Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość TNKS-terminn
Efka to nie aga_jabi ;) heheh stawiam flaszke tej ktora zgadnie :D ehheehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he napiecie rosnie;-D TNKS o ile dobrze rozumuję to na pewno ta mamusia z którą wymieniasz maile i wiesz jak wygląda ona albo dzieciaczek. wątpie abys sie rzucała na kazda mamę 12-13 miesieczniaka z okrzykiem" jestes na kafe? sierpien 2011?" he he :-D :-D :-D Lady cos dawno nie było:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hehe ciotko to nie Lady :) Ale dobrze rozumujesz - nie rzucalam się na kazda kobiete z dzieckiem ;) to pewne ulatwienie :) choć przyznac musze że malo jest tu aktywnych mam ktorych dzieciaczkow nie widzialam... :) hehehe fajna zabawa :D chcecie jakies podpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Lady miały chyba złobek prywatny testowac no to gdzie jej w głowie podróze. MT? była teraz tylko nie wiem w który region PL sie udawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Heh ciotenko 😘 podpowiem - mama syna :D fajniuskiego syna :D czyli MT również odpada :) bo mt ma fajniusia core :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
No to ciotko vilia i pocahontas - kogo obstawiasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie czemu? bo TNKS ją tu na kafe szczególnie pozdrawiała:-D poza tym przeciez widziałam zdjęcia Bartusia z morzem w tle:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hehehe brawo ciotko!!! Jaka chcesz flache :D Mialam wielka przyjemnosc poznac na lajfie Bartolinka i jego super mame :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no może masz racje...ale mi sie tak ciężko was nadrabia że może to przeoczyłam i dlatego strzeliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w sumie moglam się domyśleć bo przecież Poca jest na FB to pewnie by się coś sypnęła spotkaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS e tam chwilowo żadnej flachy nie chce:-P Olesia ja tez nie pamietam dokładnie kto co napisał ale wróciłam sie do weekendu żeby sprawdzic która sie mało udzielała ewentualnie która planowała wyjazd:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno Vilia z Bartkiem! Ciotka ja z opolskiego nawet nie daleko by bylo do TNKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Heheh tak Olesia :) ciotka wygrala :D Mam nadzieje że bawilyscie się rownie dobrze jak ja :) Vilia wczoraj powiedziala że mogę zdradzic że to ona więc musialam się pochwalic :) Wczesniej to spontanicznie rzucilam haslem :p nie pomyslalam nawet heheh Dlatego wyjazd nad morze uwazam za bardzo udany ;) Bartolinek na zywo jeszcze fajniejszy niż na zdjeciach :) a mama... No co tu duzo mowic :) super kobitka ;) Dziewczyny pamietacie jeszcze moje problemy z zasypianiem malej w ciagu dnia? Moje przerazenie co zrobie jak dobije 11 kg i do hustawki już nie będzie mogla wejsc? Od powrotu z mazur to jest inne dziecko!!! Jest spiaca to wspina się na lozeczko turystyczne, wkladam ja i zasypia! Ot tak po prostu!!! I wieczorne zasypianie już też "przegwalciliSmy" :) 20 min czytania , jak nie zasnie w między czasie to wychodzimy a ona sama sobie spiewa, gada aż zasnie :) Echhh cud malina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Mt Ty, Amber, Hjk, DJ i jeszcze jedna z bylych sierpniowek macie do mnie rzut beretem :) vilia ma nieco dalej ale i tak do spotkania doszlo na samym koncu Polski heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ciotki tak juz maja ze lubia wygrywac:-D czy to zgadywanki czy to aukcje na all:-D :-D TNKS to super masz z tym usypianiem- zazdraszczam:-D my wieczorem dalej się męczymy- tzn muszę byc w pokoju i mały musi mnie widziec+obowiazkowo jakas łagodna muzyka. łóżeczko w dzien dla nas nie istnieje:-((( MT rzeczywiscie teraz sobie przypominam że pisałas skad jestes bo miałam skojarzenie że z rodzinnych stron do granicy nie masz daleko. ok teraz juz naprawde znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Citoka to też rzut beretem!!! Nie dalej niż Amber!!! No to kiedy zjazd robimy? Oferuje swój ogrodek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No TNKS to teraz wiemy kogo spotkałaś!A wy się tak umówiłyście czy totalny przypadek był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 15510
Dzięki dziewczyny za przepisy. A pomidorli dostaje regularnie. Czekam jeszcze na jakieś przepisy. Ja ze swojej strony polecam dla maluchów pomidorówkę ze świeżych pomidorów. Antos wcina aż miło. Ale nie mogę go cały czas karmić jedną zupą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) tnks to miałaś spotkanie :) fajnie to może jak nam dzieci podrosną to zrobimy spotkanie nasze wspólne mam z kafe i fb :) o tak właśnie nad morzem całymi rodzinami, hotel dla nas ahhh ale by byłp fajnie, ale czy do zrealizowania>?? widze, ze zmagalyscie sie z biegunkami, moj synus tez mial biegunke, w ubiegly piatek bylismy na szczepieniu czwartej dawki pneumo a wieczorem dostal biegunki, tak bylo przez cala noc i sobote w niedziele juz bylo lepiej, albo to wirus albo reakcja po szczepieniu, ale pediatra prywatnie powiedziala, ze raczej wirus, organizm byl oslabiony po szczepieniu i cos zlapal ale sie wymeczyl biedulek i czuc po rekach, ze schudl wagowo wtedy byl 10500, teraz pewnie mniej po tej biegunce, ale jest niski, ma 73,5 cm i jest na 10 centylu buu, ubranka to nosimy bluzeczki i body 80-86 a spodnie 80 sa za dlugie, musimy zawijac, buty rozm 18 mamy masakre z wychodzeniem, maly tak sie do mnie przyzwyczail, ze jak przychodzi babcia to on w placz, musze sie wymykac, mam nadzieje, ze to minie bo fajnie by bylo jak mi machal :) cos jeszcze mialam napisac, ale zapomnialam a wiec pozdrawiam buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialam napisac, ze maly na szczepieniu oczywiscie sie zaniosl, chcialabym zeby juz mu przeszlo to zanoszenie... samo wklucie bylo ok, ale jak juz poszedl plyn to masakra 28.wrzesnia mamy odre-swinke-rozyczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo co ja widze!!! ja tez chce sie poznac na zywo!! kto mnie zaprasza???? hehehe ;);) dawno mnie nie bylo bo mam zapierdziel w gimnazjum ale ciotka musze to powiedziec, czego tak dlugo ukrywalas takiego przystojniaka?????????!!!!!!!!!!! woooow macius to taki przystojniak ze naprawde wszystko mozna mu wybaczyc ;) Mamusiu prosze o cierpliwosc i nie narzekac na syneczka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No nie ukrywam że to spotkanie niezapomniane było :) Kalinka piękna - po rodzicach :) temperamentna dziewczyna rośnie ;) Bartek dobierał sie.do jej.jeepa to broniła go.jak.lwica ;) jeepa.rzecz jasna :) Lady zapraszam do centralnej Polski :) posiedzimy, pogadamy :) ogrdkiem Cię nie uraczę ale mam balkkn :D Przepraszam za błędy,ale piszę z tel. Męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No nie ukrywam że to spotkanie niezapomniane było :) Kalinka piękna - po rodzicach :) temperamentna dziewczyna rośnie ;) Bartek dobierał sie.do jej.jeepa to broniła go.jak.lwica ;) jeepa.rzecz jasna :) Lady zapraszam do centralnej Polski :) posiedzimy, pogadamy :) ogrdkiem Cię nie uraczę ale mam balkkn :D Przepraszam za błędy,ale piszę z tel. Męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×