamiast "nic jej nie jest" I po tym mozna cie poznac;)Np Efce to nie wrzucalas jako pomarancza? Ja w przeciwienstwie do ciebie nie pisze z Wami I nie mam wyrzutow ze pomarancza jestem, wiec co to za roznica czy zaczernie sie czy nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej TNKS -to mnie dziś rano uprzedziłaś:) Myślałam ze bede pierwsza a tu proszę!:) Fajny masz ten lumpeksik!! Myślę, że małemu też kombinezon 1-czesciowy kupię na zimę, ale jeszcze chcę poczekać, bo on tak szybko rośnie.. teraz nosi 74/86 ale myślę, że 86 na poxna zime/ wczesną wiosnę może byc za maly.. więc chyba zdecyduję się na rozm.92. Ale jakbym natrafiła na takie po 1zł to tez bym zaszalała i kupiła 3!:) Co do bucików to kupiam 20 na teraz i są ciut za duze, ale na zimę to chyba 21 kupię. gruba skarpeta i bedą w sam raz! U nas z kupami jest ok. Chociaz wczoraj były 3 w tym jdna zieloniasta. Ale trzecia byla juz ok. Dzis dopiero wtorek a mi juz sie chce weekendu.. w ogóle nie odpoczęłam.. Dziś rano ledwo zwloklam się z łóżka:( Dziś zerwę się troszkę z pracy, żeby zrobic większe zakupy jedzeniowe, bo lodówka pusta:( Moze jak zostanie mi troszkę czasu to za przykladem TNKS to wypuszczę się na łowy do jakiegoś szmateksu :)) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Droga pomaranczko (mimo wszystko dażę Cię sympatią) jak slusznie zauwazylas pisze na pomaranczowo, ale zawsze się podpisuje :) nie, nie nawrzucalam nikomu jako anonim ;) w przeciwienstwie do Ciebie nie wchodze tutaj po to by się z kims wyklocac czy obrazac... Nie prowadze też daleko idacej analizy kto jak pisze i jakich zwrotow uzywa, choć BTW faktycznie tylko u jednej z nas pojawialo się nagminnie... Nie mam zamiaru się z Tobą w tej chwili przegadywac bo szkoda mi na to czasu i energii... Przykre to i tyle... No ale było do przewidzenia... Zycze miłego i Tobie i synkowi ;) Ps.używam zarowno zwrotu "nic jej nie ma" jak i nic jej nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Sierpniowa no z lumpkiem to mi się trafilo jak slepej kurze ziarnko :D A powiedzcie gdzie i jakie buty kupujecie? Ja chcę malej kupić już jakies nadajace się i do chodzenia ale jakoś nie wiem jakie :o czy ten elefanten jest dobry? Ogladalam niektore butki i wygladaja na solidne - macie? Mozecie inne polecic? Ps. Zapomnialam się pochwalic :D Kali wczoraj caly salon przespacerowala trzymajac się tylko 1 reka wozka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ja tez chce byc bywalcem twojego lumpeksu:-D u mnie jak cos jest tanio (ale po 1zł nie widziałam nigdy) to ludzie biorą wszystko jak leci- np ubranka dla dzieci mimo ze tychze nie posiadają.nie wiem albo to upłynniaja na allegro albo handluja gdzies na placach. mój za jedna raczkę nie chadza jeszcze za dwie to i owszem. kregosłup mi wysiada normalnie o moim m nie wspomnę bo on duzo wyzszy:-D dlatego myslę o szelkach. wczoraj troche czytałam na ten temat- zdania są podzielone . ale chyba lepsze szelki niz ręcznik ( podobno kiedys jak dzieci były małe to wkładało sie im recznik pod pachy (duzy kąpielowy) i trzymało za konce podobno to było wybawienie dla wysokich rodziców) poza tym mój uwielbia chodzic przy pchaczu (takim drewnianym HJK ty chyba miałas taki sam uzywaliscie? ) ale jak na mój gust on zapieprza ten chodzik za szybko i musze go ciagle asekurowac co do kup- chyba przechodzi pisze "chyba" bo jak napisze ze juz ok to pewnie wrócą:-P co do kłótni a propos pisowni naszej: pomaranczo jak jestes tutaj tylko gosciem to po co się wtrącasz? ja rozumiem nowy temat tak sformułowany ze zgrzytasz zębami to ok wtrącaj sie tam. ale wchodzic w "stare" forum i pouczac to głupota. Co ci przeszkadza ze ktos zdrabnia jezeli sie tu "nie udzielasz"? to tak samo jakbys chodziła raz na rok w odwiedziny do cioci i przeszkadzały by ci jej różowe płytki w łazience. jakbys tam mieszkała no to fakt mogłabyc tłumaczyc jak to cie te płytki razą:-D uff prosciej sie nie da. poza tym my rozumiemy co do siebie piszemy i nam to nie przeszkadza jak kto pisze, a jak komus z zewnatrz sie to nie podoba to jego problem nie nasz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ciotka dobrze piszesz w sprawie pomarańczki!!!!!!!Co do pcchacza to mam drewnianą żyrafke ale mój nie okazuje zainteresowania chodzeniem z nią.Woli pokręcić jej oczami albo oderwać uszy ale chodzić woli o ścianach i szafkach.Co do kup to wczoraj jedna tylko a dziś już dwie ale może na tym skończy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HJK wiem własnie że masz tego drewnianego, ja mam króliki ( he he dokładnie to jednego zielonego bo różowy nie ma prawa istniec cos działa małemu na nerwy) i mimo srubki zwalnajacej troche ten pojazd to jednak zapieprza. a mały go uwielbia i potrafi dwie godziny przy nim chodzic, a mój kregosłup piszczy stęka i w koncu sie na mnie obrazi :-))) a niestety problemy z kregosłupem są w mojej rodzinie czeste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×