Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taaka_ciekawska__

do kobiet ktore siedza na L4 w ciazy - co robicie calymi dniami?

Polecane posty

Gość taaka_ciekawska__

nie nudzi Wam sie ? jak zabijacie wolny czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda jestem na macierzynskim (uk) ogladam tv,jezdze na zakupy w ciagu dnia zamiast weekendow, ,nadrobilam w czytaniu, testuje nowe przepisy, i czesciej sprzatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczkowadziewczyna
ja pisałam pracę dyplomową. No i wyszło tak że obroniłam się w pt, sb-ndz się cieszyłam, a w pn trafiłam do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaziizaazi
Nudzę się... Pogoda nie sprzyja niczemu, mieszkam nad morzem w małej miejscowości więc nie ma tu co robić. Na początku ciąży miałam plamienie, leżałam w szpitalu, więc moja ciąża była zagrożona. Ale już od dawna jest dobrze. Teraz jestem w 15 tc i najchętniej poszłabym do pracy bo czuję się fizycznie dobrze, a psychicznie do niczego niepotrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym tygodniu byłam od wtorku na zwolnieniu. Wypoczełam, wyspałam się, trochę posprzatałam. W poniedziałek wracam do pracy. Nie wyobrażam sobie długiego siedzenia na zwolnieniu- zwariowałabym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na zwolnieniu od poczatku pazdziernika - odpoczywam, wysypiam sie :) Nie nudzi mi sie. Robie co chce :D Na zwolnieniu beda do konca ciazy a teraz jestem w 23 t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Li-setka
Aniulcia - nie wstyd ci?? pracować nie możesz bo zaciążyłaś ale sprzątanie w domu jakoś nie szkodzi twojej ciąży? A współpracownicy zasuwają za ciebie? I dziwić się że potem pracodawcy nie chcą takich jak ty widzieć...K... ciąża to nie choroba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuste pasożyty z was
nic dziwnego że jest tyle samotnych matek jak się facet napatrzy na takie obiboki które jak tylko mogą to uciekają z pracy a potem nie chcą za szybko do niej wracać tylko pasożytują na nim to nie dziwię się, że facet wybiera alimenty niż utrzymywanie leniwego wieloryba :o taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Ci się nudzi, możesz: - pouczyć się jakiegoś języka obcego, - pomedytować, - kupić jakąś ciekawą książkę o dzieciach i poczytać, - powypełniać ankiety w internecie za pieniążki (marne, ale skoro i tak się nudzisz), - ugotować coś fajnego, np zapiekankę z makaronem i różnymi typami serów, z mięskiem mielonym i brokułami, zalaną sosem pomidorowym, pycha.. - nauczyć się szyć i spróbować uszyć coś dla siebie albo maleństwa, - zaplanować jakieś wyjście z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr...........
"... - pouczyć się jakiegoś języka obcego, - pomedytować, - kupić jakąś ciekawą książkę o dzieciach i poczytać, - powypełniać ankiety w internecie za pieniążki (marne, ale skoro i tak się nudzisz), - ugotować coś fajnego, np zapiekankę z makaronem i różnymi typami serów, z mięskiem mielonym i brokułami, zalaną sosem pomidorowym, pycha.. - nauczyć się szyć i spróbować uszyć coś dla siebie albo maleństwa, - zaplanować jakieś wyjście z mężem..." Hehe, posmialam sie troche przed snem ;) :D :D Przeciez dla 99/100 kafeteryjnych przyszlych mamus jest tylko jeden DOBRY sposob na spedzenia dnia w domu : spanie do poludnia, pozniej kafeteria przemieszana z 3-4 serialami i Allegro, a jak partner z pracy wraca to trzeba mu jeszcze troche nad uchem potruc, jak to sie zle nie czuje, jak strasznie zmeczona jest, jak ta glupia Halina znow jej humor zepsula, ze nie porafi sie zdecydowac czy kupic kocyk w rozowe misie czy zajaczki i na koniec ze nikt ja tak naprawde nie rozumie :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamaa25
ja jestem od niedawna mamą i co moge wam polecić to czytajcie i czytajcie - wszystko o dzieciach - ja zrobiłam ten błąd i myślałam że samo przyjdzie wszystko - miejcie już obeznanie co na kolke a co na kupki złe , o karmieniu itd - czytajcie jaką kąpać itd - to się wam teraz wydaje banalne itd ale ja rodziłam w krakowie i nikt mi niepokazał co i jak mam robić - a z małym niema czasu ani siły potem siedzieć w necie i czytać - i dobrze skompletujcie wyprawkę - przemyślcie jakie butelki, laktator itd - i odpoczywajcie ile wlezie bo potem już tak kolorowo niebędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 35 tyg. ciąży, jestem na zwolnieniu od 2 tyg., ale całymi dniami mam coś do zrobienia . Kompletuje wyprawkę dla małej, ogarniam remont, robię miejsca w szafach, gruntowne porządki, gotuje, robie zakupy, chodze na spacery, przytulam kota ;) i szczerze to czas mam wypelniony na maxa :) aż czasem brak mi go, a w wolnych chwilach spie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet jak nic nie robię to w duchu nie czuję nudy. Przecież jest tyle spraw i problemów w życiu że życia nie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę leżeć plackiem. Zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY sie nie nudzilam na L4, rano wsiadalam w autobus i jezdzilam sobie po Warszawie, chodzilam gdzie chcialam, Empiki, sklepy, galerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.15, innymi słowy nie powinnaś być na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:18 na szczęście nie tobie to oceniać a mojemu lekarzowi który słusznie stwierdził że środowisko mojej pracy naraża mnie na zbyt wielkie ryzyko (pracowałam z dziećmi, wieczne choroby, sezon zimowy, jedna chorobę nawrt złapałam bo była tam epidemia). Jak dają L4 to się bierze :) o nic nie musiałam prosić :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W galeriach rzeczywiście nie ma chorób. Sory, ale siedzenie na l4 i jeżdżenie codzjak napisałas po sklepach i galeriach to jest jednak nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robie autorko? :-) siedze :-) pozdrawiam z wysokosci mojego siedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też siedzę i czasami jadę sobie do galerii handlowej. I tak już pięć miesięcy zleciało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet jak nic nie robię to w duchu nie czuję nudy. Przecież jest tyle spraw i problemów w życiu że życia nie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cjana

Mamusie 2019, 2020 - podbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna

Jak ma się starsze dzieci to człowiek nigdy się nie nudzi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafe

Na kafe siedzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie rzygam to pisze prace magisterska, oglądam filmy na netflix ie, czytam, zajrzę na kafe, robię obiad dla Męża, posprzątam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak to co robią? siedzą całymi dniami i wypisują głupoty na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×