Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kooralinkaa

Rodzimy wiosną-latem 2011 :-)

Polecane posty

stokrotka >> wszystko nie - 'tylko' ciuszki! czyli to, co trzeba wymieniać u malucha pewnie gdzieś co 3 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ciuszki można też kupić przez internet i trochę taniej wychodzi :) w wyprawce to nie jest najdroższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka gratuluje serdecznie :) myszka jak sie gubisz to sobie zajrzyj na kalkulator ciazowy, tu masz jeden np. http://www.ciazowy.pl/kalkulator,ktory-tydzien-ciazy.html chociaz u mnie to sie juz nie sprawdza, bo polozna mi termin przesunela po usg o kilka dni i kalkulator pokazuje 23 a jestem w 22. Co do wyprawki dziewczyny to ja jeszcze nie mam NIC :D i jakos nie myslalam zeby kupowac wczesniej niz w lutym... a termin mam na 18.04. No ale jak znajdziemy jakas fajna oferte na lozeczko itp to pewnie ze nie bedziemy czekac, ale poki co sie za bardzo nie rozgladam. Dzisiaj wlasnie podczytywalam sobie na kafe co na ta wyprawke tak naprawde jest potrzebne i do glowy by mi nie przyszlo, ze az tyle! Co do ciuszkow to bede kupowac nowe, ale jak dostane od znajomych uzywane to sie oczywiscie tez cieszyc bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jedyne co mnie niepokoi troche to jak do licha poznac ktory wozek jest dobry?! Skad mam wiedziec jak masa do wyboru a doswiadczenie zerowe? Chyba ze sie znajomych pytac i leciec na czuja tak jak Xiliox pisze... i te wszystkie rozki i inne cuda, jedne lepsze od drugich, ale ktore wybrac? hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba prawie każdy wózek jest dobry - to potem zależy od tego, czego oczekujesz w zamian... i ile jesteś w stanie za niego zapłacić :-) Jaka forma Ci się podoba, czy chcesz wielofunkcyjny, do kompletu z fotelikiem itd. Ale nie słyszałam o żadnym modelu szczególnie niepolecanym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikkka >> martwisz się, że duży wybór, a ja wrecz przeciwnie, nie bardzo mam z czego wybierać :( a ceny to też bardzo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziweczyny mój termin to 16 maj, na razie nie poznałam płci bo małe się czaiło ;) ja zaczęłam kompletować wyprawkę, ale ciągle słyszę od mamy wymówki, że tak sie nierobi, że za wczesnie, strasznie mnie tym denerwuje! mnie to niezwykle cieszy i jak tylko mam słabszy dzień to szukam czegos dla dziecka, porównuję ceny itd mam zamiar kupić parę ciuszków uzywanych, na razie kupiłam parę w sklepie i to wieksze rozmiary od 62, ostatnia kupiłam kołyskę, wszystko tam powrzucałam, co przechodze to sobie nia pobujam i oglądam te ciuszki i duperelki też zastanawiam sie co sie stanie z tymi cenami po nowym roku, no i im dalej tym gorzej bedzie mi się w końcu poruszać, nie wiem jak będe sie czuła, a nie pozwolę żeby ktoś za mnie robił takie sprawunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasiaa76 - nie przejmuj się matką/teściową czy kimkolwiek innym. Każdy robi jak uważa - skoro Tobie sprawia to radość, to kupuj do woli :-) też jestem takiego samego zdania, że lepiej teraz niż na ostatnim wdechu, w panice, że jeszcze to i tamto... a już wogóle w grę nie wchodzą zakupy po porodzie albo przez osoby trzecie (chyba, że Mąż, to OK). Ja zawsze się staram odpowiadać na takie "dobre rady" - mogłyście tak robić ze swoimi do woli, my z Mężem robimy po swojemu, bo to Nasze dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Ładnie tu piszecie dzień mnie nie było a tu kilka nowych osób. Witam nowe mamusie. Co do wyprawki to ja pewnie zacznę po nowym roku. Chociaż tak sie mówi ze nię nie chce kupować wszytskiego na raz ale przecież jak nie wydasz tych pieniędzy teraz to zostanąna później. Tym bardziej, że ja na ta chwile nie mieszkam tam gdzie będzie już maluszek więc narazie nic nie urządzam. Chociaż te małe ciuszki są takie słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje każdego miesiąca po troche - wtedy nie odczuwamy to tak przy wypłacie :-) choć jeszcze jutro szarpnie nas wózek - ale po tym to już bedę mogła spać spokojnie, że te najważniejsze, najdroższe rzeczy mamy już kupione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! witam też w naszym małym gronie nowe mamy :) kasia76, nic się nie martw, jak ci ktoś mówi, że za wcześnie jeszcze na zakupy - masz termin na dzień przede mną, więc to już prawie 5 miesiąc - to kiedy mamy to wszystko kupić, w kwietniu? ;) jeśli chodzi o wózek, my zdecydujemy się na wielofunkcyjny, link poniżej: http://allegro.pl/3w1-implast-bolder-sd-ecoline-kol-olimpic-od-reki-i1363052845.html co powiecie? Ines, a ty jaki wózek kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XliloX - my jutro się wybieramy po wózeczek TAKOR WARRIOR - wielofunkcyjny, z fotelikiem. Kolor brązowy z jakimiś dodatkami, nie pamiętam teraz dokładnie, bo na wystawce go widzieliśmy :-) tutaj jest link do tego modelu, my jednak kupujemy u siebie w sklepie, jest taniej w całym zestawie, dają 2 lata gwarancji itp. http://www.ewozki.eu/item/178/wozek-tako-warrior-gleboko-spacerowy.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XliloX - A co do Twojego wózka, jest świetny - taki zgrabny i fajne kolory... jednak dla mnie różnica w cenie jest dość znacząca.... a TAKO jest sprawdzony przez znajomych, są zadowoleni - a i cena Nam odpowiada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321Mysza
mam termin na Lipiec i nie mam nawet z kim pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321Mysza
ale gafa... chcialan zaczac : witam wszystkie kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara2020
Witamm dziewczyny mogę sie dołączyć jeszcze? ;) Ja mam termin na maj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321Mysza
Hej szczesciara mam nadzieje, ze nie zostalysmy tu same ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 321Mysza i szczęściara2020 :) Ale chyba jednak wygląda na to, że zrobiło się tu pusto :( Jakoś nikt się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321Mysza
Hej, moze poprostu wszystkie spia...wkoncu jestesmy w ciazy i wszystko jest mozliwe ;) ps. sorry ale nie mam polskich znakow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stokrotka, wiem, ze to moze i glupie pytanie ale co polozne robia podczas wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara2020
a siemka ;) jak to położna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bo u mnie ide na wizyte do gina a potem do poloznej i nie wiem co ona mi tam robic bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) 321Mysza - powiem szczerze, że nie wiem, bo tam gdzie ja chodzę to nie ma położnej. Jak kolezanka chodziła na wizyte to przed rozmawiała z położna, ważyła ja, mierzyła ciśnienie itd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×