Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość Czujna Ja
No cześć Zośka. Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujna ja
cześć so u was>? Ja zaczełam się wkęrać w niedobrą relację:( On ona i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujna ja
ciekawe czy si e zapisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujna ja
zapisało się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) U mnie nic się nie zmieniło,nadal jestem sama :( Poza trym wróciła zima. Czujna Ja ,faktycznie relacja niedobra.Czemu się w nią wkręcasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosia głupio wczoraj napisałam pod wpływem chwili. Nie wkręcę się w to chociaż kusi mnie jak diabli:D Ale swoje lata mam i wiem że ja na tym ucierpię. Tak więc wczorajszego postu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja równiez jestem sama,ostatnio izoluje sie od wychodzenia i cieszenia sie zyciem;/ nie wiem czego,byc moze dlatego ze nie umiem sie wziasc w garsc i pogodzić z pewnymi etapmi jakie przedemną są... do dupy bo zdaje sobie sprawe ze cos ostatnio zalamuje sie ale nie umiem wyjsc z tego tak jak kiedys to zawsze robilam... to chyba juz trwa z 4 tyg i boje sie ze bedzie gorzej..... nie wiem gdzie podzialo sie moje myslenie bo jeszcze niedawno bym nie powiedziala ze tak sie zamkne w sobie i nie bede chciala wyjsc z domu np a jak juz wyjde to i tak mnie nie cieszy nie korzystam jak kiedys z zycia moze to ta zima ta pogoda na mnie dziala naprawde cos sie ze mna stalo :( ....... to chore musze to zmienic bo męcze sie sama ze soba........ a taka nie lubie byc:( ale nawet najlepszym sie zdarza;/ Dzisiaj poczyniłam pewne kroki w tym celu zeby wyjsc z depresji ..... zobaczymy cos bedzie sie dzialo dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"trizofrenia jakaś , czy co ? " tylko ecrivenia :P Ecrivenio, moja Ecrivenia, Tyś niczym kwiat polny świeżością pełna, szlachetna w rysach niczym róża, delikatna niczym rosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, właśnie doczytałem, że było niedawno o rowerach. Kurcze, czekam na wiosnę. Bo teraz to zimno, źle się jeździ (w paluchy wieje), no i przede wszystkim nie ma kiedy, bo ciemno. Ale mam taką totalną apatię, za nic nie mogę się zabrać, że wyczekuję na ten rower. Takie lekkie 30 km (po długiej przerwie to nie lekkie), zmęczenie się, pobudzenie do życia, echh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam poeta Z takiej instytucji co rymuje do kotleta - Jadłodajnia brata Alberta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja głównie jeżdżę po drodze i samochody śmigają. Więc ciemność jest największym problemem. A że zimno, to zimno. Próbowałem machnąć moją traskę w październiku (czyli jakieś +10 było). Kiepsko było. Niby jak już się rozgrzałem to jakby ok, ale i tak nie najlepiej się jechało, jakoś nie tak, cały korowód jak się ubrać, zimna woda w "bidonie". Lubię głównie dłuższe trasy, tak +20 km, standardowa 35. Teraz nawet nie podchodzę do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale poeta,niezależnie czy rymuje do kotleta" U brata Alberta to niezależnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daleko jeździsz.Zamiast bidonu to lepiej termos z ciepłą herbatą albo z sokiem malinowym. Ja w zimę to tylko jeżdżę do pracy i z powrotem.Nigdy nie jeździłam w takie dalekie trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie są dalekie trasy. Moja najdłuższa w tym roku to 85 km. Generalnie jeżdżę "na raz", ale oczywiście przy takiej to już z 2 - 3 przystankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×