Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raztaman

Wesele - każda musi mieć ten cyrk?

Polecane posty

Gość brrr-czep sie rzepa
u mnie w pracy jedna tępa panienka gadala dzien w dzien o tym weselu swoim chyba przez pol roku,zalatwiala w pracy przez telefon kwiaty itp :-/ mialam ochote dac jej w zeby. a potem gadala miesiac jak to ona byla w podrozy poslubnej... w zakopanem :-D myslalam,ze zejde ze smiechu z tej pipy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się też nie piszę i
już się zawczasu przygotowuję na krytykę, mianowicie nie chodzę na żadne wesela: nikt nie będzie mógł mi zarzucić, że ja u niego się nażarłam i powinnam się odwdzięczyć. Jak dostanę pieniądze w kopercie to chyba bym się ze wstydu spaliła. A w ogóle to autor ma takie stereotypowe podejście, akurat wyobraź sobie mądralo, że to nie tylko kobiet dotyczy: mój pierszy chłopak marzył o ślubie i weselu, drugi nie wyobrażał sobie, że nie będzie księdza (nadmienię, że chodził do kościoła na święty nigdy i nie wpuszczał tegoś księdza po kolędzie), a obecny: zgodził się, choć ma pewne dąsy co do tego, żebym poszła w dżinsach ;) Myślę, że mu ustąpię i jakąś tam sukienkę założę, ale nie białą i nie rodem z kostiumowego filmu o miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to poczytaj watki na slubny
mnie najbardziej wkurwia ( celowo uzywam tego slowa) obłuda tych wszystkich kretynek , które biorą slub dla samego ślubu : białej kiecki, gosci , wesela itd i jeszcze w kościele z którym praktycznie nie mają nic wspolnego ... nie wiem czemu ma to złuzyc ? gdzie w ogóle sens zawarcia związku małżeńskiego :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to poczytaj watki na slubny
*służyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytapetowane bezy mają
w takim własnie dniu swoje wielkie 5 minut ...:D Wszyscy na nie sie gapią ,chwalą ,podziwiają i....śmieją sie za plecami ... tak tak ...rechoczą za rogiem aż miło :D :D bo z niektórych to zlewka straszna .100 kg wagi a falbana na falbanie ,kok jak u babci ,buty az trzeszczą i nieszczęśliwy w garnitur odziany młody pan :D Mamuski w kręplinach wysztafirowane ,domyte ,wyczesane ...jezuuu jak ja lubie to ...ogladać .nie grac główną role . Moje wesele i slub było skromne.u przyjaciół w górskim moteliku 15 osób na wekend i dość .Po północy przebrani w jeansy bawiliśmy sie do rana przy gitarach ...🖐️ a te wszystkie napuchniete imprezy mnie powalają ...a jakie one ważne a jakie dumne a mają sie za ksieżne ło matkoooo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox i mydło
:D :D 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr-czep sie rzepa
no dokladnie,ta ode mnie z pracy wylazla o 7 rano juz na srodek i ze ona nas wszystkich zaprasza na slub, hehehe,zeby ja podziwiac chyba i gadac potem jak to pieknie wygladala no tepa pipa, daje slowo :-D a brzydula jakich malo, zlapala pierwszego co sie nawinal... brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytapetowane bezy mają - po prostu leję ze śmiechu :D:D a ślub miałaś piękny z opisu widzę, w górach, ten klimat ... że też nie pomyślałam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie nie rozumiem wychodzenia za mąż w przypadku kiedy ma się gdzieś religię, bo na włąsne uszy słyszałam, że "w dupie mam te religijne pierdoły, dla mnie ważna jest impreza" przecież taki ślub i tak jest zawarty nieważnie a więc ta laska i tak nie jest żoną, no ale w sumie jej na tym nie zależy bo chce wystąpić w sukience, tylko czy warto wydawać na to tyle kasy? jak ostatecznie i tak się wszyscy śmieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raztaman
Widzę że naprawdę nie jest źle! Chyba czasy się zmieniają. Najgorzej jeszcze panny ze wsi, (również miastowe z krótkim stażem). Maja mózg wyprany przez rodzinę i koleżanki. Podobnie rzecz się ma ze ślubem kościelnym. Sam jestem ateistą więc nie bardzo mi się widzi latanie do kościoła. Taką potrzebę jednam rozumiem i jestem w stanie sie poświęcić jeśli kobieta będzie tego warta. Doskonałą alternatywą dla sztucznej wieskiej imrezy jest hotelik w górach w kameralnym gronie. A za resztę zaoszczędzonej kasy miesięczna podróż np. Azja - oceania - australia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzielona
ja tez nie chce wesela, marzy mi sie cichy slub w gronie najblizszych a pozniej podroz, dodam ze nie chce tez slubu koscielnego mimo iz wierze w Boga gdzie ja znajde takiego faceta to mysli jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzielona
a ja wierze w Boga, ale nie chodze dokosciola do niedziele, nie przyjmuje koledy, nie zgadzam sie z wieloma naulami kosciola w dlatego slub koscielny to dla mnie bylaby ob;udai zaklamanie bo niby mam isc na nauki malzenskie wysluchiwac jak to jedyna metoda antykoncepcji jest kalendarzyk a pozniej wieczorem kochac sie z afcetem i brak pigulki? :Oi paradowac do kosciola w bialej sukni i welonie , jesli sie sypialo przed slubem???????? na co to religia ma pewne zasady jak sie ich nie przestrzega nie powinno sie brac slubu w kosciele i tyle a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
TAKA POTRZEBA MA TWOJA RODZINA CYMBALE I RODZINA TWOJEJ PRZYSZLEJ ZONY! MYSLISZ ZE WESELE JEST DLA PARY MŁODEJ?? NIE!!!! WESELE HJEST CYRKIEM DLA GOŚCI I RODZINY A WY SIE NIE LICZYCIE!!!! WIEC NIE OBRAZAJ KOBIET KU...A BO JESTES JAKIS NIEDOROZWINIETY JESLI O TYM NIE WIEDZIALES!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejszy dzień w życiu ??? Maskara.... Życie nie zaczyna się i nie kończy na weselu. Strasznie przykro by było żyć tylko dla tego jednego dnia spędzonego na żarciu, piciu i krygowaniu się przed fotografem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o czym to ma być wątek?
dlaczego wrzucacie wszystkie do 1 worka? i tu muszę was zaskoczyć ale są osoby, które biorą ślub z innych przyczyn bądź też ze względu na wiarę a nie tylko białej sukienki i całej oprawy. Nie wiem czy tak trudno to zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całe życie mażyłam
o ślubie i z tego marzenia nie zrezygnuję. Nie ważne jaki palant będzie szedł do ołtarza obok mnie ale ślub z pompą będę mieć !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całe życie mażyłam
wezmę na ten dzień wielki kredyt który będę spłacać potem 10 lat, ale to nie jest ważne, bo w końcu to najszczęśliwszy dzień w życiu. Nie jest ważne ze potem będę się gnieżdzić z teściami w dwupokojowym mieszkanku, ale weselicho zastaw się a postaw będę mieć!!!!! I nic wam do tego, poprostu mi zazdrościcie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja222
Ja też nie chcę, i też wolałabym za tą kasę jakąś miesięczną podróż :) a nawet jeśli miałabym nie dostać nic to i tak nie chcę wesela w żadnym wypadku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe podszywy nie ma co :) temat tak jak dyskusja o smaku zupy pomidorowej czy ogórkowej - każdy ma swój smak i gust ;) dla was to cyrk a dla innych zabawa w gronie rodziny. Nie za wasze pieniądze urządzają sobie ludzie wesela więc nie wiem o co się pienicie :) i krzywdy wam też tym nie robią, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi was_
szczególnie tej która miała wesele na 15 osób, ja na urodzinach mam dwa razy więcej gości. to musi być smutne nie mieć rodziny ani przyjaciół, a na ślub odstawiać niskobudżetową maniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałas sie
dfhgjkhjkljh TAKA POTRZEBA MA TWOJA RODZINA CYMBALE I RODZINA TWOJEJ PRZYSZLEJ ZONY! MYSLISZ ZE WESELE JEST DLA PARY MŁODEJ?? NIE!!!! WESELE HJEST CYRKIEM DLA GOŚCI I RODZINY A WY SIE NIE LICZYCIE!!!! WIEC NIE OBRAZAJ KOBIET KU...A BO JESTES JAKIS NIEDOROZWINIETY JESLI O TYM NIE WIEDZIALES!!!! to wspołczuję, że masz taką rodzinę z takimi potrzebami... w mojej każdy żyje własnym życiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyzywanie kogoś tylko ze względu, że planuje inaczej niż oni sami świadczy tylko o braku kultury i wychowania no ale cóż, kulturę i wychowania wynosi się z domu, taka polaczkowość tutaj jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raztaman
@laryss Nie za naszą kasę? Moja ex planowała wesele z pompą. Sama groszem nie śmierdziała, jej rodzina również. W takim wypadku chyba coś mi do tego... Nie lubię snobizmu, a to zupełnie inne zagadnienie od wyższości zupy pomidorowej nad ogórkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
zapomniałas sie - mi też Ciebie żal, a wiesz czemu? Bo z doświadczenia wiem, że przyjęcia weselne niskobudżetowe (oprócz ludzi których rzeczywisćie nie stać bo są biedni) to robią NAJWIĘKSI SKAPCY, BOGACI ALE WYSRANI, WIELKIE PAŃSTWA - U MNIE W PRACY TACY SĄ, INTELIGENCJI, WYKSZTAŁCENI, SPIĄ NA KASIE ale robią wesela na 30 osób BO SĄ NAJZWYKLEJ W SWIECIE WYSRANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
SA SNOBAMI I NIE MAJA PRZYJACIÓL - to już swoja drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazda dziewczyna chce wielkiego wesela... Ja chcialam male na 10 oson - tylko rodzice , dziadkowie i rodzenstwo ... A za zaoszczedzona kase wyjechac gdzies na wczasy ,np. Afryka ale to moj przyszly maz zazyczyl sonie wielkiego wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elffffffff
maz chcial a ty jak potulny pies sie zgodzilas:o kurwa ale te baby sa glupie jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potulny pies? Nie widzisz ze napisalam PRZYSZLY MAZ , poki co na nic sie nie zgodzilam ja nie potrzebuje wielkiego balu bo to strata kasy ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest orzydliwe
masa podszywów i pełno osób piszących z jednego IP z kilku orange 🖐️ dajcie sobie już święty spokój z tymi wyzwiskami bo to tylko o was świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×