Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Gosia dziewczyny maja racje , jedz na emergency,ja tez juz bylam 2 razy bo ruchow nie czulam,a tem wiesniak doktor mowi,no juz drugi raz Cie tu widze ,a co bedzie jak jutro znow ruchow nie poczujesz?a ja na to-znow przyjade!!!!glupia mine wiesniak zrobil,a co on mysli?!ubezpieczenie placimy?to wymagamy!to nie to co przed unia!!! jedz Gosia jedz i daj znac jak wrocisz!!!koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mówię to samo, jedź, niech sprawdzą co z maluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Gosia do szpitala jedz i to już!!!czytalam gdzies ze powinno sie jechac do szpitala jak sie nie czuje ponad 12 godz a ty juz 2 dni.Może dzidzius sie zestresowal bo ty sie denerwujesz,ale lepiej to sprawdzić. A dupler powinnien wlaśnie wyczuwać tętno,im ciąża starsza tym lepiej. Ja jutro ide na sprawdzenie ciśnienia,mam nadzieje ze bedzie ok,i ten ostatn pomiar byl blędny,bo potem mierzylam u koleżanki i mialam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia czekamy na wieści, mam nadzieję że dziecina mocniej sobie przysnęla, i jest leniwa.A co do dopplera, to mój już wykrywał tętno w 16 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIENKA DZIEKI ZA ODP.
odnoslie linii jakimi latasz i jak to jest z wozkiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
ewa_84 3 i 8 naj naj za to 5 moze byc!!! Reszta moim zdaniem odpada ale wiesz to tylko moje zdanie |!!!! Do wszystkich ktore czekaly na mnie i odpowiedz co z moim brzdacem ;D Mam juz takie nerwy na niego ze jakbym miala go juz na rekach to bym chyba zacałowała tego mojego podlucha hihihi !!! A wiec 2 dni nawet smerciecia nie bylo a dzis bardzo delikatnie ale 3 razy sie ruszyl !!!! We wtorek pomecze polozna i popytam czemu tak jest!!! Jak narazie jestem MEGA SZCZESLIWA ze wkoncu poczulam lobuziaczka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
ewa_84 A Tobie ktory ten wozeczek najbardziej sie podoba ??? Mam nadzieje ze cos pomoglam!!! Nio super ze poczulam ale czytalam ze powinno sie przynajmniej 10 ruchow czuc a ja czulam tylko 3 i ze jak sa slabe ruchy to dziecko moze sie podduszac czy cos takiego ehhh ;( Do tego meczy mnie kolka po lewej stronie :/ Jejku juz bym chciala urodzic bo ciaza jak dla mnie nie jest takim super przezyciem a raczej ciaglymi zmartwieniami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no to super :) najwidoczniej łobuzowi się przysnęło mocniej,stwierdził że teraz będzie leniwy i da mamie odpocząć.Ja przechodzę dziś meksyk w ogniu z moim Olem, ma taką kolkę że szok:/ mam w domu cuda na kiju jeśli chodzi o preparaty, wszystko pomaga na chwilę,sama już nie wiem czy usnął już ze zmęczenia czy dlatego że mu ciut pomogło.Fakt jest taki przynajmniej u mnie że krople,zawiesiny,butelki antykolkowe to..chyba pic na wodę,ewentualnie pomaga na chwilę,dziecko najwidoczniej to musi przejść i tyle.mam nadzieję że ten cyrk nie potrwa u Olka dłużej niż te książkowe 3 miesiące bo serce mi pęka jak on płacze, ja zwieszam ręce z bezradności i patrzę na te jego łezki:( od wczoraj zaś w ciągu dnia jest nawijka do kijka-gada do mnie,śmieje się,gęga coś pod nosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja wlasnie mysle nad 3 i 7 tak jak ty zaproponowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa dla mnie tez 3 i 7,ale szczerze to ja bym wozka na necie nie kupowala bez wczesniejszego ogladniecia w sklepie.Bo to takie kupowanie kota w worku.Ale to tylko m.je zdanie.Bo sama ogladalam na necie a potem w rzeczywistosci okazywalo sie badziewie. gosia no to dobrze ze dzidzia sie rusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
Dziewczyny to jak to jest wkoncu z tymi ruchami jesli czulam tylko 3 razy to jest powod do niepokoju i powinnam jechac do szpitala czy nie ?? Ile razy powinnam czuc w ciagu doby bo ja wariacji dostane ;D Teraz sie maly malo odzywa ale jak sie urodzi to mi da popalic hahah..... A wlasnie co do tych kolek to moja mama mojemu chrzesniakowi sciagnela kolke woda i bialkiem z jajka !!! Nikt w to nie wierzy ja tez nie wierzylam do czasu kiedy nie zobaczylam na wlasne oczy i maly odrazu przestal plakac a tak to wyl 3 noce bez odpoczynku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia może w ciągu 2 tyg się rozrusza, do 28 tyg musi sie rozruszac, z wiedzy medycznej jaką posiadam powody, że czuje sie ruchy mniej jest łożysko na ścianie przedniej i hipotrofia, ale to czysto medyczne teraz, jak pisałam wczesniej jestemy dokładnie w tym samym wieku ciązy i gdybym po tej intensywnosci jaką czuję teraz poczuła ruchy tylko 3 razy w ciagu dnia gnałabym do szpitala na usg, ja czuję w ciągu godziny ok 30 razy i to sa porządne kopniaki, tak ze wiem gdzie pupę wypina a gdzie nóżkę a gdzie smyra paluszkami, w ciągu całego dnia moze przerwę robi sie do 2 h ale przerwa to znaczy ze poczuje np 1 do 3 smyrnięć a potem znowu kopniaki, już sie przyzwyczaiłam i potrafię zasnąć nawet jak kopie, ale u mnie wczesniej były ruchy wiec moze poczujesz je też mocniej za jakiś czas. Mam zreszta dopler wiec właczam 2 razy w tyg. Ruchy dziecka mierzy sie dopiero po 28 tyg, wtedy obowiązkowo 10 w ciagu godziny wiec do 28 tyg musowo sie rozrusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
Grays77 No tak kochana ale ja na 100% nie mam łożyska przodujacego tylko z ostatniego USG wiem ze dziecko jest bardzo bardzo nisko ulozone !! Pytalam poloznej ktora mi robila USG czy jest to zagrozenie np przedwczesnym porodem powiedziala ze absolutnie Nie!!! Ale co do lozyska to tak jak mowie nie jest ono przodujace!! To moze zalezy od ulozenia dziecka nie wiem juz sama poczekam tak jak mowisz do 28 tygodnia czyli ma jeszcze 2 tygodnie na rozbrykanie sie ;P Kurde no u mnie nprawde sa bardzo delikatniutkie te ruchy a kopniaki to ja nawet nie mam pojecia co to jest ;( Moge sobie chyba tylko pomarzyć!! Moja mama jak bylam w 3 ciazach to mowi ze juz czula pod zebrami nas a ja ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pod żebrami te i kopniaki w (powiem piękniej cipeczke) są najbardziej uciązliwe, bo nogi az pod żebra wkłada, ja mam poprzeczne ułozenie i łożysko przodujące, no ale w tym wieku ciąży to małe szaleje po całym brzuszku, nawet nie musze kłaść dłoni na brzuch podnosze bluzke i wszyscy patrza jak brzuch faluje gdy kopie. a na jakiej wysokości masz brzuch, czy pępek Ci już wyszedł, czy położna zbadała miarką? nie martw sie , nie powinnaś do 28 tyg MUSI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa z tych wszystkich wózków 3 mi sie najbardziej podoba:) A jak jest u was dziewczyny z ruchami? od którego tyg mocniej poczułyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewa_84
3 jest najladniejszy :) Zdecydowanie :) ale poczytaj opinie w necie zanim z ebaya kupisz, bo to zeczywiscie jest zakup kota w worku i mozesz sie bardzo rozczarowac. Popatrz tez w sklepie moze maja takie modele ktore Wybralas. Wozeczek bardzo ladny i cena rownie atrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samolotem z dzieckiem
Ja lecialam z moim synkiem gdy mial 3 miesiace liniami wizz air i byla stala oplata za dziecko. Przewiesc mozna bylo tylko wozek, ja przywiozlam do uk wozek gleboki a do srodka wlozylam fotelik samochodowy z baza, owinelam pozadnie folia streczowa i bez problemu odprawe przeszlo :) Tylko niestety zdaza sie ze wozeczek moze zniszczony zostac bo oni nie dbaja o takie rzeczy :( rzucaja nimi jak workami ziemniakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.dzieki za podpowiedz.wlasnie mam problem z tymi wozkami,bo w sobote objezdzilam 4sklepy z wozkami i zaden mi nie spasowal,wiec poszukalam na necie i wlasnie 3i7 najbardziej mi odpowiadaja, sa to akurat wozki polskich producentow,szukalam opini na necie ale nie znalazlam bo sa to chyba nowe modele, musze poprosic kogos w pl.zeby jechal je ogladnac.tak bedzie naj. koncze juz kupowanie rzeczy dla dzidzi jvz tylko kosmetyki mi zostaly ale to brat mi z polski wysle za dwa tyg.bambino i nivea.a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wy jakie wozki kupujecie?jakie juz macie doswiadczenia? moze cos mi doradzicie?chcialabym zeby to byl wozek gleboki+spacerowka.bo fotelik chce graco logico s z baza,ewentualnie maxi cosi tez z baza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
Grays77 Mirzyla mi ale tylko powiedziala ze mam 24 tydz i 4 dni i to wszystko..... Pępek jeszcze nie do konca mi wyszedl ale jeszcez troche i bedzie na zewnatrz ewa_84 Ja tez bede kupowac kosmetyki z nivea baby w Polsce bo jade pod koniec czerwca wiec kupie sobie po 2-3 sztuyki a pozniej jaK dziecko bedzie wieksze przejde na Johnsons czy jak tam sie to pisze hihi;D No i kocyki posciel do lozeczka tez bede kupowac w PL!!! Do wszystkich kobietek ......Kupujecie laktatory i podgrzewacze itp????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posciel do wózka
nie jest potrzebna... rodzicie latem ,wystarczy kocyk zarzucic na wierz,plecki dziecku sie poca im wiecej ma pod soba,a posciele sa niepraktyczne :) szkoda pieniazka,lepiej pozniej kupic cieply spiworek na zime :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
posciel do wózka zgadza sie rodzimy latem ale dlugo tego ciepla moze nie byc a ja na poczatku dziecko bede miec w foteliku a pozniej jak bedzie wialo to w gondoli czyli posciel mi sie przyda ;p A tak na marginesie to do ilu miesiecy dziecko jezdzi w gondoli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie pościel do wózka to też zbędna rzecz,kocyk po urodzeniu potem jakis grubszy a na zime mam śpiworek w komplecie z wózkiem.a jak dziecko siedzi w wózku to ta poduszeczka bedzie tylko przeszkadzać i uwierać. W gondoli to dziecko raczej z pół roku pojezdzi,poki nie siedzi,bo potem to juz nici z lezenia(tylko jak spi)dlatego tez nie kupowalam. ja mam laktator,kupilam za grosze wiec nie szkoda nawet jak sie nie przyda.A chcialabym czasami odciagac mleko i dawac z butelki,no ale okaze sie po porodzie. podgrzewacz i sterylizator dostaniemy od znajomych w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
izunia1986 Ja jednak chce kupic ta posciel do wozka a nawet jak mi sie do wozka nie przyda to napewno do nosidelka bedzie dobra bo dostalam nosidelko z wikliny a wiec jak bede robic obiadek na dole albo cosik to moge malego polozyc w salonie i bede go miala caly czas na oku ;) A nie jest to jakies bardzo drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,a ja z innej beczki,moze ktoras sie orientuje-o jakie benefity mozna sie starac jesli nie przysluguje macierzynski?czytam czytam i wszedzie co innego pisza,ma ktoras taka sytuacje???z gory dziekuje(a pracowalam tu 9 lat non stop ale jak sie dowiedzieli ze sie staram o dzidzie to mnie zwolnili a jeszcze wtedy w ciazy nie bylam)i taka dupa.wie ktoras cos na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
JULKA1609 z tego co wiem to nalezy ci sie macierzynskie ktore bedzie Ci placic JOB CENTER a wiec najlepiej jak pojdziesz do Job-a i zapytasz co Ci w takiej sytuacji przysluguje a Twoj maz pracuje?? Jesli mieszkacie tylko we 2 to nalezy ci sie tez housing benefit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×