Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambarka25

czy to zle ze roczne dziecko chwyta kartke i dlugopis

Polecane posty

i sobie cos tam amluje? moja mala lobuziara jak tylko widzi jakas kartke to od razu chwyta za dlygopis itp i maluje sobie slyszalam ze to nie dobre dla dziecka hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niedobre? Niedobrze jak się popisze po buzi - długopis ciężko zmyć. Że nie wspomnę o meblach i ścianach :( Ale po kartce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jedyna!!
A niby czemu nie dobre?? jakieś zabobony czy co? mj tez tak robi a przy okazji rysując inne rzeczy np ostatnio długopisem pomazał narzutę na kanapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejavee999
A czy to zle, ze nagle Twoje dziecko powie: "Mamo, wylacz juz te seriale i poczytaj moze jakas madra ksiazke"? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciowa cos tam pierdzielila hehe i ze ogladanie bajek tez nie moze takie dziecko ale moja i tak oglada :P bo uwielbia CBeebies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE , no tragiczne
uwazaj jeszcze ci jaki gjieniusz wyrosnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok, jeśli tego długopisa do buzi nie daje, bo moja to by zeżarła kartkę a długopis na pewno by spróbowała czy smaczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jedyna!!
teściowa chyba była pod szafą chowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamówa
Ojej, co to za dziwne podejście, że bajki szkodzą, albo długopis i kartka ? Dziwne. Jakieś zabobonne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice___
Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm i 19,5., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/alfabet-duzy-literki-naklejki-polskie-litery-i1358654765.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1358654786.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1358654833.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1358654844.html http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1358654900.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup kredki bambino - broń boże świecowe - bo nie schodzą ze ścian:). Może będzie artystka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o teściowych to tu już był niejeden temat i można by z tego było zrobić "zbiór bzdur"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamówa
Nie słuchaj tych bzdur od teściowej. Dziecko chce, to niech maluje. A bajki są po to, żeby dzieci je oglądały. Nie dawaj sobie takich zabobonów do głowy wbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamówa
tak, następna mądra, co dzieciom bajek by zakazała. Jak trochę poogląda , nic się nie stanie.Co, myślisz, że mądrość pokazałaś tym wpisem ? Krzywdę tylko dziecku robisz, nie pozwalając oglądac bajek.I martw się lepiej, co z Twojego wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dzieki :) ja przewaznie nigdy jej nie slucham hehe kazda matka uczy sie na wslanych bledach i tyle :) owszem rady moge wysluchac ale tylko to hehe tak to fajnie wyglada jak cos tam namaluje a potem sie cieszy hehe a inne pytanie zupa ogorkowa dobra dla malucha? pytam bo moze ktoras mamusia podawala dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamówa
Puszczać idiotyzmy ? Chyba faktycznie bajki w życiu nie widziałaś. Jest tyle fajnych, edukacyjnych bajek, że właśnie uczą dzieci. A roczne dziecko już sporo rozumie, poza tym to dobry bodziec wzrokowy takie kolorowe obrazki. Nie żeby dziecko całe dnie siedziało, ale chyba większość ma tv w domu i bajki to każde dziecko ma prawo oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lubił i lubi ogórkową, tylko ja gotuje bez "ulepszaczy" - żadnych kostek, veget, warzywek. Mięso (do ogórkowej dobre są żeberka), mnóstwo warzyw i ogórasy:). |Po roku, spokojnie można dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamówa
Dziecko krzywdzi nie włączając mu ani jednej bajki i dumna z siebie jeszcze.Jak ja nie znoszę takich chamskich, wrednych kafeterianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogórkowa dobra, dzieci lubią takie zdecydowane smaki, tylko uważaj by nie była za mocna, ja raz ugotowałam taką "po byku" i dziecko miało tyłek obszczypany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkim ta zupe jadlo???
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, zawsze tak je, ja też, szybciej dociera żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo kurcze ja zrobilam bulion na zeberkach :( i co nie moge jej podac? raz jej kiedys podalam i nic jej nie bylo ale tak troszke wiecej zimniakow i marchewki dawalam, a jezeli chodzi o bajki to dzieci przeciez to uwielbiaja,mam siostre ktora jej mala jest mlodsza o pol roku i ani slodyczy bajek itd nie pozwala dziecku hmm traktuje je dalej jak noworodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojloj
moj siostrzeniec tak wlasnie zaczynal:D dzisiaj maja pomalowana kazda sciane..pomalowana, porysowana kluczykami od samochodu, czym sie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze, że na żeberkach, ja wszystkie zupy gotuję na żebrach - są bardziej treściwe, mnie chodziło o ilść ogórków, dałam bardzo dużo i zupa wyszła bardzo kwaśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) u mnie jest taka w miare ani kawasna ani slaba mama nadzieje ze jak wstanie bedzie jej smakowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno :) Moja uwielbia ogórkową, kapuśniak i pomidorową - czyli właśnie kwaśne zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja to wszystko lubi hehe moze dlatego wazy nie cale 13kg :) najwazniejsze ze nic dzieciom nie jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze! pozwol dziecku byc kreatywnym! Moja cora wlasnie od okolo 13 miesiaca lapala co bylo pod reka, teraz przynajmniej raz dziennie siedamy i rysujemy razem coraz lepiej jej to wychodzi (w sensie ze pewnie trzyma kredki). Nie polecam swiecowek jednak bo sie lamia i moja cora lubila je gryzc:-P dodatkowo jak gdzies corka wygrzebie olowek to rysuje po scianach wiec na to tez musisz uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×