Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samsara11

Piszcie swoje fantazje chlopcy..........................

Polecane posty

może się mylę- jak najbardziej jej sprawa. ja jej do sypialni nie zaglądam i absolutnie nie zamierzam. napisałam jedynie swoją opinię na dany temat, jak już pewnie zauważyłeś bez zbędnej wyższości i wulgaryzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się myle- dziwisz się ponieważ nie jesteś w temacie Ruchu Rastafari jak ja i kolega kinki kinki wtedy dzwonisz do mnie i ja przyjeżdżam. co tak będziesz wino pił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może się mylę,
W takim razie - przepraszam :) Ale zdanie o wyższości podtrzymuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE OBAWIAJ SIE verita ja mam rozsadek takze w koncu jeszcze zyje i nie zatrulam sie niczym tylko dla tego ze mama powiedziala ze nie wolno mi jesc danych rzeczy ale tu masz punkt to fakt ze trzeba zachowac logike,ja widzisz jakos od poczatku nie widze nic zdroznego w tym temacie psa i nigdy nie potepialam ludzi ktorzy tak robia bo prawdopodobnie maja lepszy ze tak powiem profit z tego niz z normalnego zwiazku xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto woli wino pić bo nie jestem w temacie widocznie? może się mylę- to złudzenie ;) może dlatego że mam 173cm wzrostu i jestem wyższa od wszystkich moich znajomych ;) i ten hormon wzrostu przekłada się na literki. samsaro co powiem? popieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na woodstock nie byłam i pewnie nigdy nie będę. ale takie zloty vw mają w sobie tą moc tajemną :D teraz od 3 lat siedzę w domu z wiadomych powodów ale już nie długo :D a z tobą rus też bym pojechała męskie rozrywki mają jakiś taki urok w ogóle jakiś taki samczy jesteś na moje nieszczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim wiem ze jest tu wielu niesmialych facetow ale wolalabym uslyszec prywatne fantazje wasze nie z jakichs stron,nie badzcie tacy niesmiali,chcialabym znalezc kogos z duza wyobraznia zebysmy mogli popisac i powymieniac sie fantazjami xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×