Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samsara11

Piszcie swoje fantazje chlopcy..........................

Polecane posty

Gość Lipstic, wpierrdalasz
Mnie to w zasadzie bawi, więc będziemy dalej "konwersować" :D A nie, w zasadzie będę monologował, bo twoje posty nie zasługują na nazwanie ich "wypowiedziami" :D Teraz krótko i na temat - w duupie mam to, że masz okres :D Jeżeli nie potrafisz zapanować nad hormonami - to nikt z tobą nie wytrzyma :D Niech zgadnę - jesteś samotna i jedynymi partnerami do konwersacji są dla ciebie pająki spod muszli klozetowej :D ? Nie za wysokie progi dla Ciebie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merges
Ciziys , jak się kobiety lubią łatwo pożreć o głupoty :D faceci jębneli by se sete i zaraz by inaczej rozmowa przebiegała :P A co samsary, to oj naopowiadal bym Ci naopowiadał, sam w realu często lubię tak prowadzić rozmowy z kobietami, lubie rozpalać je słowami :) Bo ucho najbardziej erotyczny narząd u kobiety, a Wy myśleliście że łechataczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tez uwazam ze faceci pod tym wzgledem maja znacznie lepszy sposob komunikacji,tez wolalabym przywalic w pysk raz a porzadnie i koniec ,z glowy sprawa xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merges
Bardziej miałem na myśli po kolejce :P A potem bruderk za przeszłe problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merges
Samsara pisałas że miałas już trójkąt 2 K + 1M To byli jacyś nowo poznani ludzie, czy koleżanka chłopak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaratustra
To jeden z tych długodystansowych, co się wsiada na jednym końcu Polski, a on jedzie przez wszystkie inne, na około, zbiera pasażerów z całego zachodu i południa, chociaż jedzie dokładnie na północ. jadą spokojnie, nieśpiesznie, stają co chwilę na najbardziej popularnej stacji w Polsce - Szczere Pole, mają malutkie przedzialiki, w których mam opracowane dwanaście pozycji do spania, w tym żadnej wygodnej, są podchmieleni konduktorzy, niektórym można dać papierek od krówki, a i tak przyjmą. No i jeżdżą nimi naprawdę fajni ludzie, wszystkie bufony siedzą w swoich beemkach i płacą 16 złotych za 80 km autostrady, bo nie będę przecież mieszać się z motłochem i marnować czasu. Ja jednak lubię te pociągi, jest druga w nocy i wsiadam do Drogich Linii Kolejowych, jadących na Hel przez Poznań. Widać z zewnątrz, że wszyscy już śpią, nikt przecież nie jedzie do Krzeszowic, do Katowic, jeszcze dobre dwie godziny, choć autobusy jeżdżą 60 minut. Tylko w korytarzykach cisną się ci, co przyjechali do Królewskiego Stołecznego Miasta Krakowa, na grób prezydenta i innych królów, na imprezę, do pracy. Wsiadam po pociągu, klasa druga, jeden zarezerwowany, w drugim nie da się drzwi otworzyć (to taka sztuczka siedzących w środku, ukrywają wolne miejsca zapierając się z całych sił o drzwi), dopiero następny jest otwarty, w nim śpiąca Ty, śliczna dziewczyna. Pewnie byłaś u cioci w Przemyślu, to dobrze, pewnie się ciocia stęskniła, odpoczęłaś, teraz trzeba wrócić na zagoniony Zachód. Wyglądasz tak niewinnie, spisz rozłożona na wszystkich czterech fotelach po jednej stronie przedziału, masz lekko skulone nóżki i jasne pończoszki przez które prześwitują piękne stópki z pomalowanymi na jasnoczerwony odcień pazurkami. Od zawsze pociągały mnie kobiece stópki, czułem, że powinienem wyjść, spróbować zdemaskować tych ludzi ukrywających wolne miejsca, poszukać sobie mniej kuszącego przedziału, zdezerterować. Ale zostałem. Położyłem plecak na górna półeczkę, przywiązałem go, wtedy ani nie spadnie ani nikt go nie ukradnie, lubię swój plecak i nie lubię jak ktoś go kradnie, to oczywiste. Poczekałem aż pociąg ruszy, ktoś przecież jeszcze mógł wejść do naszego przedziału, tak złośliwie. Miałem jednak szczęście, wszyscy pozajmowali inne miejsca, byliśmy sami. Niewiele czasu minęło zanim zbliżyłem się do Ciebie, pragnąłem Cię, pragnąłem Cie tak bardzo. Wiedziałem, że niewiele ryzykuje, że najwyżej oburzysz się i sobie pójdziesz, nie znamy się przecież. Ująłem Twoją stópkę w dłonie i zacząłem pieścić, natychmiast się podnieciłem, Ty nadal spałaś, chociaż Twoja buzia przyjęła błogi wyraz. Zacząłem całować Twoją nóżkę, jej zapach podziałał na mnie jak afrodyzjak, całowałem i calowalem, wiedziałem, ze nie mogę się posunąć dalej, to byłaby już próba gwałtu, skończyłbym jak gościu od WikiLeaks. Tak mocno na mnie podziałałaś, że zapomniałem o całym świecie, że jadę nocnym pociągiem, że Ty jesteś mi całkiem obca. Czułem, że zaraz pęknie mi rozporek, nie mogłem się jednak obnażać w pociągu, to zboczone. Szepnęłaś jednak "nie krępuj się, to miłe", nawet nie zauważyłem kiedy się przebudziłaś. Zareagowałaś spokojnie, zachęcająco. Rozpiąłem spodnie i podszedłem do Ciebie, Ty wzięłaś go do buzi i namiętnie ssałaś, jak malutki kotek sutka mamusi. Usiadłaś, pociągnęłaś mnie za rękę do siebie i posadziłaś obok, objęliśmy się nogami i zaczęliśmy się namiętnie całować. Twoje usta były tak gorące, prawie parzyły, moje były schłodzone, przecież niedawno stałem na zimnym peronie, było -20. Zdjęłaś bluzkę, rozpięłaś stanik, odepchnęłaś mnie tak, że siedziałem teraz oparty o to mięciutkie. Zrobiłem głęboki oddech, Ty zdjęłaś moje spodnie i bokserki, pobudziłaś Wacusia rączką, ja rozebrałem Ciebie. Usiadłaś na mnie w rozkroku, wszedłem w Ciebie bardzo głęboko, westchnęłaś "aaaaach". Podnosiłaś się powoli na rączkach i opadałaś, jak na kłusującym kucyku, moje palce rozchodziły się po Twoich plecach, sięgały tyłeczka, piersi, włosów, łechtaczki, przyspieszyłaś, teraz to był prawdziwy galop, przemierzałaś stepy Mongolii, oddychałaś bardzo głęboko, pojękiwałaś, zapomniałaś, że obok śpią ludzie, prądy przenikały twoje ciało, Twoje ciało wyginało się w tył, do przodu, na boki, byłaś już bardzo bliska, Twój kwiatuszek bardzo urósł, Twoje soczki mnie zalewały, spływały po nogach, krzyknęlaś "o tak", "o tak", "o tak". "oooooooo". Ja też skończyłem w Tobie, zalałem Twoją szparkę, opadłaś na mnie, przytuliłaś się, Twoje ciało przenikały dreszcze, byłaś rozpalona, mruczałaś. Siedziałem oniemiały, otępiony, zachwycony, szepnąłem "dziękuję", uśmiechnęłaś się. Ciągle byłem w Tobie, byłaś taka cieplutka i przytulna, przybliżyłaś się, Raisa jestem. Bartek, miło mi. Usiadłaś obok mnie, wyjęłaś z torebki chusteczki, masz, wytrzyj się. Ty masz lepiej, ja idę się umyć i lepiej się ubierz, zaraz Krzeszowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merges
No to jeszcze takie coś przede mną :P Ja mam fantazje nie jakąś niespełnialną, nie trafiłem jeszcze na odpowiednią kobietę Chciałbym coś z posłuszeństwa/dominacji. Mieć swoją suczkę z którą mógł bym wszystko zrobić, która by się wiła po ziemi i czekała co będe jej kazać robić, poźniej brała by mojego na kolanach i prosiła o więcej. Wypinała swoje już mokre z podniecenia pośladki . Dobierał bym się od tyłu, przyciskał do ściany. Pieprzył bym ją od tyłu i jednocześnie czuła by mój palec wsuwający się w jej tyłek... (...) Potem kazał bym jej dokończyć znów na kolanach, żeby zlizywała moją spermy i wszytko połknęła mrucząc przy tym. Ot co taka moja fantazja, z rekwizytów w ubiorze mogła by np mieć obrożę. Natomiast jakieś lateksowe stroje biczę itp klimaty mnie już nie kręcą. W skrócie kręci mnie sam fakt dominacji a nie pół sexshopu na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZARATUSTRA bardzo podoba mi sie twoje opowiadanie,troche zmyslowosci ,troche goracego erotyzmu i goracego seksu - dynamiczna mieszanka wlasnie mi o to chodzilo .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak rzekłem
A dzięki ! :D Kiedyś dam jeszcze jedno, słabsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SWIAT JEST PELEN TAKICH TANICH
dziwek jak ty, jebie takie spermolyki na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOPI
samsara11 PODAJ JAKIS KATAKT DO SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak
Polecam wam stronę www.erotyzmoczamikobiet.pl stronka, jest przeznaczona dla kobiet, opowiada o ich pragnieniach i fantazjach, przy okazji mozna obejrzeć fajne zdjęcia i filmiki artystyczne. Poza tym wydaje mi się, że faceci tez się mogą sporo dowiedzieć na temat tego jak być lepszym kochzankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski chopiec
jesteś z Anglii? Samara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .:: Uczennica ::.
Stoisz w kuchni i przygotowujesz sobie herbatę... jest ciepło wiec masz na sobie spódnicę i koszulke. Mieszasz herbatę, gdy zachodzę Cię od tylu.. Klękam i przesuwam bardzo powoli paluszkami po wewnętrznej stronie Twojej nogi.. od kostki..Przesuwam się ku górze. Odkładasz łyżeczke..Zamykasz oczy i Opierając się o blat czekasz na ciąg dalszy.. Ale ja się nie śpieszę... Obserwuje linie Twojej łydki.. Ciągnę palce ku górze i gdy mijam kolanko obejmuje Twoje udo cala dłonią... Pod Twoja Spódnicą sunę ku górze gdzie napotykam na cos niezwykle Delikatnego..Kształt sam dopasowuje się do mojej dłoni.. macam Co znalazły moje paluszki.. Bardzo podoba mi się to, czego Dotykam..Zginam palec robiąc taki gest jak przy pokazywaniu chodź tu! Druga ręka dotyka teraz Twojej nogi i sunie Szybciej ku górze... Tam gdzie pierwsza dziarsko sobie poczyna.. Dotykają Twoich pośladków.. Napinasz je, gdy zsuwam powoli Twoje majteczki.. Opadają na ziemie... ściągam koszulkę i dźwigam się.. Ty się obracasz twarzą do mnie i siadasz na blacie..Obejmujesz Mnie i namiętnie się całujemy.. Podwijam Twoja spódnice.. Chce żebyś się ocierała o moje jeansy.. Gdy mój język liże Twoja szyje Podwijam Ci koszulkę i zaczynam pieścić piersi.. Biorę w dwa palce Twoje suteczki i bawię się nimi tak jakbym chciał Cię wyregulować..Puszczam suteczki i biorę piersi w dłonie. Zabawiam się nimi ..Głaszczę i leciutko ściskam.. ściągam Twoja koszulkę.. Chce żebyś się ocierała piersiami o mnie.. Chce abyś była blisko i abym mógł czuć Twoje podniecenie.. Jedna dłonią gładzę Twoje wlosy..Przeczesuje je druga dłoń pod spódnicą chwyta się diabelskich sztuczek..Na początku delikatnie ociera się o futerko Które już zdążyło zmoknąć... Wita się z myszka niewinnie.. Drapie ja pod włos... Zaczynam się wgryzać w Twoja szyje a moje palce bezwstydnie zaczynają się garnąc do Ciebie..rozchylają Twoje płatki i stoją u Twoich bram... Twoje biodra zapraszają je Napierając na moja dłoń.. Obejmujesz mnie nogami i gdy zaciskasz je napinają się Twoje mięśnie łydki... łapię Cię za udo. druga dłoń dalej penetruje Twoje wnętrze w poszukiwaniu czułych punktów.. Gdy słyszę Twój jęk palce momentalnie atakują ten punkt łaskocze go.. podskubując delikatnie.. Puszczasz obficie soczki .. bardzo mnie to kreci. Widzę jak Twoje oczy zamykają się w zapomnieniu a usta otwierają się..dosyć.. jesteś gotowa na to, co chce zrobić... odsuwam się od Ciebie.. Zeskakujesz z blatu.. \'Rozbierz mnie\' szeptam liżąc Twoje ucho... Klęczysz przedemna i rozpinasz moje spodnie... Gdy odpinasz ostatni guzik upadają bezgłośnie na podłogę.. wsuwasz dłoń do spodenek i gładzisz mnie czule... ściągasz spodenki.. Wstajesz liżąc mnie po twardniejącej pałce..obracam Cię i każe oprzeć się o stół..Podwijam spódnicę i wchodzę w Ciebie energicznie.. Teraz interesuje mnie tylko słodka rozkosz.. Wykonuje szybkie ruchy biodrami, które rzucają Twoim wnętrzem.. Twoje piersi falują i wydajesz niemy krzyk.. ale ja nie zwalniam. Moje ruchy są tak energiczne ze musisz oprzeć nogę o stół.. głowę kładziesz na stole i oczekujesz ułamki sekund na kolejne uderzenie..Zaciskam na Twoich biodrach dłonie i atakuje ostatni raz.. Rozbijam bramę taranem.. Wciskam się mocno w Ciebie .. Moje soki wybuchają i zalewają Cię od środka..czujesz idącą od bioder fale ciepła..Przeszywa Cię dreszcz i w spazmie rozkoszy jęczysz, naprężasz ciało, po czym padasz bezwładnie...Przesuwam dłonią po Twoich plecach.. Odwracasz się i siedząc na blacie Przytulasz się.. Oplatasz mnie nogami.. Gdy nasze usta znów się witająna stole obok dymi gorąca herbata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .:: Uczennica ::.
verita santa re.Pozdrawiam Cię Gdzie coś ciekawego to już jesteś!.:: Uczennica::.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .:: Uczennica ::.
verita santa re.A dla wyjaśnienia jestem men.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że panowie mają tu marzenia seksualne z samsarą w roli głównej. dziwne trochę, ale może rzeczywiście wyzwolone pod każdym względem seksualnym kobiety mają większe branie, od tych może bardziej wyuzdanych ale mniej perwersyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może się mylę,
ale wyczułem w ostatnim poście nuty urażonej kobiecej dumy i zazdrości, jakby :classic_cool: Samsara budzi takie żywe emocje w was, że musicie tu swoje trzy grosze wciskać :D ? A gdzie godność osobista i inne takie :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .:: Uczennica ::.
verita santa re Ładnie to sformułowałaś (kochany).Masz u mnie wirtualnego dużego buziaka.Gdzie go chcesz dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutkę zazdrości? nie jestem zazdrosna o nutki zoofilii które drzemią w autorce postu. może raczej jestem zgorszona a buziak w policzek może być:D dzięuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może się mylę,
To po chuuj się wpisujesz :D ? Mnie to też gorszy, a nie wyżywam się na autorce - ty tak, więc świadczy to najlepiej, że jednak masz jakiś problem :D I dorobiłaś się wiernej wyznawczyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie manko wszystkim na tym forum - tak to fakt ze kobiety z duza wyobraznia sa znacznie bardziej rozchwytywane moze dla tego ze mezczyzni tez lubia probowac rozne smaki bez jakiegos bzdurnego wstydu,jestesmy tez najlepsze dla niedoswiadczonych prawiczkow he he buziaki dla wszystkich forumowiczow ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta samsara tłuściocha
90kg łysawa z krzywymi zębami i brudem za paznokciami:D:D:D musi pobudzić chociaż trochę swoje fantazje bo w życiu realnym pies nawet na nią nie szczeka:D a tutaj się na gwiazdę prymityw lansuje:P dziecko do matury się lepiej przygotuj bo klasy robotniczej dość w kraju mamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×