Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raztaman

Wesele - każda musi mieć ten cyrk?

Polecane posty

Gość dfhgjkhjkljh
zapomnialas sie - teraz to Ty przeginasz... no coz widze ze masz ochote mnie sprowokowac. Przykro mi ze taka jestes i pod doborem slow "stonowanych" chcesz mnie obrazic ale ci sie to nie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mimo wsyztsko bym nie chciala hucznego wesela, i tak jak w pierwszych postach było napisane pojechalabym gdzie w egzotyczna podróż za te pieniądze, no aleniestety ja się musze podporzadkować wszytskim, mój facet chce duzego wesela na max 100 osób bo ma rodzine duża, w jego rodzinie by Nam zyć nie dali jakbysmy wesela nie zrobili i w mojej podejrzewam że też... i tak isę koło zamyka a ja jestem w nim uwięziona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
śmiechNaSalii - po pierwsze to mam wesele miec na 80 a nie na 200 - roznica prawda?:) po drugie zycia nie mam nudnego i raczej miec nie bede wiec sie nie martw o mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałas sie
Agnieszka gdansk Zapomnalas sie duze welele to JEST tradycja, nie opowiadaj glupot jesli nie wiesz. W bibli nie pisze ze masz robic duze wesele. To jest indywidulana sprawa kazdego, ale zle sie czyta opinie ze duze wesele to cyrki i idiotyzm- nie kazdy ma takie zdanie. buahahahaha, chyba kpisz z tym weslem :Ppoza tym sama sobie zaprzeczasz , skoro to indywidualna sprawa :P pisałas tez o bialej sukni , to tez tylko tradycja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałas sie
dfhgjkhjkljh absolutnie nie mam zamiaru Cie obrazac, tylko cieżko sie dyskutuje z kims , kto nie pamieta tego co pisze :O ten topik nie jest dla zwolenniczek weselnych przyjęc i hucznych ślubów- czy to tak trudno zrozumiec:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka gdansk
Zapomnialas sie rozumiem ze nie masz matury- jest wymóg czytania ze zrozumieniem. Nie bede sie powtarzac -powiem krotko- huj ci do tego kto jakie robi wesele! ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC TEMATU
ZAMYKAMY TĘ DURNĄ PROWOKACJĘ I WYZWISKA !!! Śluby i wesela - taką ma nazwę ten dział , jak ktoś tego nie planuje to dziękujemy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
wiesz co zal mi ciebie. to z toba sie nie da rozmawiac. a wiesz ze kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie? kazdy temat jest dla tego, kto chce wyrazic swoje zdanie. czy to takie trudne? smieszna jeste s w tym momencie:) co, mam sobie pojsc?:) bo mnie stad wyganiasz:) naprawde? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałas sie
Agnieszka gdansk Zapomnialas sie rozumiem ze nie masz matury- jest wymóg czytania ze zrozumieniem. Nie bede sie powtarzac -powiem krotko- ch*j ci do tego kto jakie robi wesele! ha ha uwielbiam takie dziewuszki jak Ty :P:P:P "ch*j ci do tego kto jakie robi wesele! ha ha" a to powinnas napisac sobie nad łozkiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY WY DO CHOLERY
PRZYSZŁYŚCIE się tu kłócić??? może wam jeszcze dopingować? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY WY DO CHOLERY
no comment - wesele to cyrk jasne jak dla kogo. Dobrze ktoś tu napisał kulturę i wychowanie wynosi się z domu kłóćcie się dalej a macie jak w banku że topik stąd zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka gdansk
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyskie tu niczym baby
na targu :classic_cool: dzięki takim mamy rozrywkę DZIĘKUJEMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
ja juz odpuszczam:) ktoś musi być mądrzejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raztaman
dodam że jestem 40 letnim prawikiem z wiankiem na głowie a wesela nie chcę ponieważ muszę całą wypłatę wydawać na moich rodziców i swoją grzędzącą matkę która ciągle uważa że mam 15 latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
autor tematu - daj se juz siana bo to Ty znowu podjudzasz i prowokujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raztaman
wolę z moją lubą zapalić jointa i posłuchac regge niż bawić się w jakieś badziewne śluby, to dla moherów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raztaman
wesela pff współczesne mądre kobiety zajmą się czymś innym a nie pierdołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
powodzenia Ci życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie brzudze tymi slubami
i mnie cholernie nudza ... jesli zdarzy sie ze wezme slub z moim facetem, to na pewno zadnych 150 gosci nie bede spraszac i patrzec jak sie spijaja jeden po drugim porazka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie brzudze tymi slubami
ale chuja w ryju nie wybrzydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
znam takich co tak mowili a pozniej sie bardzo zdziwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raztaman
wesela są dla idiotów, kto w ogóle zajmuje się tym cyrkiem w tych czasach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musimy i chcemy
w koncu własne wesele to dla nas jedyna okazja żeby być główną małpą w stadzie małp nic w życiu nie osiągnęłyśmy poza zaciągnięciem do ołtarza jakiegoś biedaka, więc trzeba to uczcić a potem już tylko będziemy rodzić dzieci, zmienimy się w brzuchate świnki i jedynym życiowym celem będzie wesele własnej córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
do widzenia Państwu :) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raztaman
chyba tylko młode dziewanny ze wsi otoczone gromką rodzinką hipokrytów bo co rodzina powie , kopnąć w dupę takie i 3mać się z dala trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raztaman
ale ten dżonson z dyskoteki był namiętny, polecam mudżinsą pytę w anusie , co z tego że jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
miełej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raztaman
dfhgjkhjkljh - co bejbe ty również wesele na 300 osób planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
nie zapomniejcie pojsc do koscioła dzieciaczki bo rodzice moga się zdenerwowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×