Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość duuupajaśka
treacle co mnie to obchodzi czy oni sobie z tego zdaja sprwe,czy nie? sa sj wiec tkwia w tym i chyba kurde powinni sie zainteresowac swoimi korzeniami nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINIAINNIA
A mi matka wiecznie powtarza,ze dzieci bez Boga nie wychowam i to tylko dlatego,ze do kosciola nie chodze.Wierze w Boga ale nie naleze do zadnej religi,czy to cos zlego? Ciagle slysze ze wierzyc w Boga a nie chodzic do kosciola,to tak jakby mowic ze lubi sie naukę,a nie chodzi do szkoly.Mam jej serdecznie dosc,nie pozwoli mi zyc wlasnym zyciem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINIAINNIA
Jak mój mały synek cos w szkole przeskrobie,albo zle sie odezwie,to od razu rzuca tekstem "Bez Boga dziecim nie wychowasz" Jak to slysze,to dostaje bialej goraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
bo wiesz Jezus jest miłosierny słowa Jezusa do Faustyny Napisz: Jestem święty po trzykroć i brzydzę się najmniejszym grzechem. Nie mogę kochać duszy, którą plami grzech, ale kiedy żałuje, to nie ma granicy dla mojej hojności, jaką mam ku niej. Miłosierdzie moje ogarnia ją i usprawiedliwia. Miłosierdziem swoim ścigam grzeszników na wszystkich drogach ich i raduje się serce moje, gdy oni wracają do mnie. Zapominam o goryczach, którymi poili serce moje, a cieszę się z ich powrotu. Powiedz grzesznikom, że żaden nie ujdzie ręki mojej. Jeżeli uciekają przed miłosiernym sercem moim, wpadną w sprawiedliwe ręce moje. Powiedz grzesznikom, że zawsze czekam na nich, wsłuchuję się w tętno ich serca, kiedy uderzy dla mnie. Napisz, że przemawiam do nich przez wyrzuty sumienia, przez niepowodzenie i cierpienia, przez burze i pioruny, przemawiam przez głos Kościoła, a jeżeli udaremnią wszystkie łaski moje, poczynam się gniewać na nich, zostawiając ich samym sobie i daję im, czego pragną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie w dzieciństwie i wczesnej młodości do szału doprowadzało jak mama mówiła ,że " bez Boga ani do proga " :) Ale teraz wiem jak wielka jest w tym powiedzeniu mądrość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
KINIAINNA To jest wlasnie to o czym mowie: manipulacja uczuciami! Mnie tez probowalii 'nawrocic', to im powiedzialam, albo mnie akceptujecie taka, jaka jestem albo prowadzimy oddzielne zycia i mozesz podziekowac KK za utrate corki. Ja nikomu nie narzucam mojego swiatopogladu! Dziwne, ze znaczna wiekszosc naukowcow i ludzi logiczie myslacych to ateisci...mowi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
KINIAINNIA maż mądre dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiem tez jak zakłamamy jest koscioł zielonoswiatkowców wiec do swiadków Jehowy to im daleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
duupajaska Historia SJ jest zafalszowana i gdyby nawet chcieli sie dowiedziec wiecej o korzeniach, to nie beda to fakty, a bajeczki, poza tym nie moga czytac publikacji o SJ nie bedacych publikacjami SJ wiec nigdy nie dowiedza sie prawdy. Jesli im to powiesz w twarz, to ci powiedza, ze jestes sluga szatana. I tu masz XXI wiek...logika to narzedzie szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
prawda boli Powaznie nie dostrzegasz tu szantazu emocjonalnego i manipulacji malym dzieckiem? czy tylko sobie jaja robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINIAINNIA
licencja Sa ludzie ktorzy codziennie lataja do kosciola,a ich zycie jest g... warte.Bog jest wszedzie...nie tylko w kosciele,takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg jest wszedzie ale nie wszystkich wysłuchuje , nie kazdy ma otwarta droge , sam sobie ja blokuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
tzn masz na mysli czasy apostolskie w 1870 roku w Pennsylwanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - jak widzę mój wierny pies - podszyw już tu jest :) to jest " icencja " i nie biorę odpowiedzialności za to co to dziecko wypisuje :) różnica w stopce - dla mnie wprawnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINIAINNIA
Iicencja Bog nie wszystkich wysluchuje? Ale bredzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bóg wysłuchuje tylko zielonoswatkowców . Mylisz z e zasługujesz na to by cie wysłuchał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
zapewne trzeba byc tym zyjacym 'w prawdzie' zeby cie wysluchal, tak licencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINIAINNIA
Iicencja bawi Cie to podszywanie? Hehe alez Ty plytka/i musisz byc,bye:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak treacle wyłacznie , tylko zielonoswtakowcy to wybrancy boga i tylko on ich wysłuchuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treacle
ok przepraszam, zauwazylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie zaraz osram przez te podszywy - gim - gówno , jak ja musze sie wam tłumaczyc ! jak ja musze lizac wam odbyty byscie mi uwierzyli , nie daje sobie rady z podszywami ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszam juz od ponad miesiaca by podszywy usuneli i nic ! nie daje sobie z nimi rady pomimo ciaglełgo donosicielstwa :p mój bóg mi w tym nie pomaga :P ' chyba sie pochlastam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lata za mna jak kot z pecherzem - bo biedne dziecko tylko na tyle stać . przedetm jeszcze bez przerwy bredziła o analu ale ja jeden gościu popędził i rozszyfrował .że sie jako " profesjonalistka " tu reklamuje :) najlepiej ja olewać - to sie męczy , bo w kółko pisze o tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuję się przenieść do nowej szkoły. Z LO do Technikum. Czy dobrze robię ? Będzie tam też chodził mój chłopak. Nie, że idę tam ze wzgledu na Niego,czy coś. Jednakże, obawiam sie, że przez to może sie między nami coś zespuć. CHociaż teraz i tak całe dnie i noce spędzamy ze sobą, ale nie wiem. Co o tym sądzicie ? Macie jakieś takie przygody za sobą ? Błagam, pomóżcie ! ; ) tam , w środku jestem jeszcze małą dziewczynką. tą , co biega boso po ulicy , śmieje się goniąc motyle , przykleja nos do wystawowej szyby , wypatrujac ulubionych cukierków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:37 [zgłoś do usunięcia] licencja jak widze niektóre tematy sa pokasowane - czyli jednak ktoś z moderatorów pracuje . ponawiam wieć prośbę o zablokowanie podszywacza mojego niku - bo nic mądrego nie pisze , a tylko prowokuje wulgarne zachowania . http://szukajacboga.jesus.net/?/1/miosny-list -od-ojca.html zielonoswiatkowcy uwiebiaja donosic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chwalmy pastorów koscioła zielonoswiatkowego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie radze sobie , nie radze dobie zpodszywem , jestem zrozpaczona :P biore juz leki uspokajajace ! pastor pomaga mi zasnąc i codziennie pzrychodzi mnie przed snem przytulic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×