Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kooralinkaa

Rodzimy wiosną-latem 2011 :-)

Polecane posty

No hej dziewczyny, już myślałam że temat się skończy. Pytanie do majóweczek czujecie juz ruchy?? zis jestem tylko na momencik jutro nadrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikka >> dobrze, że wszystko jest w porządku. za tobą już ponad połowa drogi :) ja przy następnej wizycie będę równo w połowie :) a co do kilogramów - a razie +5. niestety, mam straszny apetyt na czekoladę. a przecież na dodatek niedługo święta... Kooralinkaa >> no często takie tematy się kończą szybko, ale faktycznie jest ciężko się przyłączyć do 'starej' grupy. może tutaj się nie posypie - nie wiem jak wy, ale ja nie mam żadnych znajomych przyszłych mam, a czasami dobrze się wygadać - choćby wirtualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XliloX ja tak samo na następnej wizycie będę już za połową no i też nie mam żadnych znajomych w ciąży więc chociaż na forum można się wygadać i podpytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja też na następnej wizycie będzie równo połowa :) i niestety nie mam żadnych znajomych w ciąży, mam do Was pytanie odnośnie tego usg połówkowego - czy zapisujecie się na takie 3D? na czytałam się ze sporo dziewczyn tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałabym na takie jechać ponad 100 km. Wiec chyba zostane przy zwykłym tym bardziej że też trzeba długo czekać na to 3d. Ja chodzę na NFZ a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chodzę z NFZ, trafił mi się świetny lekarz :-) i nie zapisujemy się na żadne dodatkowe badania w formacie 3D czy 4D - wolę tę kasę przznaczyć na wyprawkę dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) Xilox to widze ze nie tylko mnie sie robi wiecej i wecej... ja zawsze szczupla bylam i tyle co teraz to w zyciu nie wazylam! No ale apetyt dopisuje, a na poczatku to jedynie jedzenie mi pomagalo na mdlosci i tak sie uzbieralo :) byle dzidzia byla zdrowa a kg sie potem zgubi, mam nadzieje... Co do usg to w szwecji w ciagu calej ciazy robia tylko 2 razy... pierwsze i zarazem polowkowe mam za soba, na drugie mozna sie na 3D zapisac, ale to dopiero w 32 tygodniu i to kosztuje i calkiem sporo, tak ze wolimy zamiast usg lozeczko kupic z wyposazeniem, a dzidzie w koncu i tak niedlugo zobaczymy na zywo. Od 32tyg to juz wkoncu niewiele czasu do porodu. A na zwyklym niech tylko sprawdza czy wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara2020
Witam wszystkich ja też mam termin na maj i strasznie się nie moge doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikkka - skoro oboje z Mężem nie chcemy znać płci, to takie usg z bajerami jest nam niepotrzebne :-) Wszystko niestety kosztuje, za ta kase można spokojnie kupić np. mate edukacyjną - a dziecko z tego korzysta przez długie miesiące :-) Wolę sprawić radość Maluszkowi, niż sobie przez chwilę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że takie badanie sporo kosztuje i tez wolę te pieniążki przeznaczyć na wyprawkę szczególnie ze czeka mnie podwójna, dziewczyny tak dużo o tym piszą, że zaczęłam mieć mętlik w głowie czy jest to konieczne czy bardziej bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że to bardziej bajer... bo te wszystkie ważne parametry lekarz sprawdza na normalnym USG, a te w formacie 3d czy 4d to tylko ku radości rodzicom - bo jest lepiej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja chyba mam termin na lato :) Wczoraj i dzisiaj testy wyszły mi pozytywnie :) Wczoraj 2 dni po spodziewanej @ :) Nie wiem nic :) Ale się przyłączam :) Boję się bardzo, mój chłopak jeszcze nie wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Strokrotko i Ines :) Bede z uwagą czytać co piszecie :) i jak się czegoś dowiem sama popiszę :) Trochę się boję zmian, a to zupełnie nowa droga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka1 >> gratulacje! witamy w gronie letnich mam! jeśli chodzi o lekarza, to ja chodzę prywatnie, ponieważ męża zakład pracy zaoferował nam możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej. jestem zadowolona. moim zdaniem, i w nfz, i prywatnie, można trafić na wspaniałego lekarza lub na ignoranta. co do usg - jeszcze się nie zdecydowaliśmy. fajnie by było mieć taki filmik, ale koszt jest spory niestety. wczoraj po raz pierwszy od dawna źle się czułam, bóle podbrzusza były mocno nieznośne. dzisiaj już ok. macie czasami tego typu dolegliwości, że coś zaboli i przestanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#stokrotka# - jeśli chodzi o mnie, to ja jestem już w trakcie. Ciuszków mam już prawie wszystko tak do 3 miesiąca, łóżeczko w kartonie stoi, w piątek chyba kupimy wózek... a resztę, jak tylko będzie okazja - po nowym roku :-) nie chce wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę, albo po porodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam dylemat czy to nie za wcześnie jeszcze... i pierwsze zakupy miałam dopiero zacząć po nowym roku. Jaki rozmiar ubranek kupować?? jagodka 1 >> co ja takiego napisałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xilox, ja też mam w swojej pracy opiekę medyczną prywatną zapewnioną. Mam nadzieję, że to będzie dobre dla mnie. Chociaż prowadzenie ciąży to już chyba tylko od lekarza zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko: Wyobraziłam sobie kupowanie wyprawki. Po prostu. Wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży, jeszcze moja głowa tego nie ogarnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam różne rozmiary - od 56 do 68 chyba. Mniejszych nie kupuje, a tych 56 to tez niewiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcemy do końca tego roku kupić trochę ubranek, bo ma wzrosnąć na nie vat od nowego roku - mąż gdzieś to wyczytał (z 7 na 22%!). a poza tym mam tylko wybrany wózek i łóżeczko - ale jeszcze nic kupionego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka1 >> jeszcze masz sporo czasu, narazie ciesz się myślą, że zostaniesz mamą :) ja to jak lekarz pokazał mi dwa pęcherzyki bez widocznych jeszcze zarodków to poźniej przez miesiąc zastanawiałam sie czy będa tylko dwa czy wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XliloX - czasem tak jest, że coś zaboli a potem przestaje. Najgorzej jest, jeśli się utrzymuje - wtedy nie ma co zwlekać z wizytą u gin - nawet, jeśli ma być dodatkowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka1 >> tak, jak stokrotka pisze, jeszcze zdążysz się oswoić z tą myślą, przecież to dopiero początek :) dzięki Ines za słowa otuchy - niby wiem, że to w miarę normalne, ale jednak jak coś zaboli to się boję :( na szczęście dosyć szybko przeszło i dzisiaj jest już ok. trochę się boję kupowania tej wyprawki - nie mamy żadnych młodych mam w rodzinie i będziemy trochę te zakupy robić na czuja. chociaż na kafe był kiedyś taki fajny wątek o tym, co jest potrzebne noworodkowi i mamie na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×