Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raztaman

Wesele - każda musi mieć ten cyrk?

Polecane posty

Gość tylko osoby z brakiem
argumentów posuwają się do użycia wyzwisk wobec drugiego :) to oznaka słabości ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy musi mieć
wesele tak samo ze ślubem to nic obowiązkowego więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze pamiętaj
że facet na babskim forum to kurwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredkaaaaaa
Witam:)Mam 28 lat a moj facet-narzeczony-29l. i prawie wszyscy Nasi wspolni znajomi ochajtali sie.Moja sis i brat mojego faceta wnet biora slub a my co? a my nadal zyjemy na "kocia lape" i jest Nam z tym dobrze tlyko ciagle pytania "kiedy slub?" doprowadzaja Nas do bialej goraczki:/ Nie wiem czy cos jest z Nami nie tak czy z Nimi:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrześniowka
Od razu zaznaczę, że nie przeczytałam calego tematu, wiec moze gdzies pojawila sie i zostala juz zjechana podobna wypowiedz, trudno. Napiszę krotko i na temat: baaardzo nie chcialam organizowac wesela, upieralam sie przy przyjeciu ( lub nawet niczym) ale ostatecznie zgodzilam sie dla narzeczonego, rodzicow i tesciow. Miniona sobota - dzien mojego slubu - byla dla mnie najpiekniejszym dniem w zyciu, rowniez za sprawą szampanskiej zabawy na weselu. Zobaczyłam sie wreszcie na raz z całą rodziną ( niestety wiele osob mieszka daleko i mimo ze dzwonimy do siebie to okazja do spotkania pojawia sie rzadko) mialam okazje z kazdym porozmawiac, zatanczyc, najesc sie pysznego jedzenia :) , pozartowac, powyglupiac sie w swietnym humorze - w koncu oblewałam fakt, że wreszcie jestem żoną super faceta :) Nie krytykuje bron Boze nikogo, kto ostatecznie z wesela rezygnuje bo sama bylam od tego o krok wiec rozumiem, ale teraz widze, ze wesele to nic innego jak rewelacyjna impreza, warto ją zorganizowac przy tak radosnym wydarzeniu jak ślub. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługooooooooo wesele
ja tez nie chciałąm mieć wesela ale teraz pragnę,to jedyna okazja zeby mieć razem wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×