Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Piękna pogoda to pewnie wszyscy dziś w plenerze. A ja nie mam ochoty wychodzić nigdzie, wiem, głupio robię, bo pewnie na taką pogodę przyjdzie mi czekać kilka ładnych miesięcy. Ale mi się nie chce. Coś zauważyłam, że mi niedziele nie służą. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna niedziela , fakt :) popedałowałem w lesie , grzybów neni ale pójdę oczywiście , gdzieś pójdę dożynają na stadionie , a tam... znajomych stadka porozmawiamy pewnie , jak polak z polakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieco główka bolała rano po południu mama zapytała , czy to prawda , że nieżle balowałem ? (pewnie jakaś znajoma ciotka doniosła ) nie prowadziłem raczej rozmów polsko-polskich , ...pięknie grali , a więc dorwałem znajome i tańczyliśmy sobie długo i miło towarzystwo znajomych dość krzywo i nieco zazdrośnie patrzyło na to ;) a ta , z którą dłużej tańczyłem czasami szczypała mnie w rękę albo ramię nie wiem, co to oznaczało ...sprawdzę w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
co oznacza szczypanie w ramię nie wiem, może tak nimi okręcałeś, że próbowały szczopić się czegokolwiek, żeby podczas piruetów orła nie wywinąć? grunt, że pośladki masz bez sińców:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie deptam płynę raczej , czuję i lubię . choć rzeczywiście , mówiła że chwilami szarpię i pewnie dlatego ...ale dlaczego tyle razy i w chwilach bez tych może szarpnięć ? ...myślę , że lubi szczypać , taka natura... szczypawicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
albo tak się rozochociła tymi pląsami przaśna kobita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
a ty piszczałeś czy udawałeś twardego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich tu piszacych i zycze milego wieczoru ! Wyssany no to teraz bedziesz mial sporo siniakow po tym szczypaniu , ale to niewazne , dobrze ze sie wytanczyles i miales swietna zabawe . Zosiu jak Ci minal weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
Zosiu jak nic chciała żeby długo pamiętał ten taniec:D a ja myślałam, że podszczypują tylko "faceci" mnie kiedyś taki jeden pośladek zaatakował ale, że to mąż koleżanki to w brodę nie dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko stwierdziłem fakt mówiąc - Ty szczypiesz a ona ...radosny uśmiech szczypawicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
:D:D ja powiedziałam .. lubisz wiejskie klimaty? ale nutki złośliwości nie dostrzegł i odpowiedział ... bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany , moze ona Cie w ten sposob podrywala ? Zosiu , u mnie byla przepiekna pogoda , wiec duzo przebywalam na zewnatrz , poza tym troche czytalam i odpoczywalam . Ja za tydzien mam urlop i wyjezdzam do Ameryki Pd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
swoją drogą milczenie w jej przypadku jest złotem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się włączyć do rozmowy?
no no pozazdroscić nam pozostaje miła wyprawa na długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dalej nie wnikam i nie analizuję :D ale zdecydowana większość imprezy to stacze , ogladacze , i jedzący oraz pijący bez umiaru jakoś tacy bezbarwni i mocno ograniczeni wszystkim staliśmy się ...kiedyś tak nie było , chociaż też może , ale nie aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×