Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raztaman

Wesele - każda musi mieć ten cyrk?

Polecane posty

ktoś tu chyba nie zrozumiał ;) my wesela nie urządzamy sobie za WASZE pieniądze a z naszych zarobionych odkładamy :) krzywdy też wam tym nie urządzamy ale cóż pisać kłóćcie się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
ja i chlopak oboje tego chcemy, pobieramy sie za pol roku i 80 osob bedzie, dla mnie w sam raz. 2 dni wesela. hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka gdansk
ale glupota bije z tych pierwszych postów. Nie robi sie wielkiego wesela dlacyrku, ale po to zeby rodzina dwoch stron mogla sie poznac i wspolnie cieszyc z zalozonej nowej rodziny. Dla was to tylko kasa wyrzucona w bloto, widac ze z jakiejs patologii jestescie, ze macie gdzies rodzine. Mieszkam ze swoim chlopakiem 2 lata, wezmiemy slub i bede w bialej sukni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałas sie
dfhgjkhjkljh Ty, ale o co Ci chodzi ? wyjedżasz z gęba i kurwami a teraz pijesz do mnie ? masz jakiś problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
nie poprostu Ty wyjezdzasz na mnie to Ci odpowiedziałam. Czy ja pierwsza Ciebie zaczepiłam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaa kobietkaaa
Wiecie co? Sorry, ale trochę jesteście... dziwne. Dlaczego tak krytykujecie osoby, które chcą dużego wesela, dla których cała ta otoczka jest tak ważna? Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Ja osobiście wesela nie chcę, najchętniej zaprosiłabym tylko świadków, pojechała gdzieś i wzięła ślub, a potem wyjechała w podróż :) Ale to nie znaczy, że trzeba od razu "jechać" po tych, które jednak chcą urządzić huczną imprezę. Taka ich wola i jeśli im to odpowiada - to niech urządzają i na 300 osób. Skąd w Was tyle złośliwości...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka gdansk
a propos bilej sukni i wesela to jest tradycja! rozumiem ze świat tez nie obchodzicie , prezentow i choinki nie ma cymbaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesela były od zawsze
i było wszystko OK dopiero teraz jakieś wielkie ą i ę się znalazły co muszą wszystko w koło krytykować. Nie chcecie wesela? nie róbcie nikt wam nie każe tutaj z nas i uważam, że dyskusja dalej nie ma najmniejszego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaa kobietkaaa
ach, widzę że to niestety działa w obie strony :O Agnieszka gdansk - chcesz urządzać wesele to urządzaj, ale po co od razu się czepiasz tych, którzy myślą inaczej? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agnieszki
Żeby rodzina mogła się poznać? tzn. stryjek brata ciotecznego byłej żony syna ciotki panny młodej i ojciec kuzynki szwagra stryjenki panny młodej między jednym kieliszkiem wódki a drugim? I sorry ale jeżeli ktoś ma inne poglądy niż ty to nie wyjeżdżaj tutaj z patologiami ani nie obrażać nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to jest orzydliwe
a jak się sprawdza IP postów na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
piłas do mojej rodziny, a ja ogólnie pisze o snobistycznych pogladach innych ludzi (zaznaczając ze rozumiem biednych ktorych na to nie stac) A ogolnie to chce mi sie z tego smiac poprsotu, ze inni zazdroszcza innym. i nie wspolczuj mi rodziny bo ja i moj facet tez chcemy miec normalne duze wesel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka gdansk
nikogo nie obrazam ,tylko podaje dosadne przyklady dla tych ktorzy sa antywesele. I wlasnie dobrze mowisz chce zeby cioteczny jakis tam brat z kims tam sie poznal bo to jest jedyna mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
i co glupio teraz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest orzydliwe
a sprawdza się sprawdza, wystarczy odpowiednio edytować stronę ;) śmiech na sali, same czepiacie się tych co chcą wesela a jak już wam jakaś odbije piłeczkę to się obrażacie. Tyczy się to jednej pani wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
Agnieszka gdansk popieram Cię! masz racje jestem po Twojej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agnieszki
ta jedna pani wyżej nikogo nie obrażała na tym forum więc sobie daruj takie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałas sie
dfhgjkhjkljh zaczełas tu kurwic i generalizowac , ze to rodzina chce wesela...wiec Ci tylko odpisałam, ze współczuje bo ja np. takiej nie mam - czy To jest atakowanie kogos ? nie sądze :O Agnieszka gdansk a propos bilej sukni i wesela to jest tradycja! rozumiem ze świat tez nie obchodzicie , prezentow i choinki nie ma cymbaly?? to nie jest tylko tradycja , ale ma dużo głebsze znaczenie .. przynajmniej dla osób wierzących... poza tym, nie piszemy o ślubie samym w sobie, tylko weselu:O ten topik nie służy krytykowaniu tych, które chcą wesela ale tym, które go nie chca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
Ty sluchaj ja sie na nikogo nie obrazam. To po pierwsze:) po drugie ja chce wesela a smieje sie z tych co nie chca:) chyba ze to nie było do mnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest orzydliwe
chcesz urządzać wesele to urządzaj, ale po co od razu się czepiasz tych, którzy myślą inaczej? - zacytowałam póki co na 1 i 2 stronie są same jady w kierunku tych co CHCĄ WESELA ;) temat to prowokacja, autor topiku zwiał więc miejmy nadzieję, że moderatorzy głupimi prowokacjami się zajmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka gdansk
to jest obrzydliwe cofnij sobie strone i zobacz kto tak kogo obrazal od snobek, wiesniar i bez. Wiekszosc jest za weselami a jak wam to sie nie podoba to bnluzgi w necie. Pogratulowac.. i co nie patologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałas sie
dfhgjkhjkljh rozumiem , ze czytanie ze zroumieniem szwankuje, ale nagła amnezja co do napisanych kilka minut wczesniej postów jest zastanawiajaca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechNaSalii
dfhgjkhjkljh tak zazdrościmy ci że jedyne co cię spotka w życiu ciekawego to odpierdzielony ślub na 200 osób, a reszta małżeństwa to już taki dodatek do tego jakże wielkiego i najwspanialszego dnia, szkoda że resztę życia będziesz mieć już nudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaa kobietkaaa
' to jest obrzydliwe' - ale o co do mnie wonty właściwie ? Bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest orzydliwe
właśnie ja się dziwię dlaczego od razu tak się wyzywają. 1 i 2 ga strona jest naprawdę beznadziejna i jak czytałam to miałam wrażenie że te osoby naprawdę muszą mieć jakiś problem ze sobą bo normalne tego nie wymyślą. Tak, osobiście mam kilku znajomych co nie chcą wesela NIGDY a jakoś zachowują się przyzwoicie i nie wtrącają swoich 3 groszy do tych którzy tego wesela chcą. Szkoda, że tutaj tak nie ma i nie można nawet podyskutować na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhgjkhjkljh
zapomnialas sie - ok, rozumiem Cię. Przepraszam jesli Cie uraziłam. Tak uzyłam kilka razy brzydkich obrazliwych slow bo tacy ludzie w stosunku do ktorych ich uzylam mnie poprostu smiesza i jest mi ich zal... poniosło mnie, ok ale niech oni nie obrazaja i nie wkladaj do wora wszystkich kobiet i nie zwalaja na nich calej winy .mowa o facetach i autorze tego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest orzydliwe
12:45 taka jednaaa kobietkaaa ' to jest obrzydliwe' - ale o co do mnie wonty właściwie ? Bo nie rozumiem? o to, że się czepiasz tych co chcą to wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaa kobietkaaa
' to jest obrzydliwe' - wiesz, a może najpierw przeczytaj mój PIERWSZY post, dobrze? Zanim zaczniesz komuś coś zarzucać. Przeczytaj - a potem pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka gdansk
Zapomnalas sie duze welele to JEST tradycja, nie opowiadaj glupot jesli nie wiesz. W bibli nie pisze ze masz robic duze wesele. To jest indywidulana sprawa kazdego, ale zle sie czyta opinie ze duze wesele to cyrki i idiotyzm- nie kazdy ma takie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC TEMATU
ZAMYKAMY TĘ DURNĄ PROWOKACJĘ I WYZWISKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×