Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostatni_romantyk

Sympatyczna KOBIETO - porozmawiaj ze mna!!!

Polecane posty

Gość Aagnieeszka
fajnie Was znowu spotkac w sieci:) troche i sie literki poprzestawialy w nicku,ale niestety komputer nie zapamietal jakie bylo poprzednio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieeszkaa
jak poczatek tygodnia? w Gdansku sniegu po pas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poróżni - ja mogę odwzajemnić powitanie, co więcej ułatwię Ci sprawę i dam pole do manewru ładnie się żegnając No to adieu all! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 78
hejka w próżni jak zakupy udałysię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 78
Agnieszka daj spokój ten śnieg i zaspy mnie wykończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak działają ludzkie uczucia? czemu nie mozemy byc obojetni dla tych którzy dla nas sa obojetni a kochac tych którzy nas kochają? czemu wszystko tak sie komplikuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieeszkaa
Anno78 czyzby tez trojmiasto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzika różo gdyby tak było ,jak piszesz ,życie byłoby zbyt piękne , nikt by się nie starał i nie doceniał tego co ma.:) Romantyku ,to staraj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 78
teraz Żuławy wcześniej Gdańsk, ale dziś miałam tą przyjemność i jechałam autem do Gdańska porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to juzjest rozyczko ze przewaznie zakochujemy sie w tych , dla ktorych jestesmy obojetni a obojetni jestesmy dla tych ktorzy nas kochaja ...NIESTETY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 78
przewaznie zakoch*jemy sie w tych , dla ktorych jestesmy obojetni a obojetni jestesmy dla tych ktorzy nas kochaja ...NIESTETY Słusznie to ująłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W prózni
Anna 78 kiepsko u mnie, nic nie kupiłam. Podpowiedz coś, moje pomysły już się wyczerpały :( Wrzosik skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieeszkaa
zyciowy temat sie nawinal widze.....ehh serce nie sluga,najgorsza jest niepewnosc,niepewnosc uczuc drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niepewnoscwłasnych uczuc tez jest strasznak. ktos jest najwazniejszy a za chwile juz mniej imniej czy to znaczy ,ze jestesmy zli? mozna w takich kategoriach oceniac czyjas zmiennosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 78
wrzosik Wy tam macie piękne lasy i jeziora kiedyś byłam na wczasach na mazurach W próżni a ja liczyłam że to ty mi coś podpowiesz ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieeszkaa
obecnie uwazam,ze uuczucie to malo ,musi byc to n iesamowite glebokie porozumienie u obojga ludzi,cos co sprawia,ze czujemy sie bratnimi duszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W prózni
Najgorsza jest nie niepewność uczuć drugiej osoby, a 100% pewność (która nas gubi ) bo trwa chwilę !!!!!!!!!!!! mnie to zgubiło niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzika różo, człowiek jest istotą bardzo skomplikowaną i nie wszystko da się wytłumaczyć:) nie na wszystkie pytania są odpowiedzi,można tylko przypuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×