Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Zosiu - kiedyś też spotkało mnie coś takiego, a przecież często powtarzał, że ludzie by uniknąć nieporozumień powinni ze sobą rozmawiać. Bolało bardzo, jeszcze długo wchodząc na pocztę miałam cichutką nadzieję, że przyszła od niego wiadomość. Nie doczekałam się, na szczęście czas zrobił swoje. W sumie tak do końca nie wiemy kto siedzi z drugiej strony, a klawiatura przyjmie wszystko...Potrzeba dużego dystansu. Oczywiście takie sytuacje zdarzają się i w realu. A może wszystko się jeszcze wyjaśni. Życzę Ci tego z całego serca. Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdansaw
tak masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Miałam bardzo duży dystans do tej znajomości, a jednak cała ta sytuacja jest dla mnie bardzo przykra. Nawet mnie to zabolało. Spokojnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssny5
a ja z córką i z rodziną brata świętowaliśmy 18stkę jego córki , oczywiście bezalkoholowo ( musiałem prowdziić , zresztą moja prawie 18stka mogłaby krzywo popatrzeć ..... zresztą ja wcale nie piję )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAINTERESUJE CIĘ TO
tnij.org/nakx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawie cały dzień spędziłam na powietrzu, mogę więc zaliczyć go do udanych. Jutro wracam na szczęście do obowiązków, będzie mniej czasu na rozmyślania. Czujna, jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Zosiu :) nie warto sie przejmowac na wyrost, co ma byc to bedzie ,a zamartwianie nic nie zmieni, milego dnia ja dzisiaj do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna, to dobrze. U mnie naprzemian wzloty i upadki. Czekam aż czas zrobi swoje. Oby jak najszybciej bo jeszcze czasami boli nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Wiem,że co ma być , to będzie i martwienie się nic nie da, ale ja już taka jestem ,że ze wszystkimi chciałabym żyć w zgodzie. Unikam konfliktów i wszelkie nieporozumienia wyjaśniam od razu. Dobrze,że jest już ok. , bo taka cisza jest męcząca. Panno M, jak w pracy? :) Pozdrawiam Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie , że ten ktoś się wreszcie odezwał do Zosi , może jakoś się ułoży. ja przynajmniej , trzymam kciuki zaciśnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu , ja tez bardzo sie ciesze , ze masz z kims kontakt i trzymam kciuki , zycze powodzenia . Wyssany , a co nowego u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nowego :) jeszcze miesiąc , półtora dość nielekkiej pracy , i będę szukał nowej :) nawet mam już coś , ale zobaczymy , właściwie wolny i niezbyt zobowiązany miejscem i czasem jestem w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pijana
nioooooooooo, ale ja pijana dziś i mądrze nei napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz niemądrze :D tych moondrości czasami za dużo , a nic z tego nie wynika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pijana
:D:D:D dobre chęci ładne widoki spojrzenie w górę paproch w oku układ słoneczny, niedaleko pada człowiek, człowiekowi orłem, machaniem, machaniem ręką dowód osobisty 24 h na pochyłe drzewo każda koza WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE....... ....(tu głupio ) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×