Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Gość gość
wszystkiego najlepszego maluszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie wstawiaja sie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Kasiu dzieki , super twoj Bartuś sie rozwija mam pytanko czy jak mu podajesz buleczke to on juz ladnie sobie gryzie? Moj Stasiu ma dopiero 2 ząbki i troche sie boje ze sobie nie poradzi. Fajnie ze Bartuś juz zaczyna raczkowac :-) Moj maluch narazie pełza do tyłu i czołga sie do przodu , śmiesznie to wygląda ;-) Tez daje mu chrupki kukurydziane i biszkopty ale on nie chce nic sobie trzymac w rączce poprostu wygląda to tak jakby go parzyło :-) Nie przepada za przekąskami za to lody to on uwielbia :-) Dziewczynki kurcze nawet nie ma czasu zeby do wszystkich napisac . Ale gorąco was pozdrawiam. Mam nadzieje ze nie bedzie jutro padało , kupilismy Stasiowi letni komplecik do Chrztu a tu taka pogoda wstrętna :-( Dobrej nocki am życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja również długo czekałam na upragnioną ciążę:) kiedy najmnniej się tego spodziewałam a wręcz byłam pewna, że w tym miesiącu jest to nie realne poprostu okres się spóźniał no .. zaledwie dwa dni ale ja już poleciałam po test i ku mojemu zdziwieniu wyszedł pozytywny, zatem poleciałam po drugi i też wyszedł pozytywny :) ale jeszcze czekam na wizytę u lekarza , aby potwierdził ciążę. Test zrobiłam 28 maja do lekarza idę 3 czerwca, ale czy będzie w stanie już potwierdzić ? według moich wyliczeń licząc od 1 dnia ostatniej miesiaczki to 5 tydzień. Z niecierpliwością czekam na poniedziałek :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu :-) kroję Bartkowi bułeczkę ( bez skórki ) na małe kawałki i sobie jakoś radzi. Już od 2 tygodni nie miksuję też zupek i obiadków, tylko widelcem gniotę na małe kawałki. Raz idzie lepiej raz gorzej, a to coś wypadnie, a to się coś przylgnie do podniebienia, ale najważniejsze, że gryzie chętnie i poznaje nowe smaki. Poza tym to "lepszy sposób" na swędzące dziąsełka od maści czy kropelek. Kiedy jadł papki musiałam smarować dziąsła maścią, a od kiedy gryzie jedzenie smaruję tylko na noc. Może spróbuj z małym kawałeczkiem i zobaczysz czy Staś będzie chętny i jak sobie będzie radził. To, że ma tylko 2 ząbki o niczym nie świadczy :-) U nas z kolei biszkoptów Bartek nie chce, chyba dlatego, że wygodniej trzymać mu chrupka :-) Bartek też do przodu jakoś czołga, jak próbuje normalnie to ląduje nosem na ziemi, zupełnie jak gdyby przez głowę nie mógł znależć środka ciężkości, śmiesznie to wygląda ;-) Pozdrawiam :-) xxx Magdula1985 Witaj i gratuluję !!! :-) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu,no wlasnie widzialam na fotce,ze Bartus sam siedzi,ale jestescie szybcy:) ile zabkow juz macie? u nas tez byly ciezkie nocki,teraz znowu przesypia cale. Drugi zabek juz wyszedl,ciekawe jak pojdzie z nastepnymi. Kurcze,Kasiu chlebek juz malemu dajesz..ja kupilam sucharki Hippa,ale okropnie sie boje,ze on mi sie zakrztusi.. dalam mu do raczki pierwszy raz tego sucharka i tak sie na niego rzucil,jak glodny psiak:) calego by sobie do buzi wepchnal.. no i zabralam bo sie przestraszylam. Dzis zdrobnilam mu truskawke i zjadl bez problemow. Chyba podobalo mu sie "gryzienie" Emi 75 jak u Was? pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 987653135
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu bardzo dziekuje za zyczenia dla coreczki. Jest kochana , bardzo pogodna . Chodzi ,ma 8 zebow. Wazy 10kg i ma 80cm. Niesamowite jak dziecko rozwija sie przez ten pierwszy rok! Jestem jeszcze na wychowawczym . Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy ,dzieciaczki i ciezaroweczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam -Kasia-fajnie ze Bartus taki juz duzy nieobejrzysz sie a bedzie smigal super ze lubi jesc to co wy ja tez swoim lalkom dawalam to co jedlismy oczywiscie bylo to bardziej delikatne ale i nam na zdrowie wyszlo a co do zabkow to te pierwsze zazwyczaj sa najbardziej bolesne busiaczki xxxxx Drugaszanso-gratuluje zabkow i nieboj sie dawac malemu twardych zeczy on se poradzi a jak sie boisz to sa specjalne siateczki w ktore wkladasz pokarm a maly sam se rosdrobni i napewno zaden duzy kawal mu nie przeszkodzi wam tez busiaczki xxxx Loniu-juz niedlugo bedziesz miec swoje szczescie a masz juz zaklepane miejsce w szpitalu i czy cala wayprawke tez masz i torbe spakowana juz zycze szczesliweho rozwiazania xxxxxx a ja musze sie pochwalic ze moja Milutka juz nie nosi pampersa od trzech tygodni (18 miesiecy)nauczenie jej zajelo mi zaledwie cztery dni aby pojela ze trzeba wolac oczywiscie do spania jej zakladam ale juz zadko jest zasiusiany a nad ranem jak chce to sie obudzi i prosi czasem jest to 4-5 rano i gada jak katarynka smiesznie wyglada jak z Saninka rozmawiaja takie moje dwie duze panienki xxxx Idea-a co tam u was jak Tomcio xxxx Nadzieja-zagladasz czasem tu jak Laurka i co u Was xxxx Kushion,superburek,Edysia,Iwi,Sabiba i inne mamusie-co tam u was Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lullaby-li moj maly od kilku dni jada tak: rano 5.00-6.00/120 ml MM 9.00-10.00 120 ml mm plus kleik ryzowy 12.00-13.00 / deserek owocowy plus czasami 1 biszkopt 15.00-16.00 /obiadek /gotowany a czasami kupiony sloiczek/ 17.00-18.00 /120-150 ml MM 22.00 - 150 ml MM plus 1-2 lyzeczki kaszki manny 2.00-3.00 -120-150 ml MM czy to duzo czy malo ? pytam bo Wojtuś nie zjada na raz wiecej mleczka ja 150 ml. xxxxxxxxxxx Kasiu my planujemy powrot po mrozaczki juz w lipcu :) a co z tego wyjdzie ? zobaczymy :) My juz po chrzcinach i ksiedzu nic nie mowilismy. xxxxxx Rybciu Stasiu robi juz na nocniczek ? BRAWO:) xxxxx Loniu ale ten czas leci, za chwile juz bedziesz tulila swoje malenstwo :) xxxxxxxxxxx Drugaszanso moj maly mial podobnie ;) nauczyl sie obracac na plecki ale nie umial tego robic w druga strone :( i bylo wolanie o pomoc /czytaj krzyk/. Na pocieszenie powiem Ci ze juz czasami obraca sie w druga strone i mama ma wiecej luzu :) xxxxxxxxxxxxxxx Moj maly zaczal pelzac :) czyli raczkowanie w toku :) ale robi to tylko do tyłu.....no ale przeciez RAKI chodzą do tylu :) a i jeszcze tak smiesznie unosi d*pke i kiwa sie do przodu i do tylu :) xxxxx pozdrawiam pozostale mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziękuję Gosiu za wywołanie i za pamięć.to bardzo miłe:)Buziaki dla Was dziewczynki:*Jak ja Ci zazdroszczę tego,że Sabinka ma siostrę.Fajnie bo napewno będą miały ze sobą świetny kontakt w przyszłości.Moja Lenka już raczej nie ma szans na rodzeństwo i jest mi z tym bardzo zle.Widzę jak lgnie do dzieci jak brakuje jej kontaktu z nimi i serce mi pęka.No ale....pewnie tak miało być... Pytasz co u nas...Cudownie:)Lenka jest wspaniała.Pożegnanie z pamperem mamy już dawno za sobą,w nocy też.Jakos tak gładko poszło.Kładę jej podkład pod prześcieradło jeszcze,ale nie ma wpadek.Gada jak najęta i spiewa od rana.Myślę nad tym,zeby wysłać ją w tym roku do przedszkola.Własnie dlatego,że brakuje jej kontaktu z dziecmi,ale też mam obawy.U nas jest jedno przedszkole i w grupie są dzieci w różnym wieku od2.5 do 5letnich...nie wiem co zrobic,bo troszkę mam opory. Dziewczyny mam pytanie do doświadczonych z endometriozą.Jakie są objawy tego paskudztwa.Jak je wykryć bo podejrzewam,ze u mnie coś sie dzieje.W tym cyklu zamiast @ jest śluz a właśniwie brązowa kropelka na papierze.Juz myślałam,ze się rozkręci a tu cisza...Mój gin.twierdzi,że wszystko jest ok.a mi przyszła do głowy ta endometrioza.Pomóżcie praszę.Wizytę mam za dwa tyg. Pozdrwiam pozostałe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edysiu-moze nie nakrecaj sie z ta endometrioza moze wlasciwie wszystko jest ok i Lenka bedzie miec rodzenstwo i na tym sie skup ze sie uda moje @tez nie sa jak kiedys przez pare dni jest wlasnie tylko brazowy sluz a potem jeden gura dwa dni normalnie .Ja tez myslalam o poszczeniu Sabiny do przedszkola ale M niebardzo chce bo mowi ze ona taka malutka jeszcze i zaluje jej moze za rok to pojda dwie razem .pozdrawiam i zycze rodznstwa napisz jak po wizycie . -Kasiu;Daisy- zycze wam kochane aby nic nie stanelo na waszej drodze po rodzenstwo dla waszych maluszkow bo wiem jakie to wazne ja mialam to szczescie ze Sabinka szybko doczekala sie Milusi busiaki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,nie przesadzajcie z tym glutenem, to juz wogole nic dziecku nie mozna by dawac bo moze akurat bedzie mialo alergie...wczesniej nikt nic o glutenie nie mowil i dzieci rosly zdrowe,a teraz tak sie uwaza ze wszystkim,ze pozniej jak dziecko zje cos "niezdrowego" to choruje . Gluten jest szkodliwy dla ludzi z celiakia ( na ktora choruje ok 1% ludzi ! ) i dla uczulonych na to bialko. wiec jesli 6 miesieczne dziecko dostanie biszkopta,kawa lek chlebka czy kaszke z glutenem nic mu sie nie stanie. no nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,nie przesadzajcie z tym glutenem,to juz wogole nic dziecku nie mozna by dawac bo moze akurat bedzie mialo alergie...wczesniej nikt nic o glutenie nie mowil i dzieci rosly zdrowe,a teraz tak sie uwaza ze wszystkim,ze pozniej jak dziecko zje cos "niezdrowego" to choruje . Gluten jest szkodliwy dla ludzi z celiakia ( na ktora choruje ok 1% ludzi ! ) i dla uczulonych na to bialko. wiec jesli 6 miesieczne dziecko dostanie biszkopta,kawa lek chlebka czy kaszke z glutenem nic mu sie nie stanie. no nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą.. u mnie już idzie 36 tydz., dzis mielismy wizyte, Mały ustawiony główką do góry, wiec moje pozyt. nastawienie do porodu nat. chyba na nic się zda, bo Michaś się juz raczej nie odwróci..Mam mało wod, ale jestem monitorowana, wiec i spokojniejsza mimo to, poza tym mój synek ma ponoć dużą głowke, co również niby ma mieć wpływ na jego ewent. problemy ze zmianą pozycji.. Ale jeszcze czekamy z nadzieją. Ogólnie jest mały, 2100 w 34t 3d, wiec widocznie sa jakies znaczace dysproporcje pomiedzy ta głowką a reszta jego ciałka.. mam nadzieje, ze to tak naprawdę nic nie znaczy na te chwile.., ze jest caly i zdrowy xxx Gosiu, zameldowalam sie w szp. etter.-xl, torba zaczeta, nie skonczona, ale ciuszki poprane i naszykowane. za jakies 2 tyg rozłozymy reszte rzeczy Małego, oswoimy koty troszke.. :-) xxx Pozdrawiam Wszystkie Kolezanki baaardzo ciepło.. buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu ja sie nie znam na tym,ale podobno jest wiele przypadkow gdzie glowka jest "starsza" , a po porodzie wszystko sie wyrownuje.Nic sie nie martw,jestes pod opieka to tez nic nie moze sie stac.Ciesz sie brzuszkiem i ostatnimi tygodniami ciazy:) jak sie czujesz? gdzie sie wszystkie podziewacie?? Kulfoniku,Pysiaku,Mamo urwisow,Micholihol Miluchna jak zabeczki? Ewcia jak sie sprawy maja? Dziubasku jak Hania? Eewa,Ona,Superburku , Madzik77,Emi 75 staranka dla Kevinka w trakcie? a moze juz cos jest;)...? No i reszta mamusiek piszcie co u Waszych skarbow. A nam marzy sie urlop ,ale to chyba troche za wczesnie z Davidem gdzies sie wybierac. Sama niewiem czy to wogole ma sens z takim maluchem,zeby chociaz chodzil.. U nas chyba beda wychodzic gorne jedynki bo cyrk taki sam sie zaczyna jak z tymi dolnymi...w sumie to gorzej sie zapowiada..hehe a ja myslalam,ze te pierwsze najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:-) przypominam się i pozdrawiam mamusie i maluszki;-) Zuza skończyła roczek, ma dwa zęby i ćwierć:-) powoli zaczyna doganiać ruchowo rówieśników, dziś stanęła!!!!jjuupii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja:) Kulfonik -wszystkiego najlepszego dla solenizantki:)Super,że robi takie postepy,teraz to już poleci:) Gosiu-dzieki za słowa otuchy,ale raczej nici z rodzeństwa.Własnie dzisiaj odebrałam wyniki hormonów i sa...kiepskie.Szczególnie PRL-262,4.Czekam na tel.od lekarza ma jeszcze dzisiaj dzwonić.Zobaczymy co mi powie.Siedzę jak na bombie... Trzymam kciuki za Was wszystkie dziewczyny i za Wasze dzieciaczki:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej drugaszanso :) u nas troszkę się dzieje czasu jakoś mało :) więc ja tylko na szybko.....Kacperek super rośnie i zaskakuje nas każdego dnia.Już chodzi,więc wszędzie go "jeszcze pełniej" mówi mama pokazuje że czegoś nie ma ,papa,a tak to raczej nie ma ciągotek do powtarzania i nawija po swojemu.Junior to domator tu jest szczęśliwy:) od kilku nocy przesypia całe nocki w łóżeczku.Karmię jeszcze piersią ale to już jako dodatek wieczorem i rano w ciągu dnia nie chce.Ogólnie jest synusiem mamusi :) za ok 3tyg skończy roczek :)ja jestem po iui ale jakoś nic nie czuję więc pewnie będzie klapa no cóż.... zzzzzz kulfoniku 100 lat dla Zuzy :) zapomniałam o jej święcie..... zzzzzzz pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie, Pogoda dopisuje to i pustki na forum :( ale to zrozumiale częśc mam w pracy a część z maluchami na dworze :) xxxxx Kulfoniku widzisz jaka Zuza szybka, juz dogania rowiesnikow :) A Ty martwilaś się. xxxxxx Eewa brak objawow jeszcze o niczym nie swiadczy, ja trzymam kciuki za rodzeństwo :) xxxxxxx Drugaszanso jak zabki ? wyszły ? xxxxxxx Lullaby-li, Kasiu jak u Was ? Chlopcy raczkują ? xxxxxxxx U nas Wojtus raczkuje, siedzi a raz nawet probowal wstac :) Zebow nie widać i nie słychać ;-) I uwaga nasz synek od 2 czerwca przesypia nocki :) :) :) HURA tzn je o 22, potem budzi sie kolo 2-3 i chce smoczka a jesc woła dopiero miedzy 5 a 6 rano :) xxxxxxxx Loniu trzymam kciuk za szybki i prawie bezbolesny porod :) xxxxxx Ewcia co u Ciebie ? jak sobie radzicie, mieszkasz u mamy ? xxxxxxx pozdrawiam pozostale mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulfoniku spoznione 100 lat dla Zuzi:) i gratuluje postepow. Edysia no i co powiedzial doktorek? Eewa to Kacperek tez szybciutko zaczal chodzic,ale super,u nas to jeszcze daleka droga...Kiedy testujesz? daj znac trzymam kciuki jakby co. Daisy zabki dolne wyszly:) teraz ida gorne jedynki,jedna juz praaawie przebita,a druga ja goni. Buziaki dla Wojtusia,wrzuc jakas fotke:) u nas prawie 40 stopniowe upaly,biedne dziecko sie poci,rozebralam do pampersa i spi. no i dostal na pleckach wysypke,niewiem czy to alergia na cos czy moze od slonca,bylismy wczoraj do poludnia na basenie,ale byl tylko w cieniu i nakremowany ochronnym kremem,czy to mozliwe,ze od slonca tak sie zrobilo? Jak nie bedzie lepiej to pojdziemy do lekarza jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso mówisz i masz :) Najnowsze fotki Wojtusia już są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :-) Daisy Wojtuś to super chlopak świetnie daje sobie rade :-) Niestety u nas tak optymistycznie nie jest :-( Stasiu skonczy 29 czerwca 10 miesiecy i niestety nie podniesie sie sam z pozycji lezacej na siedzacą przyjezdza do nas rehabilitant musimy z nim cwiczyc jest ciezko bo sie buntuje jest tak jakby ruchowo 3 miesiace do tylu , najprawdopodobniej zacznie chodzic dopiero jak skonczy 16 miesiecy. Kulfoniku mam pytanie bo napisalas ze twoja Zuza stanęla mając roczek a mogę wiedziec kiedy stabilne siedziala i zaczynala raczkowac? Moj Stasiek niedaje rady sie podniesc z pozycji bocznej. Kazdy mi mowil ze wszystko jest ok i ze panikuje a jednak cos mi sie nie podobalo i mialam racje :-( Pozdrawiam was bardzo goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu a czy bylas ze Stasiem u neurologa? Moze ma wzmozone lub obizone napiecie miesniowe?Poczytaj w necie o objawach. David ma wzmozone napiecie miesniowe,tak jak wiekszosc wczesniakow,objawia sie to tym np. ze bardzo napreza i krzyzuje nozki,zaciska piastki bardzo mocno nawet w cieplej kapieli. Wczesniej bardzo mocno wyginal cialko w luk. Jutro skonczy 10 miesiecy ( 2 miesiace trzeba mu odjac) i tez jeszcze nie raczkuje i nie siedzi sam. my chodzimy na terapie 2 razy w tygodniu po 30 min. na poczatku maly tez sie wsciekal,a teraz nawet lubi. Cwiczenia bardzo mu pomagaja,juz nie jest taki spiety,obraca sie z pleckow na brzuszek i spowrotem,co jeszcze kilka tyg. temu bylo wyczynem nie do osiagniecia,pelza i zaczyna podnosic d*pcie do raczkowania.Z pozycji lezacej dzwiga glowke i tulow jakby do siadu,no ale to jeszcze daleko.. Takze jestesmy 100 lat za murzynami. Wazne,zebys tez w domu systematycznie cwiczyla ze Stasiem,niech terapeutka pokaze Ci co i jak robic.My cwiczymy rano i wieczorem,kupilam taka mate do yogi i pilke gimnastyczna i jest coraz lepiej,chociaz pewnie jeszcze dluga droga... Bedzie dobrze,tylko trzeba cierpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :-) drugaszanso , moj maly tez krzyzuje nozki i pręzy ale lekarze twierdza ze napiecie jest w porzadku tak samo powiedzial rehabilitant nie bylam z nim u neurologa my mamy terapie raz w tyg , tez cwiczymy ze Stasiem w domu musimy go nosic w pozycji siedzacej pod katem 90 st. odpowiednio go ukladac . Nam powiedziano ze dziecko jest przenoszone i niedalismy mu mozliwosci zeby sobie samodzielnie balansowal , mam troche wyrzutow teraz bo to chyba przez nas nasz dyduś ma problemy. ale zapytam lekarza i rehabilitanta czy jest potrzeba pojscia z nim do Neurologa. Tak to on jest bardzo mądry spiewa po swojemu piosenki tzn : strasznie krzyczy :-) wszystko pokaze jak zapytam gdzie jest np tygrysek w ksiązce lub kubus ,podrzeznia jak kaszle robi papa liczy sobie paluszki pokaze gdzie sa ząbki jest smieszny ;-) Ale nie powie mama , tata tylko jak cos chce to yyyyy :-) Zobaczymy mam nadzieje ze szybko nadrobi. Davidek tez napewno szybko nadgoni :-) Dzieki za posta :-) Pozdrawiam was serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybciu mam nadzieję ze Staś szybko nadrobi zaległości najważniejsze że macie rehabilitanta.Dzieci wszystko szybko nadrabiają jak zobaczy ze świat jest lepszy z pozycji siedzącej czy stojącej.Patrz jak Zuzia naszego Kulfonika szybko mknie do przodu :) u nas mówią ze chłopcy są leniwsi od dziewczynek :P Kacperek długo nie siedział też miałam wyrzuty sumienia ale jeśli ortopeda zabronił go "siadać" podpierać poduszkami itp itd to tak nie robilismy i mały sam usiadł jak skończył 8ms a potem z góreczki poszło zaczął błyskawicznie raczkować podciągać się i tydzień przed 11 ms sam wstawać a teraz powolutku chodzi co wywołało duży podziw zwłaszcza u mega dumnych dziadków. zzz daisy drugaszanso i rybciu kochane dzięki za kciuki i miłe słowo niestety....jedna krecha :( zzzzzzz pozdrawiam pozostałe koleżanki i ich pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups wyszła nieścisłość chodzi o to że "robiliśmy tak jak kazał ortopeda czyli nie podpieraliśmy małe poduszkami itd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewa kurcze,szkoda,bedziecie dalej probowac? Pozdrowionka dla was:) Rybciu ja bym na Twoim miejscu poszla ze Stasiem do neurologa,to nic Cie nie kosztuje,a bedziesz miala opinie specjalisty i w razie potrzeby dobrana odpowiednia terapie. Ostatnio w restauracji spotkalismy parke z dzieckiem,my bylismy z Davidem,no i jak to od slowa do slowa,a ile ma miesiecy , czy siedzi...itd. no i ich chlopczyk 10 miesieczny wlasnie niedawno zaczal siedziec,dziewczyna mowila,ze sie spodziewali bo nic na to nie wskazywalo:) tez juz sie martwili. Kazde dziecko inaczej sie rozwija,moze Stasiu potrzebuje poprostu troche czasu. Ale do specjalisty mimo wszystko sie wybierz. calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×