Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostatni_romantyk

Sympatyczna KOBIETO - porozmawiaj ze mna!!!

Polecane posty

Za drogooo Walczak! Nie kupisz ty , kupi kto inny,,,,,,Wiecie dobrze ze jak ja nie kupie to bedzie stalo jak stoi !!! Po co wam zwyczajna ? w Pewexie mozecie sobie kupic szynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))))))))))))))))))))))))
czyżby tą miłością była Kropeczka... ;) mam nadzieje :) cały dził uczuciowy Wam kobicuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. :) Czytałam któregoś dnia, że słuchasz Mozarta. Dziś też coś Ci gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))))))))))))))))))))))))
no bez przesady ;) narazie trzymam kciuki żebyście sie spoktali :classic_cool: a co bedzie dalej to już Wy sami zobaczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decydujace starcie Kropeczko ,..................... Sa pytania na ktore nie da sie odpowiedziec.- Prosze Pana nie ma takich pytan. Na kazde pytanie mozna odpowiedziec : TAK , NIE lub NIE WIEM ! - taaak ??? a jesli sie pana spytam czy pan juz przestal brac lapowki ????? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie romantyk i kropeczka czemu nie chociaż nie sądzę aby tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę zadać jeszcze jedno pytanie. :) Czemu "ostatni"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbym tak chcial kropeczke jedynie do kina zaprosic aby kontynuowac nasza pasje ??? ciekawe czy by sie dala namowic ! ? :)....kawa i ciacho po kinie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, jeśli mogę mieć do Ciebie prośbę to zmień nicka. :) Aniś Ty mój, ani mąż. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmieniaj nicków, to nie będę przy każdym Twoim nowym, pisała, że jsteś Duchem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Panie Ostatni Romantyku, pewnie jest tak jak piszesz. Trafiasz na ludzi dla których "szkiełko i oko" jest ważniejsze. Ale sądzę, że nie jest aż tak źle. Romantycy są na świecie w ilościach dosyć sporych. Może codzienność ich przygniata i nie pozwala rozwijać skrzydeł. Ale popatrz tak uważniej. :) Są obok Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu - bo tak. :) Mam taką skazę na charakterze. :) Wrzucam papierki po cukierkach do kosza na śmieci a jak widzę Twoje wpisy z nowym nickiem, to piszę, że to Ty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee , oczywiscie zartowalem . ja jestem facetem twardo stojacym na ziemi i oczywiscie romantykiem ktorego na swiecie tylko 2 rzeczy potrafia wzruszyc do lez ! 1. piekna muzyka , 2. cierpienie zwierzat......ale w takich warunkach jak mowisz ze jestes romantyk to zaraz zrobia z ciebie pedzia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra juz jestem bo widzę ,że tu coś knujecie za moimi plecami :) Romantyku tak się składa,że 07 tez uwielbiam,a Jaszczuka wprost kocham he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×