Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość Czujna Ja
Zosia :) Witam wszystkich. Nie wiem jak u Was, ale u mnie dziś piękny dzień się zapowiada, słońce, cieplej, nie to co wczoraj, wczoraj cały dzień lało, coś okropnego, a dzisiaj planuję dużo spacerować, wstąpić do lasu, może po tym deszczu jakiś grzyb urośnie:) Na razie piję poranną kawkę. Życzę wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna , pewnie już za póżno na ostrzeżenia ...ale bądż czuja w tym lesie ! wiesz zresztą o co chodzi ja... drzewo czereśniowe opędzlowałem z owoców częściowo , kościółek zaliczyłem , rower gotowy do wyjazdu ( pompkę zabieram na 'różnych takich ' ), tak że jestem w miarę bezpieczny w trakcie wyjazdów . wieczorem może stadion zaliczę w moim 'drugim mieście ' ...święto miasta i koncerty różne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Nałaziłam się dziś, ale to sama przyjemność, super relaks,teraz wypiłabym jakieś piwko pod parasolem, ale nie mam z kim:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Wyssany ale Ci zazdroszczę tych czereśni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast tych czereśni , to wolałbym ....mniam , mniam :P ale jak są takie pyszności na zwykłym drzewie , to korzystając z tego , zajdam się nimi do czasu aż banda szpaków pozbawi mnie tego zawsze są jakieś nieprzewidziane okoliczności ,które coś miłego psują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braciszek cieszy sie :) Kafe traktujesz jako nalog i probujesz zerwac z tym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, czuje sie wyjatkowy, zaszczycony tym ze bedzie zagladac na kafe zeby tylko z nami pogadac :) A ja juz w srode na fajny koncert sie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade z kolega z klasy, nocleg tez jakis prowizoryczny mam zalatwiony w wawie wiec nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyms co sie nazywa "szynobus", taki mini pociag :P Musze jeszcze tylko droge powrotna sobie jakos zorganizowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewnoe mozna, ja tylko pisze, ze nie mam planu jak na ten moment do domu wrocic? :) Zosiu a Ty co tam porabialas jak odpoczywalas od kafe? Moze tez planujesz jakis wyjazd? Nad to morze czy gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co porabiałam? Odpoczywałam, pracowałam , zaczęłam czytać. :) Na razie nigdzie się nie wybieram i nie mam żadnych planów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co konkretnego czytasz? Musisz cos sobie zorganizowac bo sie zanudzisz na smierc przez wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie bylem pewny czy Ty akurat masz wakacje, wiec juz cos nowego wiem :) Co do Coelho, swietny pisarz :) Przeczytalem nawet Alchemika ktory jest lektura szkolna, a to nie zdarza mi sie zbyt czesto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dawna zbieram sie do przeczytania Wiedzmina Sapkowskiego. Moze w te wakacje? :) Zosiu wybacz ale ja za chwile bede musial juz uciekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze skoczyc do kuzyna wydrukowac kilka rzeczy na jutro a pozno sie robi juz powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×