Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Gość S_Gosia_S
izunia1986 Dziękuje kochana ;)) A te nakladki na sutki to konieczne jest ??? Słuchajcie ja tez dzis po spotkaniu z polozna ale nie ejstem z nowej poloznej zadowolona! Zbadala dziecko stwierdzila ze jest ulozone ukosem napewno jest wyzej juz no i powiedziala ze plau ze mna nie bedzie robic jak bede chciala rodzic w wodzie to juz jak bede jechac na porodowke to wtedy mam zadzwonic i zapytac czy maja wolny basen;( Boje sie ze jednak nie uda mi sie rodzic w wodzie;(( USG juz mi nie zrobia wiecej a ciagle pieprzy mi o tym zer mam lozysko na przedniej scianie nie jest zekomo porzodujace ale na przedniej scianie nie rozumiem zabardzo tego no ale coz!! poprosilam ja tez o mat B1 i o papier na mleko i owoce ehhh kolezanka mowila mi ze to jest 190 funtow ale hmmmm ona jakas dziwna ksiazeczke mi dala no coz zobaczymy ile mi dadza;P A i tak jak pisalam trzeba czuc 10 ruchow na dobe jesli jest mniej trzeba jechac na maternity !!! I bylam moze u niej 10 min :/ Kupilam tez ten kosz na pieluszki ale nie mam pojecia jak to dziala bo mam go bez workow gdzie podpiac te worki no i czy wklady trzeba wymieniac za kazdym razem kiedy wymieniam worek??? Kupilam tez sobie laktator z tommee tippee za 5 funtow ;) Takze sie oplacalo ;) 20 funciakow w kieszeni hihi wkladki laktacyjne tez kupilam kilka ubranek ( nie moglam sie oprzec) Pampersiki kupilam bo ostatnie byly juz w przecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie musisz miec tych nakladek na sutki,ale slyszalam ze to dobra rzecz i dziecku lepiej złapac pierś.Także kupie i sprawdze. W sprawie kosza na pieluchy ci nie pomoge,bo mój go skladal i tam wszystko robil i ja nawet nie wiem jak to dziala:)sprawdze w praktyce. Te talony na mleko to raczej nie jest 190 f.Czytalam na necie ze ja dziecko to jest talon na 3f tyg czy jakoś tak,a jeszcze przed porodem mozna na witaminy dla matki.Ja dostalam od połoznej forme i wyslalam i zero odzewu.Jeżeli chcesz to mozesz sama sobie ściągnąć taka forme z netu(tylko nie pamiętam stronki-musialabyś poszukać)i wypisać,tylko połozna musi podpisać.Ale tak jak mówie mi nic nie odesłali,ani odmowy ani nic. Może ktoś inny sie wypowie,może ktoś to pobierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
izunia1986 A do tego kosza dokupowalas osobno worki??? Co do tego 190 funtow to tyle jest na pewno weszlo to dopiero od kwietnia 2010 roku i jedna z kolezanek z pracy dostala to wiec i mi sie nalezy a ty piszesz o tym co nalezy sie dziecku po urodzeniu a to jest dla nas a wiec zobaczymy ja mam to wypelnic i oddac w przychodni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia to ja tez bym chciala ta forme mozesz mi powiedziec jak sie to nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
ewa_84 Ja sie zapytam dokladnie kolezanki i dam Ci znaC bo mi sie wydaje ze mi nie to dala polozna a wiec jutro po 18 stej napisze Ci co i jak !!!! Ja tez chce to dostac bo to sie nalzy kazdej ciezarnej po 25 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem juz o co chodzi ale niestety od stycznia tego roku zatrzymano wyplacania tej kwoty :( niestety zamrozono to na 3 lata czy jakos tak nazywa sie to Health in Pregnancy Grant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie gosia tobie chyba chodzi o to o czym pisze ewa,ale to faktycznie zlikwidowali,więc niestety nic cie sie nie należy:(tak jak zreszta nam. a talony na witaminy i mleko to coś innego. ja zadnych workow nie kupowalam,i jeszcze nie wiem jak to działa.Ja myslalam ze tylko te wkłady sie kupuje.a z tego co pamietam to jakies były w zestawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
izunia1986 Ja w zestawie mialam jeden ten wklad a nei potrzeba workow zobaczylam na instrukcji jak to wyglada ale nie ma czasu moj mezulek teraz mi tego zrobic bo robi szopke ;D hihi Nie wiem naprawde jak to sie nazywa wiem ze tego wczesniej nie bylo wprowadzili to w kwietniu 2010 roku bo moja znajoma rodzila jakos pod koniec maja i dostala to !! Mi mowila ze to na mleko i świeże owoce dla ciezarnych ale wszystkiego dowiem sie jutro i ile znajoma wroci juz z urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
Tak macie racje to raczej chodzi o ten Health in Pregnancy Grant ale teraz wyczytalam ze od 1 stycznia 2011 juz go nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays 77 ja też biorę ten wózek ze srebrnym wkładem ;) mam nadzieję, że będą dobrze służyły naszym dzieciaczko m buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie podoba ten wozek ale jak dla mnie troche za drogi, bo jeszcze musialabym baze dokupic i spiworek i w sumie wyszloby mnie ponad 400f ehh nooo szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciekawa jest, ja kupilam zwykla mala wanienke bez akcesoriow typu zabawki bo niemowlak nie bedzie sie bawil lepiej jak juz podrosnie i bedzie umial siedziec kupic takie siedzonko do wanny i zabaweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
Ewa ale ta gore mozesz ciagnac i jest tam siedzisko zeby wieszke dziecko sie nie slizgalo !!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
Tez fajna sprawa i duzoooo tańsze;) hihi musze o tym pogadac z mezulkiem :P A macie juz zestawy lub same szczoteczki do wlosow obcinaczki itp. ??? Bo ja patrzylam w wilko ale szczoteczka byla bardzo twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
Ewa ja juz z allegro tez nie chce ja kupie w aptece w Pl jak bede !! No chyba ze ktoras z dziewczyn ma juz sprawdzona to niech da linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z allegro to ja tez nie kupuje ale dalam taki przyklad mi brat kupi w polsce wlasnie w aptece :) bo jest w polsce i wysle mi paczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wanietke też mam złykła,ale dostalam z pl od rodzinki,z tym wkładem gąbkowym.Taka wanienka to tez na chwile,jak mał bedzie siedzial to w wannie bedzie sie pluskał. ja szczotke i grzebien kupilam w asdzie,ale ewnie bede uzywala tylko szczotki i jest miekka. Nozyczki do paznokci tez mam zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_Gosia_S
Ej a od malenkiego bedziecie obcinac paznokcie bo ja slyszalam ze powinno sie malenstwu obgryzac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy sie powinno obgryzac czy nie , j atego nigdy nie robilam i nie zamierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w asdzie
jest fajny komplecik : http://direct.asda.com/Tommee-Tippee-Healthcare-Kit/002659099,default,pd.html A na ebayu mozna kupic sliczna posciel, ochraniacz i wiele innych fajnych rzeczy do pokoju dziecinnego w uniwersanych kolorach z serii I LOVE MY BEAR : http://shop.ebay.co.uk/i.html?_from=R40&_trksid=p3984.m570.l1311&_nkw=i+love+my+bear&_sacat=See-All-Categories Polecam bo jest naprawde przsliczne :) Ja uzywalam ta wanienke z fisher price i uwazam ze jest super :) odradzam wklady gabkowe do wanienek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozek dla dziecka
Dziewczyny czy tutaj w uk mozna kupic rozek dla dziecka ??? Jesli tak to poprosze o angielska nazwe bo nie moge znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie orientuje to klasycznych rożków tutaj nie maja,nawet kiedys jedna z dziewczyn pisala reakcje połoznej jak zobaczyla jej dziecko w rożku.Dostala ochrzal.Tutaj widzialam tylko takie kokony,w ktorych dziecko wygląda jak w kaftanie bezpieczeństwa:)Ja kupilam rozek w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,a ja wrocilam ze szpitala z badan-dzidzia juz jest glowka w dol(-: i jeszcze dowiedzialam sie z job centre ze jednak przysluguje mi macierzynski-no to jestem cala szczesliwa(-:dziewczyny , a jak dlugo planujecie zostac w domu,kiedy planujecie wrocic do pracy???ja tak mysle,ze pol roku to posiedze i pokarmie dzidzie,a potem to nie wiem,bo tesknie troche za praca(-;no i pieniazkami oczywiscie,a dzidzia to wydatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a bedzie Ci sie oplacalo wrocic do pracy? bedziesz miala jakas doplate do zlobka? Bo to ponoc strasznie duzy wydatek jezeli trzeba placic calosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieki za odp, odnosnie rozkow
Przejzalam ebaya i troche ich jest. Ale sa to te najtansze rozki w pl, wiec takiego nie kupie :( szkoda ze tutaj w sklepach ich nie maja. Ja tam na polozna nie bede patrzec bo juz 2 dzieci wychowalalm wiec nie sadze zeby mogla mnie w tych sprawach pouczac !!! Ja tez z allegro kupie, wole za przesylke dac drugie tyle niz z ebaya badziew kupowac. Zastanawia mnie jednak jeszcze cos takiego : http://cgi.ebay.co.uk/NEW-HIPPYCHICK-WALLABOO-WRAP-BABY-WRAPPER-LEAF-ECRU-/120483247153?pt=UK_Baby_NurseryBedding_RL&hash=item1c0d5c7431 koszt wyjdzie pewnie taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×