Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

ale co tu duzo rozumiec ma rodzina czy malzonek? skoro chce ratowac osobe ktora kocha a ona popelnia bląd ktorego nie da sie cofnac bez skutkow ubocznych.... to sa zyciowe bledy ktorych ludzie pozniej zaluja do konca zycia... czy tak ma wygladac zycie osob na ktorych nam zalezy? terror? to jest to co zrobili z Toba... wyprali Ci mozg... ubezwlasnowolnienie.... zero wlasnych przemyslen... zero wlasnego myslenia... tylko to co ktos napisal na podstawie tej smiesznej biblii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
do smutnej-jehowiec na koniec stwierdza ze nie jest jehowcem.To jest najlepsze.Tak wy macie wlasnie poplatane z pomieszanym w waszych glowach.Modl sie kobieto do Boga w Trojcy jedynego o SWIATLO WIARY.Idz do spowiedzi .Kleknij w konfesjonale i powiedz Jezusowi ze Go bardzo przepraszasz i chcesz sie nawrocic.Zobaczysz ze wszystko sie ulozy.Powroci na wlasciwe niejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczajaco duzo aby sie tym nie chwalic... nie uwazam sie za idealnego chrzescijanina... wierze ale nie robie nic wiecej.... nie przeszkadza mi to wiec i Tobie nie powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
do smutnej-czemu ze mna nie rozmawiasz-boisz sie mnie.Zaatakowalas kobiete bo czujesz latwa zdobycz.Proponujesz postepowanie wedlug falsyfikatu.Moze zatem jas i malgosia.To jest takie samo jak ta twoja sfalszowana ksiazka ktora wy jehowcy nazywacie biblia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys nie byla swiadkiem to bys nie pisala... nas czy nam czy temu podobnym... niestety nie naleze do kolka rozancowego:) az taka dobra nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Szkoda slow na dywagacje z toba-do smutnej.Ja powiem ci tylko jedno;jezeli sie nie nawrocisz to bedziesz przebywac na wiecznosc z twoimi jehowcami.Jednak nie bedzie tam wesolo bo nie bedzie tam BOGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie musisz brac do siebie tych bledow ktore wymienilam skoro niby nie jestes jechowa... a wiem ze jestes... wiec czemu sie wstydzisz przyznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Ja uznaje Biblie a nie wasza jehowcowa biblie.A to jest zasadnicza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ze odnalazlas nie to co trzeba :( i ze jestes tak okropnie oszukiwana i ze w to wierzysz :( ja sie nie wypieram BT, tylko biblii jehowych.,.. dla mnie to diametralna roznica wiec.... prosze nie wmawiaj mi ze mowie o naszej - katolikow - biblii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
No zesz "do smutnej".To masz chyba cos nie tak z psyche.caly czas.Chyba przez godzine wszyscy pisza do ciebie jak do jehowca -ty odpowiadasz nie protestujac by na koniec stwierdzic zes nie jehowiec.Czysta schizofrenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dajcie dziwczynie spokoj jak pisze ze nie jest jehowka to nie ale to ona bedzie zasypiac z kłąmstwem na sumieniu ze zdradzila braci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Biblia jest Slowem Bozym w odroznieniu od biblii-np. sfalszowanego,przerobionego przez Russela falsyfikatu jehowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszczyt?! wiesz myslalam ze masz wiecej oleju w glowie.... jak znajdziesz chwile to opowiedz nam co to za zaszczyt.... bo dla mnie to zenada i smiech... widzisz... Ty mnie nie sluchasz - nie czytasz- a ja Ci nie wierze ... to po co ich tak bronisz, moze chcesz nim zostac ... dla mnie to nie ma roznicy.... .... po co musiz sie przygotowac aby odeprzec moje argumenty.... ? powinnas to wiedziec skoro macie tak ogromna wiedze biblii... ja nie znam jej... nie czytam dzien w dzien... ale juz sporo widze i znam argumentow aby udowodnic ze sie mylicie... i moze ja zasieje komus ziarnko zwatpienia... i jakas biedna duszyczka wroci na prawdziwa dobra droge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Idz juz na wypoczynek-"do smutnej".Zycze Tobie Lask Bozych.takich prawdziwych Lask Bozych.Prwadziwej Wiary,Nadzieji i Milosci. Z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrazam Ciebie... tylko to w co wierzysz bo to klamstwo... i dalam Ci juz kilka dowodow na to... dlaczego wszystko co sie mowi od razu bierzecie do siebie ze to was sie obraza... nie jestes rzekomo jehowa wiec nie Ciebie obrazam a to w co wierzysz bo to i tak klamstwo! obudz sie... przeczytaj co pislaam.... i nie reaguj na to "ojej" tylko pomysl ze moze jednak jestes w bledzie... i zyjesz w klamstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna123456 czy sie jeszcze nie zmeczylas widzisz ze do jehowca nic nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wy chyba powinniscie je wykreslic.... bo wlasnie to Wy naduzywacie jego imienia "Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak brzmi... ale ja Ci mowie jakie jest 2 przykazanie ktore wy musicie wykreslic... bo jego imie naduzywacie bez przerwy... a co do znaczenia slow... tez je znam... ale powiedz co chcesz mi tym udowodnic? bo tego nie rozumiem ? czy moze probujesz odbic tylko paleczke aby bylo troszke po Twojemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantarella
ale wy wszyscy jesteście żałosni... wszyscy, wszyscy :D a jak się nazywa bóg katolików? a jak się nazywa bóg żydów? możecie mi powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spojrzalam.... wiem jakie jest ... i co z tego skoro zmeinili... tak najwidoczniej mialo byc i co? ja Ci podalam przyklady i co spojrzalas tam? porownalas z tym co myslisz? i w co wierzysz? ze tez sie przeciwstawiacie biblii pod wieloma wzgledami... chocby o naduzywaniu imienia boskiego... my przynajmniej nie przeciwstawiamy sie bogu.... dlaczego mi sie bronisz klocic? wolny swiat, bede robic co chce... ja Ci nie bronie byc niewiadomo kim i mowic co chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
no to moze sie przyznasz"do smutnej"w koncu tej dyskusji-z kim piszemy przez pol dnia?Chyba z zielonoswiatkowcem-jakas protestantka.Atakujesz nas-Katolikow jak na prawdziwego protestanta przystalo lub jehowca.Wy zawsze tak robicie.Bez tego nie mozecie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×