Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kooralinkaa

Rodzimy wiosną-latem 2011 :-)

Polecane posty

321Mysza - ja się nie spotkałam, żeby po wizycie u gin jeszcze położna "coś robiła". Co prawda ja chodzę do gin, który jest położnikiem, więc wszystko na miejscu i w jednej osobie, czytałam też, że jest taka możliwość, że ciążę (niezagrożoną) może prowadzić sama położna, bez gin - ale oboje...? A może chce omówić z Tobą np przebieg porodu, jakieś sprawy dotyczące ciąży - to, na co gin nie ma czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzieki dziewczyny za info za chwile mam wizyte i zobaczymy co bedzie. Napisze co ze mna wyprawialy jak wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jestem po wizycie i wszystko jest ok :D maluszek ma ponad 7 cm i wierci sie jakby go co gryzlo ;) . Co do watku poloznej to powiem, ze nie jestem z polski i tu raz do gina a raz do poloznych (beda mowic co i jak robic jak cwiczyc i beda sprawdzac wielkosc brzuszka i wage)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, że z maluszkiem wszystko dobrze jest :) a który to tydz.?? ja jutro mam wizytę i już się denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzien 12, sam srodeczek tygodnia ;) nie ma co sie stresowac bo niby co mialoby byc nie tak ? mam super gina ktory powiedzial, ze jak nic nie boli to nie ma strachu i ze kobiety wyczowaja jak cos jest nie tak. glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku.... przypomniało mi się, jak to było "z początku" :-) Bo czytam, że Dzidziuś ma 7 cm... :-) No fakt, dopiero 12 tydzień - och ile jeszcze radości przed Wami :-) Ja właśnie kończę 27 tc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od samego poczatku denerwuje sie przed każda wizytą, bo to ciąża zagrożona, bliźniaki... a teraz czeka usg połówkowe, mam nadzieję że maluszki będa chciały się ujawnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#stokrotka# - o to masz dwie radości w jednym :-) Nic się nie denerwuj, jeżeli dobrze się czujesz, nie masz żadnych niepokojących objawów - to stres jest zbędny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety musze duzo wypoczywać, troszkę pospaceruje i zaczyna mnie brzuszek boleć i w sumie mam tak od samego poczatku, ale generalnie z badań wychodzi ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w sumie mam nakaz leżenia od 22tc, z powodu skurczy i twardego brzucha - choc od poczatku ciazy bylo wszystko w jak najlepszym porzadku :-) ale ostatnio troche wychodze z domu (oczywiscie pod opieka Meza), ale generalnie tez duzo leze i wypoczywam. Czasami juz tak jest w ciazy, ze trzeba wiekszosc czasu spedzic w lozku - ale czego to sie nie robi dla naszych Dzieciaczkow? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys moja psiapsiula powiedziala do mnie tak : dziewczyno nawet nir wiesz ile to radosci miec takiego malucha, patrzec jak sie rozwija, usmiecha. Dle takiego widoku moglabym i cala ciaze przelezec byle miec malego przy sobie i tak sobie mysle, ze kazda z nas tak by zrobila zeby wszystko bylo ok z maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza pewnie, że tak ;) kurcze ja sie coś martwie bo od 3 dni boli mnie brzuch tak na dole albo po środku i kręgosłup przy tym mam nadzieję że nic się nie dzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara wszystko zalezy jak silne to sa bole, mi gim powiedzial, ze powodem jest powiekszajaca sie macica... ale lepiej powiedz to lekarzowi zeby on cie uspokoil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też lekarz mowił, ze bol wynika z powiekszającej sie macicy, ale uprzednio sprawdził czy z szyjką jest wszystko wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nikt tu nie zagladal ostatnio :( co sie z wami dziewczyny dzieje jak "ciazowe postepy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak jedna jest to innych nie ma... czyli scenariusz z zycia wziety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×