Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość geloo.
Ci świadkowie Jechowy to jakieś DEBILE I ZŁODZIEJE! Chłopie, weź ich porządnie opierdziel i pogoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość est wiele mozliwosci
zas co do koscioła którego masz na mysli czyli katolickiego to juz zaczyna upadac i upadnie na dno całkowiecie a wtedy powtorzyzsz moje słowa zeby nie było głupich domnieman nie jestem swiadkiem Jehowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuiqwuqiwuqi
est wiele mozliwosci hahahahahaha ty glabie ze zrytym mozgiem uwierz ze nikt nigdy nie powtorzy twych marnych slow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co zaGlupie Pytanie
est wiele mozliwosci Jak kusza? A tak ze za wszelka cene probuja przekonac czlowieka zeby porzucil kosciol i przeszedl do ich sekty przy czym rozbijaja do tego rodziny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co zaGlupie Pytanie
Świadkowie potrafią doskonale manipulować człowiekiem, obrzydzając wszystko co katolickie, burząc podstawy wiary, a jednocześnie karmiąc fałszywymi naukami, wprowadzając przez to spustoszenie i zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość est wiele mozliwosci
bez swiadków wiem ze koscioł katolicki to sekta . nie musza oni mi tego mówic co to za ssyf i to własnie katole to kociacia wiara bo nie zajrza do Pisma sw tylko slepo wierza klerowi . nie znam swiadków , ale na tyle ile z nimi romzwaiłaem to nie skrytykowali katoli ani nie nalegali na cos podobnego . wiec nie rozumiem jakie kuszenia czy tym podobne . wy chyba nie myslicie tylko powtarzacie z ojca praojca i dziada ze oni sa fujjj. pomysl chciaz raz matole jeden z drugim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość est wiele mozliwosci
dlaczego nie krytykujecie innych wyznan tylko własnie ich ? przeciez jesli małzonek wstepuje w drogi innego koscioła zaburza rytm rodziny ale nie rozwala . a jesli pzrystapi do zielonoswiatkowców to tez bedzie fuujj ? przeciez oni tez " inaczej " wierza jak katolicy czyli wg was tez kłamia . skad w was tyle nienawisci do tych ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meczarkare
est wiele mozliwosci A moja matke naklaniali do tego by odeszla od ojca i co ty na to ? z pewnoscia powiesz ze to bzdury,ale niestety to sa fakty najprawdziwsze w swiecie !! Rozpieprzacze rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perkowianka
est wiele mozliwosci skad w was tyle nienawisci do tych ludzi ? Stad,ze to najbardziej zaklamane istoty stapajace po tym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzyło ci
do meczarkare jakos w to nie wierze ni kszty w Biblii jest tylko jedyny powód rozwodu a to cudzołostwo wiec nie wierze by zasugerowali rozwód nie majac podstwy biblijnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzyło ci
perkowianka rzucasz slowa na wiatr , pisz zargumentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla blaaaaaa
a czemu ludzie zywia taka nienawiscia do sj a na przyklad do innych wiar/sekt nie maja nic? bo ci sie narzucaja,sa strasznie natretni,pochlaniaja tych najslabszych,wrecz tylko czekaja na takich i wtedy atakuja.Sa koscioly otwarte,dajace czlowiekowi wybor,chcesz idziesz,nie chcesz-nie idziesz,nikt za wszelka cene nie bedzie ciebie tam ciagnal.druga sprawa jak zgrzeszysz,to zawsze mozesz pojsc do ksiedza i porozmawiac,kosciol nigdy przed ludzmi nie zamyka drzwi,a sj niestety to robia,wyrzucaja swoich wiernych jak smieci tylko dlatego ze nie maja zbyt silnej wiary.to jest wedlug was milosc do blizniego? hmm....warto sie zastanowic nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzyło ci
natrectwo - a głoszenie , chyba czegos nie pojmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzyło ci
Jezus i jego uczniowie tez chodzili i nauczali , Jezus kazał " robic " uczniow i dobra nowina maiał byc głoszona na całej ziemi ktos jescze głosi oprócz swiadków Jehowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzyło ci
nie wyrzucaja jak smieci tylko odsuwaja grzeszników na czas skruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PicNaWode
est wiele mozliwosci A jak usprawiedliwisz to,ze rodzicie mojego kolegi sie go wyrzekli tylko dlatego,ze odszedl od SJ bo poznal dziewczyne-katoliczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzyło ci
pogadanki z ksiedzem ? a kim jest ksiadz ? jeszcze wiekszym grzesznikiem niz ty czyli to chyba dobry adres by wyznac mu grzechy , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopololo
ulzyło ci a ja sie zgodze ze to natrectwo bo nie wystarczy im jak sie raz powie NIE.Kumasz?? N I E NIE NIE NIE !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzyło ci
15:09 [zgłoś do usunięcia] PicNaWode est wiele mozliwosci A jak usprawiedliwisz to,ze rodzicie mojego kolegi sie go wyrzekli tylko dlatego,ze odszedl od SJ bo poznal dziewczyne-katoliczke? a jak ty zareagujesz gdy katolik - np twój syn poznaje kobiete swiadka Jehowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzyło ci
lopopo mozesz sobie myslec co ci tam do głowy pzryjdzie , wisi mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzyło ci
wiesz co to znaczy pobierac sie w "Panu "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PicNaWode
Starał bym sie zeby zerwal te znajomosc,ale nigdy bym sie wlasnego dziecka nie wyrzekl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijkijkiju
ulzyło ci wez idz stad i juz lepiej nic nie pisz...nie osmieszaj sie.pedz do sali krolestwa z szatanem na czele skoro tak milujesz sj hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulzyło ci
15:17 [zgłoś do usunięcia] kijkijkiju ulzyło ci wez idz stad i juz lepiej nic nie pisz...nie osmieszaj sie.pedz do sali krolestwa z szatanem na czele skoro tak milujesz sj hahaha aha atak jest dobry gdy braki w mózdzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKatarzyna
Wolalabym zyc w biedzie,jesc suchy chleb,ale z to miec kochajaca sie rodzine.Rozumiem autora,moja znajoma przeżyła cos bardzo podobnego.Strońcie od tych ludzi,nie dajcie się zwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leośśka
Ja z nimi w ogole nie rozmawiam,poniewaz ludzie ci budza we mnie gniew...Nie reagujcie na nich,nie dajcie sie wciagnac w dyskusje bo wam zrobia taka sieczke z mozgu ze masakra,traktujcie ich jak powietrze i bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejludziskaaaaa
A czemu oni zawsze w parach chodza ? Hm moze dlatego,ze w pojedynke nie daliby rady ? Zawsze przeciez łatwiej we dwoch zaatakowac.Tak,tak...na pewno mam racje.Mam ? Czy nie mam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxMarlenkaxxx
Znam taka jedna babe co jest świadkiem,przyjaznila sie kiedys z moja mama.Jednak przyjazn ta sie skonczyla kiedy moja mama sie zoorientowala ze jej pseudo przyjaciolka ma chrapke na mojego ojca! Zawsze do nas przychodzila prawie z cyckami na wierzchu😠,ajj jakja tego babska nie trawilam,wiedzialam ze to falszywe jak pies,na szczescie moja mama przejrzala na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
Ci ludzie nie sa zli, oni sa niedouczeni na tyle, ze nie zdaja sobie sprawy z manipulacji. Zli sa ich przywodcy i tworcy tej religii. Z jakiegos powodu wpoili te niechec by ich dzieci szly na studia, prawda? Moi tesciowie sa SJ i nigdy nie doswiadczylam prob nawracania, sa dobrymi ludzmi i otwartymi jak na SJ tylko mi ich szkoda, bo sa niesamowicie naiwni. Ja bylam katoliczka (nie jestem od 6 lat), moj maz sie odlaczyl od SJ w wieku 16 lat i zyjemy sobie w zgodzie i milosci, bo zadne glupie religijne przesady sie nas nie trzymaja. Mielismy brac slub koscielny, mialam wrocic na lono religii katolickiej ale gdy dowiedzialam sie, ze kobieta, ktora popelni morderstwo (tak nazywam aborcje dla kaprysu) bedzie mogla przyjac komunie sw jesli tylko powie, ze zaluje, a ja po slubie cywilnym nie, to mnie szlag trafil i zrozumialam jak duzo zaklamania jest w kazdej religii. Religie nie sa dla wierzacych. Religie sa dla ludzi z wladza, ktorzy chca kontrolowac cale narody w taki sposob, aby ludzie nie zdawali sobie z tego sprawy. Nie kloccie sie miedzy soba, bo to tak jakby slepy prowadzil gluchego. U nas zycie rodzinne zaczelo kwitnac jak tylko pozbylismy sie wszelkich sladow religii. Wszyscy jestescie manipulowani przez zlych ludzi, ktorych celem jest albo wladza albo kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×