Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Villa jak czytasz powiedz mi proszę w czym zamrazalas mleczko i ile mozna je trzymać 3 mc ? Jak je rozmrazac? Ty tyle sciagalas ze jestes ekspertem dla mnie. Poza tym pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ my już nic nie planujemy bo już zaplanowane ;) Kali czeka na "dzidzi" ;) co do mleka to ja mroziłam , trzymałam się info, że w temp poniżej - 18 st można trzymać do 6 msc, w temp wyższej do 3 msc, powiem jeszcze, żeby vilia zajrzała w wolnej chwili, ale z tego co pamiętam mroziła podobnie ;) ps. no rośnie Ci kluseczka ;) ale to chyba dobrze ;) widać smakuje jej jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mroziłam w tych kubeczkach z aventu :) Tylko że ja miałam tylko kilka tych kubeczków zamrozonych wiec jakos tak finansowo było znosnie ale w woreczki wyjdą duzo taniej, zwłąszcza przy wiekszych ilosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ Gratulacje 🌻 :) Co do mrożenia to ja mroziłam mleko w torebkach tufi. Dlatego te były dla mnie lepsze, bo większa pojemność od tych babyono. Nie mroziłam w kubeczkach z Aventu bo musiałabym mieć ich dużo (ja miałam duzo pokarmu i szkoda mi było go wylewać). Przechowywałam w lodówce w butelkach od razu albo w kubeczkach Aventu (do 24godz) i w zamrażarce do 6 mcy. Rozmrażałam - wyciągałam z zamrażarki dzień wcześniej i wkładałam do lodówki. Przygotuj się, że mleko mrożone po rozmrożeniu może się rozwarstwić i mieć inny zapach. Przez to że zawiera enzym trawiący białkai jest zwyczajnie..nadtrawione ;) aga, a nie karmisz piersią? czy chcesz tylko małe zapasy zrobić z nadmiaru? a "ciężarówkom" gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia_291125
Polecam. Połącz poniższy link http:// allegro.pl/listing/user.php?us_id=23297350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki wielkie za szybks i konkretna odpowiedz. Termin wielkie gratuluje malenstwa. Na kiedy masz termin? Jak się czujesz? Wiesz co to będzie czy brat czy siostra? Vilia pokarm mam ale w przeciwieństwie do pierwszej ciąży teraz mam sporo mleka icczasem za dużo nawet dlatego troche chcialam pozamrazac na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I napiszcie coś jak tam wasze pociechy czy tez sa tak nie słuchane jak moja? Jakieś większe sukcesy w mowie? Moja ostatno strasznie męczy mnie ksiazkami z literkami i cyferkami. Potrafi juz powiedzieć A, B, C a z cyferek to 123. I wciąż próbujemy uczyć się nastepnych. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszatakatka
Do TNKS>>> Gdzie kupowałas te woreczki jednorazowe BabyOno??? Tylko w necie można je kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Matko kochana Nastka umie juz liczyć :D U nas z mową słabiutko, tylko mama, baba, tata, da i nie ma. Nic więcej. Za to mozemy się pochwalić że od ponad miesiaca chodzimy bez pieluszki. Co prawda zdarzają się jeszcze wpadki. Raz na 3-4 dni troszke popuści ale to zawsze jak jeszcze dobrze sie nie rozbudzi. Na noc jeszcze zakładam pieluszkę która rano jest mocno zsikana ale narazie daję spokój bo dopuki będzie na piersi to sie nie łudzę ze sie uda. A poza tym mamy już prawie wszystkie zęby. Tzn jedną piątkę cała już na wierzchu a pozostałę trzy w postaci białych kropeczek :) I aktualnie przez te zęby mamy armagedon bo co kilka minut płacz przez sen, ciagłe wiercenie się i przebudzanie. Co w efekcie powoduje jego zmęczenie w dzień i nieuważanie. Przez ostatnie 5 dni rozciał wargę potem zjechał po schodach na traktorku i nabił guziora na czole i podbił sobie oko i niezliczona ilosc razy spadł z krzesełka na płytki :( My rodzeństwa w najbliższych latach dla Dominika nie planujemy. No chyba ze zaplanuje się samo ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka z tym liczeniem to trochę przesadzilas :p pokazuje jedynie cyferki na paluszkach. Bez pieluchy od miesiąca wow Zdolniacha Dominik moja nawet nie śni aby do nocnika cos zrobić a szkoda. Poza tym jezyk podobny do tego waszego. Moja mówi jeszcze kotek peppa to z bajkiupoza tym reszta to pierwsze sylaby wyrazow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszatka - woreczki kupowalam na allegro bo tam byly tanie :) teoretycznie są one na 100 ml ( taka jest podzialka ) ale ja mrozilam w nich więcej. Jeśli mialam 200 ml w butelce to tyle wlewalam i na naklejce pisalam że jest 200 ;) bo do woreczkow dodane są naklejki na ktorych piszesz sobie date, godzine i pojemnosc :) _aga_ termin mam na lipiec i czekamy na syna :) Kali rosnie :) zlobek kocha również mocno jak jedzenie :D mowi duzo po swojemu a tak to pojedyncze slowka :) waga nadal piorkowa :-P po za tym ok :) pozdrowionka dla innych fajnych babek które tu zagladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysztakatka, ja kupiłam kiedyś woreczki babyono w Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku czesc dziewczyny zarzekałam sie,ze juz nie bede pisac na kafe, ale nie moglam sie powstrzymac jak czytam o nowych ciazach (tymbardziej, ze dzis mi sie snilo,ze napisalam ;) ) , tnks serdeczne gratulacje, majka dla Ciebie rowniez, troche Wam zadroszcze choc ja narazie wyleczylam sie z drugiej dzidzi bo z Piterka straszny niespioch sie zrobil i sobie nie wyobrazam dwojki poki co tnks super, ze parka bedzie i termin prawie jak wtedy - idealnie, ciesze sie razem z Wami pozdrowienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS babo! ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bije pokłony dla wszystkich które się świadomie decydują na takie małe różnice wieku, bo dla mnie moje 2,5roku to troche mało, aczkolwiek już i tak Franek sam do kibelka chodził, tylko o wytarcie wołał. TNKS jakie imię dla młodego??? pozdr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje nowym mausion i tym co znowu czekają:) TNKS - ja też mam termin podobnie jak poprzednia ciąża. Wtedy miaam na 18.08 teraz na 07.08, ale u mnie raczej znowu cięcie bedzie wiec pewnie zrobią trochę wcześniej i tak sobie myślę, że pewnie to bedzie 1.08 lub 31.07, więc nasze dzieciaczki bedą dokladnie w tym samym wieku:) Ide na USG w środę, mam nadzieję ze powie że to dziewczynka, bo chcialabym mieć parkę:) Ja myślę o imieniu Hania dla malej, a dla chlopca jeszcze nie rozważałam.. -po cichu liczę na dziewczynkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaaniadasaijd
te woreczki BabyOno są w większości sklepów, tylko raczej trzeba popytać;P aaa i co ważne są super i ja zawsze też po swojemu je uzupełniałam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa mamo również Tobie Gratuluję kolejnego malenstwa!!! TNKS ile ta twoja kruszynka teraz waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa gratulacje :) jak się czujesz? Ja mam termin na polowe lipca i póki co nastawiam się na sn ;) choć wiem, że po cc nie jest to oczywiste :) Aga_jabi dzięki za gratulacje :) -aga- Kali pod koniec stycznia wazyla aż 9600 :) także waga ciezkosmieszna raczej :) ale ja jak slon a wyniki ma wszystkie idealne więc się tym jakoś nie martwie :) A Nastka jaka już duza? Pewnie jej już z waga nie dogonimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego z okazji Wielkiej Nocy dla Siierpnioweczek. Duzo zdrowka, szczescia i milosci oraz smacznego jajeczka, goracego zurku i mokrego dyngusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie znajde grays77?
mam do niej pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Termin twój kolejny wielki dzień się zbliża. Dalej w dwupaku? Jak się czujesz? Co u Kali? Efka u mnie w porządku. Jestem w Polsce i mam pomoc dziadków. Tak więc mam teraz trochę więcej czasu na cokolwiek. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Zapomnialam już calkiem haslo więc nawet nie probuje się logowac :P Aga ja jeszcze w 2 paku, czuję się super - dzięki! Kali też ok :) rosnie, broi i pyskuje z dnia na dzien bardziej :) jak u Ciebie? Jak sobie radzisz na codzien z 2? Nastka nie jest zazdrosna? Misiaczkowa bywasz tu jeszcze? Chcialam o chuste wypytac bo kojarze że Ty nosilas dziewczyny w chustach... Jeśli możesz to odezwij się tu lub na @ praca.pszczyna@op.pl . Resztę serdecznie pozdrawiam :) może się tu ktos jeszcze odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......pocahontas .........
Hej aż w szoku jestem, że ktoś tu zajrzał. Za chwilę dzieci będą drugie urodzinki obchodzic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, przypadkiem tu zajrzałam i widzę że jakieś wpisy się jeszcze pokazują. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka 19840
Również pozdrawiam :) Co tam u Was słychać? Dużo już mówią Wasze dzieciaczki bo u nas jest tylko mama, baba, tata, nie ma, gdzie i w sumie to tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również pozdrawiam :) Co tam u Was słychać? Dużo już mówią Wasze dzieciaczki bo u nas jest tylko mama, baba, tata, nie ma, gdzie i w sumie to tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×