Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waldi_1

kto lubi waldiego i jego tematy?

Polecane posty

Gość fiooonaaaa
ja nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm ,jggggggggg
wszystko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tu wklejamy zdjecia lasek przy ktorych sie masturbujemy" to jeden z nich. waldi lansuje pelne kobiece ksztalty, piersi minimum rozmiaru C, A i B to nieakceptowalne rodzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deflorator od niechcenia
kolejny gówniany celebryta. :O nie wiem kto kupuje tą mieszankę temperamentu chłopca znad Wisły połączaną z efektywnością produkcji chińskiej populacji, ale mnie to nie porywa :O Tak jak ilość a nie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię te twoje prowokacje. Chociaż mam gdzie napisać. Wyimaginowane "c" jest przecież lepsze od wyimaginowanego "a/b" czyż nie waldi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja, ja tez Cie lubie, bo lubie wyuzdane laski, z ktorymi mozna rozmawiac wprost o wszystkim. :D Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja taka nieśmiała trochę. Na szczęście mój Pan nieśmiałością nie grzeszy więc się uzupełniamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w lozku tez jestes niesmiala? bo moja na poczatku byla, nawet od tylu nie chciala, bo to "nie po bozemu", ale szybko ją przekonalem ;) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi fantasto jeden... Książkę jakąś napisz. Talentu twórczego ci nie brakuje, ani wyobraźni. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja, a podczas ruchania zawodzisz ostro, tak że sąsiedzi słyszą czy raczej starasz sie to robic w miare cicho? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twoj kochanek też jęczy? Bo faceci rzadko wydają z siebie odgłosy podczas ruchania, jedynie podczas orgazmu i wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem. Koncentruje się raczej na sobie i na niego nie zwracam uwagi :classic_cool: :D :p ;) Raz pamiętam, że było: wow, so tight, prefect :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się przypomni to ćwiczę :p Taka już się urodziłam dziewiczo ciasna :classic_cool: :D :p ;) A tak serio to miałam wtedy w tyłku gruby korek analny, więc siłą rzeczy cipka była ciasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morrreno
WALDI JESTES ZBOCZENCEM I DO TEGO PODNIECASZ SIE TYM, CO ODPISUJA INNI NA TWOJE ZALOZONE TEMATY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja, a gdzie sie kupuje takie korki analne? Moze swojej pannie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! ciekawe juk urodzona suka zajmuje się zwykłymi obowiązkami domowymi :) idzie do sklepu po chleb i co? mówi- daj mi bochenek chleba szmato, a potem pokazuje cipkę? urodzona suka może mi odpowie na to pytanie? bo ja nie urodzona pseudo suka nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verita santa re, odstosunkuj sie ode mnie i od Perwersji. Nie jest suka. Po prostu lubi seks. Moja tez lubi jak ja rucham bez opamietania. Kazda laska o tym marzy, nawet najwieksza cnotka-kujonica w okularach, zeby ją zapiął ostro od tylca prawdziwy men, czyli ostry i szorstki w obyciu. laski po prostu to lubia i lubia takich pewnych siebie facetow. wyglad jest na drugim miejscu (wiem to z autopsji) - najwazniejsze jest wyuzdane zachowanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×