Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Świadka Jehowy nikt nie przegada...niestety :o Mają wyprany mózg. Ostatnio zaczepiły mnie dwie starsze panie, próbując wręczyć książeczki i wytłumaczyć, jak to ich wiara jest jedyna i właściwa. "Pogadałam" sobie z paniami. Oj pogadałam. Uciekały, aż się kurzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elalalallalala
szkoda mi jechowych , bo pojda do piekła a ich cały góru siedzi w usa i jest katolikiem buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie szkoda ich
twierdza ze mamy ojca papiera a sami maja ciało kierownicze i kanał miedzy bogiem a tego nawet nie ma w bibli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukiier
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejeUlew
Dziś Bóg uznaje tylko prawdziwy chrystianizm. Opiera się on na wierze w jedynego prawdziwego Boga o imieniu Jehowa, na wierze w Jezusa jako jego syna i w jego przelaną krew dla naszego zbawienia i wymazywania naszych grzechów. Jezus jest pośrednikiem między nami a Bogiem, a skoro nim jest, to nie może być jednoczeeśnie samym Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSTEKSTEK
Za najwiekszy ubaw mam zawsze cytaty z Biblii Swiadkow Jehowy, oni potrafia rzucac jedynie wyrywkami biblijnymi, nie dziwne? Tylko to co im pasuje do ich chorych doktryn. Po przeczytaniu calosci Swiadkowie zwiewaja jak najdalej. Dlaczego tak jest? Dlatego, ze maja wlasna biblie i z tej biblii tylko urywki sa podobne do Biblii , przed reszta uciekaja jak przed ogniem! JEST DOKLADNIE TAK SAMO JAK ZOSTALO POKAZANE W TYCH PIECIU FILMIKACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawianieSłowaBożegoPrzezSJ
W Strażnicy nr 10 z 1960 r. na stronie 16 pisze: „Fakt, iż Przekład Nowego Świata potwierdza nauki Świadków Jehowy, nie dowodzi, że ich nauki opierają się na tym przekładzie Biblii. U ŚJ - najpierw powstaje jakaś nauka śJ, a później dostosowują swoją Biblię do tej nauki. W tym celu wstawili w Nowym Testamencie w 237 miejscach imię Jehowa, zastępując występujące określenie „Pan lub „Bóg, a w Starym Testamencie, do ogólnie znanych miejsc występowania imienia Jahwe, dodali 141, ale w formie Jehowa. W wydanych przez siebie w 1994 r. Chrześcijańskich Pismach Greckich w przekładzie Nowego Świata w nazwie nie umieszczają, że jest to NT. Pod przemową nikt się nie podpisał, ani tłumacz, ani komitet, ani odpowiedzialni za druk, co ma miejsce w każdej Strażnicy na str.2. Przekładu nie tłumaczą z języka oryginalnego greckiego a z języka angielskiego. A wiadome jest przecież, ze językiem tym nie posługiwał się ani Jezus Chrystus ani Apostołowie. W kilku przypadkach usunęli również z tekstu wersety np. Mk 9,44; Mk 15,28; J 8,1-11. Zmienili odniesienie niektórych wersetów z osoby Jezusa na Boga Ojca np. Tyt 2,13; Rz. 10,13; Hbr 1,8; Dz.Ap. 7,60; Kol 2,2. Usunęli słowo „drzewo a wstawili słowo „pal np. Dz.Ap. 5,30; Gal 3,13. To samo zrobili ze słowem „krzyż, wstawiono zamiast niego dwa słowa „pal męki np. Mt 27;40. Usunęli określenie „łamanie chleba Dz.Ap. 2,42, a wstawili termin „spożywanie posiłków. Dostosowali również dla potrzeb swojej nauki określenie „po domach na „od domu do domu Dz.Ap.5,42; Dz.Ap.20,20. To tylko niektóre zmiany, jakich dokonali śJ w swojej Biblii, dostosowując ją do potrzeb swojej nauki. Czy śJ zapomnieli, że Biblia to Słowo Boże niezmienione od wieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetowaa
W jakich filmikach? Mozesz podac jakies linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekastersam
te filmiki sa na stronie 45,wkleil je "obludna sekta",ja widzialem i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakraaaaaaaaa
kazdy wie o tym ze ludzie ci sa mapiulatorami i wycinaja teksty z Biblii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katole niczym się nie różnicie
cała prawdaaaaaa Coraz mniejszy przyrost na całe szczescie. Świadkowie Jehowy mają coraz większe problemy z werbowaniem osób do swojej organizacji. no własnie cała prawda jest taka,że i katole na szczęście maja problem z otumanianiem nowych baranów i owiec i nie masz się co dziwic ŚJ,macie tego samego pierdolca i w sumie niczym się nie róznicie,hahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SebasSeba
katole niczym się nie różnicie Roznia sie tym,ze katolicy nie udawaja ludzi swietych w przeciwienstwie do sj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuk forumowy
SebasSeba ! "udawają",dobre to jest tłumoku parafialny,hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeeeeeeHaHa
Chodza po domach,ludzi chca nawracac,a przy okazji rozwala rodzine,cooo tam dla nich,wszystko w imie Jehowy:D Ciekawe czy te wycinanie fragmentow z Biblii tez w imie Jehowy...Bog im sie objawil i poinformowal"wytnij z Biblii ten i ten fragment bom byl na haju i siem pomylil":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiecuchy po co łażą?
może i ŚJ chodza po domach,ale przynajmniej nie po kasę,jak wasze czarne hieny ,po koledzie,hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlinnnny
a kiecuchy po co łażą? widac ze jestes bezboznik,na koledzie sie juz kasy ksiedzu nie daje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonić nierobów
jak to kasy się nie daje?a po co chodzą te nieroby ,jeśli nie po kaske?po co łapska brudne te czarne hieny wyciągają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co oznaczaja ulgi
czyżby nie płacili podatku 2 Strażnica Towarzystwo Bibilijne i Traktatowe Zarejestrowanego Związku Wyznania Świadków Jehowy w Polsce kwota 1.669,40 zł ulga ustawowa; http://bip.um.ustka.pl/?id=146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icek z pokladuuuuu
gonić nierobów Przychodza do domu aby go oczyscic z takich demonow jak sj :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal rocznik 85
wieśkaaa dobre te filmiki,nie spodziewalbym sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to miało znaczyć
Znany włoski egzorcysta ks. Tomaselli usłyszał któregoś dnia podczas egzorcyzmu, jak diabeł wyznał: „Świadkowie Jehowy są moimi najwierniejszymi współpracownikami i przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssekta
Proponują ludziom raj na ziemi, tak jak szatan kiedy kusił Jezusa na pustyni i proponował wszystkie królestwa świata. Przede wszystkim nieprawidłowo kojarzą "Raj Boga" czyli niebo, z przyszłym rajem na ziemi który został przez nich wymyślony. Właśnie nim łudzą wszystkich członków Organizacji, niczym obietnice gruszek na wierzbie. Pismo Św. mówi że "zwycięzca spożywać będzie owoc z drzewa życia, które jest w raju Boga" (Ap 2,7 ) Uczy tez ze człowiek będzie zbawiony albo potępiony, i nie rozdziela zbawionych na lepszych i gorszych. Skoro mówią że świat będzie odwzorowaniem biblijnego raju, w którym żyli Adam i Ewa to 1Kor 2:9 mówi o rzeczach, które Bóg przygotował dla nas, że "ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało...". Gdyby chodziło o raj ziemski, to okazałoby się, że widzieli by go przynajmniej Adam i Ewa, a to stanowiło by sprzeczność w treści Biblii. Wygląda na to że oni lepiej wiedzą jak jak będzie wyglądała egzystencja zbawionych chociażby kiedy ogląda się ich kolorowe ilustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Porazkaaa.
Nie wiem po co te nerwy. Tez mam w rodzinie matke SJ oraz ciotki i kuzyni. Chodzilam rowniez na zebrania,ale to nie jest dla mnie. Owszem,z zewnatrz wyglada to jak nawiedzeni fanatycy,ale w srodku nie mialam takiego wrazenia. Po prostu kochaja Jehowe,wierza w biblie,maja nadzieje na to ze Bog usunie w koncu zlo z ziemi a ludzkosc powstanie z grobow i bedzie zyla wiecznie. Niech maja jakis tam cel w tym zbrukanym swiecie i wam nic do tego. Znam wiele malzenstw gdzie jeden jest katolikiem a drugi sj. I nie robia sobie piekla z tego powodu. Kochaja sie i szanuja. Autorowi chyba brakuje troche czegos ze tak negatywnie traktuje teraz zone. Na co ci to chlopie? Bije cie? Okrada? Tepi? Nie daje obiadu pod nos czy jak? Moj ojciec tez byl na poczatku przeciwny,ale zawsze stawalismy w obronie mamy i niczego nie zalowalam ze nie ma swiat,urodzin itp. Bo w sumie nigdy tego nie bylo z braku pieniedzy i nie mialam czego zalowac. Dajcie na luz. Przeciez nie robia niewiadomo co. Wiekszosc postow na temat SJ to stek bzdur. Ale nie bede sie rozpisywac bo udzielalam juz sie kiedys na kilku topikach. To tyle ode mnie. Dajcie na luz,krzywda wam sie tak naprawde zadna nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowejgra
Wielka Porazkaaa. krzywda sie nie dzieje? dziewczyno poczytaj o kobietach ktore sie tutaj wypowiadaly jakie pieklo zafundowala im ta sekta!!!! Pleciesz takie bzdury ze krew sie w czlowieku gotuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowejgra
A autor pisal wyraznie co sie zaczelo dziac z jego rodzina kiedy oni sie pojawili,wiec ja nie rozumiem tego czy ty czytac nie potrafisz ze tego nie zrozumialas,nie wiem...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×