Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kooralinkaa

Rodzimy wiosną-latem 2011 :-)

Polecane posty

Hej :-) Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał się przyłączyć. Do tematów które już istnieją strasznie ciężko się przyłączyć. Mam termin na maj. Zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super coraz więcej nas. Dziewczyny w którym tc jesteście na kiedy macie termin i czy to pierwsza ciążą?? U mnie ciąża pierwsza, termin na 22 maj aktualnie jestem w 17 tygodniu. Teraz z niecierpliwością czekam na ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamuskaa
Hej! Termin mam na 19 czerwca i jestem w 12 tyg :) to jest moja pierwsza ciaza i jestem przeszczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarcefffka
Dziewczyny miałyście objawy bo mi sie miesiąc spóźnia okres, codziennie mi niedobrze i kręci mi sie w głowie ale nie mam odwagi zrobic testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja też się przyłączam. Termin mam na 27 maja. Teraz trwa 16 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfhgfjhhg
ja tez mam termin majowy :) teraz koncze 18 tydzien :) i czuje sie znakomicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
to i ja sie dopisze, chociaz ja bardzo niesystematycznie pisze, bo z czasem krucho, ale czytam. mam termin z om. na 1 maj, a z usg to na 4. lekarz powiedzial, ze urodzi sie jak bedzie gotowe :-) ruchy juz czuje... chociaz w sumie od niedawna. jestem w 20 tc (19 + 3), mieszkam i pracuje za granica, poza tym wlasnie pisze prace licencjacka, wiec same rozumieci, ze porzytek ze mnie prawie zaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_pelaga
ja nadal czuje, moze nie tak bardzo jak na poczatku, ale nadal mnie mdli. slodyczy nie moge jesc wcale, zdarza mi sie jeszcze wyladowac w toalecie... generalnie pomaga mi picie wody z cytryna i mandarynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to pierwsza ciąża i od razu bliźniaki :) termin wg OM orientacyjnie 25 maj, obecnie końcówka 16 tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też mam jeszcze mdłości i brak apetytu. Do tego przytyłam tylko kilogram a to już 17 tydzień.Ale z dzidzia wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiulina22
Jest tu jeszcze ktoś ?? haloooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się dołączę:) Termin mam na ok. 5 lipca, pierwsza ciąża, 11 lub 12 tydz. (nie jestem pewna) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się przyłączę chętnie :) pierwsza ciąża, dolegliwości - skurcze (ale biorę leki), termin (jak na razie): 17 maj 2011. dzisiaj zaczęliśmy 18 tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! Ja tez sie przylaczam :) mam termin na 18.kwietnia. To tez moja pierwsza ciaza i wiadomo duzo obaw i niepewnosci. Xilox a jak sie te Twoje skurcze objawiaja? Boli jakos czy tylko brzuch sie twardy robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikkka >> u mnie to jest ból, powiedzmy tak, jak w trakcie @. na szczęście po duphastonie jest już dużo lepiej, bo na początku, w 5-6 tygodniu, czasami się z bólu budziłam w nocy :/ także teraz to już miód w porównaniu z początkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka >> na pierwszym usg już było widać, że bliźniaki? czy później się dowiedziałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xilox, fajnie, ze juz Ci lepiej! :) Mi sie brzuch zaczal twardy robic w 16.tyg wiec troche za wczesnie jak na skurcze Braxtona-Hicksa, nie boli mnie to ale brzuch twardy i napiety potrafi byc nawet przez kilka godzin :( a z tego co czytalam i slyszalam to duzo za dlugo bo twardnienie powinno trwac gora kilka minut. W zeszlym tygodniu zadzwonilam do poloznej (mieszkam w szwecji i tu ciaze prowadzi polozna i nie wykonuja wcale badan dopochwowych, wiem brzmi jak paranoja ale takie sa fakty...) Z miejsca mnie w kazdym razie do szpitala na kontrole wyslala i nastraszyla rozwarciem i skracaniem szyjki macicy, ale sie okazalo ze wszystko jest ok. Niestety to twardnienie kilkukodzinne dalej mi sie zdarza... i mnie to niepokoi, zaczynam 22.tydzien... nie wiem dziweczyny, wy tez macie podobnie czy tylko ze mna cos nie tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety od 2 tyg znowu mam bóle podbrzusza, musiałam wrócić do no-spy + inne leki i teraz jest juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka a brzuch tez Ci sie taki twardy robi? Ja tez biore nospe jak mi tak twardnieje...od mojej polskiej gin dostalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×