Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Gość S_Gosia_S
Margaratka ja 100% stawiam na body !! A dlaczego jzu wyjasniam body zapniesz w kroku i sie nie podwijaja i dziecku jest wygodnie a kaftanik?? Kaftanik zawsze sie moze podwinac moze dziecku byc niewygodnie i podwiewac nie nie zdecydowanie stawiam na body !!! Kilka kaftanikow mam od kapletu ale to juz inna sprawa;P bo to bylow komplecie ze spodenkami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Nataniel piekne imie:)juz sie nie moge doczekać jak mój Natuś sie urodzi:)fakt ludzie dziwnie reaguja jak im mówie to imie,szczegolnie polacy,bo w anglii jest to imie dośc popularne.Ale to mi sie ma podobac a nie znajomym czy rodzinie.:) Ja tez zdecydowanie jestem za body. A stojak na wanienke mam,bo dostalam caly komplet.I u mnie sie napewno przyda bo bede kapala malego w jego pokoju a nie w sypialni na łóżku. Także kazdy kupuje to co uwaza za przydatne i ułątwiające życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .....Bognor Regis izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathanie l.......Bradford mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolin..... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08 agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
izunia1986 Ale dlugo musialam prosic męzulka :P Jak sie zgodzil to az sie poplakalam hihi ;) Nio ja w sumie bede wolac Natan ale bedzie wpisany jako Nataniel tak zdecydowal mezulek ;) A co do tego kto co kupuje to masz kochana racje ale Twoja wyprawka na[prawde mi pomogla szkoda ze nie dodalas jeszcze co dla mamy ale to juz Ci wybacze hehehe ;D Nie no zartuje ale teraz tak szperalam w necie i mi sie przypomnialo o tych wkladkach do stanika ;) A pochwalisz sie swoim lozeczkiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJS COWOŚĆ niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .....Bognor Regis izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathanie l.......Bradford mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolin..... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08............synuś......NATANIEL:) agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJS COWOŚĆ niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .....Bognor Regis izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathanie l.......Bradford mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolin..... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........22.08............synuś......NATANIEL agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za body zdecydowanie,a te rekawiczuszki to spadaja noworodkowi z malutkich raczek,moja kolezanka urodzila 3 tygodnie temu i stad to wiem ,jak jestem u niej to co 5 mintu malemu zakladam(-:ale jak kto woli,a i lapki dzieci maja rozne,a te rekawiczki to przeciez obcisle nie sa,ja akurat mam te body z rekawiczuszkami na pierwsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem gdzie reszta dziewczyn,tyle nas bylo i co???zajete,na wakacjach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek, wlasnie ide do poloznej :) malutka od rana sie kreci mezulek jest taki zachwycony jak czuje kopniaczki dotykajac brzuszka- heh to super:) jak wroce to napisze co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
Ja tez dziewczynki mam dzis polozna no i niby mam robic ten plan:"P Boje sie troszke bo dzis 1 spotkanie z nowa polozna ;) Mam nadzieje ze dostane fajna babke ;p A tak na marginesie to naprawde cisza tutaj sie zrobila !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po :) zmirzyla cisnienie, brzuch i mam jeszcze jeden scan :) zeby sprawdzic wielkosc dziecka bo troszke maly brzuch, ale sie nie martwie bo w polsce bylam na usg i dzidzia sie rozwija prawidlowo :) wiec fajnie bo znow zobacze dzidzie :) na nastepnej wizycie bede robic birth plan, tak wiec super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja jadę jutro po wózeczek, po wielkich debatach w końcu zdecydowałam się na graco symbio. Wybierałam między symbio a silver cross surf, w sumie to surf ma więcej kolorów do wyboru i materiał ,z którego jest zrobiony bardziej mi się podoba, ale symbio miał ciutkę lepsze opinie no i cena też odegrała wielką rolę, jak już któraś z dziewczyn napisała jest na niego promocja 200 funtów taniej. Wszystko fajnie ale jak moja mama w PL się dowiedziała, że kupuję czarny wózek to myślałam, że mnie udusi, ale mnie tam się podoba i już. Fajne te wasze listy z wyprawkami, na pewno skorzystam buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia specjalnie dla Ciebie:* *2 koszule *2biustonosze do karmienia(1 rozmiar większe) *majtki jednorazowe *majtki normalne *wkłady poporodowe(wielkie podpachy) *podpaski *wkładki laktacyjne *odciągacz *szlafrok *klapki,kapcie(jak kto woli) *skarpetki *krem na sutki jeszcze musze dokupić herbatki laktacyjne,nakladki na sutki To chyba wszystko.ewentualnie cos do picia i jedzenia,aparat lub kamera,cos to czytania(zalezy jak dlugo przebywasz w spzitalu),ubrania na wyjscie Dziewczyny super ze z waszymi dzieciaczkami wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze kupilam pas poporodowy na ladne wciagniecie sie brzuszka po porodzie(-: i krem na hemoroidy(w razie awarii!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj po wizycie u położnej i wszystko w normie. Wymacała dzidzie i tym razem podobno jest główką w dół, ale to moze sie jeszcze kilka razy zmienić, więc sie na zapas nie ciesze. Co do ciuszków, to ja tez jestem przekonana ze body i pajacyki najwygodniejsze, ale kolezanka w ciązy zajmowała sie bliźniakami kolezanki pourodzeniu i stwierdziła ze te kaftaniki to super sprawa, bo rozkładasz i kladziesz na nim dziecko, zapinasz i juz. A z body to taki troszke strach o ta głowke, ciałko delikatne, wiotkie. TAkże kolezanka stwierdzila, ze specjalnie dla meza, bo ten moze miec najwieksze obawy przy ubieraniu noworodka kupi kaftaniki. JA mam tylko 3-4 kaftaniki, areszta to body (z krótkim i długim rekawem). A w ogóle to chyba warto miec mniejszy rozmiar. Ja w kazdym badz razie mam mniejsze rozmamiry tzn newborn/56cm, a nawet jakaś bluza na 50 sie trafiła od kogoś, ale nie wyglada wcale na taka malutką. Ale wszystko wyjdzie w "praniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do listy szpitalnej dla mamy polecam jeszcze: szminke do ust ochronna plyn/zek do kapieli plyn do higieny intymnej szampon do wlosow reczniki grzebien/szczotke do wlosow balsam do ciala wode min/cos do picia przekaski-np.gotowe kanapki,banany itp drobne pieniazki aparat foto/kamera tel.kom.z doladowanym kontem+ladowarka koszule/pizame rozpinana od szyi ubranie na wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMc a gdzie i po ile kupujesz ten wozek graco symbio?on jest juz z fotelikiem sam?i z baza?dalabys linka :) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do szpitala mam te breast pads i cooling czy cos tam takiego(-: no to chyba wszystko.a...dziewczyny bierzecie butelke i mleko do szpitala?bo mi przyslali liste co mam wziac i jest tam to tez plus poduszka(-:a widzialam ze mozna wpisac nazwe swojego szpitala i tez wyjdzie co wymagaja,moj jakis smieszny,poduszek nie maja czy co,i jeszcze maly reczniczek do scierania potu z czola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja sie nie zapisywalam bo moj mezulek nie da rady ze mna chodzic a samej mi sie nie usmiecha.idziemy na sptkanie do szpitala ogladnac oddzial polozniczy,u nas sa organizowane takie spotkania i tam mowia i pokazuja jak co wyglada,jakie sa rodzaje znieczulen,jak mozna rodzic itp.wiec idziemy w ta niedziele lub nastepna,musze tam zadz.i zabookowac miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jaka masc na sutki kupilyscie/bedziecie kupowac i gdzie taka mozna dostac.tez chetnie sie zaopatrze w ten specyfik Butelki nie zabieram do szpitala, bo nastawiam sie na karmienie piersia,wrazie braku pokarmu najwyzej mezulek dowiezie,ale mysle ze nie bedzie takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 84 ten wózek, to któraś z dziewczyn z forum wypatrzyła w toysrus, w komplecie jest spacerówka, fotelik i gondola- całość niecałe 400 funtów. Niestety bazę trzeba dokupić osobno. http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Travel-and-Pushchairs/Travel-Systems-and-Pushchairs/Pushchairs-and-Strollers/Graco-Symbio-Pushchair-in-Slate(0068319) Jak klikniesz w multi buy to zobaczysz tą ofertę- musisz do koszyka wrzucić, spacerówkę, gondolę i fotelik, wtedy wyświetli ci się ta promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa po prostu wejdz na stronę www.babiesrus.co.uk i znajdź graco symbio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka breast pads to sa wlasnie wkładki laktacyjne:) ja mleka i butelek nie biore bo szpital to zapewnia,i też nastawiam sie na karmienie piersią. A krem do sutkow mam bepanthen,ale mam z pl bo prosilam mame zby w aptece zapytala o jakis krem i wlasnie ten dali.Jakbym wiedziala to bym tutaj kupila,tylko jedyny munes jest taki ze trzeba go zmywac przed karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) AniaMC to bedziemy miały taki sam wózek:) czytałam opinie, ogladałam o nim filmik na youtube i jest super, a bierzesz czarny ze srebrnym wkłądem na siodełko i budke czy czerwonym?:) ja srebrnym, a czarne wózki sa bardzo modne, ten ani troche nie wyblaknie jest ze specjalnego materiału i jednak przekładana raczka przebija wszystko i promocja, bo 600 funtów a 400 to super teraz cena, dokupuje sobie plecaczek i spiworek do niego z parasolką, i jednak jakoś wykonania jest fajna,nigdy mi sie graco nie podobały ale ten jest super, a waga stelaza 7kg tak mi brzuch urósł, przed ciąża miałam w pasie 64 teraz mam 106 , jak balon, tak mi sie trudno na boki kładzie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do masci na sutki to ja zamierzam kupic Maltan, bo pisza o nim tak: Wskazania pielęgnacja brodawek sutkowych przed porodem oraz w okresie karmienia piersią profilaktyka zapalenia gruczołu sutkowego pęknięcia i otarcia skóry brodawek sutkowych przygotowanie brodawek sutkowych do laktacji Przykładowe zastosowanie * przed porodem nakładać na brodawki 2 razy dziennie celem ich uelastycznienia już na 2 miesiące przed porodem * w okresie laktacji - po każdym karmieniu, zaleca się stosowanie okładów na sutki z jałowej gazy lub ochraniaczy sutkowych zawierających 2-3 cm maści. Nadmiar maści usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×