Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Z okazji zbliżających się świąt życzę wam spełnienia marzeń. Smacznego święconego,niech święta upłyną wam w miłej rodzinnej atmosferze . Pozdrowienia dla was i waszych pociech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Dziewczynki wszystkiego dobrego w te święta :-) Słoneczko :-( przykro mi bardzo :-( kulfoniku dziekuje za pozdrowienia , pozdrawiam rowniez :-) Eewa u nas bez zmian fakt Stasiek rosnie i ma straszne fochy maly jest rozpieszczony pokazuje juz co potrafi ale ja to lubie :-) Faktem jest ze moje dziecko jeszcze nie mialo kataru nawet no ale coz jak ma te wstretne bakterie caly czas najprawdopodobniej pod napletkiem . Jedni lekarze mowia ze jest stulejka inni ze nie ma , jedni mowia naciagac skorke inni ze nie i ja juz sama powoli jestem w kropce co robic. Daisy Wojtuś jest słodziutki :-) wracajcie szybciutko do zdrowka :-) Pozdrawiam was wszystkie!!! miholku , jak uchronilas Jasia przed sierscia goldusia jak zaczal raczkowac ? Bo ja nie wiem jak to bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i spokojnych Świąt w gronie najbliższych !!! XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życzymy zdrowych, spokojnych świąt w gronie najbliższych :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńki baranek, co ma złote różki, pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Kiedy nikt nie widzi chorągiewką buja i beczy cichutko Wesołego Alleluja! :) 🌼 Wesolych Swiat dla kochanych Mamusiek i Waszych Skarbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Mamusiom i ich pociechom oraz pięknym Brzuchatkom życzę zdrowych, spokojnych, pogodnych świąt Wielkiej Nocy, pełnych wiary,nadziei i miłości oraz ciepłego śmingusa-dyngusa i bogatego zajączka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych,pogodnych i radosnych Świąt wszystkim mamusiom i dzieciaczkom tym w ramionach i w brzuszkach życzy Lenka i Edysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia130983
Dziewczyny Zdrowych spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Miłego odpoczynku w towarzystwie ukochanych osób. Buziaki dla wszystkich maluszków:) xxxxxxxxxxxxxxxx rybcia - widze ze chyba masz ten sam problem z bakteriami u synka co my. Tez przez pierwsze pół roku meczylismy się z ciągłymi infekcjami i stanem zapalnym. podobne opinie ze niby stulejka a inny lekarz mówi ze nie ma stulejki. z naciąganiem podobnie.Bylismy nawet w szpitalu na badaniu cystografia mikcyjna żeby sprawdzić czy mocz się nie cofa lub nie zalega. wszystko wyszło ok i jakos tak z czasem samo przeszło. Po 8miesiacu infekcje minely. Napisz jakie bakterie ma mały. zycze dużo zdrówka dla Stasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Ewcia , u naszego maluszka najpierw byla bakteria e-coli potem Proteus bylismy w szpitalu 9 dni po szpitalu dwa tyg spokoju i ponownie Proteus, dostał Zinnat przez 10 dni. Zrobilismy posiew moczu i wyszlo gorsze paskudstwo jakas Klebsiella oxytoca Bylismy u chirurga poodciagala mu napletka nozyczkami a jednak i tak wszystko sie powtarza teraz smarujemy cycusia chlorchinaldinem i przemywamy riwanolem , i chyba poprostu zostawimy to wszystko tak jak jest.Poniewaz twierdza ze te bakterie znajduja sie pod napletkiem. W laboratorium doradzili nam zeby zrobic wymaz z pod napletka problem ze nikt nam niechce tego zrobic , a my nie bedziemy tam nic ruszac . Co do cystografii tez myslalam ze mu lkarz zaleci ale to jest straszne badanie przeciez. Ewcia a jaka bakteria byla u waszego malenstwa? A jak odciagalas cycusia to schodzila mu troszke ta skorka czy nie? bo mojemy w ogole nie chce zejsc i sama juz nie wiem czy to stulejka chirurg mowi ze tak ma byc i zeby to zostawic w spokoju za to pediatrzy mowia odwrotnie. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dużo zdrowia z okazji II dnia Świąt :-) Rybciu - dużo odkurzałam i myłam podłogę, poza tym wyczesywałąm furminatorem naszą suczkę. I chyba też odpuściłam, nie izolowałam Jasia od psa i kotów, zwracałam uwagę, czy na łapkach nie ma sierści itp. Kochane co kupić Jasiowi na 1 urodziny???? Tak to już roczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku :-) wszystkiego NAJLEPSZEGO dla Hani z okazji roczku 🌼 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie wiele pewnie z was mnie pamieta bo malo sie udzielam na tym forum, ale Kasia pytala wiec odpowiem ;) Tak jeszcze synek siedzi w brzuszku i nie kwapi sie wychodzic choc od wczoraj juz mam twardy brzuch i pobolewa. W czwartek ide na wizyte i jezeli nic sie nie wydarzy to w sobote 6 kwietnia ide do szpitala i jak to powiedzial moj gin bedziemy rodzic ;) wiec mam nadzieje ze juz niedlugo utule Oliwierka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki dziś o 12.45 stuknął naszej Hance roczek :) oj działo się przez ten rok :) Kasiu bardzo dziękujemy! Całuski dla Ciebie i Bartusia. Miśka teraz Jasio będzie dmuchał świeczkę :) W drugi dzien Świąt mięliśmy imprezę w restauracji w której mięliśmy wesele- było sentymentalnie i rodzinnie, wielki tort i super przyjęcie. Hanka padła w drodze powrotnej bo cały dzień nie spała :) Co do prezentu jako takiego specjalnie nie kupiliśmy. Ale impreza udokumentowana więc mam nadzieję, że pamiątka będzie jak nam córa podrośnie to wspólnie powspominamy. A z prezentów polecam stoliczek edukacyjny z fp - dopasowywanie kształtów klocków itp. Hania dostałą też huśtawkę, lalkę jak żywą( mąż boi się jej spojrzeć w oczy, a Hania myśli chyba że to starsza koleżanka bo cieszy się do niej niesamowicie)wiosenny płaszczyk i dużo ubranek. Miholichol - ja kupiłam mojemu chrześniakowi na roczek pamiętam taki samochodzik w którym uwielbiał jeżdzić- on ma także takie ramy żeby maluch nie wypadł dopóki nie podrośnie i rączkę dla rodzica do pchania- uwielbia na nim szaleć do dziś a ma 2,5 roku, a dziś pozowlił pojeździć też Hani. to jest taki pchacz -samochodzik- można brać go na spacer zamiast wózka- polecam! buziaki dla wszystkich pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny rybcia- u nas tez był Protetus wulgaris i jeszcze jakas inna bakteria ale nazwy nie pamiętam w tej chwili. a ta co o niej piszesz Klebsiella to czytałam ze może wynikac np. ze złego pobrania moczu (zanieszczyszczony) lub swiadczyc o infekcji drog moczowych. Jeśli chodzi o tą cystografie to ja tez byłam przerazona bo naczytałam się ze takie straszne, ze tak boli itp. w nocy spac nie mogłam bo tak się bałam. Poszlismy z m oboje na to badanie żeby trzymać małego jak będzie płakał bo sama się bałam ze nie dam rady. A tu niespodzianka. Mały wogole nie płakał! mimo problemów z tą stulejką pani doktor nie miała problemów żeby włozyc cewnik. to naprawdę była cieniusieńka rureczka i synek zachowywał się tak jakby nic się nie stało. jak tylko mu włożyła to zaczął siusiać i wtedy szybko robiono zdjecie rtg, żeby sprawdzić czy wszystko ok. Całe badanie trwało może jakies 2 minuty:) a tyle miałam stresu. Powiem ci ze mysle iż warto sprawdzić czy faktycznie jest wszystko ok i czy np. te bakterie nie wynikają z zalegania lub cofania moczu. Ale to moje zdanie a Ty już sama zdecydujesz jak postąpisz. Zycze dużo zdrowka dla synka. ps im mniejsze dziecko tym lepiej robi się cystografie bo dziecko nie ma jeszcze wstydu ze musi sikac przy obcych w trakcie badania. Mam nadzieje ze Ci troszkę pomogłam xxxxxxxxx Kasiu - jak tam u Was? Bartus rozwija się w ekspresowym tempie:) super maluszek. ps ja tez proszę o namiary na nk. Chetnie zobaczę wszystkie mamusie i maluszki. Jutro wysle do Ciebie wiadomość xxxxxxxxxxx Andziulka - Już niedługo przytulisz Oliwierka:) zycze szybkiego i lekkiego porodu. Trzymaj się xxxxxxxxxx dziubasek - spóźnione zyczenia dla Hani:) Jak ten czas szybko minął. Super ze imprezka się udała a Hania zadowolona z prezentów:) Duzo zdrówka dla córci i wielkie buziaki xxxxx miholichol - powiem Ci ze my tez specjalnie jakos nie kupowaliśmy prezentu dla synka na 1 urodziny. Miesiac wcześniej kupiliśmy porzadniejsza piaskownice i było to w ramach prezentu urodzinowego. Ale synek dostał głównie pojazdy( nawet 2 identyczne jezdziki autka:() ale największą radość sprawiła mu wielka koparka na której może jezdzic i faktycznie kopac np. w piaskownicy. Ona niby jest od 3 lat ale synek zachwycony był nia od pierwszej chwili mimo ze sam nie potrafił na nią wsiąść:) Ma ją już 8 miesięcy nadal jest nia zafascynowany! każdego dnia jeździ na niej i udaje ze kopie ( trzymamy ja na razie w domu ale latem pewnie wyjedzie do ogrodu)Opanował bardzo szybko wchodzenie i schodzenie, jazde przodem i tylem równiez. Powiem Ci ze wytrzymała jest bardzo i nic zupełnie się z nią nie dzieje mimo iż uzytkowana jest intensywnie. i nawet ja na niej siedziałam a Maksymilin pchał mnie dumny jak paw:) na allegro kosztuje ona ok 100-120zł. Jak dla mnie najlepszy prezent jaki do tej pory synek dostał xxxxxxxx Kurcze ale się rozpisałam a tu już grubo po północy:( zmykam do łózka. Trzymajcie się ciepło bo niestety zima nie odpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia :-) wszystkiego NAJLEPSZEGO dla Kubusia z okazji roczku 🌼 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek, Monia>duzo zdrowka dla Waszych dzieciaczkow! u nas bedzie drugi synek: JEST SIUSIAK :) pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburku - gratuluje drugiego synusia:) pewnie marzy Ci się córeczka wiec może do 3 razy sztuka;) a jak się czujesz? który to tydzień? xxx Zazdroszcze Wam troszkę tych bobasków w brzuszkach bo sama tez bardzo bym chciała znów być w ciąży i mieć drugie maleństwo. Ale tyle mam wątpliwości ze ciężko mi podjąć decyzje... Strata Kruszynki i brak pomocy ze strony m nie nastrajają mnie pozytywnie a jednak dwójka dzieci to już nie lada wyzwanie jak człowiek cały dzień zdany na siebie tylko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) superburku gratuluje!! Ewcia , bardzo mi pomoglas , dziekuje ;-) u nas byl proteus mirabilis. Ewcia a jak bylo i waszego synusia z moczem ogolnym? Bo u nas bylo zawsze podwyzszone ph tak 7,5 ul. I bakterie obecna , a wczoraj odebralismy wynik z moczu ogolnego i jak nigdy pojawily sie leukocyty jest ich 25 , ph 8.0 ul. ale bakterie pojedyncze w polu widzenia. Jak mozesz mi jeszcze napisac jak bylo u was to bardzo prosze. Dzieki. Jedziemy dzis do Nefrologa zobaczymy co powie zapytam o ta cystografie. Pozdrawiam was wszystkie bardzo mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja na chwile bo urwanie glowy w pracy;-) wszystkiego najlepszego roczniakom:-) buziaki pozdrawiam dziewczynki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny rybciu - przejrzałam wszystkie wyniki badań Maksymiliana. Zawsze miał ph 8, i właśnie te podwyższone leukocyty. Najwiecej miał 80! wiec już było ostre zapalenie drog moczowych. a najczęściej w granicach 15-25, potem leki i trochę spokoju i znów wracało. 2razy miał tez krwinki czerw w moczu i raz slad białka. A ta druga bakteria nazywa się Pseudomonas aeruginosa. Tak teraz mysle ze dawno nie robiliśmy wyników wiec pora to zrobić żeby sprawdzić czy wszystko ok. Mały cos marudny ostatnio ale mam nadzieje ze nic się nie dzieje z jego zdrowiem xxxx Mamo Urwisa i inne doswiadczone mamy! Jak poradzić sobie z niegrzecznym dzieckiem?! Nie mam już pomysłow a synek mocno daje mi w kosc. Nie słucha, rzuca wszystkim, często bije i gryzie no i ostatnio rzuca się na podłogę z byle powodu!np jak ma się ubrać albo jak mu czegos nie pozwole:( Już brak mi sił. tłumacze sobie ze z nudów to złe zachowanie bo cały dzień tylko ze mna siedzi i ma pewnie dosyć mamy. No ale tak czy tak musze nad nim zapanować. Będę wdzieczna za pomoc pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia bardzo ci dziekuje , z tą marudnoscia u maluchow ponoc tak jest jak maja bakterie moj Stasiek byl bardzo marudny przy Proteusie . Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione życzenia dla Haneczki i Kubusia :) dużo dużo zdrówka i usmiechu na każdy dzień :) to juz roczek,nie mogę uwierzyć !!! zzzzzz ale dzieciaczki nam rosną jescze moment i Jasio też skończy roczek ,a potem Zuzia i mój Kacperek matko jak ten czas szybko leci!!! zzzz suberburku gratuluję syneczka a Tymkowi braciszka :) zzzzzzz pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do GOSIULAK
gosiulak kochana a jakie trzeba spełnic warunki by byc dawczynia w salve?? Jak wtedy orzedstawiaja sie koszta?? Czy jesli mam dodatnie aca to mnie skresla z bycia dawczynnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×