Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość ja pijana
🖐️ całusy dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd był
dobrze ze mnie nie zlinczowaliście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd był
Janusz 👄 pragnę Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mi się zdarzyło pisać tylko pod wpływem... emocji ;) Pogoda deszczowa , a jeszcze kilka dni temu było tak pięknie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm..i co ja mam powiedzieć ? gdybym chociaż wiedział , że to Ktoś, kto tu się kidyś pojawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd byl
podszywek pracuje z tym Jaśkiem którego nie znam i na dodatek zaczernił mi nicka dzięki wam za tolerancję:) niestety jelonku:( na tym topiku pisałam po raz pierwszy, też szukałam kogoś, ale chyba nie da się znaleźć, to utopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się nie znam , kto z kim tutaj współpracuje , ale fakt ...jest parę wrednych typków ,którzy mieszają , współpracują i sie bawią tym tak ciemna strona tej cafe kwiatek , to Ty ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd byl
nie jelonku, jestem tylko pomarańczką a myślisz, że tu jest jakaś współpraca? dziwne bo ja niewiele się orientuję choc jakiś czas już tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak nie wnikm , ale wydaje mi sie ,że jest kilka takich grupek , dwu. trzy osobowych , które czasami wchodzą gdzieś i ... mieszają , dla mieszania , gdyż tak się rozładowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd byl
no tak ludzie mają jednak różne potrzeby, często dziwaczne i niezrozumiałe co u Ciebie słychać ? zaniedbujesz topiki oj zaniedbujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie piszę na tak wielu , tylko na E...i z.k.. i czasami jeszcze gdzieś codziennie bywam zostawiając jakiś ślad :) z nałogami należy walczyć przecież, podobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd byl
no i właśnie z tych wymienionych topików Cię znam, ja też nie piszę wszędzie, czasem słucham muzyki a czasem wtrącę słówko tu i ówdzie ten nałóg wydaje mi się najmniej szkodliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak sobie piszemy czasami tu i tam ...wyrzucajac coś z siebie , gdy trzeba , albo chcemy ..a może chcemy coś komuś przekazać ? :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd byl
no pewnie, że chcemy, przecież dlatego tu jesteśmy raz mamy nadzieję,za chwilę ja tracimy i tak w zawieszeniu trwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd byl
:D nie np a.....a niestety chyba nie mnie szukasz:( ale zasadniczo nie ma to znaczenia 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd byl
nie prawda kłamczuchu ale nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd byl
muszę zmykać :( bo jutro rano trzeba wstać, dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×