Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość TNKS-terminn
Aga15510 - w 1 ciąży nie korzystalam, ale mogę polecic :) w rossmanie 5 testow owu za 22 zl :) skutecznosc 100% ;) a zaczynacie starania na już? Chcecie się na 2013 rok zalapac jeszcze? Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślimy nad tym, ale jakoś po tej ciąży ciężko mi samej wyznaczyc dni płodne, z Antkiem od razu nam sie udało. Teraz jakoś miałam, ale najpierw myślałam ze to jeszcze nie, bo śluz taki dziwny, u dzis patrzę ze juz po. A z M sie przez ostatnie dni mijaliśmy. Zastanawiam sie czy nie przełożyc staran na lato, ale chce sie juz do tego przygotować. Odkąd jest roczny macierzynski mam większą motywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS dopiero doczytałam między wierszami, czy Ty... Jeśli tak to gratuluje i proszę mi tu zdać relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aga_ urodzilas?
Co z Anastazja? TNKS w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiam się i znikam ❤️ ale wszystkich miło witam:D znikam bo mnie znow choróbsko dopadło -pojawiam się z pytaniem jak wasze maluchy?? wiem wiem .. ileż można gadac o karmieniu, usypianiu, ząbkowaniu itp. ;) Ale ja tak mogę i ciekawi mnie co u was?? Domyślam się że: - _aga_ pewnie urodziła - ktoś pewnie w ciąży na 100%;) skoro testy owu są takie dobre :P hehe - inny ktoś planuje ciąże -reszta pewnie wszystko oki ale pisac się nie chce U nas mroźno i siedzimy na tyłkach w domu bo choć zima jest to piekna pora roku to te przeziebienia mnie wykańczają fizycznie i psychicznie! Pozdrawiam udzielające się i te czające aż się ktoś udzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mummyy u Dominika był delikatny kaszelek ale już ok. Reszta rodzinki chora od 2 tygodni ale powoli zdrowiejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka19840 te katarki te kaszleki ehhhh... ciagle coś! Przez to wszystko sanki tylko raz poszły w ruch i skonczyło się ... na katarze! Mam nadzieje ze jeszcze ten sprzęt kiedys nam posłuży bez obawy, że potem się coś wykluje! A mi się tak marzy poszaleć na śniegu No nic może za rok:( Lece muffiny robić! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do _aga_
GRATULACJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -do mummy-
cisza,cisza, bo dziewczyny piszą na swoich prywatnych forach i tu na ogólnodostępnym już chyba nie mają ochoty po ostatnich akcjach.A nóż greys wspaniała znowu się doczepi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greys, misiaczkowa, jagodka
tymkowa , mikusia już nie macie tu nic do powiedzenia?aga-jabi o czym teraz na fb piszesz jak już nie możesz czyichs wywodow przenosic:oa skad pomaranczka wie że aga urodzila?czyzby ktos z fb donosil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie masz co robić
Ze dochodzenie robisz, pytając o stare forumowiczki? to forum to już przeszloosc. Ja zagladm z sentymentu do ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https ://www .facebook .com/ Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http ://allegro .pl/listing/user .php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : //www . facebook .com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http:// allegro.pl/listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : //www . facebook .com/ Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http :// allegro.pl/listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mummy, Efka19840 tak urodziłam juz coreczke. Dokladnie to urodzilam 7.02. o godz 10.45. Mala wazyla 4060 i mierzyla 50 cm. Porod wspominam bardzo dobrze poszlo bardzo szybko. Malo co nie urodzilam w windzie heh Nie odzywalam sie wczesniej bo niemam kiedy zajęta teraz jestem podwójnie. Milej niedzieli życzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Gratulację !!! Super że sie wszystko poszło szybciutko i sprawnie, bo córcia niezła kluseczka ;) Jak znajdziesz troszkę czasu zaglądnij i pisz co tam u Was. Jakie imię wybrałaś dla córeczki?? Jak Nastka zareagowała na siostrzyczkę?? Próbuje Ci pomagać czy raczej zazdrosna jest ze musi sie mamą dzielić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ gratulacje!!! Chyba przenosilas troche co ? Na 25.01 mialas termin nie ? Czy się myle ? Jak się czujecie ? Jak się coreczka będzie nazywac? Ucałuj obie swoje lale :) buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za gratulacje. TNKS ale ty to masz pamięć. Pozazdrościć. Termin z okresu mialam na 26.01 a z Usg na 5.02 wiec trochę przenioslam. Pomimo ze mala wazy te 4 kg to wyglada na chudzielca nozki jak paluszki. Imię będzie miała Natalia Oliwia. A jesli chodzi o siostrę to ta caluje ja chce tulic ale nienawidzi jak płaczę bo zatyka sobie uszy. Zazdrosna nie jest chyba za młoda na takie uczucia. Juz nie moge sie doczekac az podrosnie i beda razem się bawily. A co u was?? Jak dzieciaczki? Rodzenstwo juz planujecie. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratulacje i zdrówka dla dzieciaczków,niech szybko rosną.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wpadlam sie pochwalic ze nam sie udalo w 2 cyklu i bede po raz drugi mama, a tu widze ze nie ma komu, pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) jeszcze nie bylam u gina ,chce isc dopiero po 7 tyg zeby serducho bylo juz widac, ale ze wstepnych wylicze wychodzi poczatek listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Majka super!!! Gratuluje!! Uwazaj na siebie i oszczedzaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się do gratulacji przylaczam :) zdrowka zycze! Aga15510 a jak Wasze starania? Antos będzie mial rodzenstwo? _aga_ jak z 2 dajesz rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie jest spoko bo najpierw byłam z m potem z mama. Od dziś do czw jestem sama to zobaczymy jak sobie radzę. Ale mala jest nadwyraz grzeczna wiec trudno nie jest. Mala kopa wazy juz ponad 5 kg. Ma tempo kilogram w 4 tyg. Termin a wy nie planujecie nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×