Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

acha przepraszam znalazalm jeszcze przepis mowiacy o tym ze to agencja moze Ci wyplacac SMP jesli spelnisz warunki: The continuous employment rule To satisfy the continuous employment rule you must: have been employed by your employer for a continuous period of at least 26 weeks into the qualifying week The qualifying week is: the 15th week before the week in which the baby is due This period must include: at least one day's employment in the qualifying week Although continuous employment usually means employment by the same employer without a break, there are some circumstances when breaks in employment can be disregarded. The employment rule may be modified slightly if your baby is born prematurely. If you are employed by an agency If you are employed by an agency, in each of the 26 weeks into the qualifying week, you will satisfy the continuous employment rule. If you did some work during any week it counts as a full week. There may be some weeks when you did no work for the agency, but this does not mean that you may not satisfy the employment rule. Jakby nie bylo kwalifikujesz sie do SMP z agencji pracy. Jesli uznaja ze z jakiegos powodu nie to uderzasz do job centre i dostajesz MA. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ciekawe jak tam Kasienka:) U Was też taka brzydka pogoda??kurde utknęłam z praniem ubranek,bo chce suszyc na dworze. W czwartek wizyta u położnej. Ja tam nie znam sie na tym macierzyńskim.Szefowa mi wytłumaczyła,wyliczyła wszystko i tyle.Wiem że to guverment płaci a nie pracodawca.Pracodawca tylko przelew robi na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, jestem już z Oleczkiem w domu :):) urodził się 4 kwietnia o 4.30 waży 3450. ale film mam urwany od czwartku.dziś mąż z mamą dyżuruje przy małym a ja odsypiam bo niestety jest na butli :( wogóle nie mam pokarmu, a z piersi jedna wielka rana i ani kropli mleka.Więc chociaż tyle że oni będą go w nocy karmić.Pierwsze pieluchowe problemy za nami-nie mógł się załatwić.i jakoś dziwnie zjada, bo budzi się często, i zjada mało.ale jutro wpada położna-więc będę z nią gadać,. a narazie się żegnam i idę lulu bo już na oczy nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo sie ciesze ze wszytsko jest ok:) i super ze jest juz z toba.spij kochana spij wypocznij biedulko.a jak znajdziesz sile i czas napisz dokladniej jak wszystko minelo i wogle:) trzymaj sie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Kasienko- zuch dziewczyna!!! A widzisz, a tak sie balas(-: no wlasnie, opisz nam jak bylo, bo ja to cykor jestem, bone sie , ze szok ale tez juz sie nie moge doczekac mojej dziewuszki- oj wypoczywaj kochana!!! Ale Ci fajnie- juz z dzidzia jestes- buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Kasieńka ogromne gratulacje i pociechy wielkiej z Olusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje KASIENKAA__ !!! Ja w piatek mam wyciagac krazek i zobaczymy co sie bedzie dzialo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowej mamusi i zdrówka dla Olka. Nawet znalazłam tabelkę dla Ciebie NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn..........?. .... ...............Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .............Bognor Regis izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathanie l........Bradford ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolinka... ..........Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... .........Newcastle u/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. .......Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08......................... ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08 agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... .......Southampton JUŻ PO: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ A Różyczka gdzie sie podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki :). Ja narazie nie moge sie pochwalic swoja dzidzia,bo nadal siedzi w brzuszku :P.Kasieńka gratuluje! Fajnie ze Jestes pierwsza z nas która urodziła,mam nadzieje ze dzieciatko wynagradza te bóle porodowe?? :) dzielna z Ciebie babeczka skoro od czwartku sie namęczyłas... Pozdrawiam wszystkie mamusie serdecznie,i nadal czekam.. na swoje dziecko.. :) jestem po terminie w koncu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka ja rowniez gratuluje! Mysle ze z tym karmieniem wszystko sie wyreguluje... moze za duzo leci z butli i sie szybko nalyka mleka z powietrzem, a moze tylko Ci sie wydaje ze malo zjada :) w kazdym razie dobrze ze bedzie dzis u Ciebie polozna - powinna pomoc. Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienkaa gratuluje,super ze dzidzia juz z toba.ucaluj synka od nas :) forumowiczek,a karmieniem nie przejmuj sie bo stres chamuje laktacje,odpoczywaj dobrze sie odzywiaj a wszystko bedzie dobrze. no i opisz kochana krok po kroku jak to wszystko wygladalo,jak bol,mialas znieczulenie?i ogolne wrazenia,pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasienka gratulacje kochana:*cały czas sie zastanawiałam jak tamu Ciebie:)śpij śpij niech tatuś sie wykaze:)Jak już dojdziesz do siebie to napisz jak to wszystko wyglądało.Teraz bedziemy mieli doświadczoną mamusie wieć w razie pytań i wątpliwości bedziemy walić do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka gratulacje!!!! Kawal chlopa urodzilas :) Zagladnij czasem pochwalic sie jak rosnie i rozwija sie synek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale nam dzisiaj pogoda dopisuje:)aż chce się żyć:)ubranka się szuszą.wszystko już poprane:)potem bede prasować.Chociaż to będzie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ niki niki.........34..........7.03 KASIEŃKAA__...21.....31.03/11.04......Syn...Aleksander Jan....Luton Różyczka_.....29..........03.04..........synus......... aapacz22...................29.04..........syn..........?. .... ...............Bristol noussa...........27.......05.05..........córcia...Sara. .............Bognor Regis izunia1986.....24.........08/06..........synuś..Nathanie l........Bradford ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolinka... ..........Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... .........Newcastle u/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. .......Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08......................... ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08 agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... .......Southampton JUŻ PO: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ KASIEŃKAA__....21.......4 kwietnia.....Aleksander.......3450/około 53 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh, Kasienkaa jak Ty masz dobrze. Teraz nowe życie się zaczęło. I taka przesliczna pogoda jak dzisiaj na dobry poczatek. My własnie mielismy grilla, nie moglam sie oprzec przy tej pogodzie. Czy Wy wszystkie kupujecie Fairy non-bio czy jakiekolwiek non-bio proszek? I pierzecie ciuszki raz czy kilka? Bo ja robiłam segregacje tego co mam, w wiekszosci to co dostałam, i chyba to wypiore teraz i potem przed porodem jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka ja raz prałam ubranka.Moim zdaniem bezsensu jest prać teraz jak przed porodem chcesz jeszcze raz.Pewnie jak dostałas od kogoś to one są wyprane,a jednak maluszek ubranek nie brudzi. Ja do terminu mam 9 tyg a już poprałam ubranka.Prasuje i układam do komody.Potem nie wiem jak się będę czuła,a może Nathaniel będzie chciał wyjść wcześniej(oby siedział jak najdłużej). Ja kupiłam Fairy ale jak zużyje to opakowanie to będe prała już w normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cicho. Ja byłam dzisiaj u położnej,Naszczęscie wszystko ok.Mały obrócony główka w dół,i mam nadzieje że tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nikogo nie ma, cisza... Wszystkie pewnie czekają na Kasienke az sie odezwie. Jak sie czujecie mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh ciezki dzien za mna ... o 4:30 nad ranem obudzila mnie siostra mowiac, ze odeszly jej wody i zaczela rodzic. Pozniej wszystko poszlo szybko i o 10:44 na swiecie byla juz jej coreczka. Widzialam porod od strony poloznej heh ... Dzielna ta moja siostra... Ach jak jej zazdroszcze , u mnie dzis zaczal sie 37 tydzien . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej laski:) ewa topik fajny,pośmiałam sie troche,ale czasami to jest straszne jak pomysle że moge się zesrać na porodówce,tym bardziej że tutaj lewatyw nie robią. Noussa no to już wiesz czego możesz sie spodziewać :)fajnie że dzieciaczki będą się razem chowały,bo w tym samym wieku:) I zawsze jakieś wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, heh jakos perspektywa zrobienia kupy czy siku mnie nie przeraza-bardziek balabym sie tej lewatywy,hihi ja zaczelam 26tc brzuszek nie taki duzy,ale jest,dzidzia w srodku szaleje,to mile, dzisiaj u mnie piekna pogoda,czuje sie b.dobrze,oby weekend byl taki sloneczny.pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak to jest w szpitalach? Bo słyszałam ze pozwalają jesc normalnie, wiec jak nie robia lewatywy, to jak to...? A ten syrop to nie działa tak szybko i nie na kazdego. Kasienkaa pisz jak tam u Was, jak rodzinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam indukcję ale normalnie dali mi menu, nic nikt nie mówił że mam być na czczo.a rodzinka okej, dziękuję :) Olek sobie upodobał zasypianie u mnie przy boku, i potrafi tak przygnić nawet 4 godziny, ale wiem że jak powoli zbliża się 3 godzina spania trzeba szykować jedzenie i pieluchę bo budzi się z taką furią -wiaodmo majty pełne i brzuch pusty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja syrop brałam 3 duże łyżki 15 mint przed posiłkiem, i pogoniło mnie na kibel w ciągu 1 godizny, ale wiaodmo każda z nas inaczej reaguje na leki :) może warto spróbować czopków? koleżanka mówiła że jej akurat pomagały w załatwieniu się po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×