Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

No ja juz po wizycie u lekarza.Lekarz sprawdził na papierku i infekcji już nie mam,ale lekarz wykrył krew w moczu:(wysłał próbke do analizy.Kurde i znowu coś.mam nadzieje ze to nic groznego.Za 2 tyg mam wizyte u położnej wiec może już wyniki będą i sie wszystkiego dowiem. A od dłuższego czasu mecze sie z łokciem tenisisty,mialam juz 2 blokady,które pomagały tylko na chwilke.No i teraz znowu wrócilo.A że jestem w ciązy to nic nie moga zrobić.Przykładać lód i tyle,bo nawet leków oprócz paracetamolu brać nie moge;/no i kazal oszczęszać ręke wiec kolejne 2 tyg chorobowego.i to wszystko przez tą głupią prace;/A najgorsze bedzie jak sie mały urodzi i zaczne go nosić. ehh szkoda słów;/wiecznie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłustego i słodkiego czwartku zycze wszystkim mamaom :). Ja narazie sie wyłamuje,bo jeszcze paczka nie jadłam.. :P Tez miałam jakąs niespokojna noc,strasznie ciezko mi sie oddychało,i dzidzius jakis strasznie spokojny ale mnie uciskał swoim ciezarkiem.. mysle o pakowaniu tej nieszczesnej torby do szpitala,bo potem w pospiechu czy bólu moge czegos zapomniec :(. U nas sliczna pogoda,troche sprzatam od rana :P o dziwo! i kusi zeby na spaerek sie udac :) przez park,żonkile kwitna,krokusy :D cuuudo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o ta stronke haczewski ... to mi sie sprawdzila w mojej pierwszej ciazy i teraz tez tez sie sprawdza, z usg mam roznice 2 dni tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pogoda dopisuje,w nocy byl przymrozek ale za to teraz sloneczko super grzeje,szkoda ze w pracy musze siedziec.choc tyke ze na przerwie posiedzialam w sloneczku.ah przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj prawdziwą wiosne poczuliśmy i ognisko zrobiliśmy. Mieliśmy sporo śmieci (czyt. gałęzie i krzaki), które leżały na stercie całą zime. Ale pieknie było wczoraj, i ziemniaczki wrzuciliśmy. Sezon otwarty jednym słowem :D A dzisiaj faktycznie zimno i u nas pochmurno, ale weekend ma być ładny. Koszmary podobno sa normalne w ciązy i wiele kobiet je ma. Nie są na pewno prorocze wiec się nie martw. Ja od czasu do czasu tez mam jakies. Mysle, ze to nasze obawy i najgorsze strachy wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanko ja uwielbiam zapach ogniska... siana :D brakuje mi tego tutaj :).dlatego wierze,ze mielisce naprawde udany wieczorek.. korzystaj ile możesz z takich przyjemnosci :) i niech Ci wyjdzie na zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po wizycie, polozna powiedziala ze na uslyszenie serducha jest za wczesnie ( 17 tyg i 2 dni ) ale dla pewnosci sprawdzila i po kilku minutkach uslyszelimy malutkie serduszko :) az sie wzruszylam :) Wracajac kupilismy paczki do tego wypilismy cappuccino, zjadlam ich tyle ze ledwo sie ruszam:) moj synek poprobowal kazdego po troche :) Ale mi ochoty na ognisko narobilas :) jak ja bym zjadla taka kielbaske i ziemniaczki mniam :) Jak tylko sie ociepli to tez zrobimy sobie wypad nad jezioro i ognicho rozpalimy :) Teraz pozostaje mi juz tylko odliczac do 15 marca na usg i modlic sie zeby bylo plec widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super sprawa z tym ogniskiem,chetnie bym zjadla takich ziemniakow pycha,smak z dziecinstwa :) a ja dzis na obiadek mam kefir z ziemniakami i jajkiem sadzonym-taki mam smak na to ze masakra,a na deser paczki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka Ja chyba oddam do mothrcare ten detektor i sprawie sobie taki jak ma polozna :) Kupie sobie uzywany, nowy jest troszke za drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina dzieki z link, powiedziałam męzusiowi, że chce na dzień kobiet taki prezent:) chciałam kupić w argosie ale to jest ten sam co mothercare wiec chyba nie ma sensu, a to będzie prawdziwy uspokającz dla mnie znając przecież wartosci prawidłowe, przy wartosciach zanizonych lub podwyższonych nie będę siedziała z załozonymi rękoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi takim detektorem położne 2 razy dziennie w szpitalu sprawdzały tętno dziecka i wspisywały na karte, bo taki miały obowiązek a to był 14 tydzień i tętno było słychac znakomicie, więc ja sobie nie dam wmówić jak mi położna za 2 tyg na wizycie powie, że jeszcze nie ma sensu badać bo można nie usłyszeć, pokażę jej wtedy wpisane tętno z detektora na karcie ciąży w 14 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 marca mam scan szyjki macicy sprawdzające jej długośc i jak trzyma szew ale lekarz zanim najedzie na szyjkę, patrzy na maleńswo najpierw przez chwilke, to tez mi się uda podpatrzeć:) Wczoraj ledwo zasnęłam, miałam kłucia w okolicy żeber,gdzieś pod piersiami, myslałam, że od wątroby, ale miałam robioną morfologię i próby watrobowe i wszystko było ok, nie mogłam zasnąć taki ból, dopiero pół h po nospie ból zaczał schodzić i ok 2 zasnęłam. A dzisiaj obudziłam się z większym brzuchem, czyli typowy ból rozciągający macice, ale nie pamiętam, żeby był tak dotkliwy w poprzednich ciążach, teraz pokuwa mnie z każdej strony Mam teraz cały czas ochotę na pomidory, smakują mi w każdej postać, a nigdy ich nie lubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays, dobrze ze juz lepiej :) co do pomidorow to ja je uwielbiam ogolnie ale np. ser bialy to jadlam raz na sto lat a teraz wcinam normalnie jak glupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś też mam smaka na pomidorki, nawet sobie naszykowałam jednego do zjedzenia w całości posypujac solą. Mmm... pychotka. Jak prosto z krzaczka. Mnie położna powiedziała w 17 tyg., że bardzo szybko znalazła serduszko, ale czasami na tym etapie ciązy jest trudniej wyszukać. Najważniejsze, że słyszałaś bicie serduszka, wiem jaka to ulga i radość, jak ktoś nie dowierza we własne szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, ja juz się pożegnałam ze wszystkimi w pracy, ostatnie 2 godziny prawie nic nie robiłam :) teraz będę się na dzień przestawiać, i będe mogła częściej z wami siedzieć na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays - Te detektory pokazuja serducho juz od 10 tyg :) Ja jutro jade do mothercare oddac tamten, ciekawe czy go przyjma :( bo juz chyba miesiac minal od zakupu. Zaluje ze wczesniej opini w necie nie poczytalam bo sa same negatywne :( Jakos tak sie napalilam na niego a teraz zaluje.... Ktoras z dziewczyn na forum pisala ze taki ma i w 30 ktoryms tyg ledwo slyszy :( chyba Różyczka, ale nie pamietam. Ninka ty trafilas na jakis super egzemplasz ze juz na nim slyszysz serduszko dziecka :) Te z wyswietlaczem na aukcjach koncza sie w granicach 35 funtow :) A co do pomidorow to ja tez je poprostu pochlaniam w kazdej postaci :) wczesniej kupowalam sporadycznie tylko... Tak samo owoce a wszczegolnosci sliwki nektarynki i pomarancze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Kasztaanka ale mi narobiłaś ochoty z tym ogniskiem,ziemniaczkami pieczonymi,kiełbaski z musztardą,hmmmm itd.Aż poczułam zapach dymu :-D No ja raczej nie mogę zrobić ogniska z (prawie) centrum miasta...pozostaje mi tylko grillowanie ;-) Ankasoton ja na poczatku ciąży też cały czas pochłaniałam pomidorki...najbardziej te malutkie cherry pomidorki,pychaaa, a teraz przerzuciłam się na twarozek ze szczypiorkiem mniam!!!! No i góry owoców!!! Ewelina no ja nie wiem co jest nie tak z twoim urządzeniem...mówię szczerze że ja słucham często z mężem i synkiem serduszka dzidzi jak leżę i wciągam brzuch,tylko że wtedy fika nóżkami i wali mi w to urządzonko,heee Nie wiem ja jestem zadowolona :-D Moja kumpela powiedziała,że kto nie wyczuwa wcześniej ruchów,kopnięć maluszka to tak szybko nie wychwyci bicia serca.Nie wiem ile w tym prawdy,bo ona b.wcześnie czuła dzidzię a ja też dość wcześnie czułam trzepanie skrzydeł motylka ;-) Jeśli okaze się że będziesz mogła oddać ten to będzie super...jeśli masz paragon.Jesli kupisz ten następny o którym piszesz to zobaczysz czy jest taki dobry...ale powinien być, jeśli go położne używają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:) Ja jakos na pomidory nie mam ochoty.Kilka razy zjadłam na kanapce i potem było mi niedobrze,może małemu nie smakowały,bo mój wogóle nie je pomidorów.Ale jednego dnia wziela mnie taka ochota na pomidory szklarniowe,że masakra.na następny dzień kupiłam i wsunełam całe opakowanie.To była taka moja pierwsza zachcianka. Ja usłyszałam pierwszy raz bicie serduszka w 16 tyg u położnej.I co wizyte słuchamy:)Nie wiem jak to sie ma do ruchów.Ja je poczułam pierwszy raz w 17 tyg. Ojj ja juz też bym zjadła kiełbaske z grilla:)mniam.... Musze dzisiaj jechac do zakłądu zawieśc forme MAT B1 i kolejne zwolnienie.Kurde i znowu sie tłumaczyć dlaczego mam zwolnienie.Niedojrze że tego schorzenia nabawiłam sie w pracy to jeszcze mają z tym problemy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. dzis znowu mialam koszmar, o morderstwie przez laleczke chuky,ktora zabija jakies dziecko i wsadzila je do naszego auta i w bagazniku byla wielka mokra plama czerwonej krwi, ja z mezem jechalismy tym autem niczego nieswiadomi i policja nas zlapala ale od razu wiedzieli ze to ta lalka ktora ukryla sie w aucie.zlapali ja i kroili na kawalki ja tez na takie bardzo drobne a potem je spalalismy, boze jak ja sie teraz boje o dzidzie a tym bardziej ze jestem juz w 21tc i nadal nie odczuwam ruchow. chyba ze te lekkie klucia to to?ale chyba je sobie wmawiam.ja chyba zwariuje do wtorku bo wtedy mam scan polowkowy,boje sie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ewa może ty oglądasz horrory i dlatego masz tak koszmarne sny... Boshe nie opowiadaj bo nam się te paskudztwo przyśni! Za dużo myślisz może o czymś złym i to odbija się na snach...Zacznij może tuz przed snem myśleć pozytywnie i z uśmiechem na ustach... Jeśli tak się boisz i dzidziusia i nie odczuwasz ruchów to zgłoś to może do gp.A może idz prywatnie na scan żeby zobaczyć czy z maleństwem wszystko wsio,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ogladam zadnych horrorow,ale faktycznie intensywnie mysle o dzidzi czy wszystko jest ok, do gp nie moge pujsc wczesniej jak we wtorek bo nie ma poloznej, a na prywatne usg niestety nie bardzo mnie teraz stac bo to koszt 100 eh usg w szpitalu mam na wtorek,u poloznej bylam 2 tyg.temu i slyszalam bicie serduszka ale i tak sie boje,moze powinnam kupic to urzadzenie do sluchania bicia serduszka, jak ono sie nazywa po ang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka a to ja tez mam tak jak Ty, oprocz pomidorkow, sera wcinam mase owockow - wczesniej sporadycznie. Jablko jak zjadlam jedno na miesiac to byl sukces :) Tak ze moj sposob zywienia zmienil sie strasznie.. Z reguly uwielbiam miesko, a teraz krece na nie nosem... w co mi strasznie trudno uwierzyc :) Kurcze chyba musze sie przespac... jakos mnie muli kolo poludnia :) Zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa_84 - Wpisz na wyszukiwarce na ebayu doppler ( profesjonalne ) lub listening hearts ( to sa te zwykle ) :) Moim zdaniem nie masz sie czym stresowac ale wlasnie w takich momentach taki doppler to swietna sprawa :) Do wtorku juz tylko kilka dni i zobaczysz swojego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak ja mialam wizyte z polozna to mi powiedziala ze nastepnym razem jak przyjde w 16stym tygodniu bedziemy sluchac bicia serduszka, wiec to dziwne ze inna polozna stwierdzila ze w 17stym tyg jest za wczesnie. Jakas dziwna ta polozna. Ja nie kupuje tego detektora, tylko sie bede nie potrzebnie stresowac, staram sie myslec pozytywnie i choc nie zawsze sie to udaje, hmm, dzis zaczelam 16sty tydzien no to juz jest mniejsze ryzyko ze bedzie cos nie tak wiec musze byc dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka, ja w końcu jeszcze nie kupiłam tego sprzeciku do słuchania serduszka ale moja przyjaciółka tez ma ten z mother care i jest już zadowolona. Nic nie słyszała bo miała zle przewodzacy zel( chyba stary kupiła) i potem zanim wpadła na pomysł ze to zel a nie aparat to rozmawiała z innymi kobitkami, a tamte wszystkie slyszaly serduszko od 15 tygodnia ale nie na każdym zelu(-: ale nie ma sie co wkurzac- pozdrowionka dla Was dziewczynki(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj rano polozylam sie na plecach i czekalam i wkoncu poczulam to pukanie - jestem taka szczesliwa - :) to bylo suuper juz tak bardzo sie nie stresuje i dziswiejszej nocy mialam przyjemny sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×