Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samsara11

Piszcie swoje fantazje chlopcy..........................

Polecane posty

Gość Może się mylę,
Jestem uczulony na (nieuzasadnione) poczucie wyższości, którym często wykazują się moi rodacy - z reguły błędnie mniemając, że mogą osądzać innych i czuć się od nich lepszymi :classic_cool: Wyjaśnienie zadowala :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze jakie prymitywy tu wchodza czasami ty o czerwonych napisach - nie potrzebujemy opisu twojej prywatnej osoby,ja chce tu rozmawiac z osobami na poziomie a nie znudzonymi mizerna egzystencja parazytami,bardzo sie ciesze ze faceci maja marzenia ze mna tak powinno byc,dzieki uczennica....- a dlaczego taki tytul moj przyjacielu ?xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mnie nie zadawala drogi kolego. tak się składa że jest to forum dla kobiet i wolno mi pisać co chcę i gdzie chcę, nawet jeżeli nie godzi się to z twoimi zasadami i budzi w tobie niechęć do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mnie nie zadawala drogi kolego. tak się składa że jest to forum dla kobiet i wolno mi pisać co chcę i gdzie chcę, nawet jeżeli nie godzi się to z twoimi zasadami i budzi w tobie niechęć do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK VERITA - tylko dlaczego nie wypowiesz sie raz a porzadnie tylko zaczepiasz ludzi i masz taka przyjemnosc w kloceniu sie z ludzmi nie mowiac o tym ze jak juz wczesniej mowilam temat nie dotyczy ciebie po pierwsze po drugie twoje wypowiedzi nie dotycza w ogole zagadnienia danego tutaj - to juz jest kompletnie bezmyslne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samsara ze względu na ciebie tu jestem. to po pierwsze a po drugie nie kłócę się z nikim przecież jestem miła i grzeczna moja droga koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może się mylę,
Masz rację, każdy może pisać - ale nie każdy powinien, jak widać :D Nie lepiej przyjąć taktykę - "nie podoba mi się, nie piszę, omijam szerokim łukiem" ? Może jestem prymitywny, ale jechanie po innych (którzy nic mi nie zrobili) dla samego jechania (i przy okazji okazywania swojej błędnie domniemanej wyższości) wystawia jednoznaczne świadectwo wewnętrznej miernoty i kompleksów większych, niż masyw Himalajów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tak się składa że mam pewien pomysł na seks z twoim udziałem. i wydaje mi się że te bardziej wyuzdane grono męskie na pewno chciałoby się do tego przyłączyć. szkoda tylko że nie mamy możliwości spotkania w realu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się mylę- ameryki nie odkryłeś. jestem kobietą i tak jak większość kobiet miewam kompleksy mniej lub bardziej uzasadnione. chociaż wielkość himalajów jest stanowczo przesadzona. i tak się składa że nikogo tu nie wyzwałam więc nie wiem skąd te domniemania. a czemu nie omijam tego topiku szerokim łukiem? 1. ponieważ mam takie widzi mi się 2. ciekawi mnie koleżanka samsara 3. tak się składa że jak będę miała kaprys bycia tam gdzie ona to tam będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może się mylę,
I bardzo dobrze :D Nie odmawiam Ci prawa do bycia tam, gdzie chcesz być i pisania tam, gdzie chcesz pisać :D Niestety tak się składa, że i ja mam niezbywalne prawo wypowiadać się na temat tego, co (dla mnie) wynika z takiego pisania :D Bez urazy, oczywiście :D A jak już przy tym jesteśmy - wypominanie koleżance wyuzdania i fantazji zoofilskich sprawia, że czujesz się dowartościowana ? Bo przyznam, że to mnie właśnie ciekawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie bardzo lubisz verita,nikt ci nie daje tyle pola do popisu a ja mam jeszcze wiele fantazji i fetyszy wiec hoho ile to tego jeszcze xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE SIE MYLE - ona biedna nie moze tego przetrawic ze lubie probowac rzeczy nowych nawet jesli one wychodza poza ze tak powiem ludzkie normy albo raczej ludzkie widzimisie,psychologia jest prosta - jak sie komus cos zabrania lub mowi ze jest zle to ten ktos to zrobi i tak - jak ma wiecej jaj oczywiscie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. to są jej upodobania seksualne, które jak mniemam powinny mnie guzik obchodzić. ale obchodzą, gdyż jej mentalność jest fascynująca. i szczerze się przyznam że bardzo mnie interesują jej poglądy na różne strefy życia erotycznego, pomimo tego że ich nie popieram. a czy uważam się lepszą od niej? absolutnie nie dlaczego? nie ma ludzi lepszych i gorszych. wszyscy jesteśmy równi przed sobą bez podziału na religie, rasy, upodobania, poziom IQ i stan majątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może się mylę,
Odetchnąłem z ulgą, wiara w rodzaj ludzki została mi przywrócona :D Jak więc widać, nie różnimy się aż tak bardzo w poglądach. Jeżeli mogę coś zasugerować - postaraj się ze swoich postów usunąć ten ton pogardliwej wyższości, żeby za każdym razem nie musieć tłumaczyć, że ... to tylko tak po prostu wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm :) Dochodzi północ, za oknami mróz. Leżymy razem na kocyku przy kominku. Popijamy wino, blask płomieni oświetla nasze twarze. Tulimy się, patrzymy głęboko w oczy, wymieniamy czułe słówka. Zaczynam pieścić jej ciało, delikatnie i bez pośpiechu zdejmuje z niej ubranie. Co chwile spoglądam jej w oczy i badam co sprawia jej przyjemność. Staram sie jej dać to czego pragnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu się z tobą nie zgodzę samsaro. prawdą jest że zakazany owoc smakuje lepiej ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku. jeżeli ktoś mi od dziecka tłumaczy że nie wolno jeść rosówek, nie zamierzam ich jeść w dorosłym życiu tylko dla zasady łamania zakazu bądź pokazania jaka to jestem cool i udowodnienia moich "wielkich jaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może się mylę,
A nie jest to jej prywatna sprawa :D ? I może rzeczywiście ją to kręci, niekoniecznie ze względu na to, że to zakazany owoc ? Nie nam oceniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky zapomniałeś dodać wątek o spaleniu Drzewa Życia dla poszerzenia horyzontów ;)ja bym to tak widziała najpierw sakrament, potem seks a ty mój drogi kolego może po prostu jesteś do mnie uprzedzony i stąd twoje domniemane poczucie mojej wyższości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERITA to co powiesz na moja nastepna pasje - uwielbiam jak faceci kochaja bol i jak sie im zadaje ten bol ale tych ekstremalnych,poznalam jakis czas temu jednego z nich - profesjonalny fotograf z niemiec ktory lubil chodzic do tych dominatrix clubow i dostawac baty az do krwi,pokazywal mi zdjecia swoich posladkow z cieknaca krwia z nich - to bylo jakos niesamowicie fascynujace. Wzielam go od tylu z strap on w zamian za profesjonalna sesje zdjeciowa xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może się mylę,
Nie, nie jestem :D Ale ... znowu, kolega napisał swoją fantazję - uznałaś za stosowne skrytykować ;) Takie dziwne, że się temu dziwię :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×