Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość do smutnej
czym jest zagrozona i kiedy sie poddja ? o czym smutna ty w ogóle piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
dorsz jakis ty miły , to chyba przejaw miłosci katolickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
czy ktos tobie bliski studiuje ze swiadkami Jehowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorsz ... zgadzam się z Toba w 100%, tylko dlaczego osoby ktore juz sa opetane przez ta organizacje nie chca nas sluchac:( i twierdza ze nie mamy racji i ze to my klamiemy a nie oni.... pelni obludy i klamstw, biedni ludzie ktorzy sami w to wierza i przekazuja dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
smutna a skad wiesz ze ty masz racje a nie Swiadkowie Jehowy ? swaidkowie Jehowy to organizacja , tam mozesz uczestniczyc w zebraniach , mozesz wejsc i wyjsc kiedy chcesz , tam nikt nikogo siła nie trzyma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do smutnej" jak bys czytal co pisze to bys wiedzial... tak bliska mi osoba sie oddalila od wszystkich... slucha tylko Jehowych.... spotyka sie z nimi studiuje biblie... chodzi na zebrania ... niby ciekawosc... a jak to sie mowi "ciekawosc to 1szy stopien do piekla" i to staje sie coraz bardziej niebezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
dzieli nas kulturowa i światopoglądowa przepaść.. moze jasniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
ale gdzie widzisz to niebezpieczenstwo ? w czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakaś ty głupia :) (bo jakbyś była choć trochę mądra, to wyczytałabyś, że nie jestem fanem raczej żadnej religii, za to wrogiem religijnej sodomy i dewiacji - zawsze !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
chyba nie rozumiem ... uwazasz ze jest cos złego w poznawaniu słowa Bożego czyli Pisma swietego ? jesli nie słuchasz słow Boga to kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
dorsz byłes kiedykolwiek na zebraniu lub kongresie swiadków Jehowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie organizacja... a Biblia nie mowi o ogranizacjach.... mowi za to o trojcy swietej, duchu swietym., krzyzu... i wielu innych rzeczach, ktorych oni nie uznaja.... bo nie doczytali biblii....bo bazuja na wymyslonej interpretacji straznicy.... itp.... moze i mozna wejsc i wyjsc ale przy tym tak mieszaja w glowie... piep*ą farmazony i wmawiaja to wszystko ludziom ktorzy sa chwilowo slabsi lub maja problemy lub temu podobne... a Ty jestes taki cwany i tak bardzo znasz ich wiare? i przekonania ze tak ich bronisz... skoro rzekomo nim nie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
znam doskonale swiadków Jehowy ale swiadkiem nie jestem .... oj smutna mysle ze to dluzsza rozmowa ... ale bardzo chetnie wszystko wytłumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do smutnej wiara jest łaską i jako taka, sama w sobie jest piękną i szlachetną; znam ludzi wierzących - prawdziwie wierzących i wiesz co..? ostatnią rzeczą jaką czynią jest afiszowanie się z tym ! oni po prostu wierzą.. i żyję już trochę lat na tym Świecie, dlatego zauważyłem że silne podkreślanie swojej religijnej przynależności w 95% oznacza po pierwsze podwójną moralność ! cecha ze wszechmiar godna potępieniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorsz ... ja glupia? no dzieki;/ :) ja tu Ci przyznaje racje a Ty .... niewdzieczny ;p nie obchodzi mnie czy jestes za jaaks religia czy nie... zgadzam sie z tym co mowisz o jehowych... wiec nie wiem ocb... a Ty drugi.... jakbys czytal to bys wiedzial dlaczego widze w tym niebezpieczenstwo!!! po raz kolejny pisze... oni maja calkiem inna interpretacje - BŁĘDNĄ!! - poznawanie Boga moze robic ale w gronie katolikow.... a nie calkiem innej wiary ktora czyha tylko aby zasiac ziarnko zwatpienia... a mozna zglupiec sluchajac takich bredni.... jesli sie samemu nie ma gleboko zakorzenionych pogladow i nie zna sie lepiej biblii i ich sposobow dzialania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej drugiej nie, nie byłem - ale może i dobrze bo mógłbym zostać hospitalizowany! diagnoza - wybuchowy, nieokiełznany napad śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
swaidkowie Jehowy wierza w Boga , Jezusa chrystusa i Ducha sw , ale nie uzanja ich w jednej osobie tylko trzech ale bardzo ze soba powiazanych - jak wiesz np Jezus bedac na ziemi prosił lub modlił sie do Boga , wiec jak mógł modlic sie sam do siebie , w Pismie sw nie ma wzmianki , słowa trójca ( to jak bardzo mało wytłumaczone ) nie wierza w piekło - bo nie ma o nim mowy w Biblii nie wierza ze Jezus umarł na krzyzu a na palu nie kłaniaja sie obrazom czy krzyzom bo to bałwochwalstwo , przykazanie które zostało usuniete przez koscioł katolicki duzo by wymienic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
dorsz daruj sobie ... skoro nie uczestniczyłes w zebraniu badz kongresie - nie znasz SJ a przy tym bardzo brzydko sie zachowujesz .. żegnam////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
smutna myslisz ze cos z dziada pradziada jest dobre , lub to czego jest duzo tez jest dobre ? Jezus mówił wchodzcie wąska droga a nie szeroka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już ktoś kogoś tu żegna - to ja/my jechowcóf ! (raz na zawsze - jak kiedyś w Europie pożegnano Czarownice a w Ameryce Szamanów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"swaidkowie Jehowy wierza w Boga , Jezusa chrystusa i Ducha sw , ale nie uzanja ich w jednej osobie tylko trzech ale bardzo ze soba powiazanych - jak wiesz np Jezus bedac na ziemi prosił lub modlił sie do Boga , wiec jak mógł modlic sie sam do siebie , w Pismie sw nie ma wzmianki , słowa trójca ( to jak bardzo mało wytłumaczone ) nie wierza w piekło - bo nie ma o nim mowy w Biblii nie wierza ze Jezus umarł na krzyzu a na palu nie kłaniaja sie obrazom czy krzyzom bo to bałwochwalstwo , przykazanie które zostało usuniete przez koscioł katolicki duzo by wymienic .... " I Ty smiesz mowic ze to ja ich nie znam? Ty znawca rowniez nie jestes wiec nie wmawiaja kitu... nie wierza w ducha swietego tylko jakas czynną mocą Bożą .... W piśmie jest mowa o trójcy świetej.... Pal to tez ich jakis kretynski wymysl... i mozna by tak wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorsz w prezerwatywie
dorsz jakis ty przystojny ups teraz spac nie bede mogła , co za koszmarny ryj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
Duch sw to nie osoba tylko czynna moc od Boga , nigdzie w Biblii nie ma słowa ze Duch sw to osoba , nie ma tez słowa o trójcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×